landryn_k

Community Contributor
 • Content count

  4,445
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10680

About landryn_k

 • Rank
  Król krążowników
 • Birthday 03/31/1986
 • Portal profile landryn_k

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  WYBRZEŻE SYNU
 • Interests
  gofry, śledzie, morze, szmulki, foczki, krążowniczki
 • Portal profile landryn_k
 1. Wypadałoby temacik trochę odświeżyć. Zastanawiam się tylko czy nie poczekać do zmian w dymie które sporo namieszają. Mogę też poprosić moda o usunięcie sporej ilości postów które się już zdezaktualizowały, więc może zniknąć dość sporo stron w tym topicu.
 2. Serio eluo, chcesz jeszcze pasy do konta?
 3. Sprawa z jutubkiem jest troszkę skomplikowana i trochę na charakterze oparta. Na YT trzeba się mocniej postarać - zrobić jakieś intro, dać linkersy na koniec filmiku, ogarnąć jakieś śmieszne memy i inne, a do tego trzeba mieć trochę lepszy sprzęt, przede wszystkim mikrofon, żeby to miało ręce i nogi. Wiem że ten mój jutubek jest spoko i że jest zapotrzebowanie na tego rodzaju filmiki ale: 1. zajmuje to dużo czasu. Samo zrobienie filmiku to ok 45 minut nagrywania komentarza. Do tego z godzinkę na obróbkę, przycięcia, złożenie itd (to by się skróciło wraz z doświadczeniem i nabieraniem wprawy, ale i tak 1.5 h trzeba liczyć) 2. Renderowanie tego filmiku to ok 2 - 2.5h w zależności od długości, w trakcie których komputer średnio się nadaje do czegokolwiek innego. 3. Wrzucenie tego na YT to kolejne 2 - 2.5h - tu akurat mogę dalej korzystać z kompa, pod warunkiem nie obciążania internetów. Także jest to dość pracochłonne i gdybym chciał to rozwijać do poziomu jaki by mnie zadowolił, to musiałbym w to włożyć bardzo dużo energii i czasu. Zwrot, poza "popularnością" jest zerowy. Nie robię tego dla hajsu, obviously, ale miło mieć coś z tego co się zrobiło. Na twitchu od czasu do czasu coś mi wpadnie i to też mnie podkręca do ciągnięcia tego dalej. Wadą twitcha jest paradoksalnie moja gra - ja nie mam podzielności uwagi i w momencie w którym angażuję się w dyskusję mój gameplay znacząco się pieprzy :D A jak chcę grać dobrze, to często nie skupiam się na czacie itd. Ale, all in all, jest to łatwiejsze, przyjemniejsze i w sumie ciekawsze niż jutubek. ALE Nie mówię nie. Obecnie nawarstwiło mi się trochę obowiązków pracowych, jednych i drugich, i nie wyrabiam się nawet z twitchem, więc dorzucanie do tego jutubka nie wchodzi w grę. Mam jednak nadzieję, że trochę się to uda za jakiś czas opanować i dokupię mikrofon wtedy, i zabulę jakiś hajsik za graficzki i wrócę do tego.
 4. Well, if you think I'm clueless the joke's on you. If you don't wish to engage in argument, then don't post shitty comments not contributing anything to the topic at all. If you think I'm wrong, let's discuss. Present your arguments, tell me why Zao is so good and then I can reply and tell you: you don't even own fuckin Zao so what the hell are you talking about? But, you can also present arguments and statistics that 100% confirm what I'm writing, that's also cool. But, as much as I like your "quality" posts, you either present concrete arguments, or you just stop posting stupid comments. Choice easy enough even for you.
 5. Poprzedzona samokrytyka mam nadzieję... "Ja, pandatwardaspacjakamper, nieprawnie wyrzucilem challengera nesi i grałem Yamato bez modułów..."
 6. No, najwyższy czas żeby pande wywalić. Tylko się paleta naszurany tym geriavitem po teamspeakach i ludzi straszy.
 7. Drops pracuje ciężko niestety:< Do środy włącznie może być trudno :<
 8. Enterprise OP :D ale tirpitz? Najbardziej zgiety okręt w tej grze? Nuh uh.
 9. A kto dostał te grube tysiące? :D
 10. Yeah I saw it. That's actually one of few things that triggers me a lot :D
 11. No nie jest tak. Bo dym OP bo bebeczki nie widzo w co strzelajo a ty je rejpisz po 50k na salwe co pół sekundy. Ale, to że grając Zao dostałem dzisiaj 6 pocisków od Bismarcka z 18.5 km za 39 788? Zbalansowana i idealnie działająca mechanika. Tu nic nie trzeba nerfić, zmieniać, testować. Ta banda zwyroli nie zdaje sobie w ogóle sprawy z czego wynika "dymowa" meta.
 12. Sekwencyjny Bismarck :<
 13. lulu you disgusting snail eating crap - of - a - player. Where is my link to your streamer from UFR?
 14. Ze zmian w radarze się wycofali, tak jak z nerfa dla IFHE, został tylko buff.
 15. Czyli nie próbowałeś :<