Jump to content

MrPatas

Players
 • Content Сount

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1308
 • Clan

  [WH1TE]

About MrPatas

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. MrPatas

  Can't start WoWS CT

  Ale čte, já už na ně kašlu, banda co neumí nic... Test server na tanky jede v pořádku, ale lodě ne, už jsem to vzdal, zkoušeno 5 minut zpět :-)
 2. MrPatas

  OT - Kriegsmarine

  Ale jo, počkáme si, ale vypadají Božsky, to se musí ocenit zase mno :-)
 3. MrPatas

  Kriegsmarine

  Přesně tak, žádný zázrak to není, ale když jsi se kouknul na ty rusáky co to hráli, tak to taky žádná sláva nebyla, střílel na Atago a mířil na střed i když Atágo jelo do předu na cca 17 km mno... ale ty děla asi i tak nic moc :-) a torpéda na Tirpitze nepotřebný, zbytečný :-)
 4. MrPatas

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Také se pochlubím, moje největší maximum expů bohužel 2ma letkám torpéd z Taiho se vyhnout nedalo
 5. MrPatas

  Sekaní hry

  Vyměnit PC aj internet já mám i7, 16 GB RAM, 4GB Nvidii GTX, internet s 50 mb/s a jedu na Full detaily bez sekání... ale jo občas to sekne, ale za to může WG servery Problém je, že prostě Wargaming neumí pracovat s více jádrovými procesory a celkově jejich nároky jsou trochu vyšší, jedině co, tak zkus ještě reinstalovat ten svůj pc :-)
 6. MrPatas

  Bismark je tu alias patch 0.4.0.4.

  To bude stejně k ničemu ty torpéda, protože se hodně málo kdy dostaneš blíže k BB :-) nevím, podle mě nevyužitelné :-)
 7. MrPatas

  Bismark je tu alias patch 0.4.0.4.

  Takže Bismarck Premium? nebo nás čekají 2 lajny Německých BB ?
 8. MrPatas

  Gamescom 2015 - otázky pro vývojáře

  Lepší by byla létající posádka...
 9. MrPatas

  Gamescom 2015 - otázky pro vývojáře

  už dávno, dávno to není tak, že by Grafika z Notebooku nesahala normální Grafice ani po kotníky :-) mám možná o pár % nižší výkon jak stolní grafika ve stejné kategorii, ale už dávno to není tak, že by sis nezahrál na Notebooku nejlepší hry :-) mám GTX 860M + 16 GB RAM + i7 a není hra co by se mi sekala :-) Jinak bych měl ještě dotaz na Gamescom, jestli by bylo možné, že se jednou propojí všechny účty a já budu moci s Lodí třeba střílet po tankách na pevnině, s letadlem ničit lodě atd... jako je zatím u konkurenční hry... :-)
 10. MrPatas

  Atago

  Za sebe mohu říct, že je vážně, ale vážně skvělý Atááágo :-D :-)
 11. Už žádný výmaz nebude, to fakt si děláš srandu ?
 12. To je nějaký vtip? je toho plné forum :-)
 13. MrPatas

  Atago

  Dobrý den, můžu se zeptat bude Atago v Prémium obchodě? že tam je zatím jen Atlanta :-)
 14. MrPatas

  Colorado

  a co takhle skilly +16% a plus 20% na letadlu :-) to je jedno, sekl jsem se bylo to Kongo :-) ten klučina co mě ustřílel mi psal, že jsem se spletl, měl kongo :-)
 15. MrPatas

  Ako často budú upgrady WoWS?

  za jednu bitvu kolem 150 tisíc průměr... to je jako málo, 12 míčů máš hned ... nebo si sežeň někoho jako mám já Bratra, na statistiky kašlu, ale má prázdniny a denně mi 1 míč vydělá a hned jsou lodičky zábavnější a navíc jeho to baví a je fakt dobrej, včera s Murmanskem 170 tisíc... i všechny mise zvládne, na torpédoborci je fakt krutej :-D (15 let pro rejpaly ) jinak k tématu o vlaječkách: Tu nejde jen o nákup nějakých vlaječek, tu jde i o to, že se to v Rusku hejbe a u nás to moc nejede, kdyby se hned na začátek hodila nějaká akce typu: (Vyfoťte něco zajímavého ze hry, dosáhněte nejvyššího score, honba za killy), za to pár šušňů, tak je hned lepší motivace hrát ne? :-)
×