Jump to content

Cristoffs

Players
 • Content count

  258
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8501
 • Clan

  [HOB]

About Cristoffs

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday February 10
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

303 profile views
 1. Witam Wszystkich Kapitanów, Chciałem zaprosić na Klan Party World of Warships w dniu 18 maja na 19.00, planowane zakończenie około 21.00. To będzie drugie podejście do Drzwi Otwartych Klanów, które mieliśmy w marcu. Jeśli macie słuchawki i mikrofon, oraz zainstalowanego Discorda będziecie mogli doświadczyć jak pływa się w klanie, poznać klany polskiej sceny WOWS i mam nadzieję, że będziemy mogli nauczyć się od siebie wzajemnie czegoś nowego. Podczas trawania eventu, będzie można także zobaczyć na Twitch jak nam idzie, lub samemu znaleźć się w obiektywie nie tylko celownika : Mamy tylko trzy zasady uczestnictwa: 1. Musicie mieć słuchawki i mikrofon 2. Zainstalowanego Discorda 3. Okręty bez ograniczeń tieru Każdy, kto chciałby pobawić się nie tylko w swoim klanie, ale także z całą resztą społeczności niech czuje się zaproszony. Jeśli będzie sporo chętnych do popływania spróbujemy rozegrać bitwę treningową w jakimś ciekawym formacie. Chętnych do udziału w wydarzeniu zapraszam na DISCORD : https://discord.gg/tMbaHJP
 2. Polskie Klany Lista

  Kolejna aktualizacja , przepraszam za zwłokę, ale wiecie Majówka
 3. Klan Party 27.04.2018 (Drzwi Otwarte Klanów)

  Lista zamknięta. Drabinka rozgrywek: https://challonge.com/pl/qwzw4stq
 4. Takie spotkanie GRAY, poszły +
 5. Polskie Klany Lista

  Kolejna aktualizacja listy poszła mamy już 85 Klanów
 6. Klan Party 27.04.2018 (Drzwi Otwarte Klanów)

  Zapraszam wszystkich chętnych do zgłaszania się. Zgłoszenia przez link
 7. Klan Party 27.04.2018 (Drzwi Otwarte Klanów)

  Termin taki bo potem weekend majowy ;-)
 8. World of Memes

 9. World of Memes

  Bez komentarza.
 10. Polskie Klany Lista

  Poprawiłem w swoich materiałach. Postaram się zmienić w poscie w wolnej chwili.
 11. Polskie Klany Lista

  Kolejna aktualizacja już wpisana.
 12. Klan Party 27.04.2018 (Drzwi Otwarte Klanów)

  Proszę o pomoc w promocji wydarzenia, jeśli ktoś ma konto na Facebooku.
 13. Witam Wszystkich Kapitanów, Chciałem zaprosić na Klan Party World of Warship w dniu 27 kwietnia na 19.00, planowane zakończenie około 22.00. To będzie drugie podejście do Drzwi Otwartych Klanów, które mieliśmy w marcu. Jeśli macie słuchawki i mikrofon, oraz zainstalowanego Discorda będziecie mogli doświadczyć jak pływa się w klanie, poznać klany polskiej sceny WOWS i mam nadzieję, że będziemy mogli nauczyć się od siebie wzajemnie czegoś nowego. Podczas trawania eventu, będzie można także zobaczyć na Twitch jak nam idzie, lub samemu znaleźć się w obiektywie nie tylko celownika : Mamy tylko trzy zasady uczestnictwa: 1. Musicie mieć słuchawki i mikrofon 2. Zainstalowanego Discorda 3. Okręty bez ograniczeń tieru Każdy, kto chciałby pobawić się nie tylko w swoim klanie, ale także z całą resztą społeczności niech czuje się zaproszony. Jeśli będzie sporo chętnych do popływania spróbujemy rozegrać bitwę treningową w jakimś ciekawym formacie. Chętnych do udziału w wydarzeniu zapraszam na DISCORD : https://discord.gg/UTKKanQ Oglądaj na TWICHU u Cristoffa Oglądaj na TWICHU u TokotoBBa Oglądaj na TWICHU u Kurczaka Oglądaj na Youtubie u Szparagusa Oglądaj na TWICHU u Szparagusa Oglądaj na Youtubie u MageT Szczegóły wkrótce !
 14. Polskie Klany Lista

  O tego typu zmianę na Liście Klanów, może wnieść tylko Admirał w tym przypadku @jaskol1989 jeśli potwierdzi to usunę z listy. Jeśli nie dopiero po fakcie rozwiązania klanu.
 15. Takie życie. Dałeś rade. Gdyby nie ty push tego capa by się udał.
×