Jump to content

qaramell

Players
 • Content count

  361
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6341
 • Clan

  [LOBUZ]

About qaramell

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

540 profile views
 1. [TF16] .Task Force 16.

  Życzymy powodzenia, z tego co widzę to tylko Hydro może wam sprawiać jakieś problemy - reszta na luzie do pokonania. Trzymamy kciuki.
 2. Nasze osiągnięcia

  Dziewiczy rejs Ognievoiem - chyba się polubimy
 3. Skąd się wziął Twój ...

  Widzę, że kilka osób się podzieliło to czas i na mnie :) Jako, że swego czasu miałem lekkiego fioła na punkcie historii to "pożyczyłem" sobie część pewnej nazwy do nicku (jak kogoś interesuje to niech sobie wyszuka Tell Qaramel ;p) i tak jakoś zostało. Co prawda kilka lat temu zmieniłem nick i Qaramell został już tylko na serwerach WG a jako, że jestem leniwy to mi się go nie chciało zmienić. Avatar natomiast to personifikacja niszczyciela Amatsukaze z uniwersum Kantai Collection.
 4. 9 sezon rankingówek :)

  Jeżeli faktycznie będzie dużo BB to (paradoksalnie) Mino z radarem ma znacznie więcej sensu niż z dymem. Wbijasz się pod capa -> radar -> DD spada. Następnie dwie opcje do wyboru (zależne od mapy i tego jaki krążek ma przeciwnik) - albo okupujemy wysepki i bezlitośnie oklepujemy wszystko co ma czelność znaleźć się w zasięgu dział, albo przechodzimy w tryb torpedowy i bawimy się w dużą niszczarkę . Kluczowa będzie umiejętność przeżycia pierwszego kontaktu przy capie - potem już będzie banalnie prosto.
 5. Dropsiq niestety nie chce współpracować. Szkoda, ale respektujemy jego decyzję.
 6. Kontenery - Dyskusja

  Dawno nic tu nie pisałem, tak więc podsumowanie ostatnich dwóch tygodni: 1 SK z modułem do radaru 1 SK z modułem do hydro (za misję na Varyaga) 2xSK 1k dublonów Obłowiłem się jak nigdy, więc pewnie nie zobaczę SK przez najbliższe pół roku
 7. Spotkany dzisiaj @dzobo30 - zauważyłem, że to ty siedziałeś w tym Conquerorze dopiero jak Ci wsadziłem 3-cią salwę z Moskvy :D Niestety mój team okazał się "gorszy" więc Dzobo zgarnął zasłużone zwycięstwo. Plusiki oczywiście wymienione jak kultura nakazuje.
 8. Co prawda jeszcze 10 minut do końca, ale myślę, że mogę to już tu wrzucić - Dzięki godzinom ciężkich treningów, hektolitrach wylanych łez, potu i krwi - osiągneliśmy top2 w drugim sezonie bitew klanowych! Dobra robota Panowie! Screen ku pamięci: (fap, fap, fap) ;p
 9. Piękne - tylko mój kolor się nie zgadza, zdecydowanie wolałbym fiolet/niebieski/czarny niż ten pomarańcz ;p
 10. Buff dla Atlanty

  @Viandinea możesz sobie powiesić nad kominkiem ;p
 11. World of Dices, czyli "symulator" WoWs

  Tytuł: "jurobeat" (nazwa robocza, można zmienić ;p) Typ: bitwa (na siebie) Opis: Jeden z twoich okrętów, wykazuje się niezwykłym skillem w unikaniu torped. -2 dla jednego z DD/CV przeciwnika
 12. Szkoda @Parpoceel, że nas opuszczasz ale powodzenia gdziekolwiek się teraz udasz. Dzięki za wspólne bitwy i za krew, pot i łzy wylane na CW i turniejach. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze zagramy razem. A gdybyś zmienił zdanie albo chciał zwyczajnie pogadać/pograć to drzwi zawsze pozostaną otwarte.
 13. Nasze osiągnięcia

  Ładnie, a przy okazji uratowałeś mnie przed wrzucaniem posta pod postem :) Przygód radarowego Mino ciąg dalszy:
 14. Nasze osiągnięcia

  JEST! WRESZCIE! Mój pierwszy solo warrior :) Szkoda że mi FdG ukradł tego Neptuna to jeszcze byłby Kraken do tego.
 15. Powiedz to mojemu full retard AA Zao i najnowszej zabawce - radarowy Mino
×