Jump to content

Mikhail__

Players
 • Content Сount

  296
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4283
 • Clan

  [TPB]

About Mikhail__

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Wszyscy czekamy. Bardzo dobrze. Nerfić dalej kilikaczy. Niech się nauczą normalnej gry, albo do WOT na arcie siedzieć.
 2. Mikhail__

  [UPD 11/2] Aktualizacja 0.8.0.2

  Wreszcie jakaś dobra zmiana. Nerfić dalej i się nie oglądać na clickerów.
 3. Mikhail__

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Właśnie dlatego najlepszym "feedbackiem" jest zostawienie pieniędzy w innej grze. Wtedy sobie mogą ogłaszać na streamach co chcą. Na forum, to tylko tak dla porządku 2-3 posty, bo to i tak nie ma znaczenia.
 4. Mikhail__

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wtedy wszyscy by to wyłączyli, bo mając wybór, to nikt normalny by z tymi rakami nie chciał grać. Arty w WOT i lotniskowce w WOWS już dawno powinny wylądować w koszu na śmieci, albo tylko na PvE.
 5. Mikhail__

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nic, tylko pogratulować WG długich testów i finalnego wypuszczonego produktu. Świetnie zbalansowane lotniskowce. Wyszło typowo w stylu WG: 1. Rozpoczyna się testowanie. 2. Dostają feedback że coś jest zepsute. 3. Wypuszczają mimo to. Jeżeli drodzy gracze nie zaczniecie głosować portfelami, to właśnie takie g***** będzie dodawane, a feedback olewany. Jest 2019 rok i sporo innych fajnych gier. Inaczej się tej firmy do rozsądku nie zmusi.
 6. Mikhail__

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nowe lotniskowce to syf, który zniszczył tą grę. Dziękuję.
 7. Coraz gorsza jest ta gra.
 8. Mikhail__

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  OK, dzięki. RIP WOWS.
 9. Mikhail__

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  Przez lotniskowce przestałem w to grać i nie bardzo się już tą grą interesuje. Ale z tego co się zorientowałem (poprawcie mnie jeśli się mylę) to lotniskowce zostały takie OP jak były, tylko teraz każdy idiota to będzie obsługiwał bez wysiłku? Rozumiem, że nie warto zatem tracić czasu i tego instalować (nawet z ciekawości)?
 10. Wziąłem udział. Kiedy się dowiem czy zostałem wylosowany?
 11. Mikhail__

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Czyli najprościej tłumacząc jest to kop w d**** dla ludzi grających w więcej niż jedną grę od WG.
 12. Mikhail__

  Wsparcie SLI w WOWS?

  Witam. Odkryłem dziś ciekawą rzecz, o której nie wiedziałem (a gram w WOWS od dawna) i postanowiłem się podzielić z innymi. Może komuś, kto ma multi GPU się to przyda. Oficjalnie (podobno) SLI nie jest w WOWS wspierane... Aby je włączyć należy: 1. Kliknąć na pulpicie PPM 2. Panel Sterowania NVIDIA 3. Zarządzanie ustawieniami 3D 4. Zakładka "Ustawienia programu" 5. W wierszu 1 "Wybierz program do dostosowania:" wyszukujemy "World of Warships" 6. W wierszu 2 "Podaj ustawienia dla tego programu:" wyszukujemy "Tryb renderowania SLI" 7. Ustawiamy go na" "Wymuś renderowania metodą klatek przemiennych 2" Gotowe. Odkąd mam konfigurację SLI bardzo brakowało mi tego wsparcia. Za każdym razem gdy o nie pytałem słyszałem tylko że nie ma i nie działa. A działa ono rewelacyjnie. Lepiej niż w WOT (w którym to przy SLI nie działa wygładzanie krawędzi...). Obie karty bardzo dobrze współpracują. Przyrost mocy jest spory. Mogłem z łatwością ustawić max konfigurację przy której na jednej karcie miałem 40 FPS (a teraz przy włączonym SLI mam stabilne 60). Nie ma żadnych rozbłysków, przycięć ani innych artefaktów. Czy twórcom WOWS nie zależy na tym aby ich gra wyglądała i działała dobrze? Ile lat trzeba było czekać na wsparcie dla skalowania do 4K? Nie bardzo rozumiem, dlaczego WG nie może SLI po prostu włączyć i dać ludziom? (dla trybu domyślnego "Zalecane przez NVIDIA")?
 13. Mikhail__

  Cossack VIII premium

  Słuchajcie nie mogę nigdzie znaleźć informacji ogólnej. Ciężko będzie tego Cossacka zdobyć? Ile będzie trzeba nad tym siedzieć mając przeciętne umiejętności? Czy będzie to maraton w stylu WOT (nie śpię tylko gram aby zdążyć) czy może coś na kształt WOWP gdzie misja na premkę jest 24 godzinna?
 14. Mikhail__

  Tirpitz

  Po cenach amazona (100 USD za używkę, 240 USD za nówkę) przypuszczam że seria nie jest już produkowana i egzemplarze szybują sobie w górę z cenami. Cena detaliczna nowych książek w momencie premiery (Bismarcka i Tirpitza) była ustalona na 18 USD + 9 USD wysyłka. Ciekawe czy można je dostać w wersji elektronicznej jakoś? A tak swoją drogą: To mam poważne zastrzeżenia co do tego ich profesjonalizmu. Pewnie gdyby było to malowanie historyczne to bym się skusił. Ale jak fantasy to podziękuję. Tak czy inaczej kamo "Tarnanstrich" daje póki co najlepsze bonusy:
 15. Mikhail__

  Tirpitz

  Warship Pictorial, to jest taka seria książek. I każdy "tomik" jest o innym okręcie. https://www.bismarck-class.dk/book_purchase/book_order.html Warship Pictorial #26 - Kriegsmarine Tirpitz - 72 strony Warship Pictorial #19 - Kriegsmarine Bismarck. Nie wiem gdzie w PL można te książki kupić.
×