Firkines

Players
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9568

About Firkines

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Firkines

Recent Profile Visitors

184 profile views
 1. Przyznaj się, zakrzywiłeś w tej bitwie czasoprzestrzeń na końcu Sporo emocji, które mogły być znacznie mniejsze gdyby nie moje szybkie zejście na początku Dzięki za wyciąg Panowie
 2. Radze najpierw zdobyć więcej doświadczenia innymi liniami krążowników i może wtedy bardziej doceniasz możliwości tego okrętu i będziesz umiał je w pełni wykorzystać. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ale jeśli o najbardziej uniwersalnym krążowniku T10 mówisz, że jest skuteczny przy określonych warunkach, to trudno taką opinie traktować poważnie. Ze swojej strony polecam również zapoznać się z kanałem youtube @Viandinea na którym jest sporo rewelacyjnych bitewek na tym okręcie. https://www.youtube.com/user/TheLosiojezozwierz/videos
 3. Przełamałem dzięki Wam pasmo porażek i potem już w miarę normalnie zaczęło się grać + 1 oczywiście też poszedł
 4. To prawda, że liczy ilość zadanego dmg (oraz win ratio i fragi) , ale robi to dla każdego okrętu indywidualnie i bierze pod uwagę średnią graczy na tym okręcie w grze. Możesz w takim razie grać 3000 bitew na V-25 robiąc 35k średniego dmg i będziesz miał fioletowy PR, tak samo jak gracz, który robi na Yamato 130k średniego dmg.
 5. Tylko Atago ma taką możliwość, szkoda, że nie wykorzystałeś torped ;)
 6. Dzięki za pomysł, od jakichś 4 patchy miałem właśnie takie dziwne zamrożenia, które bez względu na ustawienia graficzne, poziom obciążenia komputera czy partycje na której została zainstalowana gra wciąż występowały i dopiero po zainstalowaniu gry na pendrive problem zniknął. Ciekawe, że w tym czasie zawsze przed każdym nowym patchem grałem na serwerze testowym i wtedy ten problem nie występował.
 7. Całkiem przyjemna gra i dosyć wymagająca walka o capa A po mojej stronie - drugą stronę obstawiały Łobuzy, wiec nie martwiłem się o wynik tamtej potyczki. Dziękuję za grę i karmę
 8. Problem polega na tym, że niektórzy wchodzą do takiej bitwy i bezstresowo zabijają wywalonych z serwera graczy. Wczoraj dostałem 0 punktów na Shimie i 3 raporty w bitwie do której próbowałem się wbić przez 10 minut.
 9. Też się w sumie nad tym buildem IFHE zastanawiałem, ale to wciąż byłaby jedynie eksperymentalna zabawka na Bismarcku. Na wyższych tierach mało jest okazji do dłuższej walki w zasięgu naszej dodatkowej, a samo większe odsłonięcie burty żeby efektywnie używać dodatkowej artylerii też kończy się zazwyczaj nieciekawie gdy walczymy z BBkami na X tierach. Ja zazwyczaj gdy szukam dobrego buildu na określony okręt, sprawdzam kto na naszym serwerze ma najlepsze statystyki na nim i bezpośrednio do niego kieruje pytanie.
 10. Skoro Twoje typowe bitwy na Bismarcku kończą się takimi wynikami, to raczej ja powinienem słuchać Twoich rad Ja też miałem bitwy na Bismarcku powyżej 200K w których pomocnicza dzięki pożarom dawała 1/3 DMGu, ale obecnie w moim przypadku jest to wyjątkowa bitwa, a nie typowa i w takiej standardowej mam 90% DMGu z artylerii głównej. W sumie wątpię żeby przy tym Twoim wyniku 133K zadane obrażenia z tych 4 pożarów wynosiły więcej niż 1/5 całego DMGu..
 11. Moim zdaniem build na dodatkową stracił teraz na znaczeniu i obecnie w epoce BBków strzelających HEkami lepiej iść w build pod przeżywalność. Oczywiście bardzo efektownie to wygląda gdy nasza dodatkowa artyleria zaczyna wypluwać z siebie te setki pocisków, ale dmg z tego jest w moich ostatnich bitwach na Bismarcku bardzo mały i dlatego na Kurfurście poszedłem już w full build pod przeżywalność. Oczywiście można też iść w IFHE i zwiększyć tym sposobem efektywność dodatkowej, ale wtedy wydajesz 12 pkt kapitana na około 20% dmg z bitwy co jest zupełnie bezsensowne. W sumie Berserk w Twoim wydaniu to taki łucznik, który trzyma się daleko od pola bitwy, a pod koniec dobija rannych - nie mówię oczywiście, że to zła taktyka, ale chyba mało ma wspólnego z Berserkami..
 12. 1) 2 x 1000 dublonów 2) 2 x 100 flag na szanse do podpalenia 3) Modyfikacja radaru 4) 50 x Dusza Oceanu 5) 100 flag na przeciwdziałanie detonacji 6) Modyfikacja hydro 7) 100 flag na AA 8) 50 x rocznicowe camo 9) 30 dni premki (to było z dziennego SK, który akurat dzisiaj wpadł)
 13. Eh, niektórym to za dobrze wszystko wychodzi w tej grze Czekam na więcej filmików z Khabą
 14. W końcu się udała jakaś dobra bitwa na Z-52
 15. Jakieś 76 samoloty musiałbym zniszczyć żeby mieć clear sky z tymi okrętami w grze, a tutaj jeszcze się tak szczęśliwie ułożyło, że tylko 3 okręty oprócz CV mają samoloty. W kampanii jest do zrobienia 2x clear sky, ale bez wyszczególnionej typu okrętu, więc oczywiście tylko na cv można ją zrobić.