Jump to content

NoMoreFreeNicknames

Beta Tester
 • Content Сount

  1,400
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7634

About NoMoreFreeNicknames

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

7,603 profile views
 1. NoMoreFreeNicknames

  Dyskusja o CW wersja WoWs

  Nikt mnie nie podpitolił. Sam się podpitoliłem. Uznaliśmy z Dropsem i Azellem, że jak nie mają chęci do gry to kto chce niech sobie pójdzie :) Poziom dramy zerowy.
 2. NoMoreFreeNicknames

  [VIII] Massachusetts

  Okręt jest w fazie testów. Także ciężko określić jakie ''balansowanie'' go czeka.
 3. NoMoreFreeNicknames

  World of Lolships

  Nie ma szans. Mieszkanie za odcinek :) Swoją drogą to edycja tego robi się coraz bardziej irytująca. Repki mi wywala, krzaczy itp. Może kiedyś doczekamy się systemu powtórek chociażby z WOTa.
 4. NoMoreFreeNicknames

  POMOCY

  Twoja kochana Mama przewidziała, że może Ci odpalić i założyła blokadę na SMSy premium. Tak samo jak tutaj. Tylko, że tam. Ale jak coś to do supportu pisz.
 5. NoMoreFreeNicknames

  World of Lolships

 6. NoMoreFreeNicknames

  World of Lolships

  Spokojnie :)
 7. NoMoreFreeNicknames

  O zasadach CW słów kilka.

  Tak na rozładowanie :)
 8. NoMoreFreeNicknames

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Gdzie tam,,,, masz napisane że start maratonu jest 2 9.0 9 ?? .... ''Details about the "Oktyabrskaya Revolutsiya Marathon" event is currently planned to be released on 29/09/2017 @ 21:00 UTC+8.''
 9. NoMoreFreeNicknames

  World of Lolships

  Odcinek jest praktycznie gotowy ( 95% ) od 2 tygodni ale jestem na etapie przeprowadzki + mam dużo innych spraw na głowie. Dokończę po weekendzie i będzie.
 10. NoMoreFreeNicknames

  O zasadach CW słów kilka.

  Ja zupełnie nie rozumiem jak można skakać z radości, że nie będzie CV na CW. Pomijając ''wybitne'' argumenty ''specjalistów'' od ''to robiłem/tam byłem/nie znam się ale się wypowiem/zasadzka DDkiem pod radarami i hydro/jestem doświadczony - mam KaWuCzy''. Zdajecie sobie sprawę, że jest to luj na mordę dla pewnej grupy graczy?! Dla jednych może lepszej dla innych może gorszej ale jednak! Aż dziwi mnie, że nie ma bólu o to, że tylko 1 BB. Dlaczego w takim razie mają być DD? Przecież tego nie widać a ja chcę widzieć przeciwnika i do niego strzelać. Nie może być tak, że mnie widzą a ja nie. Bo tak. Tempo rozgrywki przy spotkaniu ''równy z równym'' będzie żadne. Natomiast bitwa z klanem ''4fun'' potrwa chwilę.
 11. NoMoreFreeNicknames

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  To nie wrażenie. Alerty mamy ustawione.
 12. NoMoreFreeNicknames

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Proponowałbym zostać trochę na tierach do max 7. Pchasz się na te wysokie tiery zupełnie bez sensu. Robisz sobie krzywdę - nic więcej. @henryk5pio konwertowanie FREE XP za dublony aby mieć 1 SK jest dość kiepskim pomysłem.Jak to jest 20k - 30k to jeszcze można ryzykować jak lubisz hazard i liczysz na okręt premium ( GL HF ) ale imo zły pomysł.
 13. NoMoreFreeNicknames

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Oj tam oj tam ☺️
 14. NoMoreFreeNicknames

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  1. Użyj CTRL i zaznacz kursorem 2. ''X'' 3.Nie ma takiej opcji ( na szczęście ) 4.Tak - RN 5. Tak - będą włoskie okręty 6. To nie zasługa aktualizacji. Tak było wcześniej.
 15. NoMoreFreeNicknames

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Dooopa a nie ładna :)
×