Jump to content

Greyshark

Alpha Tester
 • Content Сount

  5,408
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [PLO]

About Greyshark

 • Rank
  Vice Admiral
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,076 profile views
 1. Greyshark

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Niekoniecznie musiało być głupie, przecież napisałem, że moze też naruszać regulamin forum. Pytaj moderatorów, w jaki sposób naruszał. Stawiam na to, że dyskusja o książce to raczej w off topic powinna być a nie w dziale Rozgrywka, bo nic wspólnego z rozgrywką w WoWs nie ma.
 2. Greyshark

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Może. Jeżeli narusza regulamin forum lub jest wyjątkowo głupi, to moderatorzy go edytują lub usuwają.
 3. Greyshark

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  No nie, to dla qwert wymiana poglądów ma stanowić co najmniej bodziec do przemyślenia opinii, nie dla mnie. Ja się zgadzam z Tobą, że samo poznanie czyichś poglądów już coś wniosło, ale wcale nie powinno to spowodować, że ja zacznę rozważać zmianę swoich, jeżeli są inne od mojego rozmówcy. Np. Radeckij napisze, że lubi oglądać skoki narciarskie. Fajnie, ale ja nie lubię, i nie będę rozważał zmiany swojego poglądu, bo wiem, że próbowałem już wiele razy je oglądać i dla mnie są po prostu nudne.
 4. Greyshark

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Kontekst zdania, zanim je pociąłeś, był inny. Ale zgadzam się - qwerty poznał poglądy Radeckiego, więc ich wymiana coś wniosła. Błędnym założeniem jest, że wymiana poglądów ma stanowić bodziec do ich zweryfikowania. Może stanowić, ale nie musi.
 5. Greyshark

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Błędne założenie.
 6. Greyshark

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  To podaj to poważne źródło, z którego zaczerpnąłeś informacje na temat różnic pomiędzy zachodnimi i wschodnimi firmami.
 7. Greyshark

  Pomocy!

  Przełącz bitwy z losowych na kooperacyjne i zobacz czy tam możesz grać. Jak możesz, to zagraj kilka bitew i losowe się odblokują. I nie strzelaj torped zza pleców sojuszników.
 8. Greyshark

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Spieszę wyjaśnić - to nie jest tak, że umiesz grać, wiesz co robić a czego nie robić danym okrętem, nic z tych rzeczy. Masz po prostu dobre RNG przypisane do konta, pewnie jeszcze premium.
 9. Правильніше писати zrobione, бо pozamiatano (pozamiatane - правильно) має трохи інний сенс.
 10. Greyshark

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Obejrzeć recenzje i poczytać opinie innych graczy, i na tej podstawie wyrobić sobie własną, co pomoże podjąć decyzję o zakupie. U mnie ta metoda się sprawdza, polecam.
 11. Greyshark

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Nawet pisząc na forum dajesz ludziom zarobić, o ile nie masz prądu ani internetu gratis.
 12. Greyshark

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Ech, nie wiedziałem że się nie da nie grać i nie grałem, przez co nie mam tego okrętu. Ale nic straconego, najwyżej sobie kupię.
 13. Greyshark

  Testy nowych botów - feedback

  Tak, tyle że nasz wojtuś zacytował ten post Drwala pisząc w odpowiedzi to, co zacytowałem. Dość logiczne więc, że chodziło mu o mnie, że niby jestem jedynym graczem oficjalnie przyłapanym na oszustwie, a mimo to hołubionym. No nic, może wojtuś nam wyjaśni, co też miał na myśli. Bo nie zakładam, że po prostu postanowił publicznie zrobić z siebie idiotę.
 14. Вибач, але не думаю, що багато людей тебе тут зрозуміють. Ти мусиш написати цей пост в off topic в англійскій секції. Або напиши англійською в рекрутації кланів, теж в англійській секції
 15. Greyshark

  Testy nowych botów - feedback

  LOL Ktoś podpowie, o czym to nasz wojtuś pisze? Na jakim to oszustwie, jako jedyny gracz na forum, zostałem oficjalnie przyłapany? Nie wiem już teraz, czy moja teczki są jakieś wybrakowane, czy wojtusiowi, nie pierwszy raz zresztą, coś się w móżdżku potentegowało. Bo na to, aby @wib_wojtek jakoś sensownie wyjaśnił o co mu chodzi, za bardzo nie liczę.
×