Jump to content

zontaaaaa

Beta Tester
 • Content Сount

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  132

2 Followers

About zontaaaaa

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
 1. zontaaaaa

  Kapalı Beta Geri Bildirimleri

  Merhaba, oyun için bir fikir vermek istiyorum. Wot'ta şehir içinde savaşırken ne bileyim tanklarla araçları falan eziyoruz ya da wowp'de ise yerde evler binalar falan var, wows'de de tamam kıyıda yerleşim birimleri gözüküyor ama 2. Dünya savaşını konu edinen bu oyunumuzun içerisinde bence bahsettiğimiz az önceki şeyler gibi ticaret gemileri falan olsa hiç de fena olmaz. Mesela savaşıyoruz, harita sınırlarının hemen yakınında sivil ya da ticaret gemileri falan. O tarz şeyler bence güzel olabilir.™ @Ishtara bence bir ilet derim
 2. zontaaaaa

  gemi açma veya satma işlemleri

  Bir bakayım, fakat yine de jetonla satış seçeneği görmedim. Yanıt için teşekkürler.
 3. zontaaaaa

  gemi açma veya satma işlemleri

  Gemide donanımı iyileştirdiğimizde sökülen ekipman ne oluyor bilen var mı? Sonuçta gemiyi para verip alıyoruz değil mi, sökülen ekipman da wot'ta ki gibi depoya gidip oradan da nasıl hurdacı Ahmet abiye satıyorsak aynı sistem burada da olmalı diye düşünüyorum. Arayüz wot'ta ki gibi yapılabilir.
 4. zontaaaaa

  Sadece Bir Duvar Kâğıdı

  kesinlikle gelmeli, bu oyun bir harika adamım...
 5. Kapalı beta testinde kullandığımız 30 günlük premium hesap ile hem para kasıp ya da kastığımız para neticesinde aldığımız gemileri de kapalı beta süreci sonlandığında verecek mi yoksa sadece satın alınan paketteki gemi ya da gemileride mi geri verilecek?
 6. zontaaaaa

  Kapalı Beta Testi Başlıyor!

  Merhaba, https://gleam.io/Gc1iK/world-of-warship-beta-key-cekilis bu siteden kapalı beta key için uzun süredir uğraşıyorum. Defalarca denememe rağmen arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz kutucuğu bir türlü ticklenmiyor. Bu konu ile ilgili bilginiz var ya da beta key verebilme imkanınız var mı? İlginiz için teşekkür ederim. Herkese iyi oyunlar..
 7. zontaaaaa

  World of Warships Beta Key Çekilişi

  Bende de aynısı oldu dostum, eğer bir çözüme ulaştıysan yardımcı olursan sevinirim İyi Oyunlar
×