ShogunNH

Alpha Tester
 • Content count

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2154

About ShogunNH

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 02/22/1992
 • Portal profile ShogunNH

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile ShogunNH
 1. Ej, ale jedno trzeba koledze przyznać: nie poddaje się i dalej modyfikuje swoje genialne taktyki. Swoją drogą chciałbym zobaczyć je na żywo jak będzie w drużynie przeciwnej.
 2. Wszystkie misje dotyczą jednej bitwy i randoma, oprócz dwóch, które trzeba zrobić w coopie. Zrobiłem dzisiaj 6 misji możliwych do zrobienia dla mnie i jeśli rzeczywiście są one przez tydzień to uda mi się zebrać całą kolekcję :) UP. Drednota Bismarckiem A no i trzeba przyznać, że opisy medali i nagród są świetne (zwłaszcza na exp kapitana i tekst o radiolokacji)
 3. Teraz jak tak popatrzyłem to jestem w dupie z wieloma misjami, bo nie mam odpowiednich okrętów :/ dobrze tylko wygląda u mnie set. 3 gdzie mogę wszystko zrobić, ale w 2 to nic.
 4. Dodam od siebie, że: Set1. Kijów Set2. Charles Set3. Z-23 Set4. Nowy Orlean To na kamo do nich. I celem upewnienia się: Te misje trzeba zrobić w jednej bitwie i można jedną na dzień?
 5. Teraz jest zniżka na reset kapitanów i za 100 duplonów chyba się skuszę, bo mam jeszcze AFT z czasów strzelania z niewidziałki, a teraz to raczej się nie przydaje. Jak na razie kapitan z 13 pkt (tak naprawdę to z 12, ale do 13 brakuje mi 9 tyś exp :P). Gram nim agresywnie, walcząc o capy i biję się z innymi DD, ale jak jest okazja to i z dymku się postrzela. I jak to teraz ułożyć? 1. Zapobiegawcze utrzymanie 2. Ostatni bastion 3. nadzorca i BFT 4. I co tutaj? IFHE? Radar? Kamo?
 6. Dobrze myślisz, bo jest to opcja "animacja małych obiektów" (chyba tak to się nazywa) i pomocnicza jak i AA obracają się i strzelają gdzie mają strzelać i tak na niskich jest to pewnie z automatu wyłączone.
 7. Żadnej tej rzeczy nie robię, więc chyba nie jestem takim całkowitym noobem na CV :D Co do headshotów to coraz rzadziej je widuję, nawet próby.
 8. e tam co wy wiecie o brzydkich statkach. Tego typa to chyba mama nawet nie kochała...
 9. Od alfy o tym mówiłem, ale WG powiedziało nie, bo nie i wrzucają teraz premki za free exp, którego masz sobie przetopić za golda.
 10. Jak dla mnie w WoWs jest za dużo skilli aktywnych, czyli takich wprowadzających nowe mechaniki (jak np. RPF), a jest za mało pasywnych. W przeciwieństwie do WoT, gdzie takich prawie nie ma (żarówa nią jest i jest podstawowym wyborem), a są głownie pasywne, które polepszają parametry czołgu, a i tak nie od razu tylko trzeba je wyekspić.
 11. Stary dobry Techno Wiking :D A tak swoją drogą byłbym w raju będąc tam swoim Kagero
 12. W WoT bitwy historyczne organizował lanied i tutaj też chciał, ale się nie doczekał pokojów treningowych od WG i zniknął. Czasem balans, dobór czołgów, scenariusze wychodziły raz lepiej raz gorzej, ale generalnie chodziło o dobrą zabawę i czasem niby było wiadomo kto wygra, a wyniki zaskakiwały. W WoT było trochę ciężej bo max to było 15vs15, a w realu czołgów było więcej, a tutaj jest sprawa prostsza, bo brały udział konkretne jednostki w konkretnej liczbie. Mówisz, że masz problem Yubari. On jest premką, więc nie każdy go ma, więc trzeba go czymś zastąpić, czyli jak mówisz Kumą. Podobnie np. może być Nowym Orleanem, bo może nie zebrać się np. te 3 osoby, więc trzeba czymś zastąpić. Historyczność na pierwszym miejscu, ale nie za wszelką cenę. Jakby co to mogę coś tam doradzić, na podstawie doświadczeń z WoT (raz czy dwa też WoWp :P) co działało, a co nie.
 13. Ta. Po prostu zbliża się do katapulty i "ląduje". Nie pamiętam tylko czy on jest w czasie rld na katapulcie czy nie tak jak torpedy.
 14. Przeca z tym Togiem to stare jest, bo pojawiło się już w zeszłym roku, tylko nie pamiętam z jakiej okazji nie wiem czy nie 1 kwietnia.
 15. O to tak jak ja Swoją drogą to w WoWs chyba jeszcze nigdy nie pływałem z kimś, więc w sumie byłbym chętny