Jump to content

Mikhail__

Players
 • Content count

  282
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4264
 • Clan

  [TPB]

About Mikhail__

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

734 profile views
 1. Cossack VIII premium

  Słuchajcie nie mogę nigdzie znaleźć informacji ogólnej. Ciężko będzie tego Cossacka zdobyć? Ile będzie trzeba nad tym siedzieć mając przeciętne umiejętności? Czy będzie to maraton w stylu WOT (nie śpię tylko gram aby zdążyć) czy może coś na kształt WOWP gdzie misja na premkę jest 24 godzinna?
 2. Tirpitz

  Po cenach amazona (100 USD za używkę, 240 USD za nówkę) przypuszczam że seria nie jest już produkowana i egzemplarze szybują sobie w górę z cenami. Cena detaliczna nowych książek w momencie premiery (Bismarcka i Tirpitza) była ustalona na 18 USD + 9 USD wysyłka. Ciekawe czy można je dostać w wersji elektronicznej jakoś? A tak swoją drogą: To mam poważne zastrzeżenia co do tego ich profesjonalizmu. Pewnie gdyby było to malowanie historyczne to bym się skusił. Ale jak fantasy to podziękuję. Tak czy inaczej kamo "Tarnanstrich" daje póki co najlepsze bonusy:
 3. Tirpitz

  Warship Pictorial, to jest taka seria książek. I każdy "tomik" jest o innym okręcie. https://www.bismarck-class.dk/book_purchase/book_order.html Warship Pictorial #26 - Kriegsmarine Tirpitz - 72 strony Warship Pictorial #19 - Kriegsmarine Bismarck. Nie wiem gdzie w PL można te książki kupić.
 4. Bug Reports

  Incorrect new camo colour for Tirpitz: The Tirpitz in June 1942 im Fættenfjord near Trondheim, Norway. Warships Pictorials Nr 26 Tirpitz
 5. Tirpitz

  Jeden z kolegów wrzucił screen zielonego Tirpitza z fachowej książki. Zamieszczam screen:
 6. Tirpitz Norway Camo

  No. Warships Pictorials Nr 26 Tirpitz.
 7. 0.7.8 - Błędy

  Lumberjack skoro wzór jest już gotowy, to może po prostu dodajcie 2 opcje kolorystyczne (tak jak to jest w przypadku części camo USA i Japońskich)? Sprawa rzeczywistego koloru jest dyskusyjna, a to zadowoliłoby obie strony. Wiem że camo dedykowane, nakładane są inną metodą, pewnie bardziej czasochłonną. Ale wiele osób naprawdę czekało na zielonego Tirpitza. Jest to okręt historyczny i bardzo bardzo popularny (zresztą widać to po zainteresowaniu na forum). Więc WG mogłoby w tym przypadku wysilić się trochę bardziej, aby ludzie byli zadowoleni.
 8. 4K resolution UI scaling request.

  You can build the last building ;)
 9. 4K resolution UI scaling request.

  OK you can close this topic. The game looks amazing now. :)
 10. 0.7.8 - Błędy

  Kursor myszy oraz interfejs klanu nie skalują się do 4K.
 11. Tirpitz

  To dobry build. Ja tylko wywaliłem podstawowy artyleryjski bo mi szkoda 3 punktów na 10% szybkostrzelności i wziąłem właśnie czujność. No i na jedynce wytrzymałość modułów.
 12. Tirpitz

  Na Tirpitzu bardzo fajny jest kapitan von Jutland bo ma czujność zbuffowaną do 35%. Aż tak wtedy nie boli ten brak hydro.
×