Jump to content

jasinaPL

Players
 • Content Сount

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7645
 • Clan

  [MIRKO]

About jasinaPL

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [MIRKO]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Na początku DDki dostają spota, ale tylko dlatego, że są jedynym legitnym celem. Do tego spotują wracające samoloty(?) - jak wszyscy są mniej więcej w jednej części mapy, to idzie im to szczególnie dobrze. Ale takiego celowego spota, jak DDki zeszły i jest gdzieś bliżej końca meczu jakoś nie widziałem za bardzo...
 2. Zagłosowałem na „nie wiem”, bo czy odejdę to się dopiero okaże. Póki co wszystkie lotniskowce sprzedane i nimi na pewno nie zagram póki nie zostaną wprowadzone daleko idące poprawki. Do tego gram dużo mniej, w zasadzie tylko jak znajomi mają czas na dywizjon - solo przestałem grać. A i tak gramy krócej niż do tej pory.
 3. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Odnośnie prośby, która gdzieś tam na Disco się pojawiła, jeszcze jedna moja uwaga, nie do końca techniczna. Chroniczny brak spota, który w tej chwili ma miejsce bierze się nie tylko z tego, że deski boją się lotni. Same CV nie spotują, bo to jest teraz znacznie trudniejsze. Raz, że spot z samolotów został podobno znerfiony. A dwa, że w obecnym gameplayu, tak mocno sfokusowanym na pojedynczej eskadrze w ogóle dużo trudniej się połapać w rozwoju bitwy, w odległościach itd. Do tego można skorzystać w zasadzie tylko z minimapy, a jak z tym jest, to wiadomo nie od dziś, dla niektórych ona by mogła nie istnieć. No i generalnie moje odczucie z gry CV jest takie, że tam się gra własną bitwę, oderwaną od teamu. Żeby to przeskoczyć trzeba być na prawdę świadomym graczem.
 4. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  co jest w tym głupiego? WG wprowadza krytyczne zmiany w mechanice gry i całej klasie okrętów, więc to WG powinno zależeć, żeby informacje o tym co się zmienia były szeroko dostępne - tym bardziej na Wiki, na której wyraźnie widnieje "Welcome to Wargaming.net Wiki" a nie "witamy na takiej Wiki o WG, którą piszą gracze, więc w sumie to mogą tu być bzdury popisane". Rozumiem, że nie można było tego dopilnować, podesłać komu trzeba zawczasu kompletu danych itd. Ta obsuwa tygodniowa to chyba na prawdę na CSa była.
 5. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  hmmm... a masz tam funkcję moderatora albo jakikolwiek wpływ na działanie? Nie. A masz funkcję moderatora i podobno wpływ na działanie WG? Tak. To po co to pytanie?
 6. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  aha, no to git, można olać, pora na CSa...
 7. jasinaPL

  New CVs

  Amen to that. This game suddenly became a piece of crap with this update. I can't point out a single positive change it brought. And the CV + AA rework? A farce. Gonna try playing in a 3-man division. If that still sucks, I'm unistalling this game for a long time.
 8. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  też sporo grałem na testach i w trzeciej fazie stwierdziłem, że będzie rak. Nie myliłem się. Ja rozumiem, że balans to ciągły proces, ale to co jest w tej chwili wygląda, jakby WG za robienie gier wzięło się wczoraj.
 9. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  no niezupełnie. CV były OP, ale w tej chwili są po pierwsze praktycznie bezużyteczne i bez większego wpływu na mecz (przynajmniej na niskich tierach), a do tego ani się nimi przyjemnie nie gra, ani nawet nie ma poczucia bycia w tej samej bitwie co reszta.
 10. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Na Rangerze jak i w testach - samoloty przeżywają, ale trafić coś i zadać sensowny dmg to jest sztuka. W 0.8.0 zagrałem na CV2 mecze i nie zagram ani jednego więcej.
 11. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Póki co wiem w drugą stronę: Ryujo zrobione pod szybkość i przeżywalność samolotów ssie po całości. Maks co Ci grozi jak grasz z głową, to jeden nalot - albo i nie.
 12. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  co z rakietami? BTW, właśnie zagrałem pierwszą bitwę na Ryujo. To jest FARSA. Żadną eskadrą nie udało mi się zrobić więcej niż 1 nalot, wszystko zmielone w drobny mak. Zabawa pierwsza klasa.
 13. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  te niedociągnięcia tylko pokazują, jaki burdel tam panuje. Przy tak radykalnych zmianach w mechanice wręcz obowiązkowo powinna zostać dopilnowana właśnie Wiki i wszelkie źródła informacji o tym, co i jak teraz wygląda. A info o bombach znalazłem w którymś artykule na stronie głównej - Japończycy nadal mają bomby AP. Tak więc nie zaznaczenie DE jako nieużytecznego to kolejny babol. "Rework CV jest gotowy"... A przypominam, że apdejt został opóźniony o tydzień...
 14. jasinaPL

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  WG, czy wy próbujecie ustalić nowy rekord niekompetencji? Pominę już, że na stronie do tej pory wisi informacja, że serwery będą niedostępne do 8:00, a dopiero od 9:00 ruszyły. Widać ktoś nie umie w zegarek. Ale ja nie o tym. W testach japońskie CV miały bomby AP (słabo, ale ja też nie o tym, o reworku CV wielu się już produkowało - bez skutku). Robię sobie build na Ryujo. Zaglądam do skilli kapitana, a tam Demolition Expert - nie zaznaczony jako nieużyteczny. Okej, może jednak bomby są teraz HE, poszukam na Wiki - nie zaktualizowana Okej, to może coś w parametrach statku... Samoloty... Bombowce nurkujące... o taaaak, jest, typ bomb! A nie, czekaj... "Typ 3, Nr. 25, Mk. 4" Fajnie się przygotowaliście do tego apdejtu, no i dobrze, że rework CV "już gotowy". Bez kitu, wy za to pieniądze bierzecie... Lumberjack, to już kolejny popis WG w podobnych tematach, weź tym ludziom jakoś przemów do rozumu... @WG_Lumberjack
 15. Sooo... WG introduces dumb spotting mechanics with the 20s visibility bloom even after shooting from cover / being undetected, but radar stays as it was. GJ guys, way to go! Logic, balance, fun and sense! Not to mention that totally messed up, broken CV rework that majority of players don't like and don't approve xD
×