Jump to content

petrcel

Players
 • Content Сount

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12010
 • Clan

  [BONA]

About petrcel

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. petrcel

  Statistika obsahu kontejnerů

  Dneska se stal zázrak, kontejner na zdroje a 1200 uhlí, už jsem ani nevěřil že z něj může tolik vypadnout.
 2. petrcel

  Otázky a odpovědi

  Nezdá se vám, že jsou ponerfované kontejnery na zdroje? Z posledních 30 to vychází na 420 uhlí na kontejner a mám pocit, že to trvá delší dobu, ale to jsem to ještě nepočítal.
 3. petrcel

  Otázky a odpovědi

  Ahoj jak vám dneska jede hra? Já mám ping 200-1000, při měření rychlosti internetu je normální 17. Tak pomohl restart hry a už je to v pohodě.
 4. petrcel

  Otázky a odpovědi

  Nezdá se vám, že mají evropské torpédoborce přestřelená AA? Letadlovky nemám rád, ale nedoletět se Saipanem na osamocený Östergötland ani jedním letadlem a to několika nálety mě přijde trochu moc, přitom na Worcester ve stejné bitvě jsem nalétával docela v pohodě(doletěl jsem aspoň s něčím) a to je 10.
 5. petrcel

  Otázky a odpovědi

  Otázky a odpovědi, ale jsou zde jen samé hádky asi jsem zabloudil do špatné sekce
 6. petrcel

  Otázky pro WG

  Také mě zajímá proč se WG nenápadně vrací k původnímu konceptu výzkumného ústavu, tvrzení s misemi je jasná výmluva(asi prachy že?).
 7. petrcel

  Otázky pro WG

  Kdy bude zaveden limit 1letadlovka na hru? Dnes bitva tier 7 a 2cv na každé straně druhá full tier 8 a zase po 2cv. Pro fr DD opravdu zábava, radši jsem to vypnul a vyzkouším zase až zítra.
 8. Není to špatné, akorát to chce jinou skladbu lodí. Kdo nemá Tirpitze, tak má dost smůlu protože v tomhle režimu je op. S ním to zvládne i lama jako já.
 9. Tak jsem tomu dal druhou šanci když to všichni tak chválí. Hraji jenom Alabamu a najednou proti žádné CV, ale zato v 90% Tirpitz, toho snad rozdávali zadarmo. Jinak je to docela zábava, jenom by to chtělo více typů lodí.
 10. Přizpůsobit se můžu, ale nebaví-nehraji. Mordovat se proti CV jenom proto, že nemůžu ztratit hvězdu a neužívat si hru prostě nechci, za to uhlí to nestojí a nevidím, že bych chtěl rovnou rank 1. Napsal jsem jenom svůj názor a chápat mě opravdu nemusíš.
 11. Vyzkoušeno a hned proti letadlovce, stačilo a poprvé se sprintem hned končím, opravdu zábava.
 12. petrcel

  Otázky pro WG

  Bude zavedena možnost vypnout cyklon? V této aktualizaci ho mám nějak často a opravdu to není zábava se někde motat 5minut než se k někomu dostanu na dohled, začínám mít chuť to vypnout a pustit další bitvu.
 13. petrcel

  0.8.7 - Hlášení chyb

  Zkus kliknout na parametry lodě
 14. petrcel

  0.8.7 - Hlášení chyb

  Po aktualizaci nejde spustit hra.Vyřešeno zadána kontrola a oprava, hra spuštěna
 15. petrcel

  0.8.2 - Hlášení chyb

  Střelba přes ostrov, až po nějaké době si všimnu že střely mizí asi v ostrově, ale vizuálně letí na cíl bez poškození. 20190421_220518_PGSC110-Hindenburg_47_Sleeping_Giant.wowsreplay
×