Jump to content

oliwertoja

Players
 • Content Сount

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  137

About oliwertoja

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  Nie podniecaj się. Temat wyczerpany więc. ELo
 2. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  Każdy lubi co innego ja na innym forum o ogólnej tematyce gier nie mam problemu odpowiadać po 10 razy to samo 10 innym osobom nie płacze i nie żale się, że ktoś milion lat świetlnych o to pytał.
 3. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  Skończ już. Nikt nie komu nie każe odpowiadać na zdane pytania ludzie zadają pytanie typu jak strzelać torpedami z pancernika trolluje i jest git. Jak kogoś stać na korepetycje to mu nie zabronisz!
 4. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  Chodzisz to najlepszej szkoły w województwie i masz sukcesy to jeśli jesteś tak dobry to mogłeś wywnioskować, że to co napisałem miało na myśli to co przytoczyłeś powyżej o tym dziecku itd. Chcesz dalej się sprzeczać to pisz PW bo to forum to jest chyba nie o grze tylko o przekomarzaniu się. Jeszcze ten troll się wcina z nickiem na "J". P.S. łatwo was sprowokować lub lubicie szukać zaczepki. Zaczęło się od pytania, a skończy się na chu wie czym:]
 5. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  Jakbyś się nauczył czegoś to byś to zrozumiał, a nie jak Ty "Jak byś nauczył się rozumieć" jak można się nauczyć "rozumieć" tak znikąd? Pomyliło Ci się coś albo w szkołach zamiast polonistów j. polskiego uczy wf'ista :] Wy tu macie problemy na tym forum gra dopiero pieluchy nosiła każdy po niecałym 1k bitew, a każdy uważa się za Einstein'a lubicie się kłócić i wymądrzać. Jednak forum WOT'a było bardziej ogarnięte nie wspominając forum o grach na którym obecnie siedzę. Tak na serio to po waszych postach, które dziś przeglądałem na tym forum sądzę, że niektórzy mieli to spięcie w inkubatorze.
 6. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  "Jak byś nauczył się rozumieć" ? dobry towar masz Wy to macie zjarane kopuły, zadaje pytanie jeden się przyje* walił i żali się(mowa o Jakub coś tam coś tam) reszta milczy potem znajduje się jeden, który daje mi odpowiedź, na pytanie to wracają milczące owce i mówią, że to stare info. Dobra nie będę was już nic pytał albo jak zobaczycie mój nick to nie chodźcie nawet w temat Z jednego pytania zrobił się kolejny temat. Nie prościej jest tak: 1.Pytanie 2.Odpowiedź, a nie jak na tym forum 1.Pytanie 2.W piz... uu postów nie dotyczących pytania, które ktoś zadaje. Forum jest tak zaśmiecone, że 90% postów pod danym tematem jest o du*ie Maryny, a 10% postów to nawiązanie do tematu.
 7. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  Powiedziałem żale idź pisać w dziale offtopic. Na kij mnie papugujesz przecież wiadomo, że Ty tu jesteś na poziomie pantofelka lub jeszcze niżej. Kolega @myszkieter dał mi to czego oczekiwałem, wiec koniec tematu. Nauczyć to Ty się musisz ze zrozumieniem czytać. Nie będę Cię karmił bo jesteś jakimś trollem zaczepiasz ludzi walisz jakieś farmazony. Ktoś nie chciał mi odpisywać to nic nie pisał Ty ciągniesz temat jak Sasha na ekspresówce Muszę Cię zablokować bo widać siedzisz 24/7 przy kompie i trujesz życie innym.Żegnam!
 8. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  Tak o to mi chodziło, dzięki.
 9. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  Zobacz nazwę tego tematu, więc pytam o co chce nie pasuje Ci to nie odpisuj Ciebie nikt nie prosił. Jesteś mało bystry i nie umiesz czytać ze zrozumieniem bo chciałem się dowiedzieć ogólnie głównych zalet tych dwóch nacji Pancerniki USA vs Pancerniki Japonia i Krążowniki, czym się od siebie różnią, a nie wertować każdy statek po kolei. Nie będę wchodził z Tobą w dyskusje bo widzę, że chcesz sprowadzić mnie na swój niski poziom i tam pewnie zaskoczysz mnie doświadczeniem. Przeistoczyłeś ten temat do wylania swojego "ego" więc skończ. W dziale Offtopic sobie możesz gwiazdorzyć. Po co w ogóle się udzielasz w dziale "Nowi gracze oraz poradniki i przewodniki" jak umiesz tylko komuś cisnąć "więc ani nie jesteś nowatorski, ani jakimś szczególnym wyzwaniem."
 10. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  Nie bulwersuj się tak. Jedno pytanie jedna odpowiedź i było by po sprawie tak to teraz napinasz się myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy bo grasz w tą grę dłużej coś tam niby wiesz. To że jest temat o wszystkich okrętach to wiem, ale jakbyś umiał czytać chodziło mi o główne zalety i wady USA/Japonia okręty/pancerniki, a nie o poszczególne tiery. @_Admiral_Nimitz_ no to forum jest puszczone samopas na innym forum większym o grach takie offtopici dawno były by nagrodzone warn'ami, ja tu nie widzę dublowania tematu bo takiego w ostatnim czasie nie znalazłem, a jak już to z kilku miesięcy wcześniej, a skąd mam wiedzieć czy akurat nic się nie zmieniło jak gram w to od paru dni?
 11. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  To był przykład. Na tym forum każdy jeżeli o coś pyta jest od razu jechany, odsyłany do google itd. ale takie bezsensowne komentarze np. ^ są na porządku dziennym;/
 12. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  To jak umiesz dobrze szukać to podeślij link (ja jakoś nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi) jak nie to nie spamuj bo pójdziesz do lekarza to też Ci powie, że słabo szukałeś i odeśle Cię do domu i każe wrócić jak się dowiesz co Ci dolega.
 13. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  Może mi ktoś podesłać temat o zaletach/wadach: USA pancerniki/krążowniki i Japońskie pancerniki/krążowniki ofc. tier+4 albo opisać krótko bo szukałem i nie znalazłem tematów jedynie to temat "Pancerniki- Japonia vs USA" -_-
 14. oliwertoja

  Pytania Newbie :D

  Nie wszyscy kupują golda. Nwm jaka jest tam cena za tego dowódcę, ale jak wot robiłem to lepiej wydać na miejsca w porcie lub zostawić na wyższe tiery.
 15. oliwertoja

  PORADNIK: Co zrobić, kiedy WoWs się tnie

  Czy sposób jest bezpieczny tzn. jest ryzyko bana za majstrowanie w plikach clienta? czy nadal działa?
×