Jump to content

Zoombach

Players
 • Content Сount

  220
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5801

1 Follower

About Zoombach

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zoombach

  "Rankingowy sprint"

  Wczoraj zagrałem pierwszy raz satysfakcjonujący mecz z lotniskiem. Gość z prawie 80%vr na Zuicho Sargento_Yo napisał przed rozpoczęciem krótki komunikat chrońcie mój tyłek ja ten mecz wygram:-) .Podpłynął blisko pod wyspę na środkowym capie B i zmiótł dosłownie przeciwne ddki a to co nie udało się zatopić podobijaliśmy wszyscy, obaj wbiliśmy 1 :-P. Krążki nie istnieją chyba że ktoś umie ryzykować Furutaką. Francuzik, Konigsbergi,Omaha i jej odmiany to "żarło" dla BBczków. edit. Najciekawsze pojednki były kiedy MM dobrał tylko 2BB na stronę z trzema krążkami . Zdarzyło mi się to dwa razy przez całe dwa sprinty i wspominam te bitwy bardzo dobrze pomimo tego że tylko raz wygraliśmy.
 2. Złym pomysłem jest umieszczanie przycisku do odpalenia misji poza grą na stronie. Czemu to ma służyć? Dlaczego nie mogę zdecydować o tym w samym kliencie gry? Tym bardziej że wsparcie techniczne i działanie ogólne gry, strony i forum jest jak z czasów dawno minionych. Ominąłem w ten sposób dwa wydarzenia. Gra tylko dla nerdów?
 3. Zoombach

  Moskwa (poziom X)

  Niedawno wbiłem wreszcie radziecki okręcik i idzie coraz lepiej. Czy ktoś sensownie powie mi jak wygląda gra z tym legendarnym modułem z misji "Я шагаю по Москве":-P ? Moskwa nawet bez tego łoji okrutnie. Szczególnie chodzi mi o to: "–11% to maximum dispersion of main battery shells."
 4. Zoombach

  Dyskusja o reworku CV

  Szczegóły techniczne bez znaczenia. Można balansować grę kiedy MM jest określony. Przecież teraz różnica pomiędzy grą z lotniskami i bez jest ogromna a pozostałe okręty te same .
 5. Zoombach

  Dyskusja o reworku CV

  Przy wyodrębnionym tryb rozgrywki można i osłabić rozbicie które będzie używane tylko w tym trybie .
 6. Zoombach

  Dyskusja o reworku CV

  A ja uważam że CV powinny być tylko w specialnym wydzielonym trybie. Tak jak teraz jest z wyścigiem zbrojeń. Chcesz grać z CV to wchodzisz na własne ryzyko i masz okręt który będzie się miał czym bronić w razie walki z kilkoma eskadrami wroga. Bo inaczej zasada kamień, nozyczki, papier nie istnieje.
 7. Zoombach

  Dyskusja o reworku CV

  Dwa lotniska w drużynie to stanowczo za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wincej tego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wincej . Niech *edited* torpedami po całej planszy!!!!!!!!!!!!!!!!! Midway *edited* ma być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 8. Zoombach

  Skargi / Karma - Ogólna dyskusja

  Wróciłem po dłuższej przerwie do tej gry ale dzisiaj irytacja z powodu crashy, wywalania w trakcie rozgrywki po prostu wyprowadziły mnie z równowagi bardziej od meczu z bambusami. Wbijam bez efektu do bitwy przez cały jej czas i na koniec dostaje pedalski kolorek w niku. Dzięki WG jesteście mistrzami w obrzydzaniu .
 9. Zoombach

  HMS Queen Elizabeth – Tier VI

  Niezły okręcik ma dobre HE i nie najgorsze PP. Na drugim kadłubie dochodzi lepszy ster i znacznie wzrasta przeżywalność przy ataku lotniska szczególnie tych T7,8 kadłub A to kłoda na wodzie-gorzej też się celuje przez to wolne przestawienie steru i zamulone obrót dział. Wkurza mnie właśnie losowanie-na 9 bitew nie miałem nigdy niżej niż 7...ale może tak ma być:-). Dla mnie grywalność tak blisko Bayerna ale znacznie gorzej od Fuso i NM. Pytańko :-) .Dawać zapalnik bezwładnościowy u kapitana-expie go na TX czy darować sobie? Gram po dłuższej przerwie i nie czytałem o brytolach za dużo:-)
 10. Najbardziej jaskrawym przykładem braków w rosyjskiej armii w ciągu całego okresu wojny był brak uniwersalnych ciężarówek- czegoś co nazywa się obok taboru kolejowego krwioobiegiem zaplecza armii ... Studebaker US-6 z dostaw Land-Lease .No i paliwa wysokooktanowe-tutaj Rosja potrafiła rafinować na niewielką skalę tylko benzynę B-78 . Samoloty bojowe -myśliwce i bombowce bez tego po prostu by nie latały. Mało tego czyste frakcje benzyny służące do rafinacji wysoko-oktanowych paliw były w całości sprowadzane z zagranicy. Nawet po zajęciu części Persji przez ruska... Rosja przez długie lata dostawy Land Lease przemilczała żeby nie zhańbić wizerunku wspaniałej socjalistycznej gospodarki a prawda był brutalna- do lat 50tych ich przemysł w wielu dziedzinach był zacofany. Dopiero wchłonięcie krajów Europy Wschodniej z ich o wiele wyższą kulturą techniczną szczególnie Czechy,NRD i ...Polska! pozwoliło Rosji podjąć się wyścigu zbrojeń-jak to się skończyło wiadomo. Żukow w latach 60tych otwarcie przyznał że bez prochu z fabryk USA nie mieliby czym strzelać bez paliwa jeździć i latać. I jeszcze oczywistość Samoloty z Land Lease były wykorzystywane przez najlepszych pilotów . Airacobra słaby samolot na zachodnim froncie dla Rosjan był szczytem techniki i potrafili na nim osiągać znaczne sukcesy. Niemcy przegrali wojnę na własne życzenie- gdyby ludność podbitej Rosji traktowali po ludzku a nie jak podludzi zaszli by pod Władywostok... Rosjanie nieetniczni nienawidzili swojej "ojczyzny" często bardziej niż samych Niemców- w wielu miejscach i to głęboko w Rosji witano ich na początku jak wyzwolicieli. Dopiero represje spowodowały że Hitler "zjednoczył" ten wielonarodowy kraj i przegrał.
 11. Kompletnie się nie zgodzę.Przeczytaj rosyjskie opracowania z lat 90tych np.Sokołowa na temat wielkiej ewakuacji przemysłu na Ural i chaosie produkcyjnym w pierwszym roku "wojny ojczyźnianej" ...Bez sprzętu poczynając od amunicji , samochodów ciężarowych, na czołgach i samolotach kończąc z dostaw z Ameryki i Anglii byliby w czarnej dupie. Radiostacje i sprzęt łączności po puszki z mięsem nie mieli nic w dodatku to co było odstawało od innych krajów znacznie może poza wojskami pancernymi .Rosja dostała cios nokautujący w czerwcu i lipcu 41' a potem podnieśli ją amerykanie i ...Anglicy z desek.
 12. Zoombach

  Mogami

  Zagrałem wczoraj 3 bitwy z 155-tkami :83k średniego dmg i całkiem przyjemnie się gra. Gorzej że losowania miałem na same 10 i Wr słaby . Niszczyciele dostają prysznic, bbeczki płaczą od pożarów. Mogami jest niezły-nie mam porównania z tym co było dawniej przed nerfem w czasach bety, ale pewnie skończę linię japońców wreszcie . Przed ostatnią aktualizacją miałem na nim katastro-fatalne staty:-) i poddałem się.
 13. Zoombach

  Jak francuscy jesteście?

  Fracasser les fabricants...! Bez pomysłu, bez finezji prawdziwa ruska robota "na odpierdol".
 14. Zoombach

  Jurien de la Gravière (II)

  Pierwsze dwa w drzewku-syf, kiła, mogiła.
 15. Zoombach

  Błędy aktualizacji

  Wielkie Guano.
×