Jump to content
Forum Shutdown 28/7/2023 Read more... ×

kamil942

Community Contributor
 • Content Сount

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [MAX]

About kamil942

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,240 profile views
 1. kamil942

  Klub Kolekcjonerów

  A to muszę grać wszystkimi w ciągu dnia? Chyba nie na tym polega "kolekcjonowanie"
 2. kamil942

  Klub Kolekcjonerów

  Nawet nie wiedziałem, że jest tu taka sekcje. Witam wszystkich i dziękuję @Unrug87 za informację o tej grupce. Na ten moment 490 (wliczając parę testówek i zresetowaną, a nieodkupioną linię do Harugumo).
 3. kamil942

  Sklep premium: Belfast '43

  Śmiechem, żartem... 12k bitew i nie wie Pan, że istnieją stronki pozwalające DUŻO WCZEŚNIEJ obejrzeć testowane okręty i poznać ich parametry? Sprawdzenie nie boli.... #POLZGA Edit: Od razu Panu parę podrzucę, żeby ułatwić trochę robotę... wowsft.com proships.ru wowsgg.com
 4. kamil942

  Amerykańskie pancerniki: Wczesny dostęp

  Ale miałem farta, Minnesota wypadła z 3 bundla.
 5. kamil942

  WoWS x Transformers. Warships in Disguise

  I znowu duplikaty kapitanów... Dzięki Bogu za te 6 Rumble..... :)
 6. kamil942

  Bitwy rankingowe: Sezon osiemnasty

  Kolejny sezon randomów pod inną nazwą! :) Wszystkim życzę samych sukcesów!
 7. kamil942

  Jubileusz World of Warships!

  No, w końcu będzie można poszaleć na COOPach Bardzo nie podoba mi się jednak pomysł bitew asymetrycznych. Wydaje mi się, że ludzie (tylko część) zagra 1, max 2 bitwy (lub 1 bitwę dziennie by spróbować VIII vs V i VI) i stwierdzą, że to......(tu wstawcie wasze słowo określające coś słabego) Myślałem, że WeGee pomyśli o systemie nagród...może czasowo ograniczona waluta z nagrodami? może misje z fajnymi nagrodami....To są fajne nagrody wg WeGee ---> Edit: dopiero zauważyłem, że może je zrobić jedynie grając V i VI :) Podziękuję z góry za bitwy asymetryczne i życzę Wam powodzenia w bitwach tego trybu :)
 8. kamil942

  [IX] Pommern

  Na razie brak jakichkolwiek informacji na ten temat, ale zgadzam się....Prędzej czy później wycofają go z tego samego powodu co JB i Smoleńska.
 9. kamil942

  [X] Manfred von Richthofen

  WG: nerfimy alphę wszystkich AP bomb lotniskowców, bo są za mocne.... Również WG: 8800 alpha bomb na niemieckiej lotni.... XD
 10. kamil942

  [IX] Pommern

  Ciekawy okręt, mimo, że kadłub skopiowany od FdG, wieże od GK, a działa i torpedy od Tirpitza. Plusy: -wytrzymały (chociaż zdarzyło mi się otrzymać horrendalne obrażenia płynąc pod kątem, zarówno od dziobu jak i rufy za 40k) Pociski HE z krążków mają pożywkę jedynie z naszych nadbudówek (pożary nadal męczą), pula HP w środku stawki. -dodatkowa, typowa niemiecka. Zasięg i penetracja (26mm pozwala penetrować lekkie krążki +Slavę + Champagne na wyższych tierach oraz ciężkie krążki i pancerniki na VII tierach, a 38mm wszystko jak leci, oprócz pasów pancernych), nieźle podpala (również zależne od RNG). - torpedy....ktoś zauważył, że równie dobrze mogłoby ich nie być, no pewnie, ale są i faktycznie przydają się w bliskim kontakcie (są niemiłym zaskoczeniem dla przeciwnika) -działa.....je można zaliczyć do plusów jak i minusów. Jest ich cała masa (12), są niecelne to fakt (duży rozrzut i sigma 1.5, w dodatku mają niższą penetrację niż taki 380 na Alsace), natomiast czasami sama ilość robi jakość i w tym przypadku pomocne RNG potrafi nagrodzić nas porządnymi dewastami na krążkach oraz soczystymi obrażeniami na wrogich panckach pokazujących burtę. Z 2 strony czasami może być tak, że przeciwnik płynie na 8km pełną burtą do nas i z pełnej salwy dostaje 1-2 trafienia, overpen i rykoszet XD -hydro-typowe niemieckie. 6km spot okrętów, 4km spota torped. Minusy: -rozmiar, wielki pancernik, mało zwrotny, chociaż pod względem prędkości znajduje się w środku stawki. -AA....najbliżej chyba porównać je do tego na Yamato-coś tam z czasem strąci, ale bez pomocy "bąbelków" sami sobie nie poradzimy. -kamuflaż- max możemy wyciągnąć 13.6km co nie jest dobrym wynikiem. Wnioski-jeżeli lubicie Tirpitza, to Pommern również polubicie. Okręt przeznaczony do gry w bliskim lub średnim dystansie (tylko błagam nie rashujcie środka mapy zaraz po odpaleniu bitwy). Oczywiście jest to premka IX więc ma super zarobki (takie jak inne premki na IX tierze). Subiektywnie gra mi się nim gorzej niż Georgią, ale to przez moje upodobania, do szybkich flankujących okrętów (to tak nawiązując do poprzednich komentarzy, czy jest od niego lepszy....jest...inny....) Pozdrawiam ;)
 11. kamil942

  [IX] Pommern

  Faktycznie łapie cytki i to jakieś dziwne. Szczególnie pod kątem....Sam doświadczyłem takich salw z Missouri po 40k.
 12. kamil942

  [IX] Pommern

  Tu się zgodzę....Z pupy okręty kaliber 406+ pod kątem wbijają nam salwy po 40k! :O Zarówno od dziobu jak i od rufy.
 13. kamil942

  [IX] Pommern

  Czuć, chociaż same pożarki potrafią wykończyć ten okręt. Jest bardziej wytrzymały od Georgii, a 12 dział to typowy shotgun, w porównaniu do celnej Georgii. No i jest wolniejszy. Typowa niemieckia dodatkowa. Zasięg+ penetracja zdolna przebijać lekkie krążki oraz krążowniki ciężkie i PANCERNIKI niższych tierów. Torpedy faktycznie są niemiłym zaskoczeniem dla przeciwnika :)
 14. kamil942

  Poznań Game Arena 2020

  Jestem chętny, na samą imprezę jak i na "afterek"
×