Jump to content

Vojcek1986

Players
 • Content Сount

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  21920
 • Clan

  [BL4CK]

3 Followers

About Vojcek1986

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.twitch.tv/vojcek1986

Recent Profile Visitors

881 profile views
 1. To určitě. Akorát podpoříte camping BB a CA těmito perky. Nestačím se smíchy popadat za břícho. CV, která dostane perk "ignorující 15 % protitorpédové obšívky" - Well done, WG! Bitevky, které dostanou lepší disperzi, pokud budou stanovat - Masterly done, WG!
 2. Vojcek1986

  PSA: Ježíškovy kontejnery

  Wargaming editováno i nadále i přesto, že byl chycen při činu. Klasika. Ani se nedali tu práci napsat, že existuje shortlist. Ale co, přeci "všem" dali čas do 13.12.2020 a pak mohou editováno znova, jako by se nechumelilo.
 3. .. když Ježíškovy kontejnery vyhodíš oknem a ony vrátí se dveřmi ..
 4. Vojcek1986

  Historický maraton s dárky!

  Spíše "Historický [editováno] s dárky"..
 5. Vojcek1986

  PSA: Ježíškovy kontejnery

  Kdo si myslel, že cílem je omluva nebo případné vrácení peněz, je naiva. Už jen tím, že jakékoliv vysvětlení umístím jen na fórum, je výsměch. Dále to, že vůbec nebyly pozastaveny prodeje těchto pochybných balíčků.. Poslalo WG těm osobám, kterých se to týká, alespoň email? Dávat jim čas do 13.12.2020 je také poněkud úsměvné stejně jako fakt, že WG nic nevrátí, pokud jste si s danou lodí již zahráli. Argument toho, že bude klidně trvat týden vyřízení požadavku už je jen třešničkou na dortu, která má snížit počet žádostí o refundaci. Úkol zněl jasně: podojit, vydojit, zahodit, zatloukat a mlžit. Já už se naštěstí této hře věnuji jen okrajově a opravdu mě nepřestává udivovat, i přes ty tuny informací, jak si velká část nejen CZ/SK komunity nechá stále kálet na hlavu a ještě WG poděkuje. S uctivým pozdravem, zkrachovalý, nenaruku jdoucí, ex-komunitní kontributor. P.S.: Vědeli jste, že vše, co máte na "svém" účtu, patří WG?
 6. Vojcek1986

  PSA: Ježíškovy kontejnery

  Neopomenul bych například další "fičury": - inflace ve stylu WG na měnu typu volné zkušenosti, uhlí, ocel aneb za stejné množství si koupíš méně - změna ve výši základních a volných zkušeností směrem dolů - bez jakéhokoliv vysvětlení - je snažší trefit loď plující, než statickou - Stalingrad, PayToRico, PayOdin - desynchronizace serveru - "vychytání" nových letadlových lodí - "opravený" MM - "opravený border hugging" - "krásné chování se" k platící i neplatící CZ/SK komunitě - kompenzace za "server down" - heslo: "Co platilo včera, neplatí dnes a nebude platit ani včera." a dalších 666 vylepšení
 7. Vojcek1986

  Aktualizace 0.9.3.1: Hayate za volné ZK

  Tak to vidíš dobře, a neskrytě. Wargaming není schopen opravit základní chyby hry, za které by mělo cenu ty peníze dát. Ale naje.at prémiový obsah umí luxusně.
 8. Vojcek1986

  Aktualizace 0.9.3.1: Hayate za volné ZK

  Vidím, že Wargaming postihla inflace. 2 000 000 volných zkušeností, pěkná práce. Za to, že jste hře věrní, plaťte..
 9. Vojcek1986

  Aktualizace 0.9.2.1: apríl

  Takže vlastně normální stav ve WoWs, jen zamaskované za Apríl ..
 10. Vojcek1986

  Bezpečná plavba rozbouřeným mořem

  Volím si COVID-19!
 11. NO. 11 - LEXINGTON Dublony si nech. Pro mě je důležitější, že z toho nebude nic mít WG ..
 12. Vojcek1986

  Měsíční soutěže - LISTOPAD

  Dovoluji si připomenout, jak jsem již několikrát avizoval, následující 3 - 4 týdny budou stream a vůbec můj přístup k PC/internetu omezen, takže připisování bodů a vyhlášení vítězů může být i po oficiálním datu.
 13. Vojcek1986

  Měsíční soutěže - LISTOPAD

  Zdar na palubu nebo do podpalubí, jak již víte, jako komunitní kontributoři máme k dispozici měsíčně "rozmanité množství kódů/bonusů/cen/PM lodí" atd. Rozhodl jsem se některé z těchto rozdělovat vždy v tento a následující měsíc dle těchto pravidel: LOAJALITA (od prvního do posledního dne v měsíci) je zpět: - formou bodů z mého streamu, celkem měsíčně k dispozici 12 kódů pro ty nejaktivnější (dle umístění v tabulce: 3x kotributorský + 4x speciální/tematický + 5x kamuflážový) - nastavení bodů: sledování = 4 body/10 minut následování/oblíbený kanál/follow = 20 bodů hosting kanálu = 20 bodů (funfuje jen 1x za měsíc) předplatné/subscribe nesmí být přes TWITCH = 600 bodů/150 bodů pokud TWITCH tip/dar = 4 body/1,-Kč = 100 bodů/1 USD/1EUR Štěstí/Náhoda/Koincidence - učástní se všichni přes program "NIGHTBOT" nebo "MARBLES". Celkem měsíčně k dispozici zatím nespecifikované množství výher, aktuálně pouze 5 x CCT + 5 x tematický kontejner + 15 x sada ks kamufláží Dovolím si připomenout, že každý, s výjimkou předplatitelů, si může vyhrát za daný měsíc/soutěžní období pouze jeden CCT kód/výhru/sadu kamufláží/loď, takže si dobře rozmyslete, co berete :-) Předplatitel má od tohoto měsíce možnost brát neomezené množství výher, a to například: 3x CCT + 1 PM loď + 10x sada kamufláží atd. - - - - - - - - > Jinými slovy: Všichni máte stejnou šanci na výhru, ale předplatitel, pokud bude mít tolik štěstí a padne mu to, si toho může odnést více. Bude to záležet na tom, jak často chodíte na stream a kolik je připojeno a soutěžících diváků v daný moment. Předplatitelem rozumíme osobu, která se dobrovolně a bez nátlaku rozhodla podpořit finančně mou osobu/stream finančně. Pro předplatné/subscribe na měsíc formou PayPal/Bankovního převodu je třeba ekvivalent: 5 USD. Pro TWITCH byste museli vložit: 20 USD. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bity přes TWITCH se do LOAJALITY nezapočítávají a předplatné má jen čtvrtinovou hodnotou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! číslo bankovního spojení: MONETA MONEY BANK pro CZ: 209372251/0600 FIO BANKA pro CZ/SK : 209372251/2010 IBAN: CZ7620100000000209372251 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX Paypal: https://www.paypal.me/vojcek1986 Uvádějte svou herní přezdívku na TWITCH. HLAVNÍ VÝHRY CCT Subscriber Kontejner: o Vysoká šance: x50 CCT Subscriber Camo x50 Red Dragon x50 Wyvern x50 Ouroboros x50 Hydra o Střední šance: 100 000 Free XP 15 000 Coal 50 000 Coal o Nízká šance: Atago Asashio Prinz Eugen Lo Yang Kidd Tirpitz Alabama Kii Gascogne Roma Lenin Soutěž bude jako obvykle probíhat na: https://www.twitch.tv/vojcek1986 . Na Youtube https://www.youtube.com/channel/UCHinrA-sDBbjhwvRxwWXuLQ již jen recenze. Novinky můžete rovněž sledovat na Facebooku: https://www.facebook.com/Vojcek1986WoWsCC/ Pro soutěže o hodnotnější ceny/výhry přímo na streamu platí, že je potřeba mít follow/sledování alespoň jeden den - pokud nerozhodnu jinak. Děkuji a hodně štěstí!
 14. Vojcek1986

  Měsíční soutěže - ŘÍJEN

  Odesláno.
×