Jump to content

qaramell

Players
 • Content count

  372
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7000
 • Clan

  [LOBUZ]

About qaramell

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

595 profile views
 1. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Oczywiście, że Orły - rekinów wszelkiej maści mam już chwilowo dosyć ;p
 2. [GOFER]

  hmm... czyżby NESI 2.0 się tworzyło?
 3. Okręty za free expa...

  A tutaj - dzisiejsza bitwa, zaznaczam, że nie ma żadnej misji na kredyty a z modyfikatorów to tylko konto premium + sygnał Zulu + francuskie camo (czyli marne +50%, zamiast topowego pakietu +120%)
 4. Spotkany przed chwilą @_Agenor_ - wybacz, że się nie przywitałem, ale zauważyłem Cię dopiero jak napisałeś ;p Bitewka całkiem fajna (ten moment kiedy po oddaniu trzeciej salwy w bitwie masz już 90k dmg na koncie :D ) - plusiki oczywiście wymienione.
 5. SK za kampanię "Uderzaj mocno..."

  Etap I - 50xcamo rocznicowe(takie niebieskie), 100xsygnały na detonację(w sam raz na zbliżające się CW) Etap II - 1000 cebulionów, 100xsygnały na +50% xp w bitwie Etap III -
 6. Okręty za free expa...

  To pewnie też, ale kojarzę skądś info (filmik? Q&A? nie pamiętam) gdzie wspominali o możliwej cyklicznej rotacji okrętów za free xp. Oczywiście pomijając Mizerke bo też wspominali, że nie wróci Ona do "sprzedaży" - a na pewno nie w tej samej formie.
 7. Damn. Moja pierwsza (i pewnie ostatnia) wbita jedynka ra(n)kedowa i to jeszcze z najwyższym wr w klanie - totalnie się nie spodziewałem czegoś takiego .
 8. LoTs tydzień 5: LOBUZ vs OCG-R - 3:0 Niniejszym zakończyliśmy grupę LoTsa na pierwszej pozycji z wynikiem 15 wygranych do 0 porażek i większą stratą okrętów spowodowaną ogniem sojuszniczym (tak Drwalu, patrzę na Ciebie), niż ogniem nieprzyjaciela. Dziękuję wszystkim za uczestnictwo i do kolejnego sezonu .
 9. Nasze osiągnięcia

  MM zlepił zabawną bitwę (6BB + CV) co poskutkowało moim nowym rekordem dmg na Shimakaze , a gdyby bitwa jeszcze chwile potrwała to bym ubił tego Essexa i pobił swój rekord dmg ogólny...
 10. Kontenery - Dyskusja

  Pierwszy kontener dnia, biorę "camo i sygnały" a w środku...
 11. [TF16] .Task Force 16.

  Życzymy powodzenia, z tego co widzę to tylko Hydro może wam sprawiać jakieś problemy - reszta na luzie do pokonania. Trzymamy kciuki.
 12. Nasze osiągnięcia

  Dziewiczy rejs Ognievoiem - chyba się polubimy
 13. Skąd się wziął Twój ...

  Widzę, że kilka osób się podzieliło to czas i na mnie :) Jako, że swego czasu miałem lekkiego fioła na punkcie historii to "pożyczyłem" sobie część pewnej nazwy do nicku (jak kogoś interesuje to niech sobie wyszuka Tell Qaramel ;p) i tak jakoś zostało. Co prawda kilka lat temu zmieniłem nick i Qaramell został już tylko na serwerach WG a jako, że jestem leniwy to mi się go nie chciało zmienić. Avatar natomiast to personifikacja niszczyciela Amatsukaze z uniwersum Kantai Collection.
 14. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Jeżeli faktycznie będzie dużo BB to (paradoksalnie) Mino z radarem ma znacznie więcej sensu niż z dymem. Wbijasz się pod capa -> radar -> DD spada. Następnie dwie opcje do wyboru (zależne od mapy i tego jaki krążek ma przeciwnik) - albo okupujemy wysepki i bezlitośnie oklepujemy wszystko co ma czelność znaleźć się w zasięgu dział, albo przechodzimy w tryb torpedowy i bawimy się w dużą niszczarkę . Kluczowa będzie umiejętność przeżycia pierwszego kontaktu przy capie - potem już będzie banalnie prosto.
 15. Dropsiq niestety nie chce współpracować. Szkoda, ale respektujemy jego decyzję.
×