Jump to content

Firkines

Players
 • Content Сount

  310
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16632
 • Clan

  [KLON]

About Firkines

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

798 profile views
 1. Firkines

  Japoński Krążownik Yoshino X

  Radary, samoloty, a teraz sojusznicze 20 km torpedy z Yoshino puszczane za pleców sojuszników - niszczyciele nie mają łatwego życia
 2. Firkines

  Mechanizm spotowania.

  Żaden samolot teraz nie spotuje torped. Nie ważne czy to jest eskadra z lotniskowca, czy samolot zwiadowczy/myśliwce z Twojego okrętu.
 3. Firkines

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Jeśli do tej pory zrobiłeś wszystko i masz czas na kolejne etapy, to z pewnością warto dojść do końca i zdobyć Benhama. Za węgiel najciekawsza jest moim zdaniem Georgia, ale Jean Bart też nie jest złym wyborem. Alaska jest ciekawszym okrętem, ale wymaga moim zdaniem większych umiejętności niż Azuma.
 4. Firkines

  Lipcowe misje bojowe: na dzikiej fali!

  Jak zdobywać żetony paliwowe? Za wykonywanie wszystkich dyrektyw wydarzenia Dzika fala – do 250 żetonów; z Dostaw codziennych – do 50 żetonów; za wykonanie misji ekonomicznych Brutalnych walk – do 300 żetonów; za wypełnianie codziennych misji – do 150 żetonów; za ukończenie specjalnego maratonu (wykonanie 48 spośród 50 misji) – 100 żetonów.
 5. Firkines

  Alsace IFHE

  Możesz zaznaczyć, ale taki build nie jest specjalnie dobry nawet w przypadku okrętu z tak skuteczną pomocniczą jak Alzacja.
 6. Firkines

  Yorck, VII tier

  Coś takiego za 10 pkt na początek http://shipcomrade.com/captcalc/1000000000000010000001000000000119. Nadzorca na 7 i 8 się zbytnio nie przyda, ale potem dodatkowa naprawka jest bardzo istotna. Nie wiadomo jeszcze jak za kilka patchów będzie wyglądała obrona przeciwlotnicza, więc trudno coś radzić w sprawię builda pod nią jeśli nie chcesz czegoś zmieniać za 2 aktualizacje.
 7. Firkines

  Yorck, VII tier

  Niemieckie krążki maja zwiększoną penetracje na HE (penetracja Yorcka jest w sumie lepszą niż Henryczka z IFHE) , więc głównie używasz ich do nabijania obrażeń, ale jeśli cel pokazuje bok to warto zmienić na APki i cieszyć się jeszcze większymi obrażeniami. Oprócz lepszej penetracji HEków masz też lepsze Hydro w porównaniu z innymi nacjami.
 8. Firkines

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Kitakaze pływa z dowódcą Yamamoto Isoroku na pokładzie i dzięki temu po zdobyciu krakena odzyskuje 48% HP w ciągu 120 sekund. https://worldofwarships.eu/pl/news/general-news/gottabstrong-gottabfast/
 9. Firkines

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Jakiś losowy T6 lub dublony jeśli już masz takiego w porcie. Zrobiłeś wcześniej 2 x 15 wygranych bitew w poprzednich etapach?
 10. Firkines

  Serwery po raz kolejny leza...

  Testy masz przeprowadzane na najbliższym serwerze w Polsce, a serwer gry jest pewnie w Rosji.
 11. Firkines

  Jaką mysz polecacie do grania w WOWS?

  https://www.x-kom.pl/p/246340-myszka-przewodowa-roccat-kone-pure-optical-black-edition-5000dpi.html
 12. Firkines

  Lipcowe misje bojowe: na dzikiej fali!

  Tak jak zwykle, ale zdobywanie punktów zacznie się dopiero po ukończeniu wszystkich dyrektyw, a ostatnia będzie dostępna za 16 dni.
 13. Firkines

  Kontenery kontrybutorskie.

  Od CCków w losowaniach podczas streamów , konkursach itp.
 14. Firkines

  12 [SEZON] - Rankedy

  Właśnie dlatego nie ma bezpiecznej przystani na 5 żeby w najwyższej lidze bitwy w większym stopniu były oparte o umiejętności graczy, a nie o totalną losowość. Jeśli w przedziale 10-5 miałeś sporo słabych graczy na wypożyczonych okrętach, to było tak tylko dlatego, że gdy już udało im się dojść do 12 stopnia mogli bez końca "uprzyjemniać" lepszym graczom rozgrywkę po czterech wygranych bitwach.
 15. Masz prędkość i zasięg dział, więc niestety ale Twoja rola polega właśnie na tym plumkaniu z jak największej odległości i kolekcjonowaniu podpaleń, najlepiej jeśli dodatkowo uciekasz ( używając W oczywiście ;) i masz więcej czasu na unikanie nadlatujących pocisków, a przeciwnik ma utrudnione celowanie. Nie jest to zbyt efektowne widowisko, ale takie są mocne strony tego okrętu i taki jest moim zdaniem optymalny styl gry nim. Nie będę gołosłowny i pokaże Ci mój gameplay Emilką przed buffem (mniejsza prędkość niż obecnie), jeśli jej 152mm dają rade to i "zwykły" Martel z 203mm też sobie poradzi.
×