Jump to content

Mira76

Players
 • Content Сount

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  720

About Mira76

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Mira76

  Nastavení grafických detailů

  super, dík moc
 2. Mira76

  Nastavení grafických detailů

  mohl by mi prosím někdo poradit, jak nastavit hru, aby bylo vše na minimum, některé věci nevím, co znamenají, zatím to mám viz obrázek, tak jestli by tam šlo ještě něco upravit. díky
 3. Mira76

  SD karta

  No, tak to jsem si spletl, mody nepouzivam a vždy odkliknu spustit hru v bezpečném režimu. Díky za odpověd, nějak se s tím poperu. Když se hra načte, funguje dobře, mam v nastavení vše stažené na minimum, ale proč se zasekává načítání bitvy, netuším. možná to dělá wifi, přes které jsem připojený, zkusím koupit kabel a připojit se napřímo, ale divné je, že když se načítání bitvy zasekne a restartuji hru, bitva se začne načítat znovu a zasekne se to na stejném místě. dříve to nedělalo, asi to začalo po nějaké aktualizaci, už nevím.
 4. Mira76

  SD karta

  Ahoj, někde jsem tu četl, a už nevím kde a nemůžu to najít, že někteří z vás používáte pro hru SD kartu. Mám problémy s načítáním bitev, často se načítání přeruší. Napadlo mě, jestli by to třeba můj problém nevyřešilo, nevím jak jí používáte a k čemu, myslím že tam bylo něco o tom, že s ní hra funguje líp. Mohl by mně to prosím někdo vysvětlit? Jednu mám, 32 GB. Jinak, hru mám nainstalovanou na C: , kde mám dalších 127 GB volných.Díky za pomoc.
 5. Mira76

  Odměny za spnění mise

  mě už to taky jednou napsalo : ARP KIRISHIMA - VYDÁNO, ale u mlžné flotily mám fáze 2/4 a je u toho napsáno: odměna za splnění aktuální fáze ARP KIRISHIMA, v přístavu ji samozřejmě nemám, tak to asi bude, jak je psáno výše, až po splnění prvních dvou fází, ale proč mi to psalo vydáno, nevím, asi nějaká chyba, možná že máš stený případ. Aha, tak EDIT: mám v záloze kapitánku, takže mě to nevydalo lod ale kapitánku.
 6. Mira76

  Vysvetlenie skratiek

  Krásný video, ted uz chápu, proč dám někdy 8 citadel za bitvu a pak 8 bitev žádnou a že někdy zapaluju snad každou salvou a další bitvu nezapálim ani sirku.
 7. Mira76

  Vysvetlenie skratiek

  Mohl by sem prosim jeste nekdo napsat, co je RNG? Casto se to objevuje v prispevich na foru a ja nevim co to je a pak danemu prispevku nerozumim, diky.
 8. Mně se občas stane, že se bitva načte cca do poloviny a tam se to zasekne. restartuju klienta, začne se načítat ta stejná bitva a udělá to to samé. Dělá mi to jen, když jdu do bitvy s Myokem, mám ho nově, začal jsem kvůli tomu komunikovat s podporou, tak uvidim, ale bojím se, že se to nevyřeší a já s ním nebudu moci hrát, tudíž se ani nedostanu dál. No uvidim, co mi odpoví. Jestli měl někdo podobný problém a vyřešilo se to, tak kdyžtak písněte jak, díky. Zkoušel jsem i vypnout antvir a firewal. Take jsem přeinstaloval klienta a nic.
 9. Mira76

  Nováčci, otázky & odpovědi

  díky moc za vyčerpávající odpověd
 10. Mira76

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Díky moc za odpověd, ještě jeden ode mě asi hloupý dotaz, když se tu bavíte o PM, nevím co to je, jsem fakt nováček, předpokládám,že je to nějaká osobní schránka, ale nikde tu nic takového, co by tomu odpovídalo, nevidím. A ještě bych se rád zeptal, na podporu lze psát česky? a pokud ne, tak ve kterých jazycích. Díky
 11. Mira76

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Ahoj všem, už je to pár dní, co jsem se na tuto věc ptal, jestli to upravit nejde, tak at mi prosim alespon nekdo moderátorů nebo wg staffů napíše, že to nejde, než napíšu na podporu. Díky za pochopení. zajímalo by mě, jestli jde vypnout průhledné pozadí popisků, tzn. když jsem v přístavu, ukážu na něco myší, zobrazí se text, ale ten text má průhledné pozadí, špatně se to čte a často to nejde přečíst vůbec, protože se překrývá s jiným textem. Viz příklad na obrázku, tam co ukazuji myší mám něčeho 17 procent, ale nevím čeho, protože to úplně překrývá text pod tím, který je navíc čitelnější. A to ostatní, co přečíst jde, tak to jde jen s námahou. A ted mi nejde o tento konkrétní text, je to jen pro příklad, vadí mi to obecně u všech popisků, když na něco ukážu myší a objeví se mi text, tak si ho chci přečíst, a je mi jedno, co je pod ním. Nechápu, proč to tak je. A jestli to jde nějak upravit, budu rád, když poradíte jak, já nic nenašel. Díky za odpověď.
 12. Mira76

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Ahoj všem, zajímalo by mě, jestli jde vypnout průhledné pozadí popisků, tzn. když jsem v přístavu, ukážu na něco myší, zobrazí se text, ale ten text má průhledné pozadí, špatně se to čte a často to nejde přečíst vůbec, protože se překrývá s jiným textem. Viz příklad na obrázku, tam co ukazuji myší mám něčeho 17 procent, ale nevím čeho, protože to úplně překrývá text pod tím, který je navíc čitelnější. A to ostatní, co přečíst jde, tak to jde jen s námahou. A ted mi nejde o tento konkrétní text, je to jen pro příklad, vadí mi to obecně u všech popisků, když na něco ukážu myší a objeví se mi text, tak si ho chci přečíst, a je mi jedno, co je pod ním. Nechápu, proč to tak je. A jestli to jde nějak upravit, budu rád, když poradíte jak, já nic nenašel. Díky za odpověď.
 13. Mira76

  statistiky

  Ahoj, prosím o radu, ve svých statistikách mám u obsazování a obrany základny nuly. To tak má být? Základny obsazuji i bráním. Já jen, jestli se to neprojevuje na mém PR, které je hrozné, na konci bitvy se většinou umistuji v horní části tabulky. nebo alespon uprostřed, občas tedy i dole, ale ne tak často. Díky za odpověd.
 14. ahoj, chci se zeptat na informaci z nové aktualizace: U všech velitelů, kteří mají specializace v dotčených lodích, budou mít hráči možnost znovu přiřadit body schopností těchto velitelů zdarma. Jedná se mi o Aobu, já tam tuto možnost nemám, tak nevím, jestli je to chyba, nebo jestli to jen špatně chápu, tedy že bych měl mít možnost přerozdělit všechny body zdarma. Díky za odpověd.
 15. Mira76

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  No, ani jsem si nevšiml, jsem to sem dal i s lištou, ale opravdu se toho rád zbavím a nevěděl jsem jak, díky
×