Jump to content

Duduklu_Tencere

Alpha Tester
 • Content Сount

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  118

About Duduklu_Tencere

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 01/05/1993
 • Insignia

Contact Methods

 • Skype
  yukaw35

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

994 profile views
 1. ben yeni başladım bana yardım edebilirmisiniz

   

 2. Duduklu_Tencere

  Satılık Denizaltı Sahibinden Acil

  herkes bişi satıyor bune satıcılık
 3. açıklamayı yaptım bana kurallara uy dendi bende editleyyen herkesi listeden çıkartttım
 4. ben iyi niyet göstereyim dedim ama yanlış anlayan arkadaşlar olmuş, sadece güldüm yani buna Kill Kategorisi: 1.olan EFEND1 350 Jeton 2.olan aeDXIV 250 Jeton Deneyim Kategorisi: 1.olan cazala 350 Jeton 2.olan JohnnySinz 250 Jeton Damage Kategorisi: 1.olan doct_orkun 350 Jeton
 5. lk defa yarışma düzenlemiyorum ama Warship için ilk yarışma diye insiyatif aldım esnek davrandım kurallar konusunda. ayrıca EFEND1 senin dediğin gibi bir durum yok ortada ben kotrol ettirttim merak etme ;)
 6. kontrol ettirttiğimde böyle birşey olmadığı bilgisini aldım ve bu şekilde sonuçlar açıklandı. kurallarda esnemeyi ilk yarışma olduğu için yaptım bir daha olursa yarışmalar kural ihlali olduğundada affedilmeyecektir. wot forumunda açtığım yarışmalardan beni bilende bilir kolay gelsin iyi forumlar.
 7. Kill Kategorisi: 1.olan efsanefrk 350 Jeton 2.olan EFEND1 250 Jeton 3.olan aeDXIV 150 Jeton Deneyim Kategorisi: 1.olan cazala 350 Jeton 2.olan JohnnySinz 250 Jeton Damage Kategorisi: 1.olan doct_orkun 350 Jeton 2.olan DJ_OFHLEA 250 Jeton 3.olan aTa_EniGMa 150 Jeton bu kazananlar geçersizdir. yeni kazananları en altta açıklanacaktır.
 8. bilmiyorum şu anda oyun daha close betada bu yüzden birşey demek zor.
 9. yarın açıklarım muhtemelen
 10. Topluluk yöneticilerimizle konuştum ve ilk yarışma olduğundan dolayı esnek davranma kararı aldık. editleme olayında ilk yarışma olduğundan bu kuralı yok sayıcağız bir daha ki yarışmalarda ise kural ihlali yapan olduğu zamanda kesinlikle affetmeyip direk yarışmadan eleyeceğiz. bu katılım geçersizdir. tek fotoğraf koyulmuş çünki. biz 3 sayfanında fotoğrafını istemiştik. iyi gözlemlediğin için teşekkürler. önceki postlarında ne yazdığını kotrol ettirticem.
 11. arkadşalar bakın kimse okumadan postluyor fotoğrafları sadece şu anda Cezala'nın fotoğrafını geçerli sayacağım bilginiz olsun. KURALLARI iyi okuyunuz ! Her kişi tek bir kategoriden katılabilir ve hangi kategoriden katıldığını belirtmelidir.
 12. hayır yarışma başlama saati 25 Nisan 00:00 olarak yazıyor orda kurallar içerisinde ;)
 13. böyle bir etkinlik başlattıklarına göre muhtemelen kullanabileceksiniz.
 14. bu dağıtılan altınlar sadece Warshipste geçerlidir arkadşalar bilgilerinize
 15. tabikide hayır hafta sonu için geçerli bir yarışma bu
×