Jump to content

adamonis2000

Players
 • Content Сount

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14488
 • Clan

  [MORSA]

About adamonis2000

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. adamonis2000

  [VIII] Vittorio Veneto

  Dzięki za pomoc Sesja na treningówce to potwierdziła (musisz postawić dym powyżej 14,9 w przypadku ViVeneto i wtedy znikniesz.).Grając okrętami o mniejszej wykrywalności po wystrzale z dym po prostu nie zwraca się na takie subtelności uwagi. Jeszcze raz dziękuje za merytoryczną odpowiedż. A co do okrętu to ma irytująco długie przeładowanie 34s.Jak na 380mm. I fajnie się nim przejmuje kapy jak niema niszczycieli .U mnie dym trwa tyle czasu co przejęcie kapa(jak są 4).Wchodzę w dym(i nie strzelam a ni przed a ni po wejściu ; ) i cyk kap przejęty. Okręt w tej chwili raczej dla fanów Włoskiej floty.
 2. adamonis2000

  [VIII] Vittorio Veneto

  w tej chwili wygląda na to że strzelasz potem włączasz dym a gra(program) uznaje że strzelasz z dymu mimo że tak się nie dzieje.
 3. adamonis2000

  [VIII] Vittorio Veneto

  Problem nie polega na strzelaniu w dymie już postawionym bo to jest wiadome. Chodzi o wystrzał a dopiero potem stawiamy dym i już nie strzelamy w dymie. np. strzelam zaczynam zwrot i po kilku sekundach stawiam dym i będąc w dymie dalej mię widzą tak jakby dymu nie było.
 4. adamonis2000

  [VIII] Vittorio Veneto

  Irytująca rzecz to dymek... Oddajesz salwę, świecisz się. Nagle okazuje się, że jesteś celem numero uno i wali do Ciebie kilka okrętów. No to uciekasz. Idzie dymek. I co? Dalej masz karę do spota po wystrzale. Mimo, iż salwę oddałeś przed zadymieniem. WoWs... Tez to zauważyłem nawet wyłączyłem dodatkową i to samo. Sprawdziłem na bitwie treningowej boty były dobrane bez sonarów i radarów i to samo salwa-wchodzisz w dym i dalej leci kara 20s. Czy ktoś może się do tego ustosunkować, czy to błąd ? Te BB eki mają dym który je zasłania nie ważne z jaką płynie się prędkością. Mechanika "po wystrzale w dymie tu nie powinna mieć zastosowania"
 5. adamonis2000

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Racja nie ma moja pomyłka
 6. adamonis2000

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  W opisie okrętu jest zakładka ZOP i tam są parametry tego pasywnego hydrolokatora WG to rozdziela na sprzęt sonda aktywna materiał eksploatacyjny i pasywna pokazuje przybliżoną lokalizacje OP takie kręgi na wodzie gdy OP jest w zasięgu wykrywania
 7. adamonis2000

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Trochę pograłem OP i mi brakuje aby była jakaś siatka celownicza z podziałką (taka jak przy celowaniu przez lornetkę) przy puszczaniu pingów sonarem przez OP. Mam problem z szybko i często manewrującymi okrętami szczególnie z OP .
 8. adamonis2000

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Ping tak ale tylko przeciw innym OP.Torpedowanie okrętów nawodnych tylko OP wynurzony i z głębokości peryskopowej tak jak w hellowen
 9. adamonis2000

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  W następnej fazie testów WG mogło by zmienić sterowanie głębokością zanurzenia z płynnej na skokową (tak jak sterowanie prędkością) powierzchnia-peryskopowa-operacyjna (nazwa przykładowa)-głębokie zanurzenie.I wybrać te które lepiej pasuje graczom i które jest bardziej intuicyjne.
 10. adamonis2000

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Mi się to zdarzyło 2 lub 3 razy ale zaraz w pierwszych dniach. Te zachowania to raczej nie umiejętne sterowanie głębokością. Teraz raczej nadpływam nad OP trochę z jego prawej lub lewej strony nie wzdłuż jego osi.
 11. adamonis2000

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Po testowałem OP głównie DD i krążowniki.. Łatwo wykryć OP trudniej zatopić idealnie żeby zrobić to za pierwszym podejściem . Bo potem trzeba zrobić nawrót a dla okrętów z dużym promieniem skrętu będzie to niebezpieczne bo mogą zarobić torpedę z OP. Mogło WG dodać CV trochę póżniej do testu. Grając DD miałem często ciągłego spota od samolotów. To utrudniało testowanie taktyk przeciw OP. I tak OP w pierwszych fazach bitwy będą bezpieczne bo żaden DD nie popłynie do przodu i nie będzie walczył o kapy.Zostanie wykryty i dostanie focus fire od drużyny przeciwnej. Skuteczna walka z OP zaczyna się dopiero gdy zostanie kilka okrętów.Ale czy do tego czasu przetrwają jakieś DD i lekkie krążownik gdy grać będą ludzie a nie boty ? OP grałem mało i jeszcze nie wyrobiłem sobie zdania.
 12. adamonis2000

  Dyskusja nad poziomem realizmu w grze

  Ale szanse na podpalenie mogli by zmniejszyć globalnie do max 25% I proporcjonalnie rozłożyć po wszystkich klasach
 13. adamonis2000

  Dyskusja nad poziomem realizmu w grze

  Namiastką tego co opisałeś można było poczuć na mapie OCEAN
 14. adamonis2000

  Bandery

  Z biznesowego punktu widzenia dla WG świetny biznes chcesz zmianę flagi 200 dublonów. I na pewno znajdą się chętni. A z historycznego wolałbym aby nie szło zmienić
 15. adamonis2000

  Na randomach nie da się grać....

  Pytanie zostanie dalej aktualne aż: 1 Wszyscy zaczną używać MMmonitor. 2 WG wprowadzi tą opcje do gry i każdy będzie mógł zaznaczyć w menu pokaż staty gracza na tym okręcie . PS Czy na forum był już temat modów oficjalnych które zbyt mocno pomagają graczowi (nie chciałbym zakładać nowego tematu) A konkretnie można je zobaczyć na filmach kilku polskich CC
×