Jump to content

ShogunNH

Alpha Tester
 • Content Сount

  150
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2969

About ShogunNH

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 02/22/1992
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

255 profile views
 1. Ja to w sumie bym się nie obraził jakby kamikaze poszło na 6. Nawet bez zmian (wiadomo + HP, bo tier wyższy). Ja tam wolę jak jestem na dole niż top tierem w kamikaze.
 2. Wyjeżdżam na weekend to jak wrócę, pierwszy szok minie i może coś trochę się po testuje.
 3. ShogunNH

  Januszowanie na nowym patchu

  No to trochę zaspałem żeby przyjanuszowć mówi się trudno :P
 4. Do kiedy będzie można resetować kapitanów za free?
 5. ShogunNH

  Januszowanie na nowym patchu

  czy jak teraz wybadam lotnie za free exp (chodzi mi o X) to dalej będę mógł ja zwrócić za free exp czy tylko te co miałem w porcie przed patchem?
 6. ShogunNH

  Testy nowych botów - feedback

  Jedyna rzecz, którą naprawdę te boty dobrze robią to raportowanie :P W ostatnim czasie karma mi spadała z 7 do 1, a dosyć rzadko udzielam się na czacie. Zastanawia mnie tylko jak można mieć WR na poziomie 42 % przy kilkuset bitwach
 7. ShogunNH

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  O widzę drama o ostatnią część misji, ale trochę zasłużona. Nie chwaląc się trochę się do niej przygotowałem, co nie zmienia faktu, że w tym roku misje mocno promują płacących. Już na wcześniejszym etapie gdy był do zrobienia exp (ogólny, nie bazowy) rożnymi typami, to myślałem, że trochę mi to zejdzie, ale WG postanowiło dać premki plus 200% exp za pierwszy win, więc poszło bardzo szybko. A co do ostatniej to zachomikowałem 5 kontenerów z belle epoque, gdzie brakuje mi 2 osobnych i całości, co daje 3 dni premki, a do tego dostałem sporo jakiegoś białego kamo gdzie jest +50% do kasy, przy okazji ruszę swoje wygrindowane premki z wcześniejszych lat i powinno pójść :P
 8. Ja tam wolę zostać przy swoim Full HD i 144 Fpsach.
 9. ShogunNH

  Operacja "Operacja"

  W sumie to spróbować nie zaszkodzi, zobaczy się jak będzie szło. W ten weekend to najwcześniej mógłbym w niedziele coś pyknąć.
 10. ShogunNH

  Operacja "Operacja"

  Też bym się pisał, bo z chęcią bym sobie przytulił Musashi, tylko kurde mi brakuje drugie tyle do niego i nie mam flag, więc pytanie do was: jest sens w ogóle próbować go wyfarmić? Mam błyskawicę, więc się nadaje, tylko mówcie kiedy.
 11. ShogunNH

  Operacja "Operacja"

  Zagrałem i ja, pierwsza bitwa przegrana, druga już na 5 gwiazdek, obie z randomami. OP fajne, trzeba je trochę ogarnąć i przyzwyczaić się do ich gry.
 12. ShogunNH

  Operacja "Operacja"

  To co 18? Będę w grze to zapraszać.
 13. ShogunNH

  Operacja "Operacja"

  To co dzisiaj znajdą się chętni na późniejsze popołudnie dzisiaj?
 14. ShogunNH

  Operacja "Operacja"

  W sumie to zlamiłem biorąc wczoraj DD, ale tak jak mówiłem, nie grałem żadnej operacji :P A tak swoją drogą do niej nie mam nawet do wyboru CV to można ją wziąć czy nie? A i inne jeszcze głupie pytanie: nagrody za gwiazdki dostaje się tylko raz za pierwszym razem?
 15. ShogunNH

  Operacja "Operacja"

  Ja już jestem w grze, więc czekam na jakieś zapro :)
×