Dropsiq

Community Contributor
 • Content count

  4,319
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9919

About Dropsiq

 • Rank
  Król krążowników
 • Birthday
 • Portal profile Dropsiq

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Dropsiq
 1. Nie wiem szczerze mówiąc. Do wniosku że gość mógł się wspomagać skłaniają mnie 2 salwy oddane dość dobrze, bo obie były że tak powiem "w światle bramki". Pierwszą wymijałem, bo ją widziałem (gość jeszcze mi się rysował), więc wkręciłem się między pestki. Ale drugiej nawet nie widziałem, bo gość był tak daleko, że mi się zasięg widoczności dawno temu skończył. Ale manewrowałem, bo Fubuczek był i mógł mnie torpić, więc nie płynąłem prosto, tylko z lekkimi zwrotami. 1 salwa z takiej odległości w celu? Ok, szczęście dla zielonego pazia, szczęście + skill dla fioletowego pazia. 2 salwy w celu dla zielonego pazia? Trochę to pachnie HaXaMi.
 2. Śmieję się z zielonego pazia, ale tak bym powiedział dobrodusznie. Sam jestem żółtym tardem w czołgach np. Dobrze mieć świadomość swoich ograniczeń :D Bardziej mnie zastanawia, jak ten paź mnie trafił. Niestety, mam podejrzenie że wspomagał się programikami, bo trafić z Fuso na 24.5 km w manewrujący krążownik (lekkie manewry bo tylko dzióbkiem i prędkością trochę ruszałem) to ja nie potrafię. A gość 2 salwy bardzo blisko oddał, 1 wykręciłem, ale rozsypało dookoła mnie (wtedy do było 22 km z groszami), później zniknałem bo Fubu się zadymił no i jak dystans się zwiększył do 24.5 km to Fubu wyskoczył z dymu i mnie zaświecił, a Fuso mnie walnał z takiej odległości. Mam nawet repkę tego magicznego strzału, ale wiem że WG raczej nic z tym nie zrobi, tym bardziej że to glorious RU serwer.
 3. I get the PM, I'm using it also. I just assume, that when I'm spotted in Minotaur, then everyone and their moms are wishing to shoot me, so I just watch what happens around me in those situations. I grew to like Priority Target though, it let's you be lazy. It's an interesting build, clearly it works for you. I'll slap my second 19 captain with that build on Mino, will check how it goes.
 4. A to kapeć był u nas w klanie?
 5. Nie wiem, ale nie zdarzyło mi się coś takiego w WoWsie od kiedy gram. Z 20 km, raz z 21, ale z 24.5? Nah. Fakt że nie miałem tam jakoś dużo HP, bo z 7k tylko. No ale wciąż.
 6. Z nudów zaczałem sobie wbijać 1 na RU. Wygląda to tak jak na razie: Nauczyłem się grać proszę państwa! 89% WR. Ranga 7 i **. Ale, to nic. To jest zupełnie nic. Gdyż ponieważ bo. Dzisiaj dostałem bułę od zielonego pazia z 24.5 km na Fuso. Nawet nie wiedziałem że to ma tyle zasięgu. Zielony paź: Pozycja z której strzelił: Na szczęście, wujek Blobsiq wytłukł deski, więc sowieckie pazie ledwo wygrały. ALE GOD DAMN 24 KM? Serio.
 7. https://kwejk.pl/przegladaj/3002333/0/pandy-na-najslynniejszych-dzielach-sztuki-autorstwa-a-long.html
 8. Kiedyś jak się nudziłem, to odpaliłem sobie bitewkę bez HUDa na Emdenie i Konigu Albercie :D To jest dobra szkoła map awareness :D
 9. Zwałę oceniam 11/10. Eksperckie opinie o krążownikach, to lekką ręką daję 12/10. Śmiesznie bardzo.
 10. Oh, I don't really know :D Not joking. I mean, this is a game, and so, any tweaks to it regarding numbers are worth considering. And I don't really see an issue with KGV faceing Bismarcks and North Carolinas IN GAME. I don't really care how 356 mm guns performed in real life, how good or bad were they. What I do care about, is to have an ability to play famous ship. It would make sense as timeline goes, so why not? Nelson on VII vs other late dreadnaughts, KGV on VIII vs other treaty designs. In game we don't really care if KGV was on par with them. Another reason for me, is that I like the ship :D And I would be super bummed if I would just grind it through and had little reason to go back to it you know? On tier VIII I would use it for rankeds, would see it in competitve maybe? Don't get me wrong, I'm okay with Monarch, I just felt that the previous tech tree was perfect. And I don't mind tweaking some stats to make it viable. If it was some kind of more serious simulation, then yes, your argument would be on point. But it's not, so I don't see reason to not put a famous ship to tier in which she could be used for more stuff then grinding.
 11. Cmoooon. You didn't enjoy 4 BB vs 4 BB MM? You try to tell me that Fusos spamming HE from 17 km away wasn't fun? WG did spoil you it seem to me.
 12. The first, literally first thing I'll do, is to take Montana, sail anywhere near my own smoke users and just blow their smoke away. This will just sum up how good this change is.
 13. They're just so god damn dumb. Just thick. Just completely, retardedly, ingorant. I mean, you could just freakin asked community what they want. You could have picked 100 players which have enough games on "smoke" ships and ask them how they feel about it. But no. Instead, we have completely retarded solution, just outright stupid. No teamplay whatsoever. No reason whatsoever. But, it's nice that you asked, already on my way to get Yamato. Cause my estimations that we can expect 50% BB population seems to be waaaaaay underestimated. 70% more likely. Therefore, I need Yamato to lolovermatch all other BB's. If I will even play this beaten to death by stupid ideas game.
 14. To ja proponuję nowy mechanizm. Każda cytadela zadana przez BBczka wywala mu 1 całą wieżę artylerii głównej. 3 cytadele? No pechowo, 3 wieże mniej, trzeba było mniej strzelać.