Jump to content

Thranir

Players
 • Content Сount

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13509

About Thranir

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

700 profile views
 1. Thranir

  Žabákovy kvákterky

  Dík takhle mi to stačí :)
 2. Thranir

  Žabákovy kvákterky

  Dotaz do pranice. Vůbec tomu nerozumím, ale nemohl by jsi mít ty streamy častěji Žábo? Každý týden vidím streamovat Tanatoye i Lumberjacka. Samozřejmě nemluvím o Conwayovi a spol. Vím, že ti to maj velmi často. Nicméně by slušelo, kdyby jsi zvládl třeba jednou za 14 dní streamek...:)
 3. Thranir

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Ano Podvol se moci IFHE Woostru na sedmém tieru!
 4. Thranir

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Víkendový Šajny v devítkách :))))
 5. BAF Kapitán: Chowis Hráči: Hopulik Lordfiesco Náhradník: Sosak15
 6. Thranir

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  155 Bitev bylo to menší utrpení, než jsem si myslel...Občas šílené, ale stejné jako každá ranked sezóna...Potkal jsem taky hodně známých tváří. Doufám že to máte za sebou..Přidávám jednu z posledních bitev na rankedech a asi mou životní battle na tomhle herním formátu...Bylo to něco neuvěřitelného a padalo naprosto vše...Kdo ještě není na jedničce držím palce a hlavně pevné nervy
 7. Nemluvě o tom, že z Hodnocenek jste udělali fakin Pubg....
 8. Tohle je naprostá katastrofa po všech směrech...Totálně se změnil obecný gameplay hry. Přesně to čeho se bála většina lidí už předem.. Nikdo nejeví ochotu hrát cap DD jsou full AA a třepou se 5km před capem, což naprosto chápu...Letadlovky pro ty je to obecně spíše nerf protože ti letadla padnou skoro všude a žádné "kličkování" mezi výbuchy tě nezachrání. Obecně jste Žabáku z fungující chemie hry udělali nehoráznou sračku. Je to chaos, je to první den a rozumím, že tím budete argumentovat, ale tohle se jen tak nezmění a pokud mi 8 z 10 lidí řekne na streamu, že je to nebaví je to strašné a chtějí s tou hrou seknout, asi ten feedback nebude tak hezký jak se v Praze a Petrohradu a Paříži a nevím kde ještě malovalo...Je to strašný krok vedle...
 9. Thranir

  Soutěž o 25x CCT - neděle 9.9.2018 od 9:00

  Děkuji za super soutěž a velmi dobré kamo. Gratuluji k novému milníku v počtu diváků! Zaslouženě!
 10. Thranir

  Cheaty ve hře

  Samozřejmě umím si představit dobrovolný přechod z Klanu k vám , když mi někdo píše tři dny v kuse a otravuje mě jako bezďák na ulici, co potřebuje pětikorunu na víno. Mám pokračovat? Tvá konverzace se mnou je na našem klanovém Discordu. O Tvých kecech typu "i když jsi velitel oni to bez tebe zvládnou"...Pořád to samé pojedete si tu svou i kdyby tady člověk sepsal sebevětší usvědčení toho, že si nejste schopni zamést před vlastním prahem..
 11. Thranir

  Cheaty ve hře

  Máš krátkou paměť...Houmrův stream? Tvoje Kur....Pi.....ČU...??? Takhle podle tebe mluví holka?
 12. Thranir

  Cheaty ve hře

  Ty máš právo mluvit z pozice Správce tohoto fóra? Nebo si prostě jen sežral veškerou moudrost světa a taháš nudli z nosu, aby jsi byl IN? Pokud vím, tvůj nick není Yabbacoe a pokud jsou mé informace správné jsi pouhý návštěvník tohoto fóra stejně jako Usirev, nebo někdo jiný. Ty tady chceš moralizovat? Z pozice klanu, který přetahuje lidi, aniž by o tom dotyčnému klanu, něco řekl? Hrajete si na svatoušky, ale sami máte hovna před vlastním prahem. Projekt Mateřské školky jste vyvěsili do vzduchu před měsícem. Jak daleko je? Má být pod záštitou BLACKA a Vojcka. Předevčírem se ptám Vojcka jak vám jde Projekt. "Zatím nic". Tolik k tomu vašemu projektu a bandě namyšlených hlav...Nicméně proč je fórum mrtvé? Protože je tady ignorantská partička, která si myslí, že to tady vede, což je mimochodem totálně zcestné. Proč by tady proboha někdo chodil, když na každý příspěvek reagujete anonymním lidem uštěpačně a v případě, že má někdo na nějakou loď či herní techniku jiný názor, než-li vy je to s prominutím "[edited] co si vymýšlí a překrucuje detaily".
 13. Thranir

  Hledáme klan

  Taky netuším, co pro tebe znamená lepší klan, ale pokud jste jen dva a nejste záletníci, kteří někam přijdou nechají se "vypiplat" tak určitě koukni na BAF.
 14. Thranir

  Cheaty ve hře

  To je zajímavé...Takže to, když ze svých pár stovek bitev s letadlovkama naletím na De moina ze zadu, nebo ze předu a vždy při tom stoprocentně statisticky přijdu o méně letadel je jen hříčka přírody jo? :D
 15. Thranir

  Midway

  Neřeš lidi, které nemá smysl řešit.. Cleveland je podle tady toho pána taky totální crap..Mě osobně Cleve, když je dobře zahraný přijde jako velmi velmi zábavný a skvělý cruiser...Ale k tématu..Midway je teď mnohem více v kurzu, proti Haku...Je několik faktorů, včetně kraviny typu "má to méně letek a lépe se mi to ovládá" , což slyším často...Já raději hraji Haku už hrozně dlouho dobu..Managemant letek je v pohodě a o zvyku..
×