Jump to content

Mikhail__

Players
 • Content Сount

  286
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4269
 • Clan

  [TPB]

About Mikhail__

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

783 profile views
 1. Wziąłem udział. Kiedy się dowiem czy zostałem wylosowany?
 2. Mikhail__

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Czyli najprościej tłumacząc jest to kop w d**** dla ludzi grających w więcej niż jedną grę od WG.
 3. Mikhail__

  Wsparcie SLI w WOWS?

  Witam. Odkryłem dziś ciekawą rzecz, o której nie wiedziałem (a gram w WOWS od dawna) i postanowiłem się podzielić z innymi. Może komuś, kto ma multi GPU się to przyda. Oficjalnie (podobno) SLI nie jest w WOWS wspierane... Aby je włączyć należy: 1. Kliknąć na pulpicie PPM 2. Panel Sterowania NVIDIA 3. Zarządzanie ustawieniami 3D 4. Zakładka "Ustawienia programu" 5. W wierszu 1 "Wybierz program do dostosowania:" wyszukujemy "World of Warships" 6. W wierszu 2 "Podaj ustawienia dla tego programu:" wyszukujemy "Tryb renderowania SLI" 7. Ustawiamy go na" "Wymuś renderowania metodą klatek przemiennych 2" Gotowe. Odkąd mam konfigurację SLI bardzo brakowało mi tego wsparcia. Za każdym razem gdy o nie pytałem słyszałem tylko że nie ma i nie działa. A działa ono rewelacyjnie. Lepiej niż w WOT (w którym to przy SLI nie działa wygładzanie krawędzi...). Obie karty bardzo dobrze współpracują. Przyrost mocy jest spory. Mogłem z łatwością ustawić max konfigurację przy której na jednej karcie miałem 40 FPS (a teraz przy włączonym SLI mam stabilne 60). Nie ma żadnych rozbłysków, przycięć ani innych artefaktów. Czy twórcom WOWS nie zależy na tym aby ich gra wyglądała i działała dobrze? Ile lat trzeba było czekać na wsparcie dla skalowania do 4K? Nie bardzo rozumiem, dlaczego WG nie może SLI po prostu włączyć i dać ludziom? (dla trybu domyślnego "Zalecane przez NVIDIA")?
 4. Mikhail__

  Cossack VIII premium

  Słuchajcie nie mogę nigdzie znaleźć informacji ogólnej. Ciężko będzie tego Cossacka zdobyć? Ile będzie trzeba nad tym siedzieć mając przeciętne umiejętności? Czy będzie to maraton w stylu WOT (nie śpię tylko gram aby zdążyć) czy może coś na kształt WOWP gdzie misja na premkę jest 24 godzinna?
 5. Mikhail__

  Tirpitz

  Po cenach amazona (100 USD za używkę, 240 USD za nówkę) przypuszczam że seria nie jest już produkowana i egzemplarze szybują sobie w górę z cenami. Cena detaliczna nowych książek w momencie premiery (Bismarcka i Tirpitza) była ustalona na 18 USD + 9 USD wysyłka. Ciekawe czy można je dostać w wersji elektronicznej jakoś? A tak swoją drogą: To mam poważne zastrzeżenia co do tego ich profesjonalizmu. Pewnie gdyby było to malowanie historyczne to bym się skusił. Ale jak fantasy to podziękuję. Tak czy inaczej kamo "Tarnanstrich" daje póki co najlepsze bonusy:
 6. Mikhail__

  Tirpitz

  Warship Pictorial, to jest taka seria książek. I każdy "tomik" jest o innym okręcie. https://www.bismarck-class.dk/book_purchase/book_order.html Warship Pictorial #26 - Kriegsmarine Tirpitz - 72 strony Warship Pictorial #19 - Kriegsmarine Bismarck. Nie wiem gdzie w PL można te książki kupić.
 7. Mikhail__

  Bug Reports

  Incorrect new camo colour for Tirpitz: The Tirpitz in June 1942 im Fættenfjord near Trondheim, Norway. Warships Pictorials Nr 26 Tirpitz
 8. Mikhail__

  Tirpitz

  Jeden z kolegów wrzucił screen zielonego Tirpitza z fachowej książki. Zamieszczam screen:
 9. Mikhail__

  Tirpitz Norway Camo

  No. Warships Pictorials Nr 26 Tirpitz.
 10. Mikhail__

  0.7.8 - Błędy

  Lumberjack skoro wzór jest już gotowy, to może po prostu dodajcie 2 opcje kolorystyczne (tak jak to jest w przypadku części camo USA i Japońskich)? Sprawa rzeczywistego koloru jest dyskusyjna, a to zadowoliłoby obie strony. Wiem że camo dedykowane, nakładane są inną metodą, pewnie bardziej czasochłonną. Ale wiele osób naprawdę czekało na zielonego Tirpitza. Jest to okręt historyczny i bardzo bardzo popularny (zresztą widać to po zainteresowaniu na forum). Więc WG mogłoby w tym przypadku wysilić się trochę bardziej, aby ludzie byli zadowoleni.
 11. Mikhail__

  4K resolution UI scaling request.

  You can build the last building ;)
 12. Mikhail__

  4K resolution UI scaling request.

  OK you can close this topic. The game looks amazing now. :)
×