Jump to content

Greyshark

Alpha Tester
 • Content count

  3,843
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [-SBF-]

About Greyshark

 • Rank
  Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,233 profile views
 1. czy zmiany w lotniskowcach sie wam podobajom

  Znaczy WG się na ciebie uwzięło i tylko tobie wyłączyło tę opcję, bo u wszystkich innych działa.
 2. Nasze osiągnięcia

  Jedna bitwa i połowa misji na 1000 trafień zrobiona :)
 3. czy zmiany w lotniskowcach sie wam podobajom

  Nie chodzi o żaden perk ani ulepszenie. Po prostu robisz coś źle.
 4. Powiedzmy więc, że ta ściana to jest szczyt Twoich możliwości w obecnych uwarunkowaniach, czyli MM + granie samemu. Oczywiście możesz sobie dalej pompować WR, tworząc dywizjony na OP okrętach czy grając tierami 3-4 czy 7, ale po co? Każdy ma taką ścianę, tylko trzeba na to spojrzeć racjonalnie: WG powoduje, że nie idę dalej, czy moje umiejętności? A jeżeli WG, to dlaczego mi tę ścianę ustawiło na 35%, Dark_Havocowi na 58% a Tobie na 63%? To może to jednak nie jest wina WG? Tworzenie pewnych ograniczeń w MM nie jest niczym nowym i nie jest tylko domeną WG. W wielu dyscyplinach sportowych tak się robi, np. w piłce nożnej. Moim zdaniem WG wyciągnęło wnioski z klapy WoWp, gdzie o zwycięstwie w największym stopniu decydowały umiejętności gracza, i jeden bardzo dobry gracz był w stanie samemu wygrywać bitwy, nie mówiąc o kluczach takich dobrych graczy. Jak ktoś był słaby to ginął natychmiast, a ludzie tego nie lubią. Zobacz jaki jest płacz na detonacje, mimo że są jest to tylko promile bitew gdzie się zdarza wybuchnąć, a dodatkowo WG zapewniło mechanizm umożliwiający ich uniknięcie. W WoWp tego nie było, tam można było co bitwę zejść od jednego gonga z 37 czy z 45 mm, i też był o to płacz, że to niemożliwe - ludzie chyba nie zdają sobie sprawy, czym jest działko 45 mm w samolocie. No i efekt był taki, że została garstka graczy, WG wprowadziło boty, po czym zmieniło grę całkowicie. Wygląda na to, że nie chcą powtórzyć tego błędu w WoWs, i tutaj nawet ktoś totalnie nieogarniający może sobie pograć i postrzelać. Ależ ja to od dawna powtarzam: trzeba porzucić kult WR, PR, WTR czy innych arów, i po prostu skupić się na samej rozgrywce, na klimacie, na doskonałych modelach okrętów, wyciągać z gry zadowolenie, a nie frustrację - przecież o to chodzi w rozrywce, nie? Ukryć statystki, nie zaglądać do nich, robić to co do Ciebie należy najlepiej jak umiesz, po prostu grać dla przyjemności. Zrobiłeś krakena, zająłeś 3 bazy i przegrałeś - trudno, nie Twoja wina, jesteś pierwszy w tabeli, okazałeś się lepszy niż co najmniej 11 osób, a wynik bitwy zależy od drużyny, nie od Ciebie. Widziałem tutaj na forum wpisy typu "nie będę grał Musashi, bo jakaś stronka w necie przyzna mi inny kolorek niż bym chciał", no przecież to jest chore. Gra przestaje być rozrywką, a staje się wyścigiem w nabijaniu statystyk i powodem frustracji, przecież to bez sensu.
 5. Utknąłem na tym zdaniu, nie jestem w stanie tego zrozumieć: Jak gram tym okrętem to jest co najmniej 3 niszczyciele nie chińskie z głębinowymi torpedami. Zakładam, że wiedza geograficzna autora ogranicza się do prostych skojarzeń typu Azja = Chiny, więc chodzi mu o to, że jak gra tym okrętem, to spotyka co najmniej 3 nieazjatyckie niszczyciele (czyli japońskich nie spotyka), i teraz pytanie: które nieazjatyckie niszczyciele mają torpedy głębinowe?
 6. Obserwując wyniki bitew zauważyłem, że lepsi wygrywają częściej, słabsi za to częściej przegrywają. I to właśnie ci słabsi narzekają na spiski i różne mechanizmy powodujące że mają przegrać, bo przecież w ich mniemaniu oni nie są słabi, więc niemożliwe, żeby bez żadnej ingerencji z zewnątrz tyle przegrywali.
 7. [ASY] ASY MÓRZ - rekrutacja

  Jak to "nie odpisując"? To po co ja popcorn robiłem?
 8. [ASY] ASY MÓRZ - rekrutacja

  Oooo, to ja wracam z kina z takim trochę smutkiem, gdyż spodziewałem się, że ze względu na słabą dramą wątek już umarł, a to się tak pięknie rozkręciło?!? No nie, w sumie to miałem pracować, ale praca poczeka! Jestem gotowy: dajecie dalej!
 9. [ASY] ASY MÓRZ - rekrutacja

  Jak ktoś z Trójmiasta i okolic, to jest fajna promocja, dzieci za darmo w Rivierze rozdają:
 10. [ASY] ASY MÓRZ - rekrutacja

  A to sorry, nie znam się zbytnio na portalach, na których posiadanie konta powoduje, iż na forum gry o statkach ma się większego Asy widocznie nie doczytały, że ja tam to latem bywam, bo teraz piździ. Za to młynek w zlewie mi przestał działać :( Asy - no już dobrze, już dobrze, nie będę trollował więcej, możecie mi go odblokować?
 11. [ASY] ASY MÓRZ - rekrutacja

  No nie ma. Jedno z prawej, jedno z lewej, ale samo Przymorze pozbawione jest tej atrakcji :) Zarabiania nie gwarantuję, ale szacun wśród absolwentów renomowanej trójmiejskiej uczelni bardzo pójdzie Ci w górę. Kto wie, może nawet zdecydują się pracować u Ciebie? Orłowo z molem i okolicą to mój nr 1, latem zamiast siedzieć w biurze to przyjeżdżam tam sobie na plażę popracować, fajnie jest. Teraz to nie, bo piździ niemiłosiernie.
 12. [ASY] ASY MÓRZ - rekrutacja

  Rozkminiam to od rana, póki co bez zadowalających efektów :( Co ciekawe, choć dla Ciebie jest do zła wiadomość, z tego fragmentu: wynika, że od "niemania" tam konta gorsze jest "niewiedzenie" o istnieniu tego portalu. Musisz nadrobić zaległości, jeżeli chcesz nadążyć za forumowymi trendami. A wiadomo na którym? Trochę ich mamy w Trójmieście, bez sensu tak się błąkać w poszukiwaniu tego właściwego...
 13. [ASY] ASY MÓRZ - rekrutacja

  Portal randkowy.
 14. [ASY] ASY MÓRZ - rekrutacja

  Eeee tam, słabe. Zaintrygował mnie tylko zarzut nieposiadania konta na Linkedin; sam nie mam tam konta, ani w ogóle nigdzie indziej, i teraz nie bardzo wiem, jak mam się z tym czuć. Więc zanim rzucę bananem, wolałbym najpierw uporządkować tę kwestię.
×