farera

Players
 • Content count

  673
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5411

About farera

 • Rank
  Warrant Officer
 • Birthday
 • Portal profile farera

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile farera
 1. konuya alakadar olmam neden anlamsız? oradaki söz arkadaşa mı söylenmişti ki üstüne alındı? üstüne alınan arkadaşın olayı nedir? , hepsinden önemlisi senin konuya dahil olma amacın nedir? arkadaş senin klanından mı? değilse senden başlığı terk etmeni isteyeceğim. çünkü tek yaptığın üstüne vazife olmadan ikili bir muhabbete ortak olmak ve klanım hakkında konuyla alakasız sorular sormak. eğer lafın hedefindeki klan sizseniz veya lafı üstünüze alındıysanız söyleyin ben yazmayı keseyim. benim için problem yok. konuyla alakasız soruları komutana özelden sorabilirsiniz. buradan değil.
 2. başlığa girsin sıkıntı yok sadece üstüne alınmasın. o laf kime gittiyse o üstüne alınmıştır zaten. 300 maçı olan birinin o lafı üstüne alınıp eleştiri başlığı açması bence haddini aşmaktır. dalga inşallah denizde olur. karada dalga olursa sıkıntı tabi anlıyorum seni. valla benim bir şey çektiğim yok. halimden memnunum. klanda durumundan şikayetçi olan varsa da benim haberim yok. klanın politikasını bilmem. o komuta kademesinin işi. oyunculara yönelik politikasınıda bilmiyorum. tek bildiğim gelişime açık ve gereklilikleri yerine getirirsen alınıyorsun. başka merak ettiğin bir şey olursa da sor. gördüğün üzere elimden geldiğince cevaplıyorum.
 3. bu dediğin benim klanımın başlığına yazılı. belli ki ciddi bir algı problemin var. eğer bir sağlık problemin varsa söyle dalga geçip üzmeyeyim seni.
 4. sen ne biliyorsun ki kime yardım edesin? oyun hakkında ki tecrüben nedir? bilgi birikimin nedir? üstüme alınırım tabi bahsettiğin konu benim klanımın başlığına yazılmış. asıl sen söyle benim klanımın başlığında ki yazıyı sen niye üstüne aldın? önce 7 ve üzeri bir seviyede gemi alda köşk filan bunları sonra düşünürsün. kim olduğundan filan korkum yok. kaldı ki çok konuşan adamlardan zaten korkmam rahat ol.
 5. ben insanları değerlendirmiyorum. oyununu değerlendiriyorum. bunu yapma sebebim de arkadaşın haddinden büyük laflar etmesi. yoksa kendisi şahsınımın umrumda değil. ummadığımız yerden darbe yemek yabancı olduğumuz bir şey değil. bu durumlarda oturup ağlamak ve bahane bulmak yerine hatalarımıza odaklanır bir daha olmaması için uğraşırız. amacımız oyunumuzu belli bir seviyede tutmak. yediğimiz her darbeye ayrı bir bahane bulup dağılmak değil. ben hiç bir klana yerle bir olsun diye bir dilekte bulunmadım. klanımda da böyle bir dileğe sahip birini tanımıyorum. ama bir klan haddini ve amacını aşıp fitne ve fesat dağıtıyorsa yok olmasına da üzülmem şahsen.
 6. forumun avukatı? açık konuş kimin avukatısın. kime yaranmak istiyorsan yaz açık açık lafı dolaştırma. benim yaptığım ne showu gördün de atıp tutuyorsun? kaldı ki ben showu senin gibilere mi yaparım sanıyorsun? sen kimsin? seviyen ne? sahip olduğun en yüksek seviye gemi ne? ben seni neden ciddiye alayım? haddinden büyük laflar edince hesabına baktım. klan savaşlarına katılacak seviyede gemin bile yokken ''ben ayarladım, ben senin bildiklerini unuttum'' lafları komik. şu an sadece kendine güldürüyorsun. ayrıca seni alacak seviyede ki klanlar belli. o klanlarla ancak eğlenirsiniz. klan savaşları filan unut bunları. ben şimdiden acı acı söyleyeyim ki sonradan suçu klanında bulma. benden tavsiye almak oyununu geliştirir, yazdıklarına bakarsam öyle bir niyetin zaten yok. o yüzden tavsiyelerimi ciddiye alma ve bu kıymetli vakitleri gelip burda ona buna yaranmak için başlık açarak harca. bu sayede toprak savaşlarında bütün orta asya ve balkanları tek başına elinde tutabileceğine inancım tam.
 7. lafı neden üstüne alındın? o lafın gittiği yer belli, üstüne alan almış zaten sana ne oluyor? Edited? attığın oyun sayısı belli, seviyen belli seni kim niye ciddiye alıp laf atsın? eğlence için oynuyorsun ama v1, v2, v3 gidiyorsun hayırdır? madem eğlence amaçlı oynuyorsun ''cici maç sonuçları'' başlığı orada. böyle abuk subuk başlıklar açacağına oraya alalım seni. toprak savaşlarına katılman için klanın olması gerek. hatta sadece klanın değil baya iyi bir klanın ve müttefiklerin olması gerek ki toprakları elinde tutabilesin. çenesi kuvvetli olanın eli pek çalışmaz o yüzden istatistiklerine bakma ihtiyacı bile hissetmiyorum. üzgünüm ama sırf eğlencesine oynayarak toprak savaşlarını ancak seyredebilirsin. oynamak filan bu seviyede olduğun sürece hayal. hadi seni alacak derecede kötü klan buldun oynadın diyelim o klanın toprak savaşlarında iş yapması hayal. çünkü orada gerçek doblon konuşulacak yedirmezler çenesi çalışan adama o toprakları. çenen durup elin çalışacak, bileğin çalışacak ki o toprağı ele geçirip koruyabilesin. benden sana abi tavsiyesi çeneni çalıştırıp şu başlığı açana kadar git twitchte, youtubeda oyun videolarını seyret. bu seviyede yaptığın eleştriler ancak dereye gitmeden koktuğunu kanıtlar ötesi değil. Bu post moderasyon ekibi tarafindan kişkirtma sebebi ile degistirilmistir.
 8. tüm arkadaşlarıma iyi eğlenceler.
 9. cem tek maçta serbest ve normal dp rekorlarının sahiplerini güncellersen sevinirim.
 10. hasar olarak iyi bir maç olmasada x3 ve bismark görevinden kalan bayraklar ile deneyim ve para olarak baya coşmuş bir maç oldu.
 11. bence izumo çirkin değil kemikleri iri.
 12. almanlardan ruslara 21.513 hasar.
 13. tek başınıza oyunun kaderini değiştirmeniz zordur. kendinize arkadaşlar edinip ekip şeklinde oynarsanız kazanma oranlarınızın yeteneklerinize göre nasıl arttığını görebilirsiniz. yinede siz kaybetseniz bile moralinizi bozmayıp atabildiğiniz kadar damage atın ve oyunun gidişatına etkinizi artırabildiğiniz kadar artırın. bu size pr puanı olarak yansıyacaktır ki ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuz zaten kazanma oranınızdan ziyade pr puanınızla ölçülür. kazanma oranıda bunun kreması gibidir.
 14. eğer tatmin ederse seni sıkıntı yok zaten düşük olan yangın şansını ifhe ile iyice azaltmak bende istemem ama o seviyedeki bir kurvazöre verilecek pek alternatif kaptan yeteneği de yok sanki. dediğin gibi denemek lazım benim kaptanımda ifhe yok o yüzden deneme şansım yok bir şey diyemiyorum.