Jump to content

C4PT41N_0BV10US

Alpha Tester
 • Content Сount

  4,583
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13855
 • Clan

  [GULAG]

About C4PT41N_0BV10US

 • Rank
  Król krążowników
 • Birthday 02/24/2001
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,798 profile views
 1. C4PT41N_0BV10US

  Huanghe

  Wczoraj zagralem z 6 gier, stwierdziłem ponownie że: https://clips.twitch.tv/SourGrotesquePicklesLitFam I wyłączyłem aktualizacje. Ale, poświęcę się i zaloguje się żeby odebrać Wasz hajs za HujWie w zamian za czupa czupsy.
 2. C4PT41N_0BV10US

  Huanghe

  3/4 Gorszego Pertha. Polecam, landryn. Możecie mi też wysłać kasę którą chcielibyście wydać na tą premeczkę, to Wam kupie za to bananowo czekoladowe chupa chupsy i będzie większy fun.
 3. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Przebijam. Pamiętasz poprzedniego screena? Wczoraj wieczorem wbiłem 2jeczkę na RU i po paru grach w tą i w tamtą dałem sobie spokój przekładając te parę gier na dzisiaj (dokładnie skończyłem na 2 i **). Dzisiaj siadłem tak koło 11 i generalnie grałem ciurkiem (bo ja tak mam, że jak cisne ranki to z małymi przerwami ale do porzygu) i wbicie 4 gwiazdek do 1 zajęło mi około 65 bitew. G G iZi.
 4. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Nie wiem szczerze mówiąc. Do wniosku że gość mógł się wspomagać skłaniają mnie 2 salwy oddane dość dobrze, bo obie były że tak powiem "w światle bramki". Pierwszą wymijałem, bo ją widziałem (gość jeszcze mi się rysował), więc wkręciłem się między pestki. Ale drugiej nawet nie widziałem, bo gość był tak daleko, że mi się zasięg widoczności dawno temu skończył. Ale manewrowałem, bo Fubuczek był i mógł mnie torpić, więc nie płynąłem prosto, tylko z lekkimi zwrotami. 1 salwa z takiej odległości w celu? Ok, szczęście dla zielonego pazia, szczęście + skill dla fioletowego pazia. 2 salwy w celu dla zielonego pazia? Trochę to pachnie HaXaMi.
 5. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Śmieję się z zielonego pazia, ale tak bym powiedział dobrodusznie. Sam jestem żółtym tardem w czołgach np. Dobrze mieć świadomość swoich ograniczeń :D Bardziej mnie zastanawia, jak ten paź mnie trafił. Niestety, mam podejrzenie że wspomagał się programikami, bo trafić z Fuso na 24.5 km w manewrujący krążownik (lekkie manewry bo tylko dzióbkiem i prędkością trochę ruszałem) to ja nie potrafię. A gość 2 salwy bardzo blisko oddał, 1 wykręciłem, ale rozsypało dookoła mnie (wtedy do było 22 km z groszami), później zniknałem bo Fubu się zadymił no i jak dystans się zwiększył do 24.5 km to Fubu wyskoczył z dymu i mnie zaświecił, a Fuso mnie walnał z takiej odległości. Mam nawet repkę tego magicznego strzału, ale wiem że WG raczej nic z tym nie zrobi, tym bardziej że to glorious RU serwer.
 6. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Nie wiem, ale nie zdarzyło mi się coś takiego w WoWsie od kiedy gram. Z 20 km, raz z 21, ale z 24.5? Nah. Fakt że nie miałem tam jakoś dużo HP, bo z 7k tylko. No ale wciąż.
 7. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Z nudów zaczałem sobie wbijać 1 na RU. Wygląda to tak jak na razie: Nauczyłem się grać proszę państwa! 89% WR. Ranga 7 i **. Ale, to nic. To jest zupełnie nic. Gdyż ponieważ bo. Dzisiaj dostałem bułę od zielonego pazia z 24.5 km na Fuso. Nawet nie wiedziałem że to ma tyle zasięgu. Zielony paź: Pozycja z której strzelił: Na szczęście, wujek Blobsiq wytłukł deski, więc sowieckie pazie ledwo wygrały. ALE GOD DAMN 24 KM? Serio.
 8. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Ten sezon to loteria. Jasne, jak jesteś dobry, to jak Ci się przyfarci, to pójdzie szybko i bezboleśnie. Do tego jak ogarniasz niszczarki i lubisz nimi grać, to tym szybciej doczłapiesz się do 1. BBczkami najlepiej się zachowuje gwiazdkę, ale w MM gdzie masz 4 BB na 4 BB nie masz tak naprawdę jakiegoś mega wpływu na to co się dzieje. Im mniej BB w bitwie, tym dla gracza na BB lepiej. Jeżeli ktoś się sugeruje moim zmaganiami, to nie powinien. Jest wiele aspektów które mogły mieć wpływ na to że akurat tyle gier przyszło mi zrobić. Grałem Perthem głównie ze względu na jego unikalny i ciekawy dla mnie gameplay. Nie był to najmocniejszy z krążków jaki można było brać. Cleveland jest dużo mocniejszy na tą metę, tyle że wymusza pasywną grę, czego bardzo nie lubię. Podobnie Budionny, taki Zao tych rankedów. Trzymasz się z dala i farmisz obrażonka. Do tego, jak ja wbijałem 1 to było mnóstwo bardzo dobrych graczy. W każdej bitwie TTT, OM, OMNI, UFR, TWA itd. Dlatego wyniki były zupełnie losowe, w 100% uzależnione czy ktoś coś skrewi czy nie. Nie wiem jak jest teraz, być może nieco więcej graczy jest teraz w kolejce. Jak ja wbijałem 1 to miałem po 30 graczy w zakresie i często grałem z tymi samymi ludźmi. Do tego, mógł mi nie podejść tier. Więc nie sugerowałbym się jakoś moim wynikiem. A i też nie frustrowałbym się (przynajmniej starał się nie frustrować, rozumiem nerwy), bujaniem się na rangach w górę i w dół. Poza tym, ja jedynie naprawdę mistrzowsko ogarniam jedną klasę, a nie grę :D Jako gracz nie jestem jakiś super mega 6000. Jako gracz na krążowniku to co innego :D Ja po prostu założyłem sobię, że robię flankę. Gram okrętem z niskim camo, robię decapa, może łapię deskę, torpeduję i ogólnie jestem wrzodem na doopie. I tej filozofii się trzymałem. Jak okazyjnie słuchałem się pazi z drużyny, to zazwyczaj kończyło się to totalnym fuckupem, czy to z mojej strony, czy ze strony drużyny. Rankedy są dobre jako szkółka skilla. Mamy okazję grać przeciwko najlepszym graczom, gdzie nasze umiejętności faktycznie są testowane. Wygrana już jest zupełnie od nas niezależna, ale często wynik jakiegoś pojedynku czy mindgames mówi nam jak dobrymi graczami jesteśmy. Dlatego zachęcam do grania, choć wiem jakie to denerwujące.
 9. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  To prawda. Ale ten sezon mnie wykończył. Łącznie 6 razy podchodziłem do 1. Tak bezsilny na krążowniku to nie byłem nigdy. Ostatnie 2 bitwy to był w ogóle cyrk. W przedostatniej miałem coś takiego: CV, 5 BB i ja. I weź tu Panie pograj sobie Perthem. Zdechłem szybko, zdążyłem tylko zbić ich capa i zgnoić ich Duke do 1500 HP. Wystarczyło więc tylko zremisować w zatopionych okrętach i wygrywaliśmy. Ostatecznie wygrali jakieś 4:5 czy coś takiego. Najnudniejsza gra w historii, cap B nie został zajęty do końca bitwy. CV przeciwne nie zrzuciło chyba 1 torpedy. Najgorsze w tym sezonie było to, że o ile nie grałeś Clevem, to dobicie BBczka to był koszmar. A granie Clevem to turbo pasywna kampa za góreczkami i klepanie damejdzyku na BB. W tym sezonie najwiekszym chyba bledem bylo nastawienie na damejdzyk. Wydaje mi sie, ze po prostu z racji mniejszej puli HP, damejdzyk byl proporcjonalnie lepiej punktowany. Wiec jakiekolwiek granie taktyczne poza zadymianiem BB bylo po prostu nieoplacalne. Fajnie bylo pograć te ranki, nawet ta ilosc bitew mi nie przeszkadza, bo w sumie moglem pograc Perthem do porzygu. To brak jakiejkolwiek gratyfikacji grania pod cele misji powodował że mi się mega nie chciało. Blokowanie capów, topienie desek, spot etc. to wszystko bylo duzo mniej wazne niz bezsensowny damejdzyk klepany HE z Fuso. I to mi przeszkadzało i meczylo najwiecej. Wiec zamiast dynamicznej mety taka jak była na rangach ponizej 5, gdzie miałem gry z 2 BB, 3 CA i 2 DD, gdzie mogłeś robić zasadzki i podchody i duele, to tu miałem nudną kampę na 17+ km z użyciem HE, a krążki były tylko statystami w każdej bitwie. To co jeszcze zauwazyłem, to to, że nie tylko ja miałem takie problemy. Duuuużo bardzo dobrych graczy mi się przewijało przez te parę dni (od Soboty praktycznie). No i kolejne rozczarowanie, czyli zupełny brak CV. W grach na randze 5+, czyli w jakieś 150? gier, może z 5 razy miałem CV. 2 x Mimipl, 2 x jakiegoś śmiesznego lolka, azella raz i może jeszcze ze 2 pazi. Czyli na 150 rozegranych gier, w max 10 miałem CV. Bez CV w grze ubijanie pazia snajpiącego z 18km z Arizony + spotter plane to zabawa na parę minut, a gość pewnie i tak obroni gwiazdkę, mimo że zupełnie nie pomaga drużynie wygrać. Także miało być pięknie, napaliłem się jak szczerbaty na suchary, a wyszło totalne szajstwo i najgorszy sezon w jakim brałem udział.
 10. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Wbiłem tą gwiazdkę w końcu. Nigdy więcej.
 11. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Tak jak mówię, ten sezon to kompletny random.
 12. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Do 5 rangi było dość łatwo i też standardowo, bo 70 coś bitew, czyli tyle ile zazwyczaj. Ale od 5 rangi to jest kosmos. Wygrana - przegrana - wygrana - przegrana - 2 wygrane - 2 przegrane. I tak ciągle. Największym problemem zdaje się zachowanie gwiazdki. Bo do BBczkowej ultra mety to się człowiek przyzwyczaił. Ale w poprzednim sezonie, zagrałeś dobrze, skasowałeś deskę, zająłeś capa i cośtam jeszcze postrzelałeś - gwiazdka nawet przy przegranej. W zeszłym sezonie miałem jeden dzień gdzie przegralem 28 bitew, ale tylko w 5 straciłem gwiazdkę. W tym sezonie, gwiazdkę zachowałem może z 5 - 10 razy. I MM jest baaardzo skostniały na 5+. Liczyłem na taki jak był do rangi 5, czyli zupełny mix. A dostaję 4 BB, 1 CA 2 DD co bitwę praktycznie. Z małymi wariacjami raz na 5 bitew. Lubię grać rankedy i nie przeszkadzałaby mi duża ilość bitew, ale nie lubię stać w miejscu mimo dobrze zagranej bitwy. Vi, Tobie powinno pójść lepiej, DDczkiem większy masz wpływ na grę niż krążkiem.
 13. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Jestem na granicy poddania się w tym sezonie. 3 razy odbijałem się od rangi I dzisiaj, co mi się nigdy nie zdarzyło do tej pory. Tracę gwiazdkę w 99% porażek, snajpiące z HE Fuso zazwyczaj jest pierwsze. Mogę stawać na rzęsach, robić szpagat i nie wiadomo jeszcze jakie cuda, a i tak to zupełna loteria. Obecnie jestem na randze III i jakieś tam gwiazdki. A, i jeszcze do tego dwie gwiazdki poszły mi się pieprzyć z racji doskonałych serwerów WG. Jeżeli jutro nie dam rady tego wbić, to kończę ten sezon, bo sorki, ale ze skillem to nie ma nic wspólnego. Sezon 7 - totally random.
 14. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Rankedy wyciągają najlepsze z ludzi. Noob protection, wiadomo. Premium shipy mają +50 do noob protection, wiadomo. Wszyscy gracze w moim teamie to zwierzeta i nie umiejo grać, tylko ja jestem dobry, wiadomo. Cheaty i aimassisty, wiadomo. Ah, i Ter_ion toże powróciwszy. Kochane statesie.
 15. C4PT41N_0BV10US

  15 SEZON - Rankedy

  Jest Demolition Expert, jest okejka. Proponuje wrzucić szybsze przeładowanie torped, ma większy sens niż świetnie przetłumaczony Ekspert w Wyburzaniu.
×