Jump to content

8ka

Players
 • Content Сount

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15119
 • Clan

  [CRYO]

About 8ka

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten, kdo obhajuje současný stav CV je stejně zkušený jako autor změny
 2. 8ka

  Dubnové bojové mise

  nepočítáš-li prohry a investuješ vlajky a kamufláže
 3. 8ka

  Update 0.8.2.0.1

  líbí de mi to "oblíbené letadlovky" tak to dělali komouši, bud dalí ban, nebo psali jak jsou lidi spokojení
 4. 8ka

  Zpravodaj vývojářů 0.8.3

  i čas má svou cenu...
 5. 8ka

  Zpravodaj vývojářů 0.8.3

  jinak řečeno, po hafo času expení CV jsi získal něco, co vůbec nechceš, po času věnovaném kampani získáš výsledek, který z dostupných informací nepředpokládáš, příjmy zřejmě poklesly razantně, že se WG uchyluje k takovému způsobu. No, má na to právo zaměstnat koho uzná za vhodné, my potřebujem znát skutečnost, abychom poznali, kdy má smysl investovat.
 6. 8ka

  Zpravodaj vývojářů 0.8.3

  možná chtěl říct, že budou k mání stejným způsobem jako byly brit. CV, jenom kampan bude vylepšená.
 7. 8ka

  Noob protekce ???

  moje zkušenost je, že s rostoucím počtem odehraných bitev se mění poměr bitev s "boty" v týmu proti týmu s "boty". Je běžné, že 3x po sobě přejíždím mapu, dd stojí za skalou a nabíjí, polovina jede středem. V menším počtu bitev mám "štěstí". Rozhodně nemám týmy jako streameři, tam složení na straně streamera, co já mám běžné a na foru se tohle dočteš často, jsem vůbec neviděl.
 8. 8ka

  Námořní bitva v kostce

  jasně je vidět, že znechucení hráči mínˇ platí, moudrý manager rozhodl, že snížením odměn budete pokaženou hru chtít hrát víc a začnete víc platit. Přišli o platící a tedˇ potřebují snížit stav neplatících. Já říkám, taková hloupost na téhle pozici není možná, pracuje pro konkurenci.
 9. to spíš se nebudou hrát vůbec....občas někdo zkusí, nebo se to vynutí misí.
 10. to spíš se nebudou hrát vůbec....občas někdo zkusí, nebo se to vynutí misí. odpověd ´patřila jinému, žádám o smazání. děkuji.
 11. 8ka

  Aktualizace 0.8.1.1

  Už tu YabbaCoe vysvětlil, jak to je s překlady, škoda, že až tedˇ. Určitě je mezi vámi někdo, kdo má provádět výcuc našich připomínek a posílat je směrem k WG. Pokud jste jim poslali větu 'hráči jsou nespokojeni s tím nebo s tím a vyhrožují neplacením, udělali jste pro hru co je třeba. Většině z nás pak stačí informace o vašich krocích tohoto typu. Jenom aby to nebyly lži, jako když WG začíná svoje sdělení větou 'na přání komunity', nebo na podpoře se zbaví problému větou 'známý problém' a ani se nenamáhají věc řešit.
 12. 8ka

  Otázky pro WG

  no, ten, kdo používá WG čísla, dává jasně najevo, že hru vůbec nepochopil
 13. divím se, že čekáte letadla, vždyť když každý bude plnit misi, nemohou být ve hře letadla.... ale prý je to splnění přání komunity
×