Jump to content

qaramell

Players
 • Content Сount

  375
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7313
 • Clan

  [LOBUZ]

About qaramell

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

622 profile views
 1. qaramell

  Kontenery Halloween 2018

  No to się dołączę. Ilość otwartych kontenerów: 5 Co wypadło: -2x któreś camo Hlloween -Perma camo dla Kagero -Perma camo dla Martela -Wisienka na torcie - nowe perma camo dla Mogami :D (screeny poniżej)
 2. qaramell

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Jak praca pozwoli to bardzo chętnie się zjawię ( populacja Łobuzów zwiększa się :D ), ale nie jestem w stanie stwierdzić aktualnie.
 3. qaramell

  Stalingrad

  Słaby jakiś ten okręt - Buff ASAP!!!!! (2 bitewki rozegrane zaraz po sobie )
 4. qaramell

  GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Oczywiście, że Orły - rekinów wszelkiej maści mam już chwilowo dosyć ;p
 5. qaramell

  [GOFER]

  hmm... czyżby NESI 2.0 się tworzyło?
 6. qaramell

  Okręty za free expa...

  A tutaj - dzisiejsza bitwa, zaznaczam, że nie ma żadnej misji na kredyty a z modyfikatorów to tylko konto premium + sygnał Zulu + francuskie camo (czyli marne +50%, zamiast topowego pakietu +120%)
 7. qaramell

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany przed chwilą @_Agenor_ - wybacz, że się nie przywitałem, ale zauważyłem Cię dopiero jak napisałeś ;p Bitewka całkiem fajna (ten moment kiedy po oddaniu trzeciej salwy w bitwie masz już 90k dmg na koncie :D ) - plusiki oczywiście wymienione.
 8. qaramell

  SK za kampanię "Uderzaj mocno..."

  Etap I - 50xcamo rocznicowe(takie niebieskie), 100xsygnały na detonację(w sam raz na zbliżające się CW) Etap II - 1000 cebulionów, 100xsygnały na +50% xp w bitwie Etap III -
 9. qaramell

  Okręty za free expa...

  To pewnie też, ale kojarzę skądś info (filmik? Q&A? nie pamiętam) gdzie wspominali o możliwej cyklicznej rotacji okrętów za free xp. Oczywiście pomijając Mizerke bo też wspominali, że nie wróci Ona do "sprzedaży" - a na pewno nie w tej samej formie.
 10. qaramell

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Damn. Moja pierwsza (i pewnie ostatnia) wbita jedynka ra(n)kedowa i to jeszcze z najwyższym wr w klanie - totalnie się nie spodziewałem czegoś takiego .
 11. qaramell

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  LoTs tydzień 5: LOBUZ vs OCG-R - 3:0 Niniejszym zakończyliśmy grupę LoTsa na pierwszej pozycji z wynikiem 15 wygranych do 0 porażek i większą stratą okrętów spowodowaną ogniem sojuszniczym (tak Drwalu, patrzę na Ciebie), niż ogniem nieprzyjaciela. Dziękuję wszystkim za uczestnictwo i do kolejnego sezonu .
 12. qaramell

  Nasze osiągnięcia

  MM zlepił zabawną bitwę (6BB + CV) co poskutkowało moim nowym rekordem dmg na Shimakaze , a gdyby bitwa jeszcze chwile potrwała to bym ubił tego Essexa i pobił swój rekord dmg ogólny...
 13. qaramell

  Kontenery - Dyskusja

  Pierwszy kontener dnia, biorę "camo i sygnały" a w środku...
 14. qaramell

  [TF16] .Task Force 16.

  Życzymy powodzenia, z tego co widzę to tylko Hydro może wam sprawiać jakieś problemy - reszta na luzie do pokonania. Trzymamy kciuki.
 15. qaramell

  Nasze osiągnięcia

  Dziewiczy rejs Ognievoiem - chyba się polubimy
×