Jump to content

SevenSeas_Of_Rhye

Beta Tester
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1081

About SevenSeas_Of_Rhye

 1. SevenSeas_Of_Rhye

  laguje w porcie

  Napisalem w innym temacie ale napisze i tutaj : Grając w full screen drop fpsów podczas bitwy i w porcie ze stałych 75 ( takie odswiezanie monitora vsync on ) do 1-2 i tak cały czas co sekunde, dwie. Co ciekawe grając w trybie okna, problem nie występuje. Bląd zauwazony w raz z ostatnią aktualizacja. Wczesniej było w porządku. Sterowniki karty graficznej testowane i nowe i stare - z takim samym rezultatem. Sprzęt : I5 6400, RX4700 4gb, 16gb DDR4 Ktoś ma podobny problem ? Ok powrót do sterowników 16.10.1 Highlights rozwiązała problem.
 2. SevenSeas_Of_Rhye

  Wersja 0.6.0 - raportujcie błędy

  Grając w full screen drop fpsów podczas bitwy i w porcie ze stałych 75 ( takie odswiezanie monitora vsync on ) do 1-2 i tak cały czas co sekunde, dwie. Co ciekawe grając w trybie okna, problem nie występuje. Bląd zauwazony w raz z ostatnią aktualizacja. Wczesniej było w porządku. Sterowniki karty graficznej testowane i nowe i stare - z takim samym rezultatem. Sprzęt : I5 6400, RX4700 4gb, 16gb DDR4
 3. SevenSeas_Of_Rhye

  Kontenery - Dyskusja

  Na koncie rekruta po paru bitwach coś takiego...
 4. SevenSeas_Of_Rhye

  Wymiana golda na dublony - działa?

  Też wysłałem tym razem po angielsku. Wczesniej polski support odpowiedział mi, że nie mogą przenieść golda z konta wot na wows bo gold ma inna wartość niż dublony ( dziwne bo w sklepie kosztują tyle samo, takie same wartości ). No ale może tym razem się uda, szkoda zeby 25k golda się marnowało w wocie. Odpowiedz przyszła dziś : Dear Captain, thank you for contacting our Wargaming.net support and I apologize for the prolonged time to receive a response. I am sorry in advance for not fulfilling your wish, but I am afraid that we do not offer such transfers. The case mentioned on the forum was w mistake on our side and we are deeply sorry to disappoint you . Once again, big apologies and we wish you all the best. Remaining at your disposal. Best regards, Elżbieta Orłowska Wargaming.net Customer Service RepresentativeEU Wargaming Support - Follow us on [Twitter] (https://twitter.com/WargamingEUCS) Help us improve our service! Fill in the survey and watch us grow.Pomóż nam udoskonalać nasze usługi! Wypełnij ankietę i obserwuj, jak zmieniamy się dla Ciebie! Także chyba to zalezy na jakiego pracownika się trafi. Pokazałem im ten screen gdzie komus tego golda bez problemu przeniesli. Mnie sie niestety nie da...Raz dostali kase za golda w wocie i ciezko im zamienić to na dublony...
 5. SevenSeas_Of_Rhye

  Kody bonusowe

  Kapitanie, prawda jest taka, że tu nie mój post jest "niskiej jakości" tylko po prostu chłopaki myśleli, że bardzo mi dogryzą jak doczepią się nicku. Tu jest cały pies pogrzebany. Miało być tak śmiesznie, a oni mieli być tacy dowcipni i fajni. A mnie to rybka co sobie ktoś o mnie pomyśli ;) Zaprosiłem na TS-a by zainteresowani mogli się przekonać co do mojej "dojrzałości" no ale jak nikogo nie było tak dalej nie ma. Skończmy ten offtop bo to do niczego nie prowadzi. Odpowiedz uzyskałem za co dziękuje - przy okazji dostałem jeszcze bardzo drogocenną naukę języka polskiego za którą też dziękuje, a teraz proponuję rozejść się do własnych zajęć. Baxiowaty - ubaw po pachy, naprawdę humor wysokich lotów ;)
 6. SevenSeas_Of_Rhye

  Kody bonusowe

  Ty jak chcesz się wymadrzać na temat ortografii to moze zmień sobie formum na jakieś polonistyczne.Dzięki za zwrócenie uwagi i nie wiem po cholerę ciągniesz temat dalej. A jak koniecznie chcesz podyskutowac to zapraszałem Cie już na ts. Mało mnie obchodzi czy uważasz mnie za dziecko czy nie. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia na temat mojego pytania to może w ogóle nie komentuj.Masz córkę ,zajmij się nią zamiast siedzieć i wypisywać "mądrości" nie na temat .Uprzedzając kolejne komentarze na temat ortografii,kodu na statek,czy mojego nicku informuje,że kończę dyskusję.Miłego weekendu
 7. SevenSeas_Of_Rhye

  Kody bonusowe

  Kolego wpadnij do mnie na TS-a chętnie porozmawiam z Tobą na temat wyhaczania ;) Nie wiem tylko skąd w ludziach takie dążenie do przyczepienia się do czegoś na siłę, na prawdę nie macie poważniejszych problemów ?
 8. SevenSeas_Of_Rhye

  Kody bonusowe

  Wyobraźcie sobie Panowie, że człowiek koło 30 potrafi żone kochać tak samo bardzo jak 10 lat temu na początku małżeństwa ;) Każdemu z Was życzę takiej Martusiu jak moja ;) - To tyle jeśli chodzi o mój nick. Co do kodu zapytałem bo widziałem, że w listopadzie były jakies giveawaye i myslalem, że można jeszcze taki kodzik gdzieś wyhaczyć.
 9. SevenSeas_Of_Rhye

  Kody bonusowe

  Czy jest szansa jeszcze złapać Cambela z jakiegoś kodu ?
 10. SevenSeas_Of_Rhye

  Dostęp do zamkniętej bety teraz w zestawach przedsprzedażowych!

  W Humble bundle jest do kupienia za 1 dolara kod do WoWs niestety tylko na serwer NA do tego kod bonusowy zawierajacy Murmansk, pare miejsc w porcie i pare dni premium.
 11. SevenSeas_Of_Rhye

  Witajcie na pokładzie!

  Hej Witam, Zycze powodzenia i duzo sukcesów z gry, a przede wszystkim radości. Gra zapowiada się naprawdę fajnie. Dużo bardziej jak nieudane według mnie samoloty.
×