Jump to content

Fleszu

Players
 • Content Сount

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4169
 • Clan

  [REKA]

About Fleszu

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fleszu

  Koszmarne okręty

  Ja nie mam problemu. Przecież o to pytałem czy jest taka możliwość w pierwszym poście
 2. Fleszu

  Koszmarne okręty

  Dużo graczy interesuje tematyka marynistyczna i z tego powodu grają w tą grę. Poza tym co tu dużo mówić modele okrętów są ładnie zrobione i widać że Devsi włożyli w nie dużo pracy. Niektórym może więc przeszkadzać że te potworki psują klimat gry.
 3. Fleszu

  Koszmarne okręty

  Dzięki wielkie🙂
 4. Fleszu

  Koszmarne okręty

  Może ktoś się orientuje czy da się wyłączyć gdzieś w opcjach te koszmarne skórki okrętów np. kosmiczne czy też te co wyglądają jak z warhammera. Nie mam nic przeciwko jeśli ktoś to lubi i widzi taka skórkę lokalnie ale dlaczego WG psuje innym osobom doznania z gry. Swoją drogą napiszcie co o tym myślicie.
 5. Fleszu

  Atomowe okręty podwodne

  Polecam książkę Współczesne Okręty Podwodne czy jakoś tak. Super opisy i ilustracje. Do tego garść informacji o warunkach działań tzn. prędkości dźwięku termoklinie itd.
 6. Fleszu

  REKINY ATLANTYKU rekrutują!!! [REKA]

  Up. I przy okazji dowcip.
 7. Fleszu

  Szukam klanu Zielin24

  Zapraszam do Rekinów Atlantyku. Kontakt w grze. Post rekrutacyjny tutaj:
 8. Rekiny Atlantyku poszukują graczy nastawionych na grę drużynową. Interesują nas przede wszystkim bitwy klanowe ale również pływanie w dywizjonach. Klan tworzę wspólnie z kolegą. Jesteśmy 40+ więc rozumiemy, że ktoś ma rodzinę/pracę/dziewczynę/zonę/kochankę i nie oczekujemy obecnośći 24h/dobę. Rozmiemy, że gra jest tylko dodatkiem do życia a nie odwrotnie. Wymagamy: chęć do grania trybów drużynowych; komunikator discord + słuchawki i micro; minimum 3 okręty VIII tieru (na początek z czasem te wymagania wzrosną i konieczne będze posiadanie X tierów); WR w grach solo min 49%; wiek 25 +; poczucie humoru; Oferujemy: wspólną grę drużynową i w dywizjonach; luźna atmosfera; wspólne treningi; możliwość podnoszenia swoich umiejętności. Kontakt w sprawie rekrutacji: Fleszu, Jabba_Piotrkow w grze lub za pośrednictwem forum.
 9. Fleszu

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Nie. I na tym kończę pisanie z tobą.
 10. Fleszu

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Bardzo mnie to cieszy. A jak zrozumiesz to jeszcze nie odpisuj, pomyśl, przeczytaj i odezwij się jak naprawdę zrozumiesz. Bo takiej ilości pisania nie na temat to dawno nei widziałem.
 11. Fleszu

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Jak zdobędziesz tą skomplikowaną umiejętność to daj znać. Na razie nie ma sensu z tobą dyskutować.;
 12. Fleszu

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  A czy ty w ogóle potrafisz czytać ze zrozumieniem? Czy porzerasta cię to? Radzisz sobie z tym? Czy jesteś jednym z tych, którzy mają problem ze zrozumiem rozkładu jazdy? Sam raptem wbiłeś tylko 2 razy 1 poziom na rankedach i to pomimo 11 tys. bitew a prześmiewczym tonem udajesz eksperta. Tyś jakieś dziwadło nieprzeciętne.
 13. Fleszu

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Piszę ogólnie o trybie, że jest słaby. Post o Tirpitzu był odpowiedzią na inny post, jeśli zauważyłeś.
 14. Fleszu

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  A kto twierdzi, że sobie nie radzę? W rankedach w których brałem udział do końca wbijałem 1 poziom. Czasem bez zbytnich problemów. Tutaj za chwilę, też wbiję. To że mam oddmienne zdanie niż ty, nie znaczy, że oczekuję abyś na siłę przyznawał mi rację.
 15. Fleszu

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Jakie wydumane? Skoro sam przyznałeś, że jest kamień nożyce papier. W tami razie umiejśtności decydują tylko w części a w innej losowanie na jaki okręt cię rzuci. Gdzie tu balans?
×