Jump to content

farera

Players
 • Content count

  732
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7163
 • Clan

  [TSG]

About farera

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Oyun oynanmaz hale geldi.

  belfast deyince hatıralar canlandı gözümde bak parayla aldığım ilk premium gemimdir kendisi. smoke nerfi dışında bir nerf almadı belfast. çok op bir gemi mi? smoke nerfi öncesi evet ama sonrasında o kadar değil bence. smoke nerfi ile baya dengelendi bence. bu arada smoke nerfi gelince bi gazla sattım gözümün bebeğini kendini evladını satmış vicdansız baba gibi hissediyorum. buradan wg yetkililerine sesleniyorum belfastı satışa çıkarın artık. belfast ne olur geri dön seni seviyorum.
 2. Oyun oynanmaz hale geldi.

  750.000 serbest deneyim verdim (387 tl yapıyor sanırım) hala yeniliyorum mu diyeyim şimdi :D yenilgi de zafer de oyunun doğasında var. muhripleri bende sevmiyorum ama ağlayarak oyundan uzaklaşmak yerine onlara karşı önlem almaya çalışıyorum. 30 küsür yaşından sonra oyunun dinamiklerini kavramaya çalışıyorum. rakipte premium gemi var o yüzden yeniliyorum demek acemi bahanesidir. bahanelere sığınmayın kendinizi ve oyununuzu geliştirin. 2 senedir oynuyorum benim oyuna para harcamam son 8 aydır filandır herhalde öncesinde oyunun görevle verdiği kamikaze r ve bir yarışmadan kazandığım blskavica ile gayet problemsiz bir şekilde para kasıp oynayabiliyordum t10 dahil. sonrasında oyunun tadına iyice varınca ve bazı gemileri satmak istemeyip limanda tutmak isteyince cüzdanı açtık tabi biraz ama cüzdanı açınca yenilmez oluyorsun diye bir şey yok.
 3. SİZCE EN İYİ ZIRHLI?

  montana dağılımı ve zor hasar almasıyla en etkili zırhlı şu an. ama son 1 haftadır dağılımı ile ciddi şekilde oynanmış ve köşk vurmakta kolaylaşmış gibi geldi bana. sanırım küçük oynamalar oluyor. oyunda devamlı gemilerin özellikleri değiştirilir o yüzden böyle şeyleri çok kafaya takma bütün gemileri açmaya uğraş böylece böyle oynama durumlarında hemen diğer gemiyi kullanmaya başlayabilirsin.
 4. Conqueror Kaptan Yetenekleri

  özellikle amir bu gemi için çok gereksiz. gemi öylesine can basıyor ki fazladan bir sefer daha can basmak istediğinizde isteseniz de basamıyor gemi. başka bir sarf malzemesi de olmadığından 3 puanı boş yere harcıyorsunuz. gelen ateş uyarısı da bir zırhlı için gereksiz bir özellik. accelarated güzel bir kaptan tavsiye etmiş. kullanmanı öneririm.
 5. Tirpitz mi Alabama mı?

  alabama torpido kemeri ve isabetli toplarıyla bir adım daha önde bence.
 6. 10 Level Sınırsız Kamuflajlar

  t10 için premium kamo sadece montana için aldım ve çok memnunum. elimde olsa diğerlerine de takarım. bütün sarf malzemeleri takılı halde masraf olarak 160k yazarken geliri iyi oyunlarda 1 milyon üzerine çıkabilirken kötü oyunlarda bile 350k nın altına düşmüyor. evet biraz pahalı ama geminizi bir nevi premium bir gemiye çeviriyor bu kamuflajlar. t10 bir premium gemi içinde 70tl makul bir rakam bence.
 7. north, amagi ve alabama favori zırhlılar olur diye düşünüyorum. kii zırh olarak çok tırt bir şansı yok bence. monarch ise aşırı dağılan topları yüzünden pek tercih edilmez diye düşünüyorum. atago, kutuzov ve charles martel favori kruvazörler olur. new orleans menzilden kaybediyor, chapayev ve edinburgh ise tek yemeye müsait olduklarından tercih edilmez. muhrip ve uçak gemisi konusunda isim verecek tecrübede değilim. onuda başkası yazsın.
 8. Holiday Lottery - Try your luck!

  i would like to enter the raffle.
 9. Para Kasma

  sevilmeyeni gayet rahat söyledin. söyle bakalım en iyi klanı kimmiş? bizde bilip ona göre davranalım.
 10. Para Kasma

  nereden türkiyenin en sevilmeyen klanı olduğumuzu çıkardın bilmiyorum ama bizi sevmeyen ölsün canbanur.
 11. Bismarck kaptanı ve sorular.

  senin işin t10 larla kapışmak değil. dengin gemilere odaklan. illa büyük gemilerle kapışmak istiyorsan yanında onların dengi gemiler olsun. onlar birbirine odaklanmışken sen arada bir şeyler vurursun belki. yoksa arada 2 sınıf fark var seni dondurma gibi eritmeleri normal. ayrıca ikincilerin güçlü diye diğer gemilerin üzerine hurra yürürsen ilk batanlardan olursun. rakiplerine 10-15 km arasında takıl. eğer kanadı yarıp geçme niyetin yoksa fazlasına girmemeye çalış.
 12. Anket - Klan Savaşları Prime Time

  Anketi yaparken dikkat edilecekti o işlere. Ankarayı gören bastı oyu tabi.
×