Jump to content

fobar

Beta Tester
 • Content Сount

  23
 • Joined

 • Last visited

About fobar

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 08/07/1994
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. fobar

  Propozycje zmian / dodania funkcjonalności

  CTRL + 2x LPM... Do reszty: Wy czytacie wcześniejsze wpisy? Czy piszecie dla samego pisania? To jest dopiero BETA! Funkcjonalności, które znamy z WoT i WoWp na 100% tutaj trafią. To o co wy marudzicie, to jest akurat najmniejszy problem...
 2. fobar

  Closed Beta - opinie

  Zasłona dymna?
 3. fobar

  Propozycje zmian / dodania funkcjonalności

  CTRL + G A tak do większości: Panowie i Panie(pewnie też tu jakieś są), to jest BETA! Nie wymagajcie od niej dostępnych wszystkich opcji znanych z innych produkcji WG - a przede wszystkim takie właśnie pomysły podajecie. Skoro jest to w WoT i WoWp, to na 100% będzie w WoWs. Wymyślcie coś, czego nie ma tam(WoT, WoWs), a przydałoby się tutaj. Na dniach powinien się pojawić temat z pomysłem "majtka" Szm3R'a, dotyczący pewnego "dodatku" do samej rozgrywki. Mi się akurat on podoba. Poczekamy, zobaczymy. ;)
 4. fobar

  Amerykańskie pancerniki

  "Jak będą, to będą."
 5. fobar

  Closed Beta - opinie

  Tylko po co? Lepiej nie ogarniać i hejtować ile wlezie. ;)
 6. fobar

  Losowanie St.Louis'a

  Oczywiście, że takie są - wszystkie krążowniki to potrafią.
 7. fobar

  Losowanie St.Louis'a

  Trzeba dodatkowo pamiętać, że jest dość mało graczy by MM mógł normalnie i szybko działać. Jakby były widełki standardowo -/+ 1 to na bitwę byśmy czekali z dobre kilka minut.
 8. fobar

  FPSy Problem

  To, że gra na lapku(dość słabym) nie ma żadnego znaczenia... powinien normalnie trzymać FPSy, skoro jak mówi ReyosPL, tak właśnie jest. Tylko, akurat na jednym okręcie, w pewnych sytuacjach te FPSy drastycznie spadają. I to jest zastanawiające.
 9. fobar

  Buff dla bombowców nurkujących

  Zacznij od nauki poprawnego używania znaków interpunkcyjnych w pisowni komputerowej/maszynowej. ;)
 10. fobar

  FPSy Problem

  Bym się nie zdziwił jakby to był jakiś problem z samym modelem Omahy. Choć mogę się poważnie mylić. Musiałby się znaleźć ktoś z podobnym sprzętem co masz Ty i wypowiedzieć.
 11. fobar

  Closed Beta - opinie

  Jako takich większych błędów i bugów nie ma. Gra chodzi płynnie, choć jak na tą grafikę i tak powinno być o wiele więcej FPSów. Jest sporo pomniejszych błędów jeśli chodzi o sam interfejs - nachodzenie się tekstu, ucinanie go itp., nakładanie się grafik(najczęściej w "modułach").
 12. fobar

  HE czy AP

  Tak czy siak Yamato ładuje ponad 30 sekund jakoś nie widzi mi się zmieniać pocisków specjalnie na niszczyciele.
 13. fobar

  HE czy AP

  A jak walniesz z Yamato w inne Yamato z HE, to te, które dostało z HE chyba padnie ze śmiechu... Pancernik powinien strzelać do niszczyciela jedynie w przypadku zagrożenia własnego życia, lub jeśli sytuacja pozwala na oddanie strzału i spokojne przeładowanie.
 14. fobar

  HE czy AP

  A może oni ciągle trafiają HEkiem w najcieńszy pancerz? Kto ich tam wie...
 15. fobar

  Witajcie na pokładzie!

  Jeśli przez "przegapienie zapisów" masz na myśli dostęp do gry, to nie. Mam dostęp do bety i gram. Ranga jest chyba nadawana każdemu kto ma dostęp. Kumpel z klanu dostał już wczoraj. Ranga, rangą... tak po prostu się pytam.
×