Jump to content

Firkines

Players
 • Content Сount

  360
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18602
 • Clan

  [KLON]

About Firkines

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

932 profile views
 1. Firkines

  Na randomach nie da się grać....

  Sugeruje, że to co obecnie jest domena słabych weekendowych graczy stanie się naturalnym i najlepszym sposobem na granie, a to średnio mi odpowiada.
 2. Firkines

  Na randomach nie da się grać....

  Wspaniały pomysł jeśli chcemy mieć w grze więcej kamperiady i pancerników grających na maksymalnym zasięgu.
 3. Firkines

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Skoro odnosisz się do wypowiedzi @matienter120, to wydaję się logiczne, że chodzi Ci właśnie o CV.
 4. Firkines

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Przecież Cossack i Lightning obok Kidda to chyba najtrudniejsze cele na tym tierze dla CV, wiec co w tym dziwnego? Oczywiście praktycznie nie mają AA, ale wykrywalność z powietrza 2.5 km oraz 7 dymków zawsze pod ręką jest idealną kontrą na lotniskowce i jeśli nie chcesz poświęcić połowy gry na ubicie jednego niszczyciela, to raczej nie stanowisz dla nich większego zagrożenia.
 5. Firkines

  USS Des Moines [X]

  Ukryłeś to nie masz. Zębatka po prawej na dole/ okręty specjalne/ dekoracyjny
 6. Firkines

  Test Publiczny - 0.8.10 - Dyskusja Ogólna

  Najpierw musisz się zarejestrować na PTS używając tego emaila.
 7. Firkines

  Czy warto wracać do gry

  Przecież taki WR (solo) masz na 97 z 205 swoich okrętów.
 8. Firkines

  USS Des Moines [X]

 9. Firkines

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Smoleńsk moim zdaniem jest zbyt OP i WG będzie musiało coś z nim zrobić, więc radze zbierać szybko ten węgiel. Z pancerników chyba najlepszą linią sa teraz radzieckie ze względu na ogromną wytrzymałość, celne działa i całkiem dobrą pelotke, oczywiście pokazanie boczku będzie się źle dla Ciebie kończyło, ale pod tym względem wiele się nie różnią od innych pancków. Jeśli chodzi o niszczyciele, to polecam linię brytyjską, głównie za względu na bardzo dużą ilość krótkich dymków, które zawsze są wtedy gdy ich potrzebujesz i dzięki temu łatwo uniknąć CV lub starcia z silniejszym przeciwnikiem. Dodatkowa T9 i T10 mają naprawkę, bardzo dobre działa(wymagają IFHE) oraz hydro które wiele razy uratowało mi skórę podczas walki z innymi niszczycielami. Bardzo dobre i uniwersalne niszczyciele, które nie uczą złych nawyków stania w dymie.
 10. Dostajesz za regrind, a nie za samo skasowanie linii. 500 pkt za T6 i T7 1500 pkt za T8 i T9 6000pkt za T10
 11. Za pierwszą resetowaną linie w sezonie dostajesz podwójną ilość punktów czyli 20k(18k za linię CV) i pamiętaj też o tym, że czas jest ograniczony do 16 listopada o ile się nie mylę.
 12. Firkines

  Sprint rankingowy

  13 bitew Kozakiem i 2 Kiddem, wszystkie solo
 13. Firkines

  Premki t8

  Wiem o tym, ale autor tematu pyta o okręty premium za dublony, a Ty mu reklamujesz okręt, którego nie można nigdzie kupić.
 14. Firkines

  Premki t8

  Jak można go kupić za dublony lub za cokolwiek innego?
 15. Firkines

  Premki t8

  Zastanawiałeś się nad Massachusetts? W sumie to sam potrzebuje rady w sprawię jej zakupu, więc dołączę do Twojego postu i może jakiś fan Massy coś ciekawego na ten temat mi doradzi. Z jednaj strony bardzo mi się podoba styl na Georgi, z jej szybko przeładowującymi się naprawkami i mocną pomocniczą, ale w porównaniu z Massą ma ona jednak znacznie mocniejsze i celniejsze działa, oraz dodatkowe przyśpieszenie o 15%, więc nie wiem czy warto zainwestować w jej młodszą siostrzyczkę. Jeśli chodzi o Romę, to mam całkiem niezłe wyniki na niej jak na moje pancernikowe granie (67% WR i 88K DMG przy 26 grach), ale mimo wszystko trudno mi polecić ten okręt - zbyt dużo tutaj RNGesus mieszai trudno mieć zaufanie do tego okrętu.
×