Jump to content

karnovak

Players
 • Content Сount

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9378
 • Clan

  [NECRO]

About karnovak

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. karnovak

  komu hra nejde?

  Nadějný titulek, chtěl jsem si postěžovat, ale zde se řeší technické problémy, tak zase nic.
 2. karnovak

  0.9.8 - Asymetrické bitvy

  Tak já si říkal, jakou to zase vymysleli ptákovinu, ale nakonec jsem tomu dal něco přes 30 bitev (až na 3-4 bylo vše jen tier 8), a jsem spokojený. Beru to samozřejmě čistě jako náhradu za chybějící operace pro tier 8. Asi 3 bitvy na tieru 8 se nám podařilo prohrát, ale to připisuju zlomyslnému matchmakingu, který nám nalosoval hráče s touchpadem (nebo já nevim, co to bylo za kabaretní vystoupení). V nízkých tierech bylo hodně botů, čemuž se nedivím, kdybych chtěl hrát proti vyšším tierům, tak si zapnu random a budu plně uspokojen. Na tierech 7-8 jsem viděl jen hráče, bota jsem tam neviděl. S bitevkou a letadlovkou jsem čekal 3 minuty, křižník a torpédoborec byly v bitvě rychle. Mám k tomu jen 2 připomínky: 1. proč potřebuju pro hraní tieru 7-8 sbírat nějaké žetony - pokud je někdo masochista a rád si sám ubližuje hraním tieru 5 proti tieru 8, ať to dělá dobrovolně. 2. který myslitel považoval za dobrý nápad nechat tam letadlovky? Tier 8 CV si dělá vysloveně co chce, a tier 6 CV v podstatě taky, akorát s nulovým dopadem na hru (6 tier může maximálně spotovat). Ale jinak dobrý, zábava na dlouho to není, ale jako zpestření proč ne...
 3. karnovak

  Otázky a odpovědi

  Letadlo mě nenapadlo, to máš pravdu, na tu vzdálenost bych asi ani neviděl, jestli ho má vypuštěný.
 4. karnovak

  Otázky a odpovědi

  Jako takhle. Chápu, že když někde jedu s DD, spotnu se, hodim si dlouhej kouř a spamuju z něj héčka, tak jí můžu dostat, protože není až tak těžký zaměřit podle minimapy kde zhruba stojím. Ale může mi někdo vysvětlit, jak mě může do kouře trefovat (naposledy) bitevka na +10 km, když si hodim na volný vodě čoud a spamuju bez toho, aniž bych se předtím spotl? Já na takové cíle ani nestřílím, protože mi to lítá buď za, nebo ještě víc za. To je na to nějakej vychytanej aimbot, nebo je to skill, že někdo má ve voku odhad vzdálenosti podle kouře (aniž bych stál u ostrova nebo tak něco, aby mohl zaměřit podle minimapy)? Kdyby se mi to stalo jen jednou a od nějakýho skillera, tak ani nemuknu, takhle...
 5. karnovak

  Otázky a odpovědi

  Osobně se mi divize v týhle hře moc nelíbí, podle mě EDITED hru víc než v tancích, protože jsou menší týmy a mají větší vliv, ale budiž. Ovšem je pravda, že když si někdo vezme do divize letadlovku, nemusí se rozmýšlet, jestli vezme baráž, nebo hydro,a to už je dost velký pokřivení hry a zbytečná výhoda proti ostatním hráčům ve hře.
 6. karnovak

  Otázky pro WG

  Jak je to s odměnami za test? Vlaječky mi přišly, loď pořád ještě ne. Někteří ji už dostali, na anglickém fóru někdo z WG "vtipkoval", že by měly přijít do vydání příští aktualizace, ale už nezavtipkoval o tom, jestli je budete posílat všechny najednou, nebo jestli jste zavedli RNG už i na to, kdo kdy dostane odměnu za test.
 7. karnovak

  Otázky a odpovědi

  V kooperativkách jsem rád za každého hráče, který ze hry odejde, tam to snad ani nejde brát jako porušování pravidel, ale jako službu spoluhráčům. Vždyť je to jen yolo závod o to, kdo si víc urve.
 8. karnovak

  Otázky a odpovědi

  Zase když byla Narai minule, tak netrvala týden, ale jen jeden den, druhý den byla aktualizace a operace byla jiná.
 9. karnovak

  kdy budou do hry přidány ponorky

  To já se na ponorky naopak těším a doufám, že přijdou brzo. Slibuju si od nich, že konečně plnou vahou převáží nad tím, co mě na lodích ještě baví a utnou to "smiřování se" se stavem hry. V tancích mi takhle kolová vozítka zafungovaly přímo skvěle.
 10. karnovak

  Weser

  Historicky přesné.... to má být u téhle hry vtip? Proč by zrovna tohle mělo být historicky přesné, když bambilion věcí tu historicky přesných není omylem?
 11. A jako na potvoru zrovna v tom týdnu, kdy běží tahle mise a navíc ještě vyhraješ ve sportce 300 milionů. Jo, to se může stát. Víc takových misí, příště třeba 50 úspěchů za jeden den. Stát se to přece může, psali...
 12. karnovak

  Třináctý hodnocený sprint

  No, zkoušel jsem to s torpédoborcem, stačily mi dvě hry, v jedné počet radarů 1:2, ve druhé 0:1, asi abych si mohl zkoušet nějaké ty WG taktiky. Proč si je nemohli zkoušet raději soupeři, to netuším. Na co to balancovat, když jsou tři hráči, jeden cap a malá mapa, že.... Pozitivní bylo, že jsem měl jen v jediné hře AFK hráče, v posledních rankedech to bylo minimálně 7 her. V jedné jediné hře jsem byl potahán, jinak jsem musel spíš tahat já, naštěstí mi los přál, kdyby mi to vždycky losovalo protihráče s mozkem, moc bych toho nezmohl.
 13. karnovak

  Zpravodaj vývojářů 0.9.8

  Umí dělat i dobré věci, ale jak dlouho jim to trvá od prvního impulzu.... Není to priorita, prioritou je přidávání nových lodí od hry, a to, že nebylo dořešeno množství letadlovek na nízkých tierech, a přidá se další větev letadlovek, to jen dokazuje. Z bedniček mi vypadla čtyřková německá letadlovka a do randomu jsem ji ještě nevzal, ve frontě je -skoro- pokaždé víc letadlovek, než ostatních tříd dohromady a kdyby u toho byl odhad na dobu čekání ve frontě, tak to bude od 1 minuty po 1 týden. Ale podle WG je to tak v pořádku, takže se stim smiř.
 14. Pozdě. Do feedbacku půjde něco ve smyslu: Na ponorky už se třesou všichni hráči.
 15. karnovak

  0.9.7 - Hlášení chyb

  U letadlové lodě - stalo se mi to u Midway - se mi občas nezobrazí zaměřovač po vzletu letky (u torpéd a u bombardérů). Po zahájení útoku se zaměřovač zobrazí a pak už funguje.
×