Jump to content

Greyshark

Alpha Tester
 • Content Сount

  7,531
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [-SBF-]

About Greyshark

 • Rank
  Admiral of the Fleet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

3,306 profile views
 1. Greyshark

  kredyty za bitwę to jakiś żart?

  No to nie wydawaj, graj dalej słabo i głośno płacz, żeby WG dawało ci wszystko za darmo. Jest duża szansa, że posłuchają.
 2. Greyshark

  Mainz has entered the shop

  Most of German ships in WoWs are good/very good. Don't blame the ships if you don't know how to play them.
 3. Greyshark

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Ale ja nigdzie tak nie założyłem. Z której części mojej wypowiedzi to wynika?
 4. Greyshark

  Smolunio

  No nie, trochę zmienia. Wcześniej był moduł, który zwiększał wykrycie o 20%, więc 2,5 km + 20% dawało nam wykrycie torped z 3 km. Teraz zostaje 2,5 km, więc jest to lekki buff.
 5. Greyshark

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  To ja znowu trochę nie rozumiem. Z jednej strony jasna sugestia, że jak wszyscy są traktowani równo, to jest to wymysł komunistyczny, tak być nie może, jak wszędzie będzie po równo, to taki system musi zdechnąć. Z drugiej pewno dobrze pamiętasz - ja pamiętam doskonale - ciągłe płacze o to, że ktoś ma lepiej. OMG, ruski serwer dostał coś tam więcej a my nie, omg na NA rozdają coś tam a u nas nie, wielki płacz o Świąteczny Konwój - wszyscy się tej równości domagają! I nie mówimy tu tylko o pomidorach zombi, ta jak to określasz "inteligencja" była jedną z najgłośniej tej równości domagającej się grupą... A że mamy na forum ludzi niepotrafiących znaleźć informacji o przerwie w działaniu serwera, nierozumiejących co to jest czas UTC, nieprzyjmujących do wiadomości faktu istnienia okrętów specjalnych, widzących wszędzie OP ruskie statki... oni zawsze byli, nic nowego. Tylko teraz ich głos stał się jakby bardziej słyszalny.
 6. Greyshark

  Rekompensata za problemy z aktualizacją 0.9.2

  kmkris zdziwiony, że mu dzisiaj nie wyświetla informacji o przerwie w działaniu serwera, która była wczoraj. Bo to przecież bardzo ważne, żeby dzisiaj WG poinformowało graczy, że wczoraj nie działały serwery Podobają mi się wypowiedzi naszego doktorka, takie bardzo logiczne.
 7. Greyshark

  kredyty za bitwę to jakiś żart?

  Za darmo rozdają. Mam Jean Barta, Missouri, Alaskę i Georgię, na 3 pierwsze nie wydałem ani złotówki. W odróżnieniu od wszystkich innych gier, które po prostu bierze się za darmo z półki sklepowej. Przyznaję, koncept, że za jakiś towar/usługe trzeba zapłacić jest wyjątkowo porypany i niespotykany w normalnym świecie.
 8. Greyshark

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Prawie zatopiłem trójkę byłych gwiazdek forumowych. Cudem im się udało uciec. @RazWKozeToNieHaram @UrukSzymon
 9. Greyshark

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Wszedł, ale żadnej misji mi nie dał niestety.
 10. Greyshark

  Smolunio

  Ustawia bazowe na 1,8. Asashio gra się tak samo jak wcześniej, nerf niezauważalny.
 11. Greyshark

  Aktualizacja 0.9.2.1 Prima Aprilis

  To teraz proszę, wskaż zdanie, w którym skrytykowałem kogokolwiek, komu nie podoba się to, co dzisiaj wprowadzili. To chyba dobrze, nie? Czy mam być najgorszym typem klienta? To stwierdzenie, zarzut, czy o co chodzi, bo nie rozumiem?
 12. Greyshark

  Aktualizacja 0.9.2.1 Prima Aprilis

  Cokolwiek WG nie zrobiło na 1 kwietnia, zawsze, ale to zawsze ludzie narzekali. Zawsze był płacz, że po co to. No to widocznie uznali, że nie warto się wysilać, bo i tak będzie płacz. A te trzy epicentrum fajne są, mi się podobają.
 13. Greyshark

  Aktualizacja 0.9.2.1 Prima Aprilis

  Pierwsza bitwa i już go mam:
×