Jump to content

kamil942

Beta Tester
 • Content Сount

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5917
 • Clan

  [MS-B]

About kamil942

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kamil942

  [QUIZ] Poznajcie okręt swoich marzeń

  Flaga ta sama co rok temu. Poznałem swoją drugą połówkę czyli Cossacka, którego już mam. Całe szczęście WG daje mi możliwość kupić go po raz drugi <3 Oczywiście bez zniżki, żeby uszczęśliwić ich na walentynki ;*
 2. kamil942

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Serdecznie dziękuję za kolejny nerf mojej ulubionej klasy :) Zabraliście rts, by więcej noobków miało szanse? Spoczko. Zastąpiliście to trybem "noob friendly", ale dobrzy gracze nadal robili świetne wyniki na lotniach? I tak za jakiś czas liczba lotni spadnie, bo ludzie po prostu chcą przetestować nowe mechaniki. Małpki płakały, że lotnia ma nieskończoną liczbę samolotów? Spoko to teraz nawet gdy grasz uważnie, starasz się unikać pelotki i tracisz max 1 samolot, to gdy samoloty mają wracać (wznoszą się) do bazy zostają zniszczone bez problemu :) Dziękuję również wszystkim, którzy serdecznie życzą jak najgorzej dla graczy lotnisk. Mam nadzieję, że Wasze ulubione klasy okrętów również zostaną "zmienione". Macie rację :) W sumie to chętnie skorzystam z rekompensaty expa i kredytów. Pozdrawiam gorąco :)
 3. kamil942

  Lutowe misje bojowe

  Jeżeli uważasz, że to za mało darmowych kontenerów, to WG daje Ci szczodrą możliwość otrzymania "lepszych" kontenerów za drobną wpłatę na ich konto :) Cóż za wspaniałomyślność z ich strony ;)
 4. Nie zamierzam nawet próbować :) Twórcy mogą sobie sami "na spokojnie" pograć rankingówki :) Powodzenia i polecam dodać jeszcze jeden "nieodwołalną rangę" między 12, a 1 :)
 5. kamil942

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  Zgadza się. Teraz też tak jest, że lotnia oprócz spotowania skupia się na jednym okręcie, żeby go szybko wyeliminować. Minotaur full AA dziurawi samoloty, aż miło (w sumie nawet nie wymaksowany, również). Co do realnego wpływu na bitwę, uważam że trzeba jeszcze poczekać. Na PTS większość drużyny to boty, a takie bitwy są nieobiektywne. Oczywiście nadal będzie widoczna różnica, gracz dobry > gracz słaby. Gracz dobry będzie potrafił wykorzystać taktykę, uformowanie terenu oraz luki w obronie przeciwnika. Słaby gracz będzie ciskał W, aż do wyczerpania boosta i lecąc ciągle w lini prostej będzie tracił samoloty w zawrotnym tempie :) ostatecznie będzie musiał czekać pół bitwy na uzupełnienie samolotów i nic nie zrobi :) Tak więc, nadal gracze słabi będą przegrywać drużynie bitwy, bo w mojej ocenie lotniskowce nadal mają DUŻY WPŁYW na potoczenie się bitwy. Pozdrawiam
 6. kamil942

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  Witam! Na PTS 0.8.0 w arsenale znajduje się zakładka "Chiński Nowy Rok" Są tam oferty z brytyjskimi pancernikami, które powinny zawierać kontenery. Problem polega na tym, że kupiłem 2 pierwsze oferty (Monarch i Lion), ale żadnym kontenerów nie otrzymałem. Czy jest to spowodowane błędem? Czy po prostu ta opcja nie jest jeszcze dostępna do testowania?
 7. kamil942

  0.8.0 PTS - General Feedback

  Bought the "Chinese New Year" bundles. Got ships but no containers? This is bug? I know not connected with CV balance, but PTS is PTS ;)
 8. To tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena, ale ten kamuflaż wygląda OKROPNIE. Wg mnie to nawet nie kamuflaż, tylko edycja Black Leningrad.
 9. Pokazaliście już zmiany na premkach CV? Jeżeli nie, to proszę zróbcie to w 3 fazie pts, bo nie chcę by w dzień aktualizacji była niespodzianka. Co do dyskusji na temat AA to prostuję obie strony. -Ci którzy uważają, że jest za słaba- JEŻELI CHCECIE BY BYŁA LEPSZA TO RÓBCIE BUILDY PO AA, po to są te skille by je wykorzystywać, a nie wszystko w przeżywalność, albo kamo, a narzekać na pelotkę, dodatkowo, uwierzcie, że na obecnym etapie jeżeli tak jak niżej napisałem, gdy gracz jest słaby i leci jak po sznurki to nawet takie Yamato, swoimi działami plot dużego kalibru robi robotę -Ci co uważają, żę AA jest za mocne i ciężko podlecieć blisko by wykonać zrzut- tak aa jest ZA MOCNE jeżeli lecicie ciągle w jednej linii jak idioci na wrogi okręt. AI pelotki działa tak, że działka celują w miejsce przed samolotami w kierunki, w którym lecą. Dlatego na filmikach ludzi, którzy ogarniają CVki (np Farrazeleth) widać ich taktykę. Chwilę lecisz w jednej lini obok okrętu, spoko, ale nagle tracisz 5/12 samolotów.
 10. MM 8 tierów nie zmienił się w ogóle. Nadal 8/10 bitew rzuca na X. Nie mam nic przeciwko mm +2/-2, ale bardzo mi przeszkadza kiedy jestem jedyną, lub jedną z 2 VIII na drużynę, a reszta to X. Zastanówcie się proszę nad wprowadzeniem mm takiego jak w Wocie. Proponuję 3 X, 3 IX, 6 VIII. Ile można dawać się doić jak dziecko.
 11. Ok, thanks for fast answer :)
 12. Do I need to purchase all tier IX ships to get steel for them or just have them unlocked?
 13. kamil942

  Listopadowe misje bojowe - wątek na forum

  Serio? Żadnych zniżek? Żadnych normalnych misji? Tylko w kółko to samo? Weźcie coś w tym zmieńcie....
 14. No cześć. Jestem po paru pierwszych bitwach z udziałem nowych lotni. Sama gra lotnią stała się przyjemniejsza, ale... pancernikiem już nie. Ogółem żadnym innym okrętem nie gra się lepiej. Po co jest potrzebna pelotka, skoro zdycha po każdym nawet "gówno strzale" z działka shimy. Wartości procentowe stanu naszego uzbrojenia plot są lekko zbugowane. Zamiast prosto pokazywać np. 50% to jeb... 49.999999981918231899%. Dalej, jedynym okrętem, który na X robi sieczkę z samolotów jest worcester. I okej, to jest okręt typowy do niszczenia samolotów, ale kurka nie do przesady, że 35 tys hp samolotów spada przy nim do 0 w około 2 sekundy. Kolejnym tematem jest położenie celownika. Wydaje mi się, że jest położony w niewłaściwym miejscu. Dotyczy co bombowców oraz samolotów z rakietami. Zawsze po aktywowaniu nalotu celownik jest zupełnie gdzie indziej i tak np. lecąc pięknie na wrogi niszczyciel i klikając "atakuj" przy pomocy samolotów z rakietami one nagle celują w zupełnie innym miejscu, a dowódca ddka śmieje nam się w twarz. To wymaga jeszcze poprawy. Tyle zaobserwowałem do tej pory :) Pozdrawiam
 15. Przekazuję tylko co jest napisane w poście :) "This test only works for Windows users with Wargaming.net Game Center installed."
×