Jump to content

vsw

Weekend Tester
 • Content Сount

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8971
 • Clan

  [T-N-T]

About vsw

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 03/04/1967
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. vsw

  Hlasovanie spokojnosť s Reworkom CV

  Nemělo by být? Chceme aby rajče a fialka zahráli stejně nebo podobně? :-)
 2. Turnaj je za námi. Velmi důstojný a pěkně odprezentovaný, hezké hry, veliká pochvala organizátor(ovi)(ům).
 3. Podle dosavadního přísunu korun/florinů, bude dost zdrojů jen hry na pořízení osmičky, nebo je k tomu potřeba něco dokoupit za peníze?
 4. Po odehrání bitvy mi zkušenosti potřebné na IX a X skočily na 4000. O britský CV psali, že na testu nebudou, až na živém.
 5. Asi budu chc*t proti větru, ale nový gameplay CV mě neskutečně baví. A to nemám žádnou desítku, jenom T8 Lexingtona. Až se to lehce poladí a hráči překonají "zvykový odpor", věřím, že počet CV hráčů proti minulosti vzroste.
 6. Mně se současný stav líbí, chce to doladit excesy jako "flying shimakaze".
 7. Houmer už dávno reálný pohled ztratil. Když stál radar proti němu, byl to cancer. Ale jak s ním vyjel, byla cancer třeba letadlovka, nebo stačilo aby dostal od někoho citošku :-)
 8. Mně vojcek baví a nemám z něj pocit rejžáka. K Houmrovi se už dlouho lidi chodili jen bavit jeho vztekem a čekat, jestli bouchne.
 9. vsw

  Update 0.5.5 odložen na neurčito

  Ráno vstanu, kouknu na web, odinstaluju lodě, nainstaluju lodě .. a pak si přečtu, že patch byl odložen :-) Tak tedy držím vývojářům palce, aby se problém brzy vyřešil. Je fajn, že se hráči po vysvětlení problému postavili za vývojáře a spolupracují na odstranění bugu.
 10. vsw

  South Carolina

  SC je strašná loď - pomalá, AP ani HE nedávají dost zásadní dmg, takže i dvojkový křižník vás ustřílí na RoF. Typická situace, 6km ode mě stojí bokem T2-T3 křižník a já ho nejsem schopen ničím ustřílet, zatímco jeho salvy každých pár vteřin berou HP a často zapalují. I přesto, že mám ve statistikách na tuto loď vysoce nadprůměrnou dmg, byla hra utrpením.
 11. vsw

  Błyskawica

  Now for 3 days
 12. Počasí je výborný herní prvek, rozhodně ANO. Vynořil jsem se s amagi z deště 8km od Hippera, chudák malej.. Vzápětí jsem ovšem zase já tahal za kratší konec provazu, když mě opět na 8km spotly nepřátelské lodě.Výborný prvek, hned jsem si vzpomenul na Hubáčka, jak Norfolk a Suffolk pronásledovaly Bismarcka v Dánském průlivu a ten se jim takhle neočekávaně vyloupnul z přeháňky.
 13. vsw

  Saipan

  Bud to vubec neumim, nebo mam Saipana pokazenyho .. letky TB rozbije na kasi kdejaka tier 6 lod, zbude mi z 6 letadel tak jedno dve.
 14. vsw

  Saipan

  Nevím jak jsi přišel na 50 sekund, moje DB na Saipanu mají rearm 25 vteřin.
×