Jump to content

SzybkiBolek

Weekend Tester
 • Content Сount

  532
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [KAA]

About SzybkiBolek

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SzybkiBolek

  Wymiana/sprzedaż lotniskowców - ku przestrodze.

  U mnie widnieje takie coś: Widać jak byk, że za japońskie lotniskowce dostanę 110k free expa a za amerykańskie 68k na Erie i 11k jako free exp. Chyba, że źle to odczytuję.
 2. SzybkiBolek

  Wymiana/sprzedaż lotniskowców - ku przestrodze.

  Nie ogarniam, dlaczego zrobili to w ten sposób. Za łajbę IJN dostajemy free exp a za okręt USN exp dla I tieru. Dobrze, że o tym napisałeś, bo noszę się z zamiarem oddania lotniskowców i też bym mógł mieć niezły zgrzyt.
 3. Nie wiem, o jakiej karze i za co ale mniejsza z tym. Mam nadzieję, że okaże się, iż cały ten płacz za kilka tygodni odejdzie w zapomnienie a ludzie nauczą się grać w nowych realiach 😜
 4. SzybkiBolek

  Worcester

  Jakieś wrażenia? Może pomysł na build, bo obecnie dalej pływam z tym samym (tj. ifhe etc), co przed 0.8 i jakoś niespecjalnie chce mi się go robić typowo pod AA.
 5. SzybkiBolek

  Na randomach nie da się grać....

  Powiem Ci, że nie wiem. Swego czasu miałem klawiaturę Logitech razem z myszką i czuć było problem podczas gry w WOT. Zwłaszcza, gdy oba obsługiwał ten sam odbiornik unifying pod usb. Było to jednak kilka lat temu i od tego czasu wiele się mogło zmienić. Osobiście używam klawiatury mechanicznej Razer Blackwidow Chroma (kupiona po pijaku) i myszki Bloody A60 (oba na kabelku) i gra mi się na takim zestawie rewelacyjnie.
 6. SzybkiBolek

  Na randomach nie da się grać....

  Bezprzewodowa się nie nadaje. Za duże opóźnienia. Tylko i wyłącznie kabel (nie za długi, bo będą lagi) do gier online. Chyba, że stać cię na gamingowy sprzęt za kilkaset zł każdy, to wtedy jest już inna bajka. Zresztą, w sklepach komputerowych można kupić specjalne zestawy do skracania kabelków od myszek czy klawiatur, więc wydaje mi się, że lepiej wydać te kilkadziesiąt zł, niż ~1000 zł by osiągnąć ten sam efekt.
 7. SzybkiBolek

  Na randomach nie da się grać....

  Obstawiam zbyt długi kabelek od klawiatury, przez co są lagi. Najlepszym sposobem na ich zmniejszenie jest skrócenie owego kabelka tak o 10-15cm. Zrobiłem tak u siebie i od razu lepiej mi idzie w grze. W/R rośnie jak szalone.
 8. SzybkiBolek

  Prinz Eitel Friedrich

  Niektórzy chcieliby, żeby zarabiał dublony a nie kredki.
 9. SzybkiBolek

  Na randomach nie da się grać....

  Edukacja... Poziom edukacji w naszym kraju to dno i 2 metry mułu.
 10. SzybkiBolek

  Niszczyciele i gra zespołowa

  Zapewne wziął naprawkę zamiast dymku i pływał bez flagi Sierra Mike. Być może skończyło mu się doładowanie silnika. Niedzielny gracz ot co. Mając w/w, okręt teleportuje się z miejsca na miejsce niczym załoga okrętu Enterprise i trzeba mieć naprawdę błogosławiony RNG, by trafić. Chabarowsk bez zadymiania, doładowania silnika i flagi Sierra Mike jest niczym tancerka bez majtek. Reasumując - to król capa a Krakena wciąga nosem.
 11. SzybkiBolek

  Niszczyciele i gra zespołowa

  Używam czitu, który pokazuje mi kierunek do najbliższego okrętu wroga. Jak już jednak wspomniałem, nie muszę ich wykrywać, bo sama świadomość mojej obecności płoszy skuteczne wszystkie DDki w promieniu 30km. A z tej odległości to nawet Shimakaze mnie nie dopadnie swoimi torpedami.
 12. SzybkiBolek

  Niszczyciele i gra zespołowa

  Co ty? Żebym go wykrył i zmasakrował działami? Sama obecność Chabarowska sprawia, że wszyscy uciekają na drugą stronę mapy. Zresztą, ten okręt jest tak szybki, że potrafi sam siebie storpedować. Czuję się jak kapitan Kirk podczas teleportacji. Polecam, super uczucie. Zajmujesz np.: A, odpalasz dopalacz... myk i jesteś na C.
 13. SzybkiBolek

  Niszczyciele i gra zespołowa

  Wbiłem kilka dni temu papierowy twór jakim jest Chabarowsk... i od razu polubiłem tę łajbę. Okręt marzenie do zajmowania capa ze względu na rewelacyjne działa, szybkie torpedy no i dymek pozwalający bezstresowo zajmować jeden po drugim. Taktyka jest prosta jak budowa cepa (nie capa). Wpływam, zapuszczam dymek i czekam. Jeśli wykryje mnie jakiś wrogi DD, zawsze ucieka wiedząc jakie spustoszenie sieją moje pukawki. Krążowniki z radarami mi nie straszne, bo z taką siłą ognia można walczyć solo nawet z dwoma, więc te też uciekają. Lotniskowce pojawiają się równie często jak 6 w totka... przynajmniej do wersji gry o numerku 0.8. A pancerniki? Zanim dopłyną, jest już po ptakach a ja płynę na drugi koniec mapy.
 14. SzybkiBolek

  Worcester

  Robimy go pod AA w związku ze zmianami w CV od wersji 0.8?
 15. SzybkiBolek

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Po machlojkach z Asashio skutecznie wyleczyłem się z wydawania kasy na premki czy free expa. Jedyne, co kupuję to stały kamuflaż dla X. A że kolejna dycha wpadnie może w okolicach Wielkanocy, bo najwyższy grindowany obecnie tier to VII, to troszkę € zaoszczędzę.
×