Jump to content

TheAndyboy8

Players
 • Content Сount

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  698

About TheAndyboy8

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
 1. TheAndyboy8

  Prinz Eugen za dublony

  Czyli mówisz, że do jaskini wam podłączyli już internet?
 2. TheAndyboy8

  Kontenery - Dyskusja

  Większość moich gier jest na pancernikach, reszta to odpowiednio krążki i niszczyciele. Lotniskowcami nie gram wcale. Okazji do torpedowania w grze mam niewiele, a jak już je mam to 99% przypadków jest takich, że wykańczam przeciwnika torpedami do zera. Podaj mi więc jakiś sens używania akurat tych flag w moim przypadku. Ten rodzaj flag jest mi zupełnie zbędny, tym bardziej że te +5% na wybuch mojego magazynu nie raz odczułem jako +50%...
 3. TheAndyboy8

  Kontenery - Dyskusja

  Jedyny superkontener jaki mi się dotąd trafił, jeszcze w lipnymi flagami, których nie używam...
 4. TheAndyboy8

  Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  Robię co mogę, ale nie mam szczęścia do wygrywania bitew tą maszynką, bo reszta teamu ma to w dupie...
 5. TheAndyboy8

  Mikołaj I (okręt premium IV tier)

  Imperator mimo kilku nerfów jest ciągle grywalny. Teraz jeszcze bardziej bo napłynęło świeże mięso z Royal Navy na niskich tierach.
 6. TheAndyboy8

  Murmańsk

  I to jest racja. Żadnej szkółki czy innego gówna. Najbardziej człowiek nauczy się czegoś, gdy wypłynie od razu na głębokie wody. Już wystarczy, że RNG pobłaża amebom, więc po co jeszcze ma to robić MM. Lepiej jak ktoś od razu na początku dostanie po dupie i wyciągnie z tego wnioski, niż później ma wkurzać innych, gdy nie daje sobie rady wyżej.
 7. TheAndyboy8

  Mutsuki

  Bitwa sprzed chwili. Rzuciło bardzo dobrze, bo tylko parę siódemek. Reszta V i VI Kumulacja idiotów na pancernikach umożliwia posyłanie torped z niewidziałki i zbieranie owocnych plonów.
 8. TheAndyboy8

  Eh i znów weekend...

  Może dziś wtorek i 2 dni już po weekendzie, ale urzekła mnie dzisiejsza bitwa na randomie. Otóż sam nigdy prosem nie byłem i nie będę, ale kim musiał być idiota w pancerniku Iowa, który przy 5km wystawił pełną burtę do mojego Scharnhorsta żyjąc w przekonaniu, że moje 280mm wiatrówki go nie spenetrują Po zebraniu kilku cytadel ode mnie i pójściu na dno facet wyraźnie zakomunikował swoje niezadowolenie na czacie krótkim wypowiedzeniem "Premium ship hero"
 9. TheAndyboy8

  Nakładanie grafiki

  No kurde procesor to na pewno fenomen
 10. TheAndyboy8

  wargaming zrobcie plutony na rankingowych

  Ten sposób funkcjonuje już od dawna (także na randomach), poczynając od WoT, idąc przez WoWp i kończąc na WoWs.
 11. TheAndyboy8

  Pomocy problem z launcher-em

  [edytowano]
 12. TheAndyboy8

  Dym z kominów

  A czy widok dymu czasem nie zależy od wybranych ustawień graficznych? (wiem głupie pytanie, ale sam nie wiem więc pytam)
 13. TheAndyboy8

  Czy gra pójdzie mi na low ?

  Uczyli mnie czytać w dodatku ze zrozumieniem. Nie wiem jednak czego uczyli w szkole Ciebie, ponieważ cytujesz samego siebie i sobie samemu odpowiadasz. Nawet nie chcę rozwijać tego tematu...
 14. TheAndyboy8

  Czy gra pójdzie mi na low ?

  Dokładnie. Jeżeli komuś spieprzył się dysk, nie oznacza to od razu tego, że padnie on wszystkim. Chyba pomyliłeś adresata z tym pytaniem. Ale jestem przekonany, że dział obsługi klienta firmy samsung chętnie udzieli Ci na nie odpowiedzi.
 15. TheAndyboy8

  Czy gra pójdzie mi na low ?

  Ale jak już wcześniej wyraźnie napisałem - u mnie tego zjawiska nie ma.
×