Jump to content
Update 0.11.11 Release: Thursday 8/12/2022 Read more... ×

PeeZee71

Beta Tester
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7604
 • Clan

  [POFF]

About PeeZee71

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tak potom nechápu jak se do hry dostaly ponorky :-D Jo vlastně, já zapomněl ... oni tu hru nehrají :-)
 2. pravdu máš předsedo :) mi se teď stalo, že jsem v zápalu boje zapíchnul s Azumou špičkou do lajny mapy, okamžitě jsem dal, že chci couvat, ale než vůbec loď začala couvat, bylo 3/4 hry pryč. Na tom by hraboši ve WG taky mohli zapracovat, třeba v lednu, až budou mít přepočítané zisky. :-)
 3. Asi to bude opět házení hrachu sviním, ale budiž. Důrazně doporučuji vývojářům opustit na týden vymýšlení hloupostí do hry, sednout k PC a začít hrát podle nich tuto úžasnou hru (ne jednu nebo dvě hry) :-) To co se zde opět děje nemá obdoby. Neustále střídání proher a výher 0-4:12 a 12:0-4 bez jakéhokoliv zážitku z této hry :-) Nechcete tuto hru předělat na simulátor výletních lodí ? :-) Tím, že jste na náš server pustili hráče z rusky mluvících zemí se toto rapidně zhoršilo. Najdete se tedy mezi vámi opravdu někdo přemýšlející a nebo jste tam fakt všichni jen skrblíci ? Chceme si tu hru užívat, každou bitvu a ne čekat na jednu ze sta, kdy to bude napínavé až do konce. Děkuji za pozornost. Žabáku, zkus tuto zprávu nehodit do koše a poslat těm skrblíkům nahoře. Díky. PS: a to jsem se ještě nerozepsal, jak jste zase potichu pohnojili mechaniky této hry :-)
 4. hledáte si pořád způsob jak zdůvodnit ponorky ve hře, ale tohle se Vám už nepodaří .... Jediný způsob je přiznat si to fiasko a stahnout to ze hry, pokud nechcete přicházet o hráče :-)
 5. PeeZee71

  Vývojářský blog

  je vidět, že tu hru vůbec nehrajete a koukáte jen do tabulek. Vy se máte řídit uživatelským zážitkem a ne tabulkama. Proto stále klesáte na oblibě a jste za slibotechny a lháře :-) např. tier VII a VIII jsou terno kvůli +2 MM a teď jste to pokazili i IX tieru díky superlodím. Jaké je toto prosím vás uživatelsky přivětivé a jak to má dělat radost ze hry? Hlavně nepište, že "komunita si to žádá", to možná jen ta vaše v kancelářích, ale normální hráči vůbec :-) Po kauze s CCčkama vám zase otrnulo a vymýšlíte hlouposti, které zkušené hráče štvou. Vám ale o ně nejde, hlavně že příjdou další malé děti s kreditkama rodičů :-) Co jste zde dali ponorky a superlodě, musím se už jen nutit, abych si dal aspoň jednu nebo dvě hry denně. Byl jsem platící hráč, mám přes 400 dní premiáku, nějak to doklepu a pak to opustím stejně jako tanky. Potřebovali byste zásadní odliv hráču, abyste se chytli za nos. Jinak jste skupinka ignorantů a hrabošů peněz.
 6. PeeZee71

  Superlodě ve výzkumu

  díky ponorkám už nenacházím sílu zapnout hru a superlodě ? Přibyl další tier, kterému +2 MM bude kazit hru a to jsou IX .... doposud jsme nadaváli na MM u VII a VIII .... teď už i IX budou naprd.
 7. opravdu se vám zdá normální chtít tyto nehorázné částky za jedničky a nuly? Nehlásalo WG kdysi, že lodě X tieru nebude nikdy prodávat ? To už ta hamižnost nezná mezí ?
 8. PeeZee71

  hledám klan

  Zdravím, byl jsem odejít z klanu, pro neúčast na klanových aktivitách, což plně chápu, ale fakt mám dost práce, a tak hraju tu 3 tu 5 bitev denně ... prostě jak je nálada nebo únava. Proto hledám klan, kde nic nemusím, ale můžu. Je mi 50, proto hledám podobné spoluhráče, co ví, co je práce a rodina. Děkuji za pozornost. PeeZee71 Vstoupit mohu až 19.9.
 9. PeeZee71

  Důležitý vzkaz komunitě

  mám veliký problém uvěřit lhářům a pokrytcům. Velice by pomohlo uvěřit vám, když byste zrušili ten gambling systém momentálně v podobě získání Missouri. Gambling systém zrušit úplně a nasadit férový postup, jak získávat herní obsah .... protože tak u mě máte nálepku "vycucat z nich co nejvíce peněz než se to celé zboří"
 10. jojo, jsem nepozorný trouba :-D díky za upřesnění a omluva WG za mou prchlivost :-)
 11. Chtěl bych se zeptat .... nyní získáváme loď DE 7 Provincien plněním ůkolů v docích (a ano koupil jsem si startovní balíček) a nyní vdím, že lze tuto loď získat i zcela zdarma a méně namáhavým způsobem, plněním bojových misí "Nizozemské křižníky:2 část". Je toto normální? Nezdá se Vám, že těch přešlapů už je dost? Zda se mi to jako podraz, protože kdybych věděl, že vyjde druhá možnost získat tuto loď, na doky bych se vykašlal. Rád bych ty peníze dostal zpět a klidně mi celé doky můžete zresetovat :-(
 12. dle videa jsem nadšen ... ale jak bylo výše řečeno ... ocením a vnímat to budu pár her a budu se modlit, aby tam nebyly zaneseny jiné bugy jako každý patch. To totiž smaže to pěkné, co bylo do hry přidáno :-) Pořád jsou lodě pro mě adekvátní náhradou za WoT, které hrát, je pro mě už beze smyslu. Doufám, že do WoWs nebudou mít nikdy šanci kecat ti vývojáři, co zkazili WoT :-)
 13. pěkné gesto, děkujeme :-)
×