Jump to content

karnovak

Players
 • Content Сount

  196
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14186
 • Clan

  [NECRO]

About karnovak

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. karnovak

  Rvačky v aktualizaci 0.11.3: 2. kolo

  Nevim, no. Možná jste tam mohli i napsat, že hráči mohou hrát buď v divizích, nebo proti divizím, ale není to vhodný typ bitvy pro hráče bez divizí. První hra na počet hráčů v divizích 0:6, druhá a třetí 2:9, poslední dvě jsem opustil při odpočtu a pochopil jsem, že tenhle formát nemá být zábavou pro hráče, kteří nehrají v divizích, nejlépe trojčlenných. Kdybyste to tam napsali hned, nemusel jsem to ani pouštět.
 2. karnovak

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak já neříkám, že je to nějak hodně, akorát mě to zaujalo ve spojením s tím, že mě to nestálo ani jedno HP. Neškrábnutej končívám jen když po mně víceméně nikdo nestřílí a mám maximálně pár desítek tisíc potenciálního poškození, protože jinak se vždycky nějaká ujme. A 710k už pár salv je.
 3. karnovak

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Chlubit se úplně nechci a úspěch je to takový... spíš ne. Jsou ty dvoustovky za první výhru, tak jsem vytáhnul po delší době smoldu. Čekal jsem tragédii, protože "letadlovka ve hře" a než jsem se našteloval na dostřel a do pozice aby mi nevymazali loď první salvou, trvalo to a vystřelil jsem poprvý skoro až po šesti minutách hry (tak dlouho kolikrát trvá skoro celá bitva). Kvůli čemu to ale píšu - na konci bitvy 710k potenciálního poškození a neztratil jsem ani jediný HP (jen dva odražené zásahy). Někdo si asi říká "no jo, jen díky RNG" a má teda pravdu, no.
 4. karnovak

  Vývojářský blog

  Tohle myslím vypovídá o kvalitě balancování hry všechno. Vždycky byla OP, my to víme a dlabem na to. Už se ani neobtěžujete s výmluvami na nedostatek dat apod.
 5. karnovak

  Vývojářský blog

  Četl a ne moc důkladně, protože tohle jsem přehlédl. Ponechávám stranou, proč jsem v první odpovědi dostal vysvětlení k něčemu, na co jsem se neptal, a děkuji.
 6. karnovak

  Vývojářský blog

  Ano, dostanu perma ekonomický booster, ale nedostanu žádnou náhradu za perma bonus ke zkušenostem, které v současné době mají také. Teď nemusím mít vůbec žádné spotřební signály na zkušenosti a díky perma kamufláži stejně dostanu bonus 50 - 150 % zkušeností. Po vašem vylepšení budu muset na ten samý efekt použít (čti zbytečně plýtvat) spotřební boostery a pokud mi boostery na zkušenosti dojdou, tak mám smolíka. Pochopil jsem to dobře?
 7. karnovak

  Vývojářský blog

  Znamená to, že perma kamufláž už nebude dávat bonusy na zkušenosti? Jestli nebude, pak z toho v "konečném důsledku" hráči opravdu těžit nebudou, protože se jim značně zvýší spotřeba boosterů, aby měli stejné množství zkušeností, jako mohou mít teď s perma kamufláží a signály.
 8. karnovak

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tohle pobavilo. Ve chvíli kdy jsem zůstal sám proti 4, enemáci 1 cap měli, zbývající 2 nám obsazovali, a na body vedli nějakých 650 vs 550. Já u spodního capu, spotnutý jen pommern s 55k, který to zrovna obsazoval, horní cap obsazovala alaska a někde se ještě motaly torpédoborce benham s ostergotlandem. V tu chvíli jsem začal mít stín podezření, že bych to už taky nemusel úplně vyhrát, protože soupeřům jen stačilo, aby prostě jeden z nich přežil do konce, na tak velké mapě jsem neměl šanci obsadit capy. Ale nakonec pomohlo RPF, RNG, a přehnaná sebedůvěra protihráčů, a výhra byla doslova v poslední chvíli, protože poslední enemák zhynul , když už měli 998 bodů (a pořád dva capy).
 9. karnovak

  Vývojářský blog

  Ano, přidat navíc podpůrné CV, to je krok správným směrem, dejte hráčům to, co mají na hře nejraději. A zní to i jako velká zábava pro obě strany. Koho by bavilo pořád jen dávat dmg, když můžou jen stunovat a dělat další otravné opičiny.
 10. Popláču si. Poslední dobou mě neuvěřitelně vytáčí kam lítají granáty z bitevek, když je loď čistým bokem. Na takový lodě snad ani nemá cenu střílet, protože to popadá vždycky kolem lodi, ale do lodě nic, nebo jeden průstřel útěchy, a citadela se dává asi jen za odměnu. Dnes opět chuťovky, vladivostok na 13 km stojí bokem a z musashi bez šance, netrefil ho dokonce ani jeden granát. A hned v další hře si jedu já s JB bokem jak edit, na 10 km po mě vystřelí F. D. Grosse, a chudák, místo aby mě vymazal, tak mi ubral asi 4 k. Gratulujeme a posíláme klíčenku. Můj zatím nepřekonaný vrchol týhle stupidity ve hře byl Veneto vs Veneto "souboj" s botem v kooperativkách, který si jel ukázkovým bůčkem a na necelých 8 km ho 9 granátů trefil 1, ostatní popadalo všude okolo. Jako fakt edit, tahle hra mi čím dál víc připadá jako házení kostkou, nic jinýho.
 11. karnovak

  Dotazy na aktivní hráče

  Tak s FDR ztratit půlku letky na jeden průlet, to chce opravdu "honit po obloze ty černý obláčky", nebo naletět mezi víc lodí se silnou AA. Ale hraju hodnocenky s cossackem a tam je radost potkat letadlovku, byť je jen stejného tieru. Tuhle mě jedna naháněla a i když jsem se smouknul, tak nade mnou vyhodila stíhačky, které sice zůstaly spotlé, ale cossack dokázal sestřelit jen 1 stíhačku. Komedie. Další hezkou chvilku mám s akizuki, kterou jsem si nedávno pořídil. Co si z hraní proti ní pamatuju já, tak i s omičkovou CV jsem na ní neútočil moc rád, protože měla silné AA. Teď jsem potkal rangera (6. tier), který na mě na pohodu s jednou letkou udělal dva nálety s bombardérama a lítal si okolo mě, jako by se nechumelilo. Navíc mě pokaždé trefil bombou, ale to beru, byla to rudá vopice a bomby jsou čistě o RNG, tam to tak muselo skončit. Shazování bomb je celkově vtipná disciplína, když mám plně doměřeno, že je kruh skoro celý vyplněný lodí, jen na okrajích je kousek místa, tak spadnou dvě vlevo od lodi a jedna vpravo od lodi. A jindy, když blbě naletím a loď je na štorc, tak shodím bomby jen tak bez jakéhokoliv zaměřování a bác ho - dvě citadely. Tohle je prostě taková neskutečná stupidita. ..
 12. karnovak

  Dotazy na aktivní hráče

  Já bych k tomu snad je tolik, že historické reálie v téhle hře začínají a hlavně definitivně končí v přístavu, zpodobněním, a zdůrazňuji, že JEN NĚKTERÝCH, lodí. Všechno ostatní je podřízeno hře a s realitou a historií má nulovou až zápornou souvislost.
 13. karnovak

  Aktualizace 0.11.1 - Hlášení chyb

  Jo takhle, já měl za to, že to budou volné zkušenosti.
 14. karnovak

  Aktualizace 0.11.1 - Hlášení chyb

  Já teda nevím, ale neměla být u GK kompenzace za vyzkoumaná děla ve formě 35k zkušeností? Vyzkoumaná jsem je měl a nic jsem nedostal...
 15. Konečně superletadlovky, doufám, že budou rozdávaný jako superlodě každý vopici, která si koupila alespoň tier 8 premiák. Letadlovku do každé rodiny bitvy! Ve WG ví nejlíp, co mají jejich hráči rádi... tisíce stížností, že je málo letadlovek ve hře, byly konečně vyslyšeny. Já chrochtám blahem.
×