Jump to content

_VIR_

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5574

About _VIR_

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. _VIR_

  Arsenał

  a no nie pomyślałem i ja że mogli wpaść na taki genialny pomysł. Zmieniłem tryb wyświetlania okna gry i fakt na dole jest przycisk "DOSKONALE" :D dzięki serdeczne za pomoc temat do zamknięcia. :
 2. _VIR_

  Arsenał

  U mnie wyświetla się ekran z jakimś krążownikiem Cossack czy jakoś tak i nie można tego zamknąć, jak wcisnę ESC to wrzuca do portu. Jakieś pomysły?
 3. _VIR_

  Arsenał

  Hej, Jak się dostać teraz do arsenału? Uzbierałem na Salema a nie mogę nijak tam wliźć. :/ Pzdr
 4. _VIR_

  Mechanika Radiolokacji

  dzięki
 5. _VIR_

  Mechanika Radiolokacji

  tak dzięki tu jest o spotowaniu, ale mnie chodzi o to jakie wartości mają dane okręty (te w porcie) chyba jest coś takiego że Aoba wykrywa do 13km a Carolina np do 14,5 ? i czy doświadczenie kapitana też ma na to wpływ. i nie chodzi mi tu o konkretne skile.
 6. _VIR_

  Mechanika Radiolokacji

  Mam pytanko odnośnie wykrywania wrogich okrętów. Gdzie znaleźć tę "wartość" ? Czasem jest tak że w grze otrzymuję komunikaat: Wykryliśmy wrogi pancernik. Czemu akurat my i czy ta wartość zależy od czegoś? Okrętu, umiejętności kapitana? gdzie to sprawdzić jaką wartość ma dany okręt w porcie? pzdr
 7. _VIR_

  Omaha

  Hej, mnie również zaczyna podobać się ten okręt. Nie inwestuję w kadłub C, ale mam pytanko do "wyjadaczy" tego okrętu. W jakie moduły go wyposażyć? raczej torpedy na nim stosuję rzadko. Więc chyba coś z artylerią lub p. lot? w pierwszym wziąłem modyfikacja 1 baterii zostały jeszcze 2 okna Co byście sugerowali? Dz. pzdr
 8. _VIR_

  Myogi

  dzięki
 9. _VIR_

  Myogi

  heh skoro tak będę pływał "surowym", ale jakby komuś wpadł jakiś pomysł to będę śledził wątek
 10. _VIR_

  Myogi

  Witam Panowie. W jakie ulepszenia wyposażyć Myogi?
×