Greyshark

Alpha Tester
 • Content count

  2,893
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

6 Followers

About Greyshark

 • Rank
  Lieutenant
 • Birthday
 • Portal profile Greyshark

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Greyshark

Recent Profile Visitors

611 profile views
 1. Ale co mi po wartości DPM torped, skoro jest ona tylko teoretyczna? Żadnym z nich nie wystrzelisz dwóch salw w ciągu minuty, a trafienie pełną salwą to w ogóle abstrakcja. Przy czym Gallant może z jednej burty wystrzelić 8 torped, Shinonome tylko 6, co przy większej ilości uszkodzeń na torpedę Gallanta daje mu dużą przewagę. Do tego dochodzi możliwość strzelania torped pojedynczo. Balistyka jest jak na amerykańskich niszczycielach, więc nie będę się z innym niszczycielem strzelał na ponad 8 km, bo po co? W Gallancie mam połączone to co dobre w linii USN, czyli szybkostrzelność i szybki obrót dział z tym co dobre w linii IJN, czyli świetne kamo i torpedy. Jak dla mnie rewelacja, bo żaden inny niszczyciel na tym poziomie tego nie oferuje.
 2. I jak jesteś w top 5 Gallantem to też dostajesz kontener.
 3. No możesz, nie załapałeś się na Campbeltowna? Gallant jest lepszy od Shinonome - szybszy, zwrotniejszy, lepszy kamuflaż, torpedy wolniejsze o 2 węzły ale wykrywane z 1,3 km vs 1,6 Shinonome, prawie dwukrotnie szybszy czas przeładowania dział, większa szansa na podpalenie, jest po prostu uniwersalny. Może być wykorzystywany jako torpedowiec lub jako niszczyciel artyleryjski. Świetny okręt. No i jak już wspomniano, od razu masz 19- punktowego kapitana.
 4. Kupił ktoś może i chciałby się podzielić spostrzeżeniami? Nada się on na bitwy rankingowe?
 5. I tak samo ludzie o te nowe perki płakali, wg forumowych fachowców wraz z wprowadzeniem RL miała nastąpić apokalipsa, niszczyciele miały wyginąć, miały powstać mody pokazujące dokładnie pozycję namierzanego okrętu, w ogóle WoWs a wraz z nim całe WG miało upaść. No patrz, coś poszło nie tak? Bo zapowiadanej apokalipsy nie ma. Ja to naprawdę podziwiam, jak ludzie wynajdują sobie powody do płaczu: ktoś na swojej stronce napisał "coś ma się zmienić z dymem, ale nie wiem co, więc wymyśliłem sobie, że może coś takiego", a większość takie wymysły bierze za absolutny pewnik.
 6. O, to i hasło trzeba zadedykować wszystkim bojącym się uchodźców, bo źli islamiści będą ich zabijać.
 7. No to w 2016 podrożało o około 20% w porównaniu do 2015, a w 2017 r. o okolo 80% w porównaniu z 2016 r. Przez rekomendację z 2015 r.? Znaczy z poważną usterką wysyła się samolot w samotny lot przez Atlantyk? To chyba nie jest zbyt poważna, jeżeli jest on w stanie taki dystans przelecieć?
 8. W 2015 nakazano podnieść stawki w 2017 roku?
 9. Kiedyś był 5.4, ale spalanie 22/100 przy ówczesnej cenie benzyny mocno mnie do niego zniechęciło, więc teraz jest 3.7. Moc dalej jest, a spalanie o połowę niższe. Landrover to ciężka maszyna, więc tez pewnie koło 20 by spalał. PZU to dla dostawczego, akurat najtaniej wychodziło. Na Mustanga zaoferowali mi pakiet za jakąś absurdalną kwotę, więc nawet ich nie rozważałem.
 10. Od kiedy Scripps Networks jest niemiecką firmą?
 11. A ja nie lubię, jak ktoś mnie bezczelnie okłamuje. PO mnie okłamała w bardzo dla mnie bardzo dla mnie ważnej sprawie związków partnerskich, to im za to w ostatnich wyborach podziękowałem. PiS okłamuje od samego początku, więc też im to będzie zapamiętane. To jest absolutnie nic. Obiecali, że obniżą. Niepodnoszenie bezpośrednio stawek VAT nie jest żadną zasługą. Pośrednio oczywiście będziesz płacił więcej, bo jeżeli ceny paliwa czy energii pójdą w górę, to i wszystko inne zdrożeje, więc więcej z VAT-u z Twojej kieszeni pójdzie do budżetu. Za Mustanga w 2015 płaciłem około 600 zł, w 2016 r. 765 zł, teraz 1200. Za dostawcze i inne firmowe podwyżka była jeszcze wyższa, i pan z PZU jasno przynajmniej bez ściemy powiedział: rząd na nas podatki nowe nakłada, to ceny rosną.
 12. No i właśnie o tym pisze baxowaty. Tobie jak niszczycielowi, szybszemu, zwrotniejszemu i z mniejszym spotem, dużo łatwiej jest manewrować niż pancernikowi. Więc to Ty powinieneś zrobić wszystko, żeby uniknąć zderzenia. W skrócie: Twoja wina.
 13. No i tą logiką dochodzimy do wniosku, że "Gitler" też był ruskiem. A to już specom od propagandy może się nie spodobać.
 14. A masz może link do oryginalnego wpisu? Z całym szacunkiem dla umiejętności rosyjskich speców od propagandy, nie chce mi się wierzyć, żeby napisali o niemiecko-banderowskich wojskach pod Grunwaldem... Znalazłem. Oni naprawdę tak napisali...