Jump to content

ShogunNH

Alpha Tester
 • Content count

  110
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2524

About ShogunNH

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 02/22/1992
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

126 profile views
 1. dropy

  U to nie dobrze. Zobaczę dzisiaj czy i u mnie coś się popsuło.
 2. Detonacje - statystyki

  1. Okręt, który wybuchł - Bismarck 2. Okręt, który spowodował wybuch. - Kagero 3. % hp wysadzonego okrętu (może być orientacyjnie). - 100% 4. Minuta bitwy. - prawie 4 5. Końcowy rezultat bitwy (z punktu widzenia wybuchającego). - dostali bęcki 6. Czy była to pierwsza salwa, która trafiła w okręt. - tak 7. Czy wybuch był spowodowany pojedynczym trafieniem. - tak 8. Czy przed wybuchem wybuchający był na zielonej fali czy wręcz przeciwnie (o ile macie taką informację). - nie wiem 9. Ew screeny/komentarz. Puściłem rybki na Edenburga, a po szybkim rld na Bismarka. Eden dostał dwie i padł, Bis jedną i zrobił bum. Sądzę, że to trochę ustawiło już całą grę :P
 3. Katalog frustracji

  Polecam polski kanał WoT na YT. Co tam się odp.... dzieje, to głowa mała :D
 4. kamera altylerii

  Tym postem uświadomiłem sobie jaki już stary jestem Dużo bliżej mi do 30 niż czasów gimby
 5. Peny w deski

  Niby tak narzekacie na to co jest teraz, choć nie powiem, ale rzeczywiście zauważyłem, że z AP lepiej w deski teraz wchodzi, to swego czasu, nie pamiętam czy była to alfa czy zamknięta beta, to z AP na jedną salwę z BB ściągało się DD. Tak tylko mówię.
 6. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Yep. Kupiłem Gallanta i nie żałuję. Wczoraj miałem średnią 3-4 torpedy na bitwę, tylko cholera 2 razy zatrzymałem się na 10 torpach, a tak to miałbym już 3 gwiazdki. Na razie mam ubitych 6 BBeczków i 6 torepd w 3 gwiazdce, więc nie jest źle. Do zrobienia to jest.
 7. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  A ja to wiem? Przeciw pancerne raczej i loteryjna ta misja jest. Dobra kupiłem Gallanta i to jest taki brytyjski japończyk :D Będzie z nim fun. Te pojedyncze wyrzucanie torped naprawdę się przyda :D
 8. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  właśnie poczytałem, że jest fajnym ninja torpem, czyli to co ja lubię (dlatego poszedłem w japońce :P). tylko teraz nie wiem jaką drugą misję wybrać. Na niszczenie BBków i na exp jest dobre, bo jak padnę gallantem to biorę inny okręt i lecę w bitwę, a na 90k dmg to tak jak mówiłem, trzeba dużo szczęścia. Dobra to idę kupować, i polecę jedną bitwę :P Misje możesz powtarzać.
 9. Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  Chyba nie jest źle 25 czerwonych smoków 1000 duplonów
 10. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Za niski tier. Może po prostu braknąć HP. Mnie wczoraj jak robiłem exp na 4 etap, to w kagero wpadło 90k z torped, a dokładniej 101, ale żeby to uzyskać, musiałem wystrzelić 80 torped i udało się tier był max 8, enemy team zrobił lemminga, ale i tak przegraliśmy, a w następnej gdzie były 10 nie zrobiłem może 20k dmg. W tym trzeba mieć fart i tyle, bo może się zdarzyć, że jakiś BB padnie od zalania, a mogłeś mu wsadzić jeszcze torpedy i nie zaliczy. EDIT: Nikt nie odp. to nie będę robił post pod postem :P Mam teraz zagwozdkę. Powpadało mi dużo dublonów z różnych kontenerów ostatnio (z kota 1000) i nie wiem czy nie kupić gallanta pod misje jak jest teraz w promocji i iść na misje na torpedowanie, zamiast kupować premkę na tydzień i męczyć exp. Można z nim walić z niewidziałki, dałbym mu ziomka z emeralda, który w zasadzie jest pod DD. Jako, że już Gallant by ze mną został to pytanie: przyjemny do grania?
 11. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  A ta smocza flaga to skąd?
 12. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Tak sobie pokminiłem i pomyślałem, że ostatni etap będę na exp farmił i powinno się udać. Mam prawie 3k dublnów z różnych skrzynek, więc kupię sobie premkę na tydzień, pozakładam kamo i flagi (choć flag to nie mam dużo :/) i będę ściągał gwiazdki, a wyliczyłem, że wystarczy 40k exp dziennie bez innych misji i duke w porcie. A może po drodze uda się zniszczyć BBeczki to będzie nawet szybciej.
 13. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Ja w tym etapie nastawiłem na dmg, a miałem nadzieję na drednota przy okazji i w jeden dzień się się udało 4 gwiazdki z dmg i wpadł jeden dred. Teraz tylko nabić exp. Bardziej mnie martwi następny etap, bo czasu mało (7 dni w zasadzie), mam max 8 tier i bez premki. 75k exp to dużo i może raz by się udało. 90k dmg z torped w jednej bitwe to też dużo, a do tego mocno sytuacyjne, bo trzeba trafić na odpowiednią bitwę, można spróbować to robić, ale ciężko będzie. zniszczyć 10 BB raz pewnie tez się uda, ale farmić 10 gwiazdek to trochę za dużo. No i 11 trafień torpedami brytyjskimi. Miałem chytry plan brać emeralda na coopy i na yolo torpedować, ale nie da się i cały misterny plan w pi..... No, a na koniec trzeba wbić jeszcze 45k exp. Jak grac panie premierze, jak grać?
 14. teraz gram i sprawdzam po kolei co każdą grę innego moda. Zaraz zobaczę statystyki. EDIT: Yep to statystyki sesji powodowały u mnie ten błąd. Ki z nimi i tak były po rosyjsku :P
×