Jump to content

Horten_IX

Alpha Tester
 • Content Сount

  42
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Horten_IX

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday November 19
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  papercraft, books
 1. Horten_IX

  Aiming MOD ....

  A keď to dopadne ako s modom pre WoT "posledný spot", že sa oficiálne pridá do hry, tak budete spokojný?
 2. Horten_IX

  Aiming MOD ....

  Neviem, ako to funguje, ale brácho si sťahoval nejaké ruské mody pre WoT a bolo to tam na videu k tomu, či to funguje aj hre neskúšal (tuším ), ale viem, že ti dokáže kresliť polohy spadnutých stromov, takže či to funguje si môžeš overiť sám, keď vieš po rusky ;)(mimochodom pri niektorých modoch mám silné podozrenie, že vznikli priamo vo WG, najmä pri tých platených, netvrdím že naschvál, možno iba "unikli" vývojárom)
 3. Horten_IX

  Aiming MOD ....

  Neviem, kde si na také niečo prišiel, lebo ja som mod na zobrazenie všetkých červených okamžite po štarte vo WoT videl na vlastné bulvy!Darmo máš zobrazený bod, kde bude loď, keď salvy dopadnú, keď medzitým odbočí, napríklad teraz som mastil Star Conflict, kde ak vystrelíš energetickou zbraňou (rozumej laserom) na 3200 m, tak trafíš presne na miesto, kde ti zabudovaný predmierovač ukázal rýchlosťou svetla (t.j. okamžite) a nepriateľa trafíš, ale taký blbý, aby sa dal trafiť 2x je len bot, ľudia uhýbajú... (P. S. zapol som si teraz WoWs a chvíľu som bol v pomykove, keď som výzbroj z SC zbadal na triede XXX, škoda, že to nebolo pred 10 dňami...)
 4. Horten_IX

  Co čeká hru World of Warships dál?

  Hlúpemu každý hlúpy... Som zvedavý, ako budeš hovoriť, keď ti taká PL partička "vylepší" 3 hry za sebou a to nielen vo WoWs, ale aj aj vo WoT (tam sú tým obvzlášť "preslávení") a WoWp.... Netvrdím, že sú všetci takí zlí, ale bohužiaľ 95 % áno Povedz mi, je podľa teba normálne, keď ti niekto zapikuje do pravoboku a minútu sa takto vozí bez toho, aby si to všimol? Poprípade ti rovno pošle do úsmevu torpéda?
 5. Horten_IX

  Co čeká hru World of Warships dál?

  Tie vlajky sú super, konečne človek uvidí, kto je z PL a nemá žiadnu bojovú hodnotu
 6. I like to sail it!

×