Greyshark

Alpha Tester
 • Content count

  3,435
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

7 Followers

About Greyshark

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Greyshark

Recent Profile Visitors

993 profile views
 1. W imieniu hejterów w tym miejscu bardzo chciałbym podziękować za oświecenie nas. Za uświadomienie, kto wyszedł na debila. Żyliśmy pogrążeni w otchłani głupoty i ignorancji, dopóki nie przyniosłeś nam kaganka oświaty (co trochę wskazuje na, tutaj cytat, "lizidupę" dowódcy innego klanu). Teraz już wiemy, że to my jesteśmy debilami, a nie Flanker czy Ty. Tak wyszło, trudno, będziemy musieli z tym żyć. Jeszcze raz dziękuję, i przyjmij proszę tę skromną nagrodę jako wyraz wdzięczności:
 2. Wczoraj trochę się zdenerwowałem, bo zamówiłem cały kontener bananów a Flanker sobie poszedł, no i co ja z tymi bananami zrobię? Tymczasem rano wchodzę na forum, no i proszę, jednak się nie zmarnują.
 3. Ale czy mógłbyś najpierw wyjaśnić, jak mogę lecieć wyżej? Przecież nie mam na to wpływu, chyba że o czymś nie wiem?
 4. Nie z gry tylko ze sprzedaży, na razie nie będzie dostępny, a później zdecydują co dalej z nim robić.
 5. A tam od razu odpisuje; po prostu dorzuca się bananów do klatki i tyle.
 6. Tak tak. A WG ustawia bitwy i steruje pingiem u Twojego szefa. Znamy to.
 7. Spotkany dywizjon ALN po przeciwnej stronie. Jak to ALN zagrali bardzo dobrze, ale co robić, jak drużyna ma alergię na bazy i panicznie boi się nawet do nich zbliżyć? Jedyny który zajmował bazę to był Minotaur z ALN, którego nie chwaląc się z tej bazy przepędziłem Bitwę wygraliśmy na punkty dość szybko.
 8. Najlepiej po prostu wziąć Enterprise’a i samemu zacząć kasować wszystko na jeden nalot. A potem pochwalić się na forum, jaki to on OP. Był już tu taki jeden, co to pisał że „CV zatapia co chce i jak chce”, a późnie okazało się, że nawet z botami sobie nie radzi.
 9. Baart nie pokaże nie dlatego, że ma coś do ukrycia, tylko dlatego, że bawi go (i nas) drażnienie zwierzątka, które wpadło tu niby prosząc o powtórkę, a tak naprawdę żądając dowodów na brak oszustwa. Nie masz pojęcia jak rozmawiać z ludźmi, jak poprosić o coś tak, żeby ci nie odmówili. Następnym razem spróbuj tak: baart i wszyscy z ALN, gratuluję Wam bitwy i wspaniałego zwycięstwa, to było coś niesamowitego, jeszcze czegoś takiego w swojej WoWsowie karierze nie widziałem! Miałem się za dobrego gracza, ale sprowadziliście mnie na ziemię :) Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś na pancerniki tak celował jak Ty, no po prostu najwyższa klasa! O ile nie jest to jakąś tajemnicą, czy mógłbyś podesłać mi na PW powtórkę z tej bitwy? Pozwoliłoby to nam przeanalizować nasze niedociągnięcia, a przede wszystkim nauczyć się czegoś od najlepszych. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!
 10. Dywanik torped w dym i Double Strike :) Swoją drogą, może warto byłoby wprowadzić limit niszczycieli na stronę, tak jak jest z pancernikami?
 11. Sorry za być może głupie pytanie, ale co to jest tryb snajperski? Jak się do niego wchodzi??
 12. Aż przypomniały mi się nasze rozmowy z koleżankami w przedszkolu: - pokaż - nie pokażę! - no pokaaaaż, proszę.. - zobaczymy, może później - pokaż teraz! Ten poziom. Żebrzącego, oczywiście.
 13. Znaczy pierwszy raz trafiliście na klan, który spaziował was w sposób do tej pory wam nieznany. Owszem, rozumiem szok, ale rzucanie takich oskarżeń słabo świadczy o spaziowanym a nie o paziującym, bo to znaczy, że poziom zaprezentowany przez ALN jest dla was nieosiągalny. Do tego stopnia, że nie przyjmujecie do wiadomości, że ktoś może tak grać w uczciwy sposób. Zamiast w żenujący sposób żebrać o powtórki poprosiłbyś baarta, żeby was podszkolił, idę o zakład, że by nie odmówił. Napisali ci już, że może dostaniesz powtórki po CW, więc cierpliwości. A im więcej żebrzesz, tym bardziej to „może” idzie w stronę „na drzewo”. Więc daj sobie już spokój.
 14. Then stick to first option.
 15. If you are lacking anti-detonation flags, not playing soviet DD’s on randoms during CW season could be a valid option. On the other hand, yes, why not? Play soviet destroyers without this signal, get blown up, farm flags for CW. Problem solved.