Jump to content

Firkines

Players
 • Content Сount

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13802
 • Clan

  [KLON]

About Firkines

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

468 profile views
 1. Firkines

  Wungle - na co wydać?

  Warspite jest bardziej wymagającym okrętem od Nelsona, musisz przede wszystkim bazować głównie na amunicji AP i nie masz super naprawki do wydrukowania nowego okrętu, więc ma spore ograniczenia, ale dla mnie wciąż jest ulubionym pancernikiem RN i daje mi sporo frajdy z gry. Pamiętaj jednak, że jego największą zaletą jest celność dział, dobry kamuflaż oraz bardzo dobra zwrotność, a sam pancerz pozostawia wiele do życzenia i pokazywanie zbyt często boczku będzie skutkowało szybkim końcem Twojej zabawy w bitwie. Większość operacji tygodnia jest rozgrywanych na T6, wiec polecam również szlifowanie swoich umiejętności gry Warspite właśnie na nich.
 2. Firkines

  Wungle - na co wydać?

  Warspite + flagi. Ja dostałem Warspite z kontenera i na początku tak średnio byłem z tego faktu zadowolony, ale już po kilku bitwach zdobył moje serce i jest teraz dla mnie jednym z tych okrętów, które nigdy nie zawodzą.
 3. Firkines

  Des Moines

  TheSailingRobin jest chyba najlepszym graczem na Desie i z tego co widzę jest zadowolony z legendarnego ulepszenia.
 4. Firkines

  HMS Emerald Tier V

  Dla mnie takim okrętem jest Emile Bertin i WG samo to potwierdziło dając mu kilka nerfów, które mimo wszystko aż tak bardzo go nie osłabiły i nadal jest moim zdaniem liderem na T5. Problem z Emilką jest jednak taki, że to idealny okręt na seal clubbing i nie wiem jak się będzie sprawował gdy będę się mierzył z rekinami.
 5. Firkines

  "Rankingowy sprint"

  Uważaj @Odo_Toothless "kompleks boga" jest niebezpieczny na dłuższą metę
 6. Firkines

  WG filozofia politykii i sztuka naciągania

  Przecież kolega ładnie wytłumaczył, że wszystko zależy od czy Twój komputer jest zaznaczony przez WG...
 7. Firkines

  WG filozofia politykii i sztuka naciągania

  Może to jest tak, że z czasem grindując kolejne tiery i dostając super celne pancerniki na T9 i T10 zacząłeś grać na większym dystansie i ta zmiana stylu trochę słabo się sprawdza na wymienionych przez Ciebie okrętach? Właściwie wszystkie wady, które teraz dostrzegasz były poruszane w recenzjach Flamu, iChasa czy Notsera, więc trudno tutaj mówić o jakichś cichych nerfach moim zdaniem. Zwróć uwagę , że to właśnie Warspite i Texas, które swoim małym zasięgiem dział wymuszają określony styl gry są dla Ciebie wciąż celne, a pozostałe pancerniki pod tym względem wypadają gorzej. Ja w sumie jestem co najwyżej średnim graczem na pancernikach i ze względu na czynnik losowy nie lubię nimi grać, ale Scharnhorstem ostatnio miałem sporo dobrych gier, a nowo zakupiona Roma też radzi sobie bardzo dobrze i szkoda tylko, że moje drużyny nie pomagają mi lepszego WR na niej wyciągnąć
 8. Firkines

  0.7.9 - Royal Navy

  Nazwa misji sugeruje w sumie, że chodzi o operacje Dynamo, ale pewnie będzie to można zrobić w każdym scenariuszu. Taką przynajmniej mam nadzieje.
 9. Firkines

  Gearing

  Ten czas przeładowania rzeczywiście jest super, ale te torpedy 16,5 km dostarczyły mi tylu miłych i niespodziewanych prezentów, że jakoś nie potrafię się z nimi rozstać.
 10. Firkines

  Kontenery Royal Navy

  Już nie przesadzajmy z tym optymizmem, ktoś by jeszcze mógł dojść do wniosku, że ten event jest całkiem spoko
 11. Firkines

  Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  Może i racja, ale ale wole mieć kapitana uniwersalnego, który pasuje też na Kurfursta.
 12. Firkines

  Kontenery Royal Navy

  Ty wolisz hazard i zwiększasz szanse na drzewkowy okręcik, który niebawem będzie dostępny dla każdego, a ja wole swoje suwereny wydać na zwrot 6500 dublonów za Warspite, więc każdy z nas ma to co chce i chyba jeszcze nie było lepszego eventu w tej grze o ile pamiętam.
 13. Firkines

  Nasze osiągnięcia

  znam to uczucie..
 14. Firkines

  "Rankingowy sprint"

  Serio, nie lubisz grać z OMNI?! Niektórzy wychodzą z bitwy gdy maja ich w drużynie, bo podobno wyciągną wszystko
×