Jump to content

Baret666

Players
 • Content Сount

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7409
 • Clan

  [CSMW]

About Baret666

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Baret666

  [VIII] Amalfi

  mam pytanie - co za debil zaprojektował tak szmaciarskie okręty? Granie tym gównem to czysty masochizm.
 2. Baret666

  Kalendarz zwodowania: Kwiecień

  Czy Benham będzie możliwy do kupienia?
 3. Baret666

  Chabarowsk X tier

  Wywlokłem go z portu po długiej przerwie. Cień dawnego okrętu. Ludzie nauczyli się do niego strzelać, a średnio wymierzona salwa z pancernika zabiera nam 1/2 hp. Na dzień dzisiejszy nie polecam.
 4. Baret666

  Montana (X)

  Dla mnie też jeden z gorszych pancerników 10T. Niby celny - a jakoś niecelny, raz na ruski rok wpadnie cytadela a tak skubie po 2-4k na salwę. pali się jak cholera mimo buildu pod przeżywalność. Bitwa pow. 50k dmg to już sukces.
 5. Ja też sobie w tym roku daruję kupienie premki. To co zrobiło WG z Puerto Rico oraz chamskie obcięcie nagród za "śnieżynki" (wcześniej była stal za dychy, teraz gówniane kontenery) przeważyło szalę. Jedyne, na co mogę się jeszcze skusić to Benham za golda/kase (okręt idealnie pod mój styl gry). A tak koniec wspierania.
 6. Baret666

  Bitwy rankingowe: Sezon czternasty

  Mam wrażenie tylko, czy jeszcze mniej nieodwołalnych stopni? Czyli maraton frustracji dla masochistów.
 7. Baret666

  Benham- T9 premium dd

  Wie ktoś, czy będzie można jeszcze go jakoś zdobyć/kupić?
 8. Baret666

  USS Missouri

  Zrobiłem 2 bitwy po dość długiej przerwie i też mam wrażenie, że coś przy nim grzebali. Ciężko coś nim zrobić a baty dostaje w pysk chyba bardziej niż kiedyś. Do tego zarobki też wykastrowali? 88k dmg wygrana i tylko 400k srebra BRUTTO z flagami??? WTF?
 9. Baret666

  Tier VI - Guepard

  Naprawdę fajny okręt z potencjałem. Minusem jest niestety fakt, że jak nas rzuci na lotnie, to możemy spokojnie wyjść do portu albo pływać bezsensownie za ostatnimi pancernikami. W przeciwnym wypadku i tak zaraz giniemy.
 10. Baret666

  PANCERNIK SOVETSKY SOYUZ IX Tier

  Tylko ja mam wrażenie, że zrobienie 50k/bitwę to wyczyn? Pali się tak szybko, że nie da się nadążyć za spadkiem paska hp. A działa nawet na 12-16 km niecelne jak niemieckie BBki? Co salwa to max 2-4k o ile się trafi.
 11. Baret666

  Francuskie niszczyciele: część 2

  Mam to samo pytanko
 12. Baret666

  Republique, tier X

  Pierwsze wrażenia - koszmar. Yamato cytadelowało mnie w pysk z 16 km raz za razem a ja mu po 2k. Potem 1 vs 1 z Kurnfurstem na 9 km. On mi za 5-10k, ja mu za 0-3k. Praktycznie mamy 4 lufy, bo próba strzelania z 2 wież to zgon na miejscu. Co z tego, że jest szybki reload. Straszne rozczarowanie.
 13. Baret666

  Shimakaze

  Zrobiłem legendarny moduł i jestem strasznie zawiedziony. Mimo szybszego ładowania o ok. 15 s torpedowanie praktycznie stało się niemożliwe (gram torpedami 12k). Moduł sprawdzający się tylko dla graczy z 20km torpedami ewentualne (są w ogóle tacy?)
 14. Baret666

  Mikołaj I (okręt premium IV tier)

  Pograłem trochę jeszcze i podtrzymuję zdanie. 1) namiastka AA to jednak za mało. A współpraca na randomach, szczególnie na tym tierze nie istnieje 2) też raczej mało spotykane 3) ciężko na to liczyć, że cv się zniechęci. Jak wie, że my mamy jednocyfrową p/lotkę, to będzie z nami robił co chce aż do zatopienia 4) większość i tak gra się solo. Może i nie jest "kompletnie niegrywalny", ale poziom frustracji przewyższa ewentualny fun
 15. Baret666

  Lotniskowce premium już czekają!

  Tak. Sprzedajcie jak najwięcej tego ścierwa, żeby całkiem nie dało się grać niszczycielami (i nie tylko) w tą grę. Nie ma to jak fun dla graczy chowających się w rogu mapy i frustracja dla pozostałych. Dziękujemy.
×