Jump to content

abatysa

Players
 • Content Сount

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9754
 • Clan

  [O-S-W]

About abatysa

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. abatysa

  Flint

  Musíš mít 3x 1 rank po sobě jdoucích sezonách.
 2. Všechny???Jen tobě ty joudo protože si hraješ na nejchytřejšího na světě.A neplakej prosím tě.Běž raději hrát člověče nezlob se
 3. abatysa

  OLD SEA WOLVES Hledá Spoluhráče

  Kdyby se někdo chtěl přidat :-) https://www.facebook.com/groups/125292824648164/
 4. abatysa

  Iva připravena k plavbě

  Ahoj proč není v záložce americké bitevní lodě Missouri??
 5. abatysa

  New Orleans

  Víš o co mi de??? To že skoro na všech vláknech na forku chytračíš jak kdyby si měl tisíce bitev a všechny lodě.Ty si v testru zahraješ s lodí dvě bitvy a už tu píšeš slinty a hodnocení.A přitom máš tak akorát němce a to ani né desítku.Tak že bych tě tipl na [Editováno]. Rozdávat rady tady můžou jiní jako von_chom ap. ne rozhodně ty!!
 6. abatysa

  New Orleans

  Po pár bitvách něco hodnotit?? Na každou loď si musí člověk zvyknout a naučit se s ní. A né něco hodnotit po pár bitvách.Ty tady chytračíš u každé lodě a přitom jezdíš jen němce! Jo vlastně dobře zkusil si na pááár bitvách každou loď v testru tak můžeš chytračit do všeho:-) :-) Seš nejchytřejší tady na forku a to po 867 bitvách:-):-)Buď prosím už trochu soudný.
 7. abatysa

  New Orleans

  A kolik máš s tou lodí nahráno že ji tady hodnotíš??
 8. abatysa

  5.sezóna Hodnocených bitev na obzoru!

  Dnes sem začal na ranku 5 a jedna hvězda.Po 19 bitvách sem na ranku 5 žádná hvězda:-):-) Tak prosím WG už sem strašně dlouho na vás nenadával tak mi ty opičky co tam máte na testování nedávejte do týmů.Děkuju:-):-)
 9. abatysa

  Statistika obsahu kontejnerů

  Dnes třetí den sem jel loterii a dnes přišel superkontejner. Dostal sem deset mega kreditu tak že za mě spokojenost:-)
 10. Můžu vědět Ivanko proč na ofiko stránkách zase není přehled akcí na měsíc říjen??Zase nějaký výlet nebo jaká bude výmluva teď??Hlavně že tam cpete prémiový obchod který je každý měsíc skoro stejný.Hlavně že různé články co znamenají jak vytáhnout z hráčů peníze tam cpete pravidelně v čas!! Kájinka se raději ptát nebudu ten by zase odešel zjistit co se děje a už by se nevrátil.Asi šel pro odpověď do Ruska po svých
 11. A přesně takový styl hraní tuhle hru kazí.Tak děkujem že přispíváš i ty
 12. abatysa

  5.sezóna Hodnocených bitev na obzoru!

  A zase budou dělat že se nic nestalo.I když tu moderátoři sou.Trapnéééé
 13. Jenže problém s portálem nebyl jen tenhle víkend!!! Tak se nevymlouvejte na nějaký zájezd! Problémy sou ustavičně.Přijde vám normální tam dát informaci o akcích co bude v měsíci září 10.9??? To je trošku mimo než dva dny!!!Představoval bych si že o tom budou hráči informování někdy ke konci srpna. Je to tak velký problém??? Kdyby to byl jeden případ tak to každý pochopí ale tahle informovanost hráčů je pořád!!! Třeba informaci na chystanou aktualizaci tam dají 12h po tom co aktualizace proběhla. Nenapadlo vás třeba že někteří hráči to hrají na notebooku a přes mobilní internet a že potřebují informaci o aktualizaci dopředu aby si hru aktualizovali dopředu???Mobilní data nejsou neomezená!!!
 14. To je teda rychlost.Vidím že se ani tady nic nedozvíme!! Panečku to je přístup k hráčům ze kterých máte peníze! Pak se nedivte že další hra de do zadele!!
 15. Tak odměny se opět někam zatoulaly.Proč mě to nepřekvapuje
×