Jump to content
Forum Shutdown 28/7/2023 Read more... ×

TOMOZI

Players
 • Content Сount

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17998
 • Clan

  [PUNKS]

About TOMOZI

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 05/18/1920
 • Insignia

Recent Profile Visitors

804 profile views
 1. TOMOZI

  [★] Patrie

  Statystycznie okręt świetny Zalety: -Overmatch 30mm -12 dział 431mm (siła ognia podobna do vermonta) -30 sekund przeładowania (jak na taki kaliber i ilość dział) -48% szansy na pożar jednym pociskiem (tak samo jak conqueror) -pochylony francuski pas pancerny 420mm -dobra p-lot -świetna wartość penetracji -ponad średnia prędkość pocisku Wady: 32mm pokładu Cała reszta przeciętna. Nie wiem czego jeszcze wymagać od okrętu skoro już na starcie ma takie cechy. Książkowy przykład dobrego pancernika.
 2. TOMOZI

  [X] Montana

  Warto
 3. Genialna klasa do niszczenia zabawy na randomach. Jestem ciekawy kiedy wg dojdzie w końcu do wniosku że naprowadzane torpedy nie mają racji bytu jak i cała ta klasa.
 4. TOMOZI

  Legendarka

  Też chciałbym znać kogoś kto ma Yamato.
 5. TOMOZI

  Legendarka

  Warto Myślałem że bitwy wygrywa się dzięki umiejętnościom a nie tylko dzięki modułom.
 6. TOMOZI

  Przycisk W .Mało używany

  W temacie mówisz, że chcesz wygrywać, a jednocześnie piszesz, że nie obchodzą cię cyferki jak grasz i ile bitew wygrywasz, kolejny kwiatuszek polskiego forum.
 7. TOMOZI

  [X] Preussen

  Nie znalazłem informacji ale dodatkowa identyczna, to i rozrzut najprawdopodobniej też.
 8. Masz rację, miłej gierki i cytat który świetnie ukazuje to co napisałeś.
 9. Jestem zafascynowany twoją retoryką. Piszesz jakąś teoretyczną sytuacje która ma być odpowiedzią na negatywne tezy o pingowaniu, a potem że to o płaczkach i o krótkowzroczności. Szkoda czasu i cierpliwości na osobę z rozdwojeniem jaźni, która sama nie wie co napisała lub się tego wypiera. Miłego grania na coopach. :)
 10. Obawiam się że to koleżanka nie zrozumiała.
 11. Piękne i co dalej? To teraz uważaj, można po części sprawdzić ukryte staty i coś czuje że nie ja tutaj piszę nieprawdę i to w dodatku na swój temat. Zabawne że w grę w stateczki są ludzie którzy wypierają fakt że nie są za dobrzy lub przeciętni i absolutnie nic złego nie ma w tym że ktoś jest przeciętny lub nie za dobry, ale wypieranie tego faktu stawia takie osoby w negatywnym świetle. No dobrze są gorsi i są lepsi to naturalne w każdej grze, ale są ludzie którzy mają szerszy zasób wiedzy na temat gry niż ty lub ja i tak można sie z nimi kłócić, ale trzeba mieć solidne argumenty, których ty nie posiadasz. To świetnie pokazuje jaki stosunek WG ma do graczy, nawet więcej, nie potrafią dobrze przetestować produktu, a i tak wchodzi na randomki. Nie zamierzam kopać się z koniem, ty jako człowiek o niezmierzonym intelekcie masz gdzieś solidne argumenty i uważasz swoje, życzę powodzenia w gierce. :)
 12. To co robisz to czysta erystyka. Jak rozumiem napisanie że nie jesteś za dobry w stateczki to jazda po statach i jak rozumiem masz je ukryte bo jesteś z nich dumny, to chyba nazywa się wyparcie. Ciekawe dlaczego ludzie oglądają tych lepszych a nie tych gorszych i liczą się z ich opinią. A co do argumentów zamieściłem dwa filmy gościa który wygrał KOTS, natomiast ty piszesz jakieś historyjki o tym jak to kiedyś płynąłem, którymi nie pokazujesz zbalansowania OP tylko głupotę graczy sterujących nimi. No bardzo się cieszę że zauważyli problem, mam nadzieję że to naprawią, ale na ten moment jest dramat i nie zanosi się na szybką poprawę sytuacji.
 13. To chyba mało grasz mistrzu Tak kluczem do dobrej gry OP jest wpłynięcie pod okręt który chcesz storpedować, to jasno pokazuje że OP są zbalansowane bo dodatkową zatopiłeś gościa. Masz racje dużo trzeba czasu żeby nauczyć się skręcać. Dobrze, zapowiedziano, ale gracz musi zobaczyć jak to wygląda, zobaczyliśmy i dramat. Nie no tak trzeba wyczuć moment że też na to nie wpadłem, zabawne jest to że nie jesteś za dobry w stateczki i pouczasz lepszych graczy jak sobie z nimi radzić i nikt z tych lepszych nie doszedł do tak genialnych wniosków jak twoje.
 14. Genialna analogia, jeszcze nigdy nie miałem w bitwie samo namierzających pocisków powodujących pożary, ale najwyraźniej czegoś nie wiem. Długa i monotonna historyjka z której trudno się domyśleć o co chodzi, że niby da się ominąć torpedy, owszem da się ale to nie rozwiązuje problemu. Bardzo reprezentatywny jest przykład gry OP przeciwko innemu OP, rozwiałaś wszelkie wątpliwości niedowiarkom na innych klasach. W takim razie nalegam by się z nami koleżanka podzieliła tą nową taktyką, umieram z ciekowości. Jeśli ciągle uciekasz przed nalotami i ostrzałem to przykro mi ale źle tym grasz, a do bezbronności to xD. Żeby nie było że tylko hejtuje. Materiały które dobrze pokazują jakie możliwości mają OP.
 15. Nic tylko pogratulować sukcesu zdobycia nowych graczy i popsucia rozgrywki.
×