Jump to content

toman70

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8670
 • Clan

  [MAWS]

About toman70

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. toman70

  Upadek niszczyciela Vittoria

  Spoko film SUPER ale z tego co na końcu zrozumiałem to dajecie 1 kontener na całe WoWs graczy????? NO COMMENT! Rozbrajacie mnie co gra, co aktualizacja a teraz leże martwy!
 2. czyli jak zwykle dajcie kase a my i tak zrobimy Was w ...........a
 3. toman70

  Prezenty urodzinowe

  hihihi w miejscu daty mam tylko styczeń i brak możliwości zmiany więc niech sobie wsadzą wiecie gdzie te prezenty! HF & GL ALL
 4. toman70

  Prezenty urodzinowe

  ja niestety miałem wczoraj 29 wrzesień ale nie mogę wpisać daty na str. konta WG
 5. toman70

  Armada: Ise

  Wybaczcie przyjaciele ale to już się nie robi zabawne jeszcze troszkę a będziemy mieli BB podwodne z torpedami i rakietami woda powietrze ! Już w czołgi przestałem grać bo za dużo nawymyślane teraz chyba przyjdzie na statki ale puki co pływam :( GL & HF ALL!
 6. toman70

  "Niewidziałka" co to?

  A mam pytanko: Czy komuś się z Was zdarzyło na X tierze, że rozwaliły Was niewidzialne samoloty? Niewidzialne -> nie widać na mini mapie a tylko na znaczniku ataku oczywiście ich nie widać. TO JEST NIEWIDZIAŁKA! chyba jakiś chit i szkoda że nie mam włączonego nagrywania bitew zaraz bym posłał do WG.
 7. toman70

  Klub Kolekcjonerów

  Witam Wszystkich i ja się załapałem do klubu. :D
 8. toman70

  Gra w statki i reszta

  Powiem tak: Jestem z WG ponad 8 lat i miło było pogrywać, odstresować się, odpocząć po ciężkim dniu pobawić się ale niestety już jest po tym wszystkim! Czołgi popsute na maxa - bitwy 5 min {chore} czyli koniec zabawy i tylko denerwowanie. Pomijając to że większość używa niedozwolonych modów i taki jak ja co brzydzi się tym niestety obrywa od facecików którzy nie mają załogi na czołgu stokowa wieża a do mnie wali bez celowania jak by miał załogę na full i wszystko fioletowe! - BEZ SENSU [ pomijając to że gry WG zrobiło się komercyjne a nie do zabawy! Samoloty - miałem zainstalować ale jak moi koledzy poopowiadali mi co tam się dzieje - zrezygnowałem choć instalka ściągnięta! No i statki - żenada! Na początku fajna zabawy spodobało mi się [ myślę super coś co jeszcze nie zrypane ] i niestety na tierach już od V żenada RNG czyli "random number generator" po Polsku generator liczb losowych {tym popsuli wszystkie gry} dzięki temu umiejętności gracza nie mają tu znaczenia bo celując w np. statek jesteś 100% pewny że wejdzie choć połowa a tu psikus bo RNG robi Cię w tej chwili w balona i nic nie wchodzi. Dziś bawiłem się tylko 6 gier w statki bo niestety "NIE MA SENSU SIĘ KOPAĆ Z KONIEM" wszystkie przegrane. Grałem lotniskowcem 6 tier i moje samoloty nie dolatywały do celu bo obrona tego {i tylko tego} statku mnie ścinała za każdym razem i ataki z różnych stron czyli bok, tył i przód. Czy to mądre? Odpowiedzcie sobie sami. Próbowałem krążownikiem no i niestety nawet na full węzłów nie zdążyłem dopłynąć do wyspy by się schować { im wszystko wchodziło a mi praktycznie nic!} rozwalili mnie. Torpedowiec też nic nie dał zajechali mnie i to szybko. Więc chyba skończę zabawę w statki i na pewno nie będę polecał by je zainstalować. Gra polega na zabawie a nie na ciągłym denerwowaniu. Teraz żałuje że wydawałem pieniądze dla WG. Życzę wszystkim 100% trafień i GL & HF.
×