Jump to content

C4PT41N_0BV10US

Alpha Tester
 • Content Сount

  4,583
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14209
 • Clan

  [BOTS]

About C4PT41N_0BV10US

 • Rank
  Król krążowników
 • Birthday 02/24/2001
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,865 profile views
 1. C4PT41N_0BV10US

  Heros and Heroz are Recruiting!

  Hello Sailors! Heroes of Warships is recruiting, we need players for [HEROS] aka Heroes of Warships and for [HEROZ] Heroes of Warships II. We are a family that regularly plays in divisions, Clan battles and next year kots, we don't like inactive people, so if you just want to join to enjoy clan bonuses, you are wrong here! joining requirements: Heros(Heroes of warships): -T10 ships(cruisers preferred). -56%+ Winrate on T10. -Good Average damage. -More than 2500 Battles. -Headset/microphone. -You need to (at least be able) participate in Discord, that includes: Being available in clan battles(cb/cw), king of the seas(kots), or any other special battles. -Heroz(Heroes of warships II): -Atleast 48%+ Winrate on T10(Exceptions can be made). -OK. Avg. damage. -Headset/Microphone. -You need to (at least be able) participate in Discord, that includes: Being available in clan battles(cb/cw), king of the seas(kots), or any other special battles. You can apply for both clans either on guilded(Easy, just login with your discord account): http://www.guilded.gg/r/bxXjB0dWal?i=GAnLB0kd Or you can DM me on Discord: Leronex#8029 Or you can join our discord and ask one of the admins: https://discord.gg/bQrNm6M
 2. C4PT41N_0BV10US

  Health/Saturation bug

  Damn, in my 10k Battles i never noticed it so Ridiculous thx.
 3. C4PT41N_0BV10US

  Health/Saturation bug

  Yes i know, but i never saw it that ridiculous are you sure?
 4. C4PT41N_0BV10US

  Health/Saturation bug

  Hello guys, today i got a replay from a friend and did not understand why that happend. So there was a Neptune vs Essex at the end of the battle, and the Neptune just could not kill it when the cv was at 1k HP (At 5 km he shot 20 salvos). So maybe someone can explain me that? Btw, i know it was Saturation but he also shot at the aft. Video: https://1drv.ms/u/s!AuwtPMCwgNYPsDzL_05fuc3LKGGz Replay: https://replayswows.com/replay/39853 20190116_210144_PASA013-Essex-1945_18_NE_ice_islands (1).wowsreplay
 5. C4PT41N_0BV10US

  The Ranked One thread (post here when you reach Rank I)

  I did not know that you get doubloons if you have it already xD
 6. C4PT41N_0BV10US

  An honest email to battleye

  Here buddy, 30 seconds of Google and found this: https://forums.daybreakgames.com/ps2/index.php
 7. C4PT41N_0BV10US

  The Ranked One thread (post here when you reach Rank I)

  I totaly understand you, every match was filled with weekend players. Thats why i did it in a div, much easier!
 8. C4PT41N_0BV10US

  The Ranked One thread (post here when you reach Rank I)

  Reached Rank 1 already one week ago, mainly with my Arizona.
 9. C4PT41N_0BV10US

  Peny w deski

  *edited* To jest nowość nawet tu na forum. Czyli, chcesz mi misiu złoty powiedzieć, że weźmiesz sobie Haku czy tam Midwaya i polecisz na Desa full AA i go zatopisz w którymś tam nalocie tak? *edited* Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy/Pisz na temat).
 10. C4PT41N_0BV10US

  Peny w deski

  Swoją drogą, muszę wziąć Macieja na Midwayu nowym, niech mnie spróbuję zlaszczyc na Montanie.
 11. C4PT41N_0BV10US

  Peny w deski

  detonacja = DD OP confirmed. DD są OP
 12. C4PT41N_0BV10US

  Peny w deski

  Widzisz, BBczki płaczą - WG zmienia. CVki zgniecione do ziemi. DD dostały wiadra nerfów bezpośrednich (zmiany w torpedach) i pośrednich (wysyp radarów) do tego stopnia, że jak mi ktoś mówi że deski kontrują BBczki to się pytam czy mama nie zastanawiała się nad powtórzeniem skrobanki. CA to jedzenie dla BBczka, ale, balans jest tak świetnie zachowany wg Wargamingu, że na LOLBitwYKlnWoe można było wziąć tylko 1, bo "nie chcemy żeby BB zaburzały rozgrywkę". WG po prostu kłamie jak z nut. Developer mówiący że CV zostały "naprawione i dzięki temu można teraz dodać więcej lotniskowców", po konfrontacji z 10 miażdżącymi rozgrywkę CV błędami mówi że "może się trochę zagalopował". WG mówi że penetracje w niszczyciele to ich priorytet, po czym po 5 miesiącach nic nie jest naprawione. Ale, GrzegorzBB i ORP_TIRPITZ_KAISER_WOTAN44 jest zadowolony, bo klika na BB i cytadelki gwarantowane.
 13. C4PT41N_0BV10US

  Peny w deski

  No ale Vi, to chyba dokładnie mówi to o czym piszemy - fajnie na niskich tierach, nie tak kolorowo wyżej. Zresztą, co do zasady ja się zgadzam ze stwierdzeniem że na CV najlepiej się carruje gry, bo to w mojej opinii prawda. Ale, nie zawsze wynika to z mechaniki CV. Ma tu też wpływ brak opozycji, gdzie winę ponosi nie mechanika CV, tylko spieprzenie wszystkiego co się da na CV, przez co klasa nie jest atrakcyjna dla nowego gracza. Przypominam tylko, że zamiast naprawy najbardziej kulejących mechanizmów w grze mamy dodane misje PvE, kampanie na kamuflaże, syreny okrętowe etc.
 14. C4PT41N_0BV10US

  Peny w deski

  Widzisz misiuuu, popełniasz klasyczny błąd przy analizie statystyk. 1. Ile bitew natrzaskałeś zanim wsiadłeś na CVki? 2. Jak dobrą znajomość gry i przebiegu rozgrywki masz? 3. Jak dobrze potrafisz identyfikować główne zagrożenia? 4. Jak często trafia Ci się gracz na CV wyraźnie lepszy niż Ty? Odpowiedz sobie na te pytania i później pomyśl, czy gdybyś był początkującym graczem i wsiadł na CVki to czy dalej byś tak łatwo robił solo 64%? Poza tym przestań mnie rozśmieszać z tymi Twoimi 64% jak pożal się boże doczłapałeś się do Independence. Rozumiesz? To tak jakbyś kręcił wyniki Kumą i mówił jakie to OP jest bardzo bo South Caroliny co z przedszkola wyszły paziujesz. Weźcie pograjcie tymi CVkami więcej niż 50 bitew na Langleyu i Hosho to będziemy mogli porozmawiać. Wiele argumentów jest z dupy bo nie macie doświadczenia. Twierdzenie "bo ja gram deską i CV mnie atakuje często gęsto więc wiem jak bardzo CV jest mocne" jest skończonym idiotyzmem. Ja często liczę na liczydle, więc znam podstawy matematyki zaawansowanej. Zresztą, walić CVki, kogo obchodzi ta klasa lol. Nie wiem kto tu napisał wcześniej, że WG opiera się na danych i dlatego nie ma zmiany - ma zupełną słuszność. Hajs płynie od Helmutów i naszych rodzimych Grzesiów i Krzysiów1995gimnazjum, a oni chcą grać ikonicznymi BBczkami. Co zresztą widać w tym topicu jak na dłoni.
×