puresense

Community Contributor
 • Content count

  1,377
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7163

About puresense

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw, Poland
 • Portal profile puresense

Recent Profile Visitors

5,417 profile views
 1. To co się dzieje jest nie do opisania. Ultra wygrane/przegrane. Nic nie idzie zrobić, capy to lawa, wsteczne BBki na środku mapy, DDki zaraz za Montanami, CVki grupujące 5 minut samoloty aby posłać wszystko nad DDosem czy innym Minotaurem, tarłą 9 okrętowe rozbijające się o 2 przeciwników, wsteczne Myoka na środku Dwóch Braci ( ... ) Curwa istny kyrk
 2. Z tego co pamiętam to MM był już pod to balansowany. DDki miałby być po równo i do tego nacjami - tak aby 3 IJN nie było vs 3 US DD. Ale coś to samo z siebie zniknęło. Możliwe, że przy tej populacji ciężko było zapewnić takie coś na każdym terze. Pojęcia nie mam.
 3. Odnoszę się do tego. Z mojej obserwacji wynika, że drużyna z przewagą DD najczęściej jest złożona z takich elementów, że można uznać za cud poprawne przejście przez nich procesu instalacji gry. Różnica 1 DD NIE stanowi problemu na miarę ''z góry wygrana/przegrana'' Zdecydowanie większym problemem jest ''skill gap'' pomiędzy lotniskami. Ja naprawdę wole 2 idiotów/2 prosów na CV po każdej stronie zamiast 1 ogarniętego vs ''gram 4fun i fajnie się klika''. Masz ogarnięte CV to nawet 3 DD vs 1 DD to nie problem. Nie masz ogarniętego CV to Twoje 3 DD vs ich 1 DD gówno zrobią.
 4. Trochę mam dość Twojego pierdu pierdu. Dla Ciebie nawet MM, +/- 0 byłby problemem. MM nie jest idealny ale to poziom graczy jest większym problemem Jak masz problem z MM tierowo to graj X. Nie masz X!? To miej. Grałem jak MM było +3/4 i jakoś się dało. Chcesz easy mode to zapraszam na co-opy.
 5. No to lecimy: 1. 50x Ouroboros 2. 50x Dragon 3. 7 dni premium 4. 1000 dublonów 5. 50x Helołin 6. 100x Zulu 7. 100x Zulu Hotel 8. Wydłużenie def AA 9. 100x India Yankee 10. Wydłużenie radaru 11. Wydłużenie grupy naprwaczo-ratunkowej 12. 50x Red Dragon 13. 50x Gamescom 14. 100x India Delta
 6. Mogę dodać, że SK u mnie dość rzadko lecą.
 7. To nie ma z tym nic wspólnego. Dropsowi lecą :)
 8. Proponowałbym zostać trochę na tierach do max 7. Pchasz się na te wysokie tiery zupełnie bez sensu. Robisz sobie krzywdę - nic więcej. @henryk5pio konwertowanie FREE XP za dublony aby mieć 1 SK jest dość kiepskim pomysłem.Jak to jest 20k - 30k to jeszcze można ryzykować jak lubisz hazard i liczysz na okręt premium ( GL HF ) ale imo zły pomysł.
 9. Ja to poluje na moduły i nic nie chce mi wylecieć. Ciągle tylko free XP, camo, flagi a ostatnio nawet 1000 dublonów. A ja chcę 2 x wydłużenie doładowania silnika, 2 x radar, 1 x spotter, 1 x wytwornica dymu. I dupa :P Mam 0 ( słownie ZERO ) ulepszeń z SK. Rankedów prawie nie gram i teraz trochę żałuję.
 10. Oj tam oj tam ☺️
 11. 1. Użyj CTRL i zaznacz kursorem 2. ''X'' 3.Nie ma takiej opcji ( na szczęście ) 4.Tak - RN 5. Tak - będą włoskie okręty 6. To nie zasługa aktualizacji. Tak było wcześniej.
 12. Czyli średnio na 1 bitwę przypada 3,42 gracza z WR + 55% rozłożone na 2 drużyny :)
 13. Ok - udało mi się wyciągnąć coś nie coś i oscyluje to na poziomie 49%.
 14. 48% WR dla servera to w WOT. Tutaj to pewnie ok 40% :) Gra jest jednak o wiele trudniejsza od WOT. Tam masz teraz tunelowe mapy. Stajesz i ''szczelasz''.
 15. Dooopa a nie ładna :)