Jump to content

SzybkiBolek

Weekend Tester
 • Content Сount

  759
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [KAA]

About SzybkiBolek

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SzybkiBolek

  Kontenery Niemieckie lotniskowce

  Pay-to-win (P2W) Niektóre gry free-to-play pozwalają graczom płacącym za dodatkowe przedmioty i funkcje zdobyć dużą przewagę nad graczami niewydającymi pieniędzy. Takie gry określa się mianem pay-to-win („płać, aby wygrać”). Natomiast: System F2P polega na kupowaniu poprzez tzw. mikrotransakcje opcjonalnych dodatków do gier, w sytuacji gdy znaczna część świata gry, rozgrywki czy fabuły jest darmowa. Dodatkami tymi mogą być też różnorakie przedmioty czy umiejętności, pomagające w dalszej grze lub ją usprawniające. Przykładem takiego usprawnienia jest przyspieszenie zdobywania doświadczenia lub ulepszenie jakiejś umiejętności na określony czas. Przykładami przedmiotów mogą tu być np. dodatkowe czołgi w grze World of Tanks czy też kostiumy oraz ulepszenia w League of Legends. W niektórych grach można kupić też przedmioty, które nie wpływają bezpośrednio na rozgrywkę – mają jedynie znaczenie kosmetyczne. Źródło: Wikipedia. Pytanie, pod którą definicję podchodzą Pay to Rico (tutaj jeszcze można dyskutować), Odin czy misje na camo dla X tieru?
 2. SzybkiBolek

  Na randomach nie da się grać....

  Ktoś, kto nie rozumie tekstu pisanego: i bije pianę kij wie o co, nie jest partnerem do dyskusji. Może lepiej niech gdzie indziej zaśmieca forum. Dziękuję za uwagę. Więcej tematu nie będę poruszał.
 3. SzybkiBolek

  Na randomach nie da się grać....

  Dalej nie rozumiesz. Trudno. Zapytaj Silenta, może wyjaśni. Wracając do wątku dyskusji, zadania na punkty badawcze lepiej wbijać na koopie. Wygrane nie są problemem.
 4. SzybkiBolek

  Na randomach nie da się grać....

  Właśnie widzę. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Podpowiedź: mój post został edytowany, więc zastanów się, co mogło zostać z niego usunięte.
 5. SzybkiBolek

  Promocje & Obniżki & Oferty - DYSKUSJA

  Normalne camo to 5000. Za te trzeba dać 7500 i zrobić zadania. Dziękuję, postoję. Szans na zdobycie CV raczej na tym etapie nie mam, więc skórka jest nie warta wyprawki. Sreberko lub flagi za żetony się przydadzą, więc przy okazji grindu i robienia misji jakoś obleci.
 6. SzybkiBolek

  Na randomach nie da się grać....

  Poziom sięgnął zenitu na kooperacji. Płyną w niemieckich łajbach cisnąc się na chama, byle tylko wbić DMG. Kilka razy oberwałem torpedami od swojego. Nie dziwię się teraz, że wprowadzają zmiany, by uniemożliwić zadawanie obrażeń sojusznikom.
 7. SzybkiBolek

  Opuszczona gra?

  Istnieje teoria, że spora część "graczy" to boty stworzone przez firmę, które udają prawdziwych graczy. Mają normalne nicki, ukryte statystyki i potrafią odpowiadać na czacie...
 8. SzybkiBolek

  Opuszczona gra?

  Gorzej... Oni kupują X tiery nie wiedząc, jak tym grać.
 9. SzybkiBolek

  Na randomach nie da się grać....

  W grze brakuje nowych map. Statków tzw. "zpupyszipów przez duże D" mamy zatrzęsienie ale nowej mapy nie widziałem już kawał czasu.
 10. SzybkiBolek

  Na randomach nie da się grać....

  Patrząc na poprzednika, podejrzewam, że trzeba go klepać z dystansu, bo od 16km+ to już z celnością jest średnio.
 11. SzybkiBolek

  Na randomach nie da się grać....

  Ktoś tu pisał, że Riga jest słaba, miękka etc, kiedy wrzucałem wpis, że to przegięty okręt. Moje odczucia (bazowy kadłub A na chwilę obecną) są odmienne. Łajba dużo znosi. Na duże dystanse to faktycznie rozrzutnik gnoju ale kiedy dopadnie kogoś na średnim, to robi miazgę. Jeśli Pietropawłowsk jest lepszy od tej łajby, to czeka nas mały rozpiernicz na X.
 12. SzybkiBolek

  Jaką premkę/zestaw wybrać w cenie 75Euro?

  Ja bym jednak brał Tirpitza. Idealny pod misje i dyrektywy. Na kooperacji misje zalicza jak szalony.
 13. SzybkiBolek

  Promocje & Obniżki & Oferty - DYSKUSJA

  Za 5000 można mieć kamuflaż, więc jaki sens wydawać 7500... Inna kwestia, że coś pozmieniali, bo gdy kiedyś miałem od cholery flag i kamuflaży, tak teraz ciągle ich brakuje.
 14. ZSRR ma w grze 2 papierowe linie DD a USA będące potęgą tylko 1... Mało ważne, że istniejącą w rzeczywistości... A kolejnych kandydatów tyle, że można stworzyć jeszcze ze 3... Co tu więcej komentować.
 15. SzybkiBolek

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Spoko.
×