Jump to content

Greyshark

Alpha Tester
 • Content Сount

  8,315
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [-SBF-]

About Greyshark

 • Rank
  Admiral of the Fleet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

4,808 profile views
 1. Greyshark

  Dev Blog: ST 0.9.8 Urodziny WoWs, stocznia.

  Ten kamuflaż na Anchorage to nie wygląda na Narodowy (czy też National jak jest w angielskiej wersji), ale bardziej na Native, czyli tubylczy. A wydarzenie podoba mi się, mam nadzieję że Anchorage będzie równie łatwo zdobyć jak Odina.
 2. Od czasu do czasu gram sobie w CoD Warzone. Katastrofa. Przez kilka pierwszych tygodni gra po 2-3 bitwach zawieszała się, i producent nie był w stanie tego naprawić. „Domowym sposobem” było po uruchomieniu gry wyjście do pulpitu, otwarcie katalogu z grą i dopisanie dowolnej cyfry w nazwie pliku uruchamiającego. Dopiero po długim czasie się z tym uporano, ale też tylko tymczasowo. Po kilku aktualizacjach problem wrócił, choć w nie takiej skali, teraz wywala znacznie rzadziej, ale tak samo wkurzająco, zwłaszcza gdy się jest np. w ostatniej dziesiątce na mapie. Aktualizacje mają po 35 GB!! Powodzenia dla osób z limitem transferu danych. Jest i launcher o który było w WoWs tyle płaczu, jest nerfienie zakupionych za kasę broni... Społeczość wowsa to by tam ciężkiej nerwicy się nabawiła. A jak lepszych nie ma?
 3. Greyshark

  Jak odwołać się od skargi?

  No niestety dalej nie rozumiem związku między moją samooceną, samooceną do innych graczy a raportowaniem za wulgaryzmy na czacie. Ale skoro wytłumaczenie związku przerosło wasze możliwości, to już na waszą pomoc w tym temacie nie liczę. Pozostanie to jedną z tajemnic forum, jak np. wpływ liczby pancerników w bitwie na stateczność niszczyciela. Ale muszę przyznać, że moja samoocena do was osiągnęła nowy poziom. Żegnam.
 4. Ok. Nie wiedziałem, dlatego pytam. Dzięki za odpowiedź.
 5. A Voulezvous to czasem też nie zaczynał pracę jako świeżak?
 6. Pomijają fakt, że większość z tego to bzdury, to gdzie to wszystko polska społeczność zgłaszała??
 7. Greyshark

  Jak odwołać się od skargi?

  @kmkris1410 uprzejmie proszę o wytłumaczenie, bo dalej nic z tego nie rozumiem.
 8. Greyshark

  Jak odwołać się od skargi?

  Ale mi chodzi o związek między moją samooceną, czy też moją „samooceną w stosunku do innych graczy” a tym, że ktoś wyzywa innych graczy na czacie i ja go raportuję. Co ma jedno z drugim wspólnego? Tam dalej jest coś o milczeniu które jest złotem. Rozumiem, że koledze chodzi o to, że jak ktoś ma wyzywać innych na czacie to niech lepiej milczy, ale znowu - co ja mam z tym wspólnego?
 9. Witam mam pytanie. Wiesz może dlaczego znowu operacja narai została wyłączona z bitew scenariuszowych??? 

   

 10. Greyshark

  Soviet model kits

  https://www.hobbylinc.com/russian-plastic-model-military-ships
 11. Greyshark

  Nasze osiągnięcia

  Nie, nie można. Ale przez taranowanie można.
 12. Greyshark

  ships vanish???

 13. Greyshark

  WOWS NA forum RIP?!

  Yes it’s true, it’s not necessary, and looks more like a bug in forum than something which was intended. Anyway, creating an account takes just couple of minutes.
 14. Greyshark

  WOWS NA forum RIP?!

  That did not change. It was always like this on all WG forums; it’s also common practice on other games forums for obvious reasons.
 15. Greyshark

  WOWS NA forum RIP?!

  Oh yes, another huge problem... because create an account on NA forum is soooooo difficult
×