Jump to content

Greyshark

Alpha Tester
 • Content count

  4,458
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [-SBF-]

About Greyshark

 • Rank
  Commodore
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,526 profile views
 1. Smutny temat o smutnym mundialu

  I znowu się zgadzam w czymś z Terionem Dwa lata temu wybraliśmy się z dziewczyną do Francji dopingować nasze drużyny, i tam Polacy grali zupełnie co innego. Biegali, walczyli, przegrali w dobrym stylu z późniejszym mistrzem - nic się nie stało. Miałem poczucie dumy oraz dobrze wydanych pieniędzy. Raz się wygrywa raz przegrywa, nie ma nic złego w porażce, jeżeli następuje ona po walce do upadłego, po pokazaniu wszystkich swoich umiejętności, dobrze opracowanej taktyce, po włożeniu całego serca w mecz. Nic z tych rzeczy nie miało miejsca w Rosji. Cieszę się, że tym razem nie zdecydowaliśmy się jechać. Z tych powodów kibicuję Niemcom. Pokazali jak grać, ich jakoś nie załamuje pierwsza porażka, wychodzą na następny mecz i gryzą trawę, tracą gola - to gryzą jeszcze mocniej, zamykają Szwedów na swojej połowie i biją aż do skutku, do końca, do ostatniej minuty, co przynosi zwycięstwo. Takie drużyny chce się oglądać, nie załamane psychicznie panienki, cierpiące męki na boisku, z jedną taktyką - czekamy aż przeciwnik popełni jakiś błąd, i może uda nam się kontra, bo nic innego nie umiemy.
 2. Smutny temat o smutnym mundialu

  16 powodów porażki, i jeden prawdziwy: 1. Za dużo reklam. 2. Siostry Godlewskie. 3. Powołanie Sławomira Peszki. 4. Wybranie bazy w Soczi. 5. Adam Nawałka wszystkich oszukał, że jest dobrym trenerem. 6. Ciężki sezon Michała Pazdana w Legii. 7. Transfer Lewego. 8. Otwarcie butiku przez Krychowiaka. 9. "Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa" Andrzeja Dudy. 10. Anna Lewandowska. To wszystko przez nią. 11. Rozpieszczenie przez media. 12. Kontuzja Glika. 13. Szczęsny w bramce. 14. Rozbiory. 15. Uśmiech Milika na pierwszej stronie Faktu. 16. Za gorąco było. Prawdziwy powód: BYLIŚMY ZA SŁABI.
 3. Smutny temat o smutnym mundialu

  Dla @Radeckij, 7 pozytywów:
 4. Smutny temat o smutnym mundialu

  Nie wątpię, że i takie w Sochi się znajdą :)
 5. Smutny temat o smutnym mundialu

  No tak. Sochi, ciepło, plaże, czego więcej trzeba?
 6. Smutny temat o smutnym mundialu

  Błąd. Jeszcze ........: od Japonii i wakacje.
 7. Smutny temat o smutnym mundialu

  Premka premka i po premce :(
 8. Smutny temat o smutnym mundialu

  Jeszcze jeden i 7 dni premki
 9. Gdy dowiedziałeś się z forum, że nie istnieje no-fly zone™ oraz CV topi co chce i jak chce™, niestraszny Ci żaden MM!
 10. Maraton Indianapolis

  70.000 bardzo przeciętna bitwa na Kadze czy Saipanie, Lyonem też bez problemu wejdzie.
 11. Maraton Indianapolis

  Polecam Minotaura. 150 trafień to nie problem, wygrać bitwę, no tu już gorzej. Pierwsza próba: Za drugą się udało :)
 12. Gdyby mi te problemy przeszkadzały, to bym nie kupował. A jako że ich nie dostrzegam, to chętnie od czasu do czasu zapłacę WG.
 13. Oczywiście, ja tam nie jestem wybredny. Większość problemów najbardziej dla mnie uciążliwych została rozwiązana, nad resztą (CV) pracują, więc bardzo chętnie kupię jakąś fajną premkę, zwłaszcza że tylko jednej mi brakuje do 50.
×