Jump to content

vsw

Weekend Tester
 • Content Сount

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7591
 • Clan

  [T-N-T]

About vsw

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 03/04/1967
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. vsw

  Update 0.5.5 odložen na neurčito

  Ráno vstanu, kouknu na web, odinstaluju lodě, nainstaluju lodě .. a pak si přečtu, že patch byl odložen :-) Tak tedy držím vývojářům palce, aby se problém brzy vyřešil. Je fajn, že se hráči po vysvětlení problému postavili za vývojáře a spolupracují na odstranění bugu.
 2. vsw

  South Carolina

  SC je strašná loď - pomalá, AP ani HE nedávají dost zásadní dmg, takže i dvojkový křižník vás ustřílí na RoF. Typická situace, 6km ode mě stojí bokem T2-T3 křižník a já ho nejsem schopen ničím ustřílet, zatímco jeho salvy každých pár vteřin berou HP a často zapalují. I přesto, že mám ve statistikách na tuto loď vysoce nadprůměrnou dmg, byla hra utrpením.
 3. vsw

  Błyskawica

  Now for 3 days
 4. Počasí je výborný herní prvek, rozhodně ANO. Vynořil jsem se s amagi z deště 8km od Hippera, chudák malej.. Vzápětí jsem ovšem zase já tahal za kratší konec provazu, když mě opět na 8km spotly nepřátelské lodě.Výborný prvek, hned jsem si vzpomenul na Hubáčka, jak Norfolk a Suffolk pronásledovaly Bismarcka v Dánském průlivu a ten se jim takhle neočekávaně vyloupnul z přeháňky.
 5. vsw

  Saipan

  Bud to vubec neumim, nebo mam Saipana pokazenyho .. letky TB rozbije na kasi kdejaka tier 6 lod, zbude mi z 6 letadel tak jedno dve.
 6. vsw

  Saipan

  Nevím jak jsi přišel na 50 sekund, moje DB na Saipanu mají rearm 25 vteřin.
 7. vsw

  Saipan

  Nerf těžko, spíš bych čekal buff výdrže letadel, i lodě nižšího tieru s TB zatočí za pár vteřin.
 8. vsw

  Saipan

  Saipan má dva možné setupy, 2-2-0 a 3-0-1. Divebombers jsou držáci, devítková letadla v tom počtu jsou stihačema téměř nezastavitelná, ale dávají méně dmg než TB. Torpéďáky smete z oblohy úplně v pohodě i Cleveland, rozteč torpéd je poměrně velká. Saipan není na hraní jednoduchá a tomu, kdo neumí s CV, si myslím po pár bitvách bude reznout v přístavu.
 9. vsw

  Saipan

  Saipan v přístavu. Letadla má všechna z tieru IX, stihače a TB tříčlenné letky, DB osmičlenná letka. Osmička DB je držák, tři stíhací letky Saipanu je nesetřelí, dříve jim dojde střelivo. DB dává průměrně 10k dmg (pokud nějaký dá, očas vyskočí jen vyřazení modulu bez dmg).
 10. vsw

  Svietlana

  Se Svietlanou nejsme kamaradi, kormidlo nebo motor jsou v perdeli takrka po kazdem zasahu. Dostrel 11.2km je super, kdyz potkavate Kongo nebo nemecke krizniky :-)
 11. vsw

  Bogatyr

  36% wr, magnet na retardovane tymy
 12. vsw

  Yubari

  Yubari je suverénně nejhorší loď ve hře, WG ji úplně zničilo. Ta loď nemá nic, sebrali ji AA, pancíř i účinnost děl. Vyhozené peníze, nekupovat.
 13. vsw

  How to play - The Mutsuki

  Nice game, 130k is not enought to win .. :-)
 14. vsw

  Clemson

  Clemson je nesmírně zábavná lodička, končím s ním po 15 bitvách s 27 potopenými loděmi, průměrným dmg 38k a slzy smíchu mi tečou po tváři.
 15. vsw

  Pensacola

  Podle statistik jsi s lodí odehrál 13 bitev, Tvé průměrné dmg je 18k, což je hluboko pod průměrem serveru. Problém není v lodi, ale mezi židlí a klávesnící.
×