Jump to content

Zoombach

Players
 • Content count

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5187
 • Clan

  [JEDI2]

About Zoombach

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

1 Follower

 1. Skargi / Karma - Ogólna dyskusja

  Wróciłem po dłuższej przerwie do tej gry ale dzisiaj irytacja z powodu crashy, wywalania w trakcie rozgrywki po prostu wyprowadziły mnie z równowagi bardziej od meczu z bambusami. Wbijam bez efektu do bitwy przez cały jej czas i na koniec dostaje pedalski kolorek w niku. Dzięki WG jesteście mistrzami w obrzydzaniu .
 2. HMS Queen Elizabeth – Tier VI

  Niezły okręcik ma dobre HE i nie najgorsze PP. Na drugim kadłubie dochodzi lepszy ster i znacznie wzrasta przeżywalność przy ataku lotniska szczególnie tych T7,8 kadłub A to kłoda na wodzie-gorzej też się celuje przez to wolne przestawienie steru i zamulone obrót dział. Wkurza mnie właśnie losowanie-na 9 bitew nie miałem nigdy niżej niż 7...ale może tak ma być:-). Dla mnie grywalność tak blisko Bayerna ale znacznie gorzej od Fuso i NM. Pytańko :-) .Dawać zapalnik bezwładnościowy u kapitana-expie go na TX czy darować sobie? Gram po dłuższej przerwie i nie czytałem o brytolach za dużo:-)
 3. Najbardziej jaskrawym przykładem braków w rosyjskiej armii w ciągu całego okresu wojny był brak uniwersalnych ciężarówek- czegoś co nazywa się obok taboru kolejowego krwioobiegiem zaplecza armii ... Studebaker US-6 z dostaw Land-Lease .No i paliwa wysokooktanowe-tutaj Rosja potrafiła rafinować na niewielką skalę tylko benzynę B-78 . Samoloty bojowe -myśliwce i bombowce bez tego po prostu by nie latały. Mało tego czyste frakcje benzyny służące do rafinacji wysoko-oktanowych paliw były w całości sprowadzane z zagranicy. Nawet po zajęciu części Persji przez ruska... Rosja przez długie lata dostawy Land Lease przemilczała żeby nie zhańbić wizerunku wspaniałej socjalistycznej gospodarki a prawda był brutalna- do lat 50tych ich przemysł w wielu dziedzinach był zacofany. Dopiero wchłonięcie krajów Europy Wschodniej z ich o wiele wyższą kulturą techniczną szczególnie Czechy,NRD i ...Polska! pozwoliło Rosji podjąć się wyścigu zbrojeń-jak to się skończyło wiadomo. Żukow w latach 60tych otwarcie przyznał że bez prochu z fabryk USA nie mieliby czym strzelać bez paliwa jeździć i latać. I jeszcze oczywistość Samoloty z Land Lease były wykorzystywane przez najlepszych pilotów . Airacobra słaby samolot na zachodnim froncie dla Rosjan był szczytem techniki i potrafili na nim osiągać znaczne sukcesy. Niemcy przegrali wojnę na własne życzenie- gdyby ludność podbitej Rosji traktowali po ludzku a nie jak podludzi zaszli by pod Władywostok... Rosjanie nieetniczni nienawidzili swojej "ojczyzny" często bardziej niż samych Niemców- w wielu miejscach i to głęboko w Rosji witano ich na początku jak wyzwolicieli. Dopiero represje spowodowały że Hitler "zjednoczył" ten wielonarodowy kraj i przegrał.
 4. Kompletnie się nie zgodzę.Przeczytaj rosyjskie opracowania z lat 90tych np.Sokołowa na temat wielkiej ewakuacji przemysłu na Ural i chaosie produkcyjnym w pierwszym roku "wojny ojczyźnianej" ...Bez sprzętu poczynając od amunicji , samochodów ciężarowych, na czołgach i samolotach kończąc z dostaw z Ameryki i Anglii byliby w czarnej dupie. Radiostacje i sprzęt łączności po puszki z mięsem nie mieli nic w dodatku to co było odstawało od innych krajów znacznie może poza wojskami pancernymi .Rosja dostała cios nokautujący w czerwcu i lipcu 41' a potem podnieśli ją amerykanie i ...Anglicy z desek.
 5. Mogami

  Zagrałem wczoraj 3 bitwy z 155-tkami :83k średniego dmg i całkiem przyjemnie się gra. Gorzej że losowania miałem na same 10 i Wr słaby . Niszczyciele dostają prysznic, bbeczki płaczą od pożarów. Mogami jest niezły-nie mam porównania z tym co było dawniej przed nerfem w czasach bety, ale pewnie skończę linię japońców wreszcie . Przed ostatnią aktualizacją miałem na nim katastro-fatalne staty:-) i poddałem się.
 6. Jak francuscy jesteście?

  Fracasser les fabricants...! Bez pomysłu, bez finezji prawdziwa ruska robota "na odpierdol".
 7. Jurien de la Gravière (II)

  Pierwsze dwa w drzewku-syf, kiła, mogiła.
 8. Błędy aktualizacji

  Wielkie Guano.
 9. Dropsiqowe filmiki krążownikowe

  Troche oldschool czuć z Das Boot-a...Paniewokalista 100lat:-)
 10. Dropsiqowe filmiki krążownikowe

  Dzisiaj NUDA!!!!! Panie wokalista co jest?
 11. czas ladowania dzial w pancernikach

  Czy to ten nieustraszony co stępką pionowo zwiedzał obłoki przez chwilę...Nie pamietam który to był. Niesamowite zdjęcie...
 12. USS Black (DD-666) Tier 9

  Miałem już 7 bitew z tym okrętem i we wszystkich wygrana po stronie czarnucha i czarnuch 6 razy pierwszy raz drugi...Tak jestem rasistą :-).
 13. HMS Belfast Tier VII Premium

  Jaki zasięg ma radar Belfasta? Nigdzie nie mogę znaleźć, ślepy jestem czy co:-) . Trwa 20 sek, Czas przeładowania premki? Czy coś zmienili?
 14. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  A ja miałem przed chwilą na Yorku dwie bitwy bez dymu. Po jednej niszczarce reszta bezdymne krążki i bbczki:-).Ze zdziwienia nie wiedziałem co się dzieje!
 15. Hallakum się tłumaczy!

  Odo To chyba Roon :-). No ale jemu nie pasuje krążownik z dymem i chciałby coś co da mu możliwość walki z nim .Ale zupełnie pomija grę zespołową okrętu z radarem ...
×