Jump to content

Cezarrz

Beta Tester
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1668

About Cezarrz

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Cezarrz

  Yamato

  To poczekam może z kontenerów wypadnie dość dublonów na kamo premium.
 2. Cezarrz

  Yamato

  Teraz tylko pytanie czy wydawać dublony czy czekać na restart perków o którym pogłoski chodzą.
 3. Cezarrz

  Yamato

  Nareszcie po męczarni na izumo zdobyłem wymarzone Yamato, tylko że nie wiem zbytnio czy iść w AA, pomocniczą czy też wytrzymałość. Czy ktoś bardziej doświadczony ma jakieś rady?
 4. Cezarrz

  Izumo

  Jestem po pierwszej bitwie i powiem że spodziewałem się czegoś dużo gorszego. Celność jak na razie największy mankament. Wieża nr 3 daje ciekawe opcje taktyczne (możliwość odstraszania krążowników pływających z flanki). Pancerz jest na poziomie Amagii więc byłem na to przygotowany psychicznie Zastanawia mnie moduł za 3 mln ma ktoś jakieś rady? Okręt na razie posiedzi w porcie muszę nazbierać kasę na moduły i kadłub C. Szkoda tylko że bitwa którą grałem to było strzelanie do siebie z maksymalnej odległości, nikt nie miał jaj żeby przełamać impas (ja próbując przeprowadzić natarcie poszedłem na dno bo ze mną ruszył tylko jeden CA)
 5. Cezarrz

  Problem z aktualizacją gry.

  Nie mam gg i facebooka. Wiem dziwne Patche znajdują się w folderze Update w katalogu głównym gry. Otwierasz ręcznie problematyczny patch do jakiegoś folderu (trwa to strasznie długo 110MB jakaś godzina bo to ponad 160 000plików ma) a następnie wklejasz wszystko do katalogu gry. Przenoszenie i rozpakowanie obciąża komputer mocno więc lepiej nic nie robić w tym czasie i wyłączyć zbędne programy (może wtedy wyskoczyć błąd o braku pamięci). Jak przy rozpakowywaniu wywalać będzie to usuwasz patcha z folderu Update i ściągasz na nowo lautcherem. I próbujesz do skutku. Jak wrzucisz dane rozpakowane odpal lauchera, może się zawiesić ale wtedy wyłącz go i spróbuj kilka razy. Mi za 3-4 zatrybił.
 6. Cezarrz

  Jak strzelać

  Brawo za dobre chęci ale jedyne co pomaga w celowaniu to doświadczenie. Wyprzedzenie zależy od prędkości obiektu, odległości do niego oraz od tego czy się zbliża czy oddala. Podziałka to pomoc a w bitwie nie ma zwykle czasu liczyć kresek.
 7. Cezarrz

  Problem z aktualizacją gry.

  Problem rozwiązany. Po każdej próbie ręcznego otworzenia wadliwego patcha ściągałem go na nowo i próbowałem kolejny raz ręcznie otworzyć. Po wieeeeelu próbach udało się i wrzuciłem pliki do folderu wows. Po uruchomieniu laucher zawiesił się z dwa razy za trzecim ściągną jakąś 25MB łatkę i odpalił. Może się komuś moje wypociny kiedyś przydadzą.
 8. Cezarrz

  Problem z aktualizacją gry.

  Błąd występuje przy łatce wows_50.120345_50.120344_client.patch Przy otwieraniu ręcznym wyskakuje błąd i przerywa wypakowywanie.
 9. Cezarrz

  Problem z aktualizacją gry.

  Odkopuje temat. Mam ten sam problem co CzarnyJabol tyle że nic nie pomaga nawet reinstalacja gry.
 10. Cezarrz

  Jak grać niszczycielami?

  Dzięki na błyskawice się przyda.
 11. Cezarrz

  Amagi

  Dopiero się wgryzam w Amagi i ciekawie zapowiada się współpraca. Prędkość daje dużą możliwość podejścia i oderwania się od przeciwnika. Boli mały zasięg i miękki pancerz. Okręt wymaga zmiany taktyki i przyzwyczajeń z Fuso i Nagato (co jest strasznie trudne i czasochłonne). Podstawowy kadłub faktycznie tragiczny ale na drugim i z podrasowanym silnikiem można się bawić. Statystki na razie tragiczne mam ale gra się nim coraz lepiej.
 12. Cezarrz

  Podstawowa mechanika dział AA

  Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie jak ma się równoczesne oznaczenie jako celu samolotów i okrętu przeciwnika względem dział dwufunkcyjnych? Czyli komu w takim momencie zadają obrażenia? Okrętowi, samolotom czy też dzielą obrażenia na jedne i drugie?
 13. Cezarrz

  Kaliber dział a dmg

  Masz całkowita racje polskiowczarek. To forum jest skrajnie nieprzyjazne graczom nowym i mniej doświadczonym. Większość dyskusji to wyśmiewanie słabszych a nie pomoc im w podnoszeniu umiejętności i przyjemności z gry. I pamiętać trzeba że ten kto ma super staty zawsze ma racje. A jak wiadomo jest kłamstwo, wielkie kłamstwo i statystyka.
 14. Cezarrz

  Mapy których nienawidzenie

  Ocean. Nigdy tam nie wygrałem. 300 bety i 300 teraz...
×