Jump to content

ShogunNH

Alpha Tester
 • Content count

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2671

About ShogunNH

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 02/22/1992
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

160 profile views
 1. Maraton Indianapolis

  Wszyscy mają Indiego mam i ja :D Miałem zrobić na łatwiejszych misjach, ale jakoś wpadł dzisiaj. Pierwsza bitwa i 127k dmg, radar o tym zasięgu to jest coś śmiesznego na niskich tierach. Kurde jeszcze by mi się Atlanta przydała.
 2. Misja na 190k xp dla dowódcy

  Mówi się trudno, nie będę z tego powodu rozdzierał szat niczym Rejtan, skończę maraton na Indiane i wrócę do Wowsa na kolejny maraton i tyle. Szkoda tego exp, bo mi się przydał właśnie na kapitana do Cleva i innych. Ale kurde jest to już któryś raz jak psują tłumaczenie. I może ktoś mi powie, bo może się nie znam, jak uczę się angielskiego od 20 lat, gdzie i w jakich przypadkach "until" tłumaczy się jako "od"?
 3. Misja na 190k xp dla dowódcy

  Ja *edited* Wiedziałem od samego początku, że coś mi nie gra. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 4. Misja na 190k xp dla dowódcy

  Widzę, że nikt tego tematu nie podjął, może większości umknęło, ale w patch notach do 7.5 było, żeby dostać 190xp elitarnego dla dowódcy wystarczy zagrać jedną bitwę Pensą od 29 czerwca, czyli po wprowadzeniu 7.6. No to wyciągam Pensę, bitwa się skończyła i co? I nic, expa nie ma. Coś WG znowu zawaliło, czy to w opisach czy misjach? https://worldofwarships.eu/pl/news/updates/american-cruisers/
 5. Maraton Indianapolis

  Ale to nie ma znaczenia w tej misji. Masz być w top 3 i tyle, a ile zdobędziesz exp to nie ma znaczenia. A niżej z prostej przyczyny: jest łatwiej. Nie ma skillzordów z 19 prekowymi kapitanami, fioletów na CV, zadymionych minotaurów, radarów itp. itd.
 6. Maraton Indianapolis

  Nope. Im niżej tym lepiej.
 7. Maraton Indianapolis

  Znalazłem rano chwilkę czasu i udało się zrobić misję na 150 trafień za 4 podejściem (2x błyska, Szczors i Leander). Weszło by za 3 na Szczorsie, ale oczywiście BBrajankowi w NY z 16km do którego nawet nie strzelałem (jak nie więcej) trafiły się cytadelki
 8. Maraton Indianapolis

  Ja 30 zestrzeleń zrobiłem w jednej bitwie na Shokaku, a na 150 trafień nie mam czasu teraz, bo może się uda w 1, a może też w 10 bitwie. Do tej pory miałem wszystkie zrobione i już nawet sobie z góry upatrzyłem te co nie będę robił (jak 1750 bazowego exp). Trzeba zrobić 21 misji i na tyle się nastawiam.
 9. Maraton Indianapolis

  Biorę Duke'a ładuję HE, walę w BB z dobrą pelotka i w jedną bitwę mam misję zrobioną :P No dobra w 2 :P Te 150 trafień to pierwsza misja, którą odpuszczam. Za bardzo czasu na nią nie mam, a jest jednak trochę sytuacyjna.
 10. Najlepszy statek do podlapania

  Ja pierwsza bitwa Duke'iem i zrobiona. Wcześniej zrobiłem te wymagania na Takao (Atago) i stockowym Szorsie. Swoją drogą mam na razie niezłe szczęście do misji, bo robią się bardzo szybko.
 11. Pytanie odnośnie trwającej kampanii, chodzi mi o daty misji. Jak jest dostępna np. 6-8 czerwca, to czy tego 8 jest cały dzień czy do czasu resetu serwera, czyli godziny 6 rano?
 12. dropy

  U to nie dobrze. Zobaczę dzisiaj czy i u mnie coś się popsuło.
 13. Detonacje - statystyki

  1. Okręt, który wybuchł - Bismarck 2. Okręt, który spowodował wybuch. - Kagero 3. % hp wysadzonego okrętu (może być orientacyjnie). - 100% 4. Minuta bitwy. - prawie 4 5. Końcowy rezultat bitwy (z punktu widzenia wybuchającego). - dostali bęcki 6. Czy była to pierwsza salwa, która trafiła w okręt. - tak 7. Czy wybuch był spowodowany pojedynczym trafieniem. - tak 8. Czy przed wybuchem wybuchający był na zielonej fali czy wręcz przeciwnie (o ile macie taką informację). - nie wiem 9. Ew screeny/komentarz. Puściłem rybki na Edenburga, a po szybkim rld na Bismarka. Eden dostał dwie i padł, Bis jedną i zrobił bum. Sądzę, że to trochę ustawiło już całą grę :P
 14. Katalog frustracji

  Polecam polski kanał WoT na YT. Co tam się odp.... dzieje, to głowa mała :D
 15. kamera altylerii

  Tym postem uświadomiłem sobie jaki już stary jestem Dużo bliżej mi do 30 niż czasów gimby
×