Jump to content

Firkines

Players
 • Content Сount

  552
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  26006
 • Clan

  [KLON]

About Firkines

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,465 profile views
 1. Firkines

  Jak to działa: podstawy

  Wiesz, liczba napisów jest związana z liczbą serwerów, każdy z nich ma swojego reprezentanta i teoretycznie nikt nie powinien mieć pretensji...
 2. Firkines

  Nasze osiągnięcia

  Ale to chyba twórcy tego niedziałającego prawidłowo moda powinieneś dziękować, a nie WG.
 3. Firkines

  Nasze osiągnięcia

  Solo Warrior na Rankedach
 4. Firkines

  Powrót po latach i jestem w ... :D

  One są za punkty badawcze, które zdobywasz resetując linie.
 5. Firkines

  Minotaur — British Tier X

  Ja natomiast polecam kanał TheSailingRobin, jeden z najlepszych graczy na minotaurze i na krążownikach w ogóle, który wciąż regularnie gra i sporo swoich niesamowitych bitew udostępnia.
 6. Firkines

  Kamuflarz na pancerniki czemu wszyscy biorą

  No nie wiem, dla mnie podstawowy skill za 3 pkt dla niszczycieli to jednak ekspert w przeżywalności. Dla niszczyciela zazwyczaj najważniejsze jest jak sobie poradzi w początkowej fazie bitwy, gdy musi walczyć z innym niszczycielem o capy i zbierać focus od drużyny przeciwnika i w tym momencie każdy dodatkowy punk HP jest na wagę złota. Kiedyś można było dosyć trafnie ocenić umiejętności kapitana pancernika jeśli posiadał ten kompletnie bezużyteczny na BBku skill i moim zdaniem podobnie można ocenić umiejętności gracza na niszczycielu jeśli tego skilla nie posiada, ale każdy gra jak lubi. Wszystkie inne buildy robię podobnie.
 7. Firkines

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Inne klasy już dawno musiały opanować tą umiejętność i jest ona oczywiście zależna od czasu lotu pocisków, czyli jeśli chcesz grać bezpiecznie na 20 km+, to musisz się liczyć z tym, że Twoja celność będzie kiepska, a wpływ na bitwę minimalny. Jedyną bronią w tej grze, która nie miała opóźnienia były właśnie samoloty szturmowe i ta koncepcja jak widać się nie sprawdziła, skoro w wersji konsolowej lotniskowce w ogóle nie mają szturmowców. Oczywiście CV nadal może grać 30 km od pola walki i jego wpływ na bitwę będzie ogromny, a celność torped, bomb i rakiet w żaden sposób nie będzie zależna od ryzyka jakie podejmujesz, dodatkowo to Ty decydujesz gdzie stworzysz crossfire i nie musisz spędzić 6 minut żeby znaleźć się na dogodnej ku temu pozycji.
 8. Firkines

  Warships ma jedną jedyną zaletę - jest za darmo

  I rzeczywiście wchodzą jakieś zalania? Te 14% na tych samolotach wygląda trochę jak ujemna szansa na zalanie biorąc pod uwagę, że najgorszy niszczyciel T6 ma 95%, a CV 30%.
 9. Firkines

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Mnie przekonywać nie musisz, a tych co powinni wyciągnąć wnioski z tych wyników i tak nie przekonasz, bo oni oczywiście wiedzą lepiej
 10. Firkines

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Kolejna spektakularne zwycięstwo
 11. Firkines

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Możesz przytoczyć ten fragment gdzie zarzucam Ci kłamstwo? Wiem z pewnością, że po rozegraniu 200-400 bitew nie miałem absolutnie pojęcia jak grać w tą grę, dlatego starałem się zdobywać informację o mechanice, parametrach okrętów i oglądałem gry doświadczonych graczy. Ty natomiast, pomimo tego, że jesteś początkującym graczem wiesz wszystko lepiej, masz pełny obraz tego co się dzieje w bitwie i to gra ma się dostosować do Ciebie. Takie dosyć roszczeniowe podejście..
 12. Firkines

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Ok, już rozumiem skąd te komentarze o płaskiej ziemi skierowane do Ciebie... Ja rozumiem, że po niespełna 150 bitwach na lotniskowcach takie wyniki mogą być dla Ciebie szokujące, ale może z czasem dojdziesz też do takich rezultatów. Życzę powodzenia.
 13. Firkines

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Nie musisz nic obserwować, są strony gdzie możesz sprawdzić czy Twoje indywidualne obserwacje są zgodne z rzeczywistością. Tutaj masz dane dla serwera EU, RU, NA, ASIA.
 14. Pełna zgoda, dla mnie to też ulubiona klasa. Dużo ryzykujesz, ale jednocześnie masz największy wpływ na wynik bitwy i nawet z przegranych bitew możesz wyciągnąć jakieś wnioski żeby usprawnić swoją grę. Grając pancernikiem masz znacznie mniej możliwości i musisz w o wiele większym stopniu polegać na dobrej grze innych graczy w Twojej drużynie. CV akurat w ogóle mi nie żal i tak wciąż mają znacznie większy wpływ na bitwę niż powinny mieć okręty, które tak naprawdę fizycznie w niej nie uczestniczą i nie musza niczym ryzykować.
 15. Firkines

  Aktualizacja 0.10.5 - Dyskusja ogólna

  Ostatnio CV pojawiły się również w wersji konsolowej i tam w ogóle nie dysponują one samolotami szturmowymi, więc wychodzi na to, że po dwóch latach testów CV samoloty szturmowe okazały się zbyt łatwe w użyciu.
×