Jump to content

kamil942

Beta Tester
 • Content Сount

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10365
 • Clan

  [ST-EU]

About kamil942

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

507 profile views
 1. kamil942

  Azuma co powiedzcie o nim warto ?

  Okręt do walki na dystanst, okręt typu glass-cannon, fajne działa i pociski, ale nie lubi, gdy się do niego strzela. Mam okręt zrobiony pod zasięg i kamo (niektórzy preferują pod skręt, ale nawet pod kątem wyrywa ogromne buły). Super pociski HE, mnóstwo pożarów. Dobre kamo (jak na takiego molocha), niezła mobilność (jak na takiego molocha), pelotka 6/10. Obrazek z filmu Yuro, doskonale przedstawia jak grać Azumą i Yoshino. Osobiście uważam, że są o niebo lepsze premki IX, a Yoshino to Azuma na sterydach.
 2. kamil942

  Andrew Cunningham

  Każdego legendarnego kapitana brać za tokeny. Później są oni dostępni za 175 tys węgla (za to masz IX premium), co do okrętu....Ja używam na Conq/Thund, Chociaż wydaje mi się, że równie dobrze spisze się na Daringu (boost do szybkości i dodatkowa naprawka, dym, hydro). Po zmianach w penetracji Daringa i Jutlanda nie będzie więcej potrzeby marnowania 4 pkt na IFHE.
 3. kamil942

  Azuma

  Warto dodać, że są testowane zmiany w kolejnym patchu zwiększają pancerze pokładu i centralnej części do 27 mm. Edit: Nie 30mm, a 27 na śródokręciu.
 4. kamil942

  Biuletyn deweloperów: Aktualizacja 0.9.2

  To mam takie pytanie. Co z okretami typu Colbert, Atlanta, Flint? Jaką będą miały penetracje? Czy po założeniu ifhe będą zadawały jakiekolwiek obrażenia krążownikom tego samego poziomu? Ceną 50% mniej pożarów (bazowo).
 5. kamil942

  Biuletyn deweloperów 0.9.1

  Super! Fajny okręt premium za darmo, legendarny dowódca za walutę tymczasową (cieszę się, że nie za węgiel, bo po prostu zaczyna go brakować...oczywiście w późniejszym okresie po aktualizacji pewnie zostanie dodany ponownie za 175k węgla...). RAKedy oczywiście na X (nihil novi, to zaczyna być nudne widzieć ciągle te same okręty na klanówkach i rakedach). Zmiany w modułach na OGROMNY +, zmiany były potrzebne od dawna, na razie wszystko oprócz (w moim odczuciu) wydłużenia consumabli na 5 slocie (kamo 4 ever) wygląda super. Nowa mapa to nowa mapa, zawsze cieszy. Aktualizacja przebiegu służby również na + Ci co grają od dawna przytulą fajne bonusy. Cała aktualizacja na + Pozdrawiam :) PS: ale z tymi randomowymi dropami za żetony brytyjskie to trochę przesada, że mogą się powtarzać w nieskończoność, a żeby mieć pewność zdobycia brytoli wcześniej należy wydać jedynie 65k dublonków :) Proponowana zmiana...przywrócić skończoną ilość dropów, ale zwiększyć ich liczbę, tak by zdobywając nawet WSZYSTKIE dostępne żetony (misje dzienne, shipmenty, dyrektywy) nie zdobyć wszystkich bundli
 6. kamil942

  Aktualizacja 0.9.0. Brytyjskie krążowniki

  Podejrzewam, że info o Chińskim Nowym Roku pojawi się 24.01. Chciałbym przytulić Premium Izumo, ale wydaje mi się, że będzie do zdobycia tylko i wyłącznie z jakichś kontenerów. Jeżeli to się potwierdzi, to wielka szkoda, bo dałem zarobić naprawdę niezłe $$$ na kontenerach mikołaja (ale przyznaję, że bardzo ładnie dropiło okręty) :) Edit: Wolę wyłożyć konkretną kwotę, niż wydać X zł na "mechanikę niespodzianki" :/
 7. kamil942

  Brytyjskie krążowniki: wczesny dostęp

  Według zapowiedzi w 0.9.1. :)
 8. kamil942

  Submarines Beta Test: Are You Ready to Submerge?

  Any rumors about date of 4th round? I hope we'll get it on January.
 9. kamil942

  Armada: Indomitable

  Planned tactic WAS good at the rework's begging. Rush a bunch of ships, attack-> attack -> next squadron-> repeat. Almost 0 sec beetween attacks is nice BUT it WAS good idea when AA based on bubles (flaks), good player could dodge them and make this ship almost perfect. NOW we got huge continous dmg I had a moment where shima destroyed 1 of 4 my planes (25% attack power) before I hit him. Indomitable is GRAF ZEPPELIN 2.0. Completly trash at beggining. Maybe they change it.... PS: WG make us wrong showing picture with ship stats from patch 0.8.6 XD, we got 0.8.11 and many things have changed.
 10. kamil942

  Armada: Indomitable

  UWAGA! WG ZNOWU WPROWADZA W BŁĄD Na obrazku statystyki okrętu Z PATCHA 0.8.6. Przypominam, że mamy 0.8.11 i PARĘ WARTOŚCI PRZEDSTAWIONYCH NA OBRAZKU SIĘ ZMIENIŁO. Edit: Wprowadza w błąd tych, którzy nie patrzą na małe druczki w rogu obrazka :)
 11. kamil942

  Armada: Indomitable

  Nadal czekamy na: Siegfried, Odin, Mainz, Hayate. Edit: Nie patrzę nikomu na porftel, bo sam sporo wydaję, ale tak jak napisał @zbierek18 zbyt wiele BARDZO WAŻNYCH wad (długie przeładowanie i mało samolotów na pokładzie) przeważa nad kilkoma zaletami. Co z tego, że samoloty mają dużo HP? Nawet bardzo ogarnięty Saipan po paru minutach startuje niepełnymi eskadrami (a ma samoloty X tieru). Wracając, samoloty będą spadać, a po paru minutach nasza siła ataku spada praktycznie do 0. Na duży + zaliczam +1 do ilości przyzwania myśliwców (które uważam za kupkę w obecnej postaci). Ten okręt dostał ostatnio buff do prędkości powrotu samolotów (pewnie po to, by móc co jakiś czas wystartować tym co zostało z poprzedniego ataku XD) tylko jestem ciekawy jak dobrze został przetestowany. Zespół WoWs ma duże problemy z balansowaniem lotni, testerzy (nikogo nie obrażam indywidualnie) często nie umieją grać lotnią, nie potrafią wykorzystać potencjału lotni. Podejrzewam, że Indomitable skończy jak Graf w I odsłonie.... I TO MOŻE BYĆ POWÓD BY GO KUPIĆ, bo można zyskać na takich "błędach". Pozdrawiam
 12. "Dzięki Waszym licznym datkom udało nam się osiągnąć ważny kamień milowy! Przeprowadzamy niniejszym głosowanie decydujące o tym, za który zasób będzie można nabyć nadchodzący japoński niszczyciel X poziomu Hayate. Oddajcie swój głos za pomocą poniższego linku!" Stawiam 10 tys dublonów, że DZIWNYM TRAFEM Hayate trafi do gry za Research Points (ha tfu), bo to kolejny "krok do rozwoju centrum badawczego" tak jak w przypadku unikalnych ulepszeń :) :) :) PS: Bardzo się cieszę, że udało się zebrać tyle funduszy na dzieciaki, pozdrawiam :)
 13. kamil942

  Stocznia: proste zasady

  Halo Halo! Miłościwe WG. Czy jak już ktoś wydał 24k dublonków na przyspieszacze i ma możliwość ukończenia budowy za 35k, to czy ta kwota będzie malała w zależności od ilości zdobytych punktów, czy nawet mając 99% budowy jej ukończenie będzie kosztowało 35k? Pozdrawiam :)
 14. kamil942

  Armada: Gorizia

  Muszę przyznać, że to bardzo przyjemna premka. Zasięg można bez problemu wydłużyć perkiem Luigiego, a "niemieckie" hydro? Działa super z perkiem vigilence. Pozdro
 15. Od początku wiedziałem i wszędzie mówiłem, że "POPULARNE PREZENTY MIKOŁAJA", do zdobycia za zdjęcia płatka z X tieru to będą MAŁE kontenerki :) Ach Kocham Was <3 Czyli jednak zamiast przepierdzielić swoje ciężko zarobione pieniądze na kontenery, wydam je na prostytutki, bo przynajmniej przyjemność gwarantowana ;*
×