Jump to content
Game server issue - possible disconnects Read more... ×

Firkines

Players
 • Content Сount

  394
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  21876
 • Clan

  [KLON]

About Firkines

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,205 profile views
 1. Ark Royal będzie u mnie rdzewiał w porcie.
 2. Firkines

  Drucikowe urodziny! Trzy konkursy w jednym!

  Stary, ale Jary
 3. Firkines

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  przecież wystarczy wklepać tego Langleya w YT i samemu się przekonać jak to wygląda
 4. Firkines

  Polityka dotycząca modów

  Jeśli manewrujesz, to koleś korzystający z moda i opierający się tylko na jego wytycznych nie jest dla Ciebie groźny na takiej odległości.
 5. Firkines

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Te bomby służą po prostu do podpalania, ale na lotniskowcach trudno zrobić pożarki, więc pechowo trafiłeś. Ja w sumie w ogóle nie jestem specjalistą od CV, ale wiem na 100% że z torped jeśli trafią to zawsze jakiś dmg musi wejść (może być problem z saturacją, ale to raczej nie co bitwę) , więc moim zdaniem zrzuciłeś ja za krótko i przeciwnik je wygasił przed aktywacją. Musisz brać pod uwagę ewentualny manewr atakowanego okrętu w kierunku torped i dlatego trzeba dawać większy zapas na tą aktywacje. Natomiast prędkość torped jest jaka jest i jeśli masz perk na przyspieszenie, to więcej się nie da zrobić na tym okręcie. Tutaj możesz na "sucho" sobie sprawdzić jak perki kapitana i ulepszenia wpłyną na parametry okrętu czy uzbrojenie samolotów - po kliknięciu w określone samoloty, uzbrojenie itp. rozwijają się szczegółowe parametry. Jeśli masz rzeczywiście jakąś super dziwną sytuacje w bitwie, to wrzuć plik z bitwą na forum przy pomocy opcji "choose files" (na dole), ale raczej tam żadnych cudów nie zobaczymy.
 6. Firkines

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Raczej nie identyczny. Po prostu bomby Hermesa mają zdolność penetracji pancerza 18 mm , a ten atakowany przez Ciebie Hermes ma 25 mm na pokładzie, więc jedynie obrażenia w nadbudówki lub pożar są w tym przypadku możliwe, ale pożar jest automatycznie gaszony i dlatego 0.
 7. Firkines

  Results: Armistice in Europe

  So you win something?
 8. inne zmiany i ustawienia w 0.9.4 Wykrywalność okrętu z powietrza jest równa zasięgowi dział obrony przeciwlotniczej okrętu przez 2 sekundy od zaprzestania ognia tychże dział.Wpływa to na wykrywalność wyłącznie w sytuacji, kiedy wrogie samoloty są w zasięgu Waszej obrony przeciwlotniczej. Serio?! Przeciętny niszczyciel ginie w tej grze w ciągu 5 minut bitwy, obrona przeciwlotnicza 95% niszczycieli praktycznie nie istnieje, ale trzeba dalej je nerfić, bo kapitanowie lotniskowców wciąż sobie nie radzą i WG wyciąga po raz kolejny pomocną dłoń do tej zaniedbanej i zupełnie nie mającej wpływu na wynik bitwy klasy okrętów
 9. Firkines

  Rankingowy sprint 12 vs 12 wyścig zbrojeń

  Wczoraj miałem bitwę w której po 8 minutach zostałem z 6 okrętami w drużynie, a czerwoni stracili tylko 1 i reszta ich okrętów była w dobrym stanie. 6 minut później sytuacja się "trochę" zmieniła
 10. Firkines

  PROMOCJE NA GRY NIE ZWIĄZANE Z WOWS

  Alien: Isolation za 7,15 zł na Steamie
 11. Firkines

  Przeznaczenie Kapitana

  Skąd wiesz, że jest "po ptokach", pisałeś do nich w tej sprawię?
 12. Firkines

  Przeznaczenie Kapitana

  Podobno można napisać do supportu i to jakoś odkręcić, ale nie wiem czy jest jakiś limit czasowy na taka decyzję. Warto spróbować.
 13. Firkines

  Przeznaczenie Kapitana

  Serio, sprzedałeś jeden z lepszych pancerników premium T6 i najlepiej zarabiająca niszczarkę premium T8 za kredyty? Kapitan jak kapitan, trudno go gdzieś dopasować, a za golda potrzebnego do zakupu tych 2 okrętów premium można kupić w zbrojowni 10 takich dla różnych nacji i to z ulepszonymi niektórymi umiejętnościami.
 14. Firkines

  Mało FPS

  Wchodzisz do Game/World_of_Warships/res i modyfikujesz tam w notatniku enigine_config zmieniając wartość <maxFrameRate>75</maxFrameRate> na <maxFrameRate>0</maxFrameRate>(bez ograniczeń) lub inną wartość do której chcesz ograniczyć ilość niewyświetlanych klatek. Potem zapisujesz i załatwione.
 15. Firkines

  Błyski na ekranie

  Sprawdzałeś czy bez modów ten problem też występuję?
×