Jump to content

vinci89

Players
 • Content Сount

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6463

About vinci89

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Kolejny pomysł kopiący po dupie kapitanów niszczycieli i lekkich krążków szczególnie na tierach 8-10.Jeśli ktoś uważa, że proponowane rozwiązanie jest dobry to zapraszam do pogrania na tych tierach tymi okrętami - w skrócie to trudny kawałek chleba. Co tu można jeszcze napisać ? Wszystko już zostało powiedziane a "inteligenci" z WG i tak wprowadzą to co sobie wymyślili bez oglądania się na sugestie/komentarze/protesty jak to już miało miejsce wcześniej. To dobry krok aby stracić kolejnych graczy.
 2. vinci89

  Hindenburg

  KaraMon chyba mnie przekonałeś aby zdobyć ten okręt. W sumie bardzo go jestem ciekawy, póki co jestem na 5 tierze. Gdybyś miał oceniać to którym z niemieckich krążków grało Ci się najgorzej ? Druga sprawa mógłbyś podać link do tej listy WG? Nie znam jej.
 3. vinci89

  Czapajew (poziom VIII)

  Wg mnie to najgorszy okręt jakim dotyczczas grałem (mam za sobą NO, Edinburg , Mogami) Istna tektura , a jeśli rzuci na 10 to wiem już, że będę bezradny. Kompletnie nie czuje tych jego dział , wydają mi się bardzo słabe.Wpadaj pożary ale obrazenia są żałosne. Mam wrażenie, że ten okręt nie ma mocnych stron. ...
 4. vinci89

  Powódź i Pożoga - wątek zbiorczy

  Aa oki, czyli wszyscy są dymani. Radeckij no i cóż Pan zrobisz? To jest psucie gry takimi "eventami". Jeszcze mi przyszła do głowy taka refleksja w formie pytania: czy jeśli średnia liczba graczy na serwerach spadnie jeszcze o 30-40% to te matoły z WG zaczną się zastanawiać co robią źle?
 5. vinci89

  Powódź i Pożoga - wątek zbiorczy

  Kolejny event pokazujący stosunek WG do europejskich graczy. Pomysły tych ludzi są wręcz kuriozalne, wygląda to tak jakby chcieli od jakiegoś czasu zarżnąć własny produkt. Lekceważenie klientów i środkowy palec. Bardzo interesujące dane statystyczne dotyczące życia serwera. Tak wielki spadek a twórcy gry nie wyciągają z tego wniosków. Już od stycznia gdy wprowadzili radiolokację jestem zdania, że WOWS skończy jak WOW (gra z samolotami ).
 6. ^^ Druga bitwa, małpy wypuszczone z zoo i zwiedzają mapę... No i co pan zrobisz? No nic pan nie zrobisz... Lepiej nie będzie.
 7. vinci89

  0.6.0 - bigosowanie perków

  Ten filmik ( w mojej opinii dokumentalny) to idealne podsumowanie całego tego syfu. Tłumaczcie to koniecznie na angielski! Mój ulubiony fragment: "(...) większość naszych graczy pozostaje umysłowo na poziomie małp, które walą głową w klawiaturę, więc nie krzywdzę ludzi, a sumienie czyste"
 8. vinci89

  Nowe perki kapitańskie - FAQ

  FACEPALM Voulezvous Ty chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś... Tyle bzdur i głupot ostatnio widziałem w wypowiedzi naszych polityków. Jesteście śmieszni, żałośni i bezczelni. Napluliście w twarz wszystkim graczom, którzy poświęcili swój czas testując ten syf. Demolujecie kompletnie rozgrywkę niszczycielom i krążkom brytyjskim. Każdy kto ma chociaż trochę oleju w głowie i pojęcia o tej grze wie, że Twoje odpowiedzi to jedna wielka kpina. Rezygnuje z gry. Szkoda czasu i nerwów
 9. vinci89

  Wersja 0.6.0 - perk Radiolokacja

  Trudno mi powstrzymać się od wulgaryzmów tworząc tego posta. Tą informacją napluliście w twarz tysiącom graczy i mnie też. Nie będę po raz kolejny merytorycznie argumentował jakim skończonym debilizmem jest perk o nazwie radiolokacja. Po co jest ten temat do jasnej cholery ?! PO CO?! Zrobiliście 2 tury testów, zebraliście ogromną ilość opinii - głównie krytycznych we wszystkich językach!!! Zakładając ten temat chcecie sprawdzić jak bardzo ludzie są rozgoryczeni, źli, rozczarowani?! Ilu rzuci waszym produktem w diabły?! Ludzie uczestniczyli w waszych testach, poświęcili swój czas pisząc swoje zdanie a wy tymczasem macie to w nosie!!! Dziękuję za zabawę, było momentami miło ale teraz to czas odinstalować WOWsa. Życzę wam WG aby wasz produkt zdechł, skoro nie macie szacunku dla osób, które z niego korzystają.
 10. vinci89

  0.6.0 - bigosowanie perków

  Czy Ty sobie zdajesz sprawę jak bardzo WG się kompromituje powtórką tego testu ? Próbujecie na siłę przekonać wszystkich, że perk Radio Position Finding (stały radar, który kompletnie niszczy element zaskoczenia czym dotąd mogły posługiwać się niszczyciele) jest dobrym pomysłem. Wprowadzając to do rozgrywki zniszczycie kompletnie tę grę - zasada papier-kamień-nożyce według mnie przestanie funkcjonować. Ja takiego produktu od was nie kupię i zrezygnuję z tej gry. Dla mnie ta gra jest relaksem po pracy i nie mam ochoty się wnerwiać przez jakiegoś durnia (który pojęcia nie ma o mechanice tej gry) co zaprojektował to nowe drzewko,
 11. vinci89

  Wersja 0.6.0 - nowe perki kapitańskie

  Podpisuje się obiema rękami pod całą analizą Radeckij. Nie wiem czy ktokolwiek z osób, które mają wpływ na kształt tej gry zadaje sobie trud aby poczytać opinie graczy, mimo to spróbuję wyrazić swój stanowczy protest. W Polsce znamy takie porzekadło "Nasz klient nasz pan" - ja sobie je wezmę bardzo do serca w momencie gdy wprowadzicie perki wymienione przez Redeckij. Nowe drzewko kapitańskie to zupełnie inna gra, rezygnujecie z elementów taktyki, zasady "kamień - papier - nożyce" na rzecz kamień (pancernik) pokonuje wszystko. Aby nie przedłużać, obiecuje wam drogie WG, że w dniu kiedy wprowadzicie to drzewko kapitańskie bez wzięcia pod uwagę opinii swoich klientów ja zrezygnuje z korzystania z Waszego produktu.
 12. vinci89

  0.6.0 - bigosowanie perków

  Fakt nikt tego nie próbował, ale według mnie to jest tak jakbyś podpalił dom i się zastanowił czy spłonie. Wszystko wskazuje na to, że obawy graczy myślących są na miejscu, z resztą kiedy mamy protestować? Gdy to wprowadzą i będzie jedna wielka chu**a? Radio Position Finding to w zasadzie jest stały radar, DDki oraz brytyjskie krążki dostaną mocnego kopa w dupę. Jedno zdanie, mianowicie: "For example, Radio Position Finding will let destroyers and cruisers effectively specialize in fighting for points and hunting destroyers." uświadomiło mi, że WG tego nie testowało, nawet nie wzięło sobie przemyśleń graczy do serca, przecież ten perk będzie brany głównie przez BBki a nie dd czy ca... Wygląda mi ten pomysł na kompletną amatorszczyznę, jakby wpadły na niego przygłupy nie mające pojęcia o grze...
 13. vinci89

  0.6.0 - bigosowanie perków

  Taka współpraca między graczami brzmi jak utopia. Przecież od większości pomidorów grających na serwerze nie można nawet oczekiwać podstawowej pomocy przy zajęciu capa, pływają jakby byli na wycieczce krajoznawczej. Podzielam obawy Nimitza co do Gearinga, a to, że ktoś się cieszy, że jedna klasa zostanie osłabiona jest skończonym durniem. Cały ten patch z perkami da nam kompletnie inną grę niż znamy ją dzisiaj, będzie trzeba się wszystkiego od nowa uczyć a ja już (nie wiem jak Wy) mam problem z zapamiętaniem wszystkich szczegółów np który okręt ma radar i na jaką odległość... BTW Nimitz banana (zasłużonego) w końcu dostałeś ? ;D
 14. vinci89

  Polowanie na Graf Spee

  Stary wielkie dzięki, Nie wiedziałem, że tę samą misję można robić 2 razy 0;o
 15. vinci89

  Rebalans perków kapitana (nieoficjalne informacje)

  Z tym, ze pykanie dywaników z końca mapy mnie osobiście zupełnie nie satysfakcjonuje. ;) PS coś mi posta ucięło, napisałem w nim, że Twoje analizy są na miejscu.
×