Jump to content

Firkines

Players
 • Content Сount

  180
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14592
 • Clan

  [KLON]

About Firkines

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

556 profile views
 1. Firkines

  Prinz Eitel Friedrich

  Moim zdaniem okręt przyzwoity i nie rozumiem tych płaczów na jego temat. Może i zdarzają sie czasami jakieś dziwne odbicia i skruszenia pocisków nawet na krązkach, ale w ogólnym rozrachunku więcej miałem sytuacji gdzie możliwosci tego okrętu mnie miło zaskoczyły. Co prawda obecnie moje WR na nim jest tragiczne, ale to nie wina okrętu tylko pechowych losowań drużyn, które nawet mi nie dają szans na wyciagnięcie bitwy - tak przynajmniej sobie to tłumacze..
 2. Firkines

  Polityka WG vs BOTY

  Oj tam, czepiacie się... Przynajmniej nie kupuje premek i praktycznie nie gra pancerniczkami
 3. Firkines

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Tak jak do tej pory możesz grać na zwykłym serwerze do wprowadzenia patcha 0.8.0, potem gra cv bedzie wyglądało tak jak jest obecnie na PTS.
 4. Firkines

  hultaji / lobuzjeden

 5. Firkines

  Na randomach nie da się grać....

  Chciałbym bardzo poznać historie tej bitwy, chociaż coś mi sie wydaje, że i tak jej nie zrozumiem
 6. SMS Viribus Unitis jest testowany i wygląda naprawdę bardzo dobrze, więc pewnie będzie jakiś nerf..
 7. Firkines

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Chyba jednak najwięcej mozna zyskać free expa właśnie z kontenerów "więcej zasobów". Teoretycznie najwięcej moze być w "Try Your Luck" (750), ale jest mniejsza szansa na jego wypadniecie niż 500 z kontenera "wiecej zasobów". Do farmy wolnego najlepiej poszukaj dobrą ekipe na scenariusze gdzie masz praktycznie pewna wygraną i bez ryzyka zakładasz wszystkie dopałki do free expa. Kontenery: http://wiki.wargaming.net/en/Ship:Container Teamat na forum dotyczący wspólnej gry w scenariuszach:
 8. Firkines

  Życzenia świąteczno/noworoczne.

  Ciekawe tylko co WG ma na myśli pisząc o kluczu myśliwców, który ma sie pojawiać w pobliżu naszej eskadry w 0.8.0.. EDIT: Sądziłem że to wsparcie myśliwskie składa się z większej ilości myśliwców jednorazowo, ale z tego co widzę jest to eskadra, która dzieli sie na klucze, więc wszystko gra.
 9. Firkines

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Kiedy kończy się ta promocja?
 10. Firkines

  Na randomach nie da się grać....

  Realny wpływ maja tylko raporty dotyczace czatu, które mogą skutkować banem na pisanie do innych w trakcie gry.
 11. Firkines

  Prinz Eitel Friedrich

  Przecież masz już jedną dyrektywe zaliczoną i nie potrzebowałeś do tego PEF. Oczywićie nie wiem jak to będzie wyglądało w ostatniej dyrektywie, ale wcześniej nie potrzebowałem Kozaka czy Le terrible żeby dostać się do "Galerii sław". EDIT: Główną nagrodą za wypełnienie wszystkich dyrektyw jest przecież PEF, więc to jest logiczne, że musze mieć możliwosć zrobienia tego bez jego misji.
 12. Firkines

  Prinz Eitel Friedrich

  Do zaliczenia dyrektyw misje Friedrichem nie są wymagane, wiec nie ma to wpływu na dostęp do "galerii sław".
 13. Mam, to pewnie kwestia zwiazana z miejcem na ikonki, które jest zajmowane przez płatki i nie ma już miejsca na dodatkową informacje o %. EDIT: wiem, po najechaniu na gwiazdkę też jest ta infomacja, ale jakos mi wyleciał z głowy ten sposób sprawdzenia.
 14. Czy brak dziennego bonusu expa za zwycięstwo dla okrętów poniżej T9 ( poniżej T8 dla premek) jest zamierzonym działaniem WG czy jakimś nowym błędem w grze? EDIT: W grze nalicza prawidłowo, tylko ikonki w porcie nie widać.
×