Jump to content

Greyshark

Alpha Tester
 • Content Сount

  5,193
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [-SBF-]

About Greyshark

 • Rank
  Vice Admiral
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,950 profile views
 1. Greyshark

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Sugeruję, że aby z tekstu "GZ był niedopracowany z powodu parametrów, a Drednot - z powodów technicznych nie wyświetla kamuflażu i ikonki w porcie. Subtelna różnica." wyczytać "adamL555 jest winny temu, że na Dreadnoughtcie nie wyświetla się kamuflaż" *edited*. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 3 punktu regulaminu, nie zniżaj się do ataków osobistych, obelg i nagabywania.
 2. Greyshark

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  W którym miejscu wyczytałeś taką sugestię?
 3. Greyshark

  Penetracje w DD

  Odnosiłem się do innego posta, gdzie gracz płacze, że jak pływał i robił uniki to nie mogli go trafić, a jak tylko stanął sobie nieruchomo 9 km od dwóch pancerników, to dostał bułę. No skandal! Nerf BB natychmiast, to niewyobrażalne, żeby pancerniki mogły trafić w nieruchomy cel z 9 km! Pewnie ma to jakiś związek z częstotliwością występowania tego buga. Jak się raz na 100 bitew dostanie z PP za połowę hp, to nie jest to jakiś wielki problem wymagający natychmiastowej interwencji. Bugi w interfejsie lotniskowców nie zostały naprawione wcale. Oczywiście, mógłbym codziennie z tego powodu robić z siebie teriona na forum, ale jak mawiał Ruben Abel, "would it help?"
 4. Greyshark

  Penetracje w DD

  Bo skoro jest okazja do płaczu, to jak można ją stracić? „Wpłynąłem sobie jak milord na capa w zasięg radaru, stoję sobie, a złe pancerniki mają czelność do mnie strzelać, trafiać i zatopić?! Do mnie, małego, nieruchomego, niszczyciela?? Jak!?! OMG WG nerf BB ASAP!!”
 5. Greyshark

  Problemy z pingiem

  Ja korzystam z neostrady Orange i nie mam żadnych problemów z pingiem, wszystko działa bez zarzutu.
 6. Greyshark

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Wystarczy wpisać w Google dostawy codzienne wows https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-0710-halloween/#supply https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/halloween-scary-battles/
 7. Greyshark

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Nie ma takiej wzmianki w artykule.
 8. Greyshark

  Good DD players - Asashio - yes or no?

  So you are saying, that sailing in T10 cruiser - which is counter-DD class - you actually countered a two tiers lower DD? Wow that’s amazing job mate!!
 9. Oraz spory procent ogólnej populacji. No ale spoko, jest wyjście - jeżeli znalezienie artykułu na stronie WoWs jest poza zasięgiem twych intelektualnych możliwości, zawsze możesz najzwyczajniej w świecie zdeasemblować klienta.
 10. A wszystko było jasno i wyraźnie opisane na stronie gry, w zalinkowanym powyżej artykule dotyczącym testów. No ale na przeczytanie go też nie wpadłeś. Takie zdolności do nie wpadania na dość oczywiste rzeczy chyba są wystarczającą rekomendacją dla ciebie jak wartościowego testera.
 11. A jaką klasyfikację WMF i MN stosowały dla swoich okrętów?
 12. Krążownik z działami kalibru 155 mm lub mniejszym to CL. Od 155 do 203 mm to CA. Przy założeniu, że posługujemy się klasyfikacją USN i założeniami traktatu londyńskiego oczywiście.
 13. Niestety nie, to byłoby za proste. Aby dowiedzieć się tego, trzeba wykazać się nadzwyczajnym geniuszem, odrzucić standardowe, logiczne myślenia gracza "jak znaleźć klawisz włączający daną funkcję? Zdeasemblować klienta!" i spróbować myślenia abstrakcyjnego, spróbować wczuć się w sposób myślenia WG; a ten, jak wiadomo z forum, jest całkowicie pozbawiony logiki, więc i ty w ten całkowicie pozbawiony logiki sposób musisz myśleć. Na początek tak: jakie miejsce jest najgłupsze do umieszczenia opisu klawiszy? Może Ustawienia? No i cyk, wchodzisz w nie. Tam masz takie zakładki Graphics, Audio i Controls. I powtarzamy proces: żaden normalny człowiek tam tego by nie szukał, tylko po prostu zdeasemblował klienta i szybko rozwiązał problem, no ale wiadomo że to byłoby za proste. Więc znowu: opisy klawiszy sterujących okrętem to najlogiczniej byłoby umieścić w zakładce Grafika lub Audio, ale jak wiadomo WG nie myśli logicznie, i z pewnością umieściło to tam, gdzie żaden normalny gracz by nie szukał - w zakładce Controls. Wchodzimy i BINGO!!! Jest lista klawiszy!! No ale dość tego prowadzenia za rączkę, teraz sprawdzian - będziesz miał na tyle umiejętności, wiedzy, sprytu, inteligencji, aby samodzielnie ten odpowiadający za sterowanie OPL klawisz tam znaleźć? Koniecznie daj znać!! Pozdrawiam
 14. Kapitan ściągał na egzaminie z nawigacji na akwenach pływowych.
 15. Greyshark

  Jean Bart

  Wracam z krótkiego urlopu, a tu taka piękna premka, T9, całkowicie za darmo? No pięknie WG, to mi się podoba, dzięki!
×