Jump to content

SlackMamba

Players
 • Content Сount

  735
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11382
 • Clan

  [TR-SF]

7 Followers

About SlackMamba

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SlackMamba

  Oyun oynanmaz hale geldi!!

  Aynı sorun bende de var. Anlaşılan genel bir sorun var. Bende resetleme dışında bir çözüm bulamadım. Yama beklemekten başka çare yok gibi.
 2. SlackMamba

  75.000 servis ücreti?

  Çıkarılacak sonuç wargamingde mazotun litresi 5.35 lira beyler. Bunlar zor zamanlar. Hepimiz dişimizi sıkıp birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde üzerimize düşeni yapmaktır.
 3. SlackMamba

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  "Unutulanlar unutanları asla unutmazlar." Rahmetli İbrahim Erkal'ın sözleriyle veda ediyorum tagl1a. Bunu oradakilere tercüme edersen sevinirim. Belki korkup vazgeçerler.
 4. SlackMamba

  Oyun oynanmaz hale geldi.

  belfast deyince hatıralar canlandı gözümde bak parayla aldığım ilk premium gemimdir kendisi. smoke nerfi dışında bir nerf almadı belfast. çok op bir gemi mi? smoke nerfi öncesi evet ama sonrasında o kadar değil bence. smoke nerfi ile baya dengelendi bence. bu arada smoke nerfi gelince bi gazla sattım gözümün bebeğini kendini evladını satmış vicdansız baba gibi hissediyorum. buradan wg yetkililerine sesleniyorum belfastı satışa çıkarın artık. belfast ne olur geri dön seni seviyorum.
 5. SlackMamba

  Oyun oynanmaz hale geldi.

  750.000 serbest deneyim verdim (387 tl yapıyor sanırım) hala yeniliyorum mu diyeyim şimdi :D yenilgi de zafer de oyunun doğasında var. muhripleri bende sevmiyorum ama ağlayarak oyundan uzaklaşmak yerine onlara karşı önlem almaya çalışıyorum. 30 küsür yaşından sonra oyunun dinamiklerini kavramaya çalışıyorum. rakipte premium gemi var o yüzden yeniliyorum demek acemi bahanesidir. bahanelere sığınmayın kendinizi ve oyununuzu geliştirin. 2 senedir oynuyorum benim oyuna para harcamam son 8 aydır filandır herhalde öncesinde oyunun görevle verdiği kamikaze r ve bir yarışmadan kazandığım blskavica ile gayet problemsiz bir şekilde para kasıp oynayabiliyordum t10 dahil. sonrasında oyunun tadına iyice varınca ve bazı gemileri satmak istemeyip limanda tutmak isteyince cüzdanı açtık tabi biraz ama cüzdanı açınca yenilmez oluyorsun diye bir şey yok.
 6. SlackMamba

  SİZCE EN İYİ ZIRHLI?

  montana dağılımı ve zor hasar almasıyla en etkili zırhlı şu an. ama son 1 haftadır dağılımı ile ciddi şekilde oynanmış ve köşk vurmakta kolaylaşmış gibi geldi bana. sanırım küçük oynamalar oluyor. oyunda devamlı gemilerin özellikleri değiştirilir o yüzden böyle şeyleri çok kafaya takma bütün gemileri açmaya uğraş böylece böyle oynama durumlarında hemen diğer gemiyi kullanmaya başlayabilirsin.
 7. SlackMamba

  Conqueror Kaptan Yetenekleri

  özellikle amir bu gemi için çok gereksiz. gemi öylesine can basıyor ki fazladan bir sefer daha can basmak istediğinizde isteseniz de basamıyor gemi. başka bir sarf malzemesi de olmadığından 3 puanı boş yere harcıyorsunuz. gelen ateş uyarısı da bir zırhlı için gereksiz bir özellik. accelarated güzel bir kaptan tavsiye etmiş. kullanmanı öneririm.
 8. SlackMamba

  Tirpitz mi Alabama mı?

  alabama torpido kemeri ve isabetli toplarıyla bir adım daha önde bence.
 9. SlackMamba

  10 Level Sınırsız Kamuflajlar

  t10 için premium kamo sadece montana için aldım ve çok memnunum. elimde olsa diğerlerine de takarım. bütün sarf malzemeleri takılı halde masraf olarak 160k yazarken geliri iyi oyunlarda 1 milyon üzerine çıkabilirken kötü oyunlarda bile 350k nın altına düşmüyor. evet biraz pahalı ama geminizi bir nevi premium bir gemiye çeviriyor bu kamuflajlar. t10 bir premium gemi içinde 70tl makul bir rakam bence.
 10. SlackMamba

  Sıralamalı savaşlar : 8. sezon Favori gemileriniz ?

  north, amagi ve alabama favori zırhlılar olur diye düşünüyorum. kii zırh olarak çok tırt bir şansı yok bence. monarch ise aşırı dağılan topları yüzünden pek tercih edilmez diye düşünüyorum. atago, kutuzov ve charles martel favori kruvazörler olur. new orleans menzilden kaybediyor, chapayev ve edinburgh ise tek yemeye müsait olduklarından tercih edilmez. muhrip ve uçak gemisi konusunda isim verecek tecrübede değilim. onuda başkası yazsın.
 11. SlackMamba

  Holiday Lottery - Try your luck!

  i would like to enter the raffle.
 12. SlackMamba

  Para Kasma

  sevilmeyeni gayet rahat söyledin. söyle bakalım en iyi klanı kimmiş? bizde bilip ona göre davranalım.
 13. SlackMamba

  Para Kasma

  nereden türkiyenin en sevilmeyen klanı olduğumuzu çıkardın bilmiyorum ama bizi sevmeyen ölsün canbanur.
 14. SlackMamba

  Bismarck kaptanı ve sorular.

  senin işin t10 larla kapışmak değil. dengin gemilere odaklan. illa büyük gemilerle kapışmak istiyorsan yanında onların dengi gemiler olsun. onlar birbirine odaklanmışken sen arada bir şeyler vurursun belki. yoksa arada 2 sınıf fark var seni dondurma gibi eritmeleri normal. ayrıca ikincilerin güçlü diye diğer gemilerin üzerine hurra yürürsen ilk batanlardan olursun. rakiplerine 10-15 km arasında takıl. eğer kanadı yarıp geçme niyetin yoksa fazlasına girmemeye çalış.
×