Jump to content

Leonarnik

Players
 • Content Сount

  271
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Leonarnik

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak sobie pomyślałem co by się musiało stać żebym go rozpatrywał. I chyba nie ma takiej opcji. Po pierwsze CV, po drugie T8. I wszystko jasne
 2. Pro tip. Nicolas z 10 punktowym kapitanem. Jedna bitwa 39 samolotów. Nie ma za co. Ale swoją drogą w drugim etapie nie pokazuje np. dallas, fiji, atlanta, indy, i parę innych. Ale misje zalicza zgodnie z opisem.
 3. Leonarnik

  Charleston (prem. III T)

  Nie mam pojecia, Nie rejestruje niczego poniżej T5 a i to tylko Kamikaze. Ale ciekawi mnie co można ekspić na lolkach i do tego potrzeba na to flag. Kiedyś słyszałem że na lolkach mozna zdobywać flagi ale odwrotnie?
 4. Leonarnik

  Linie okrętów

  Akurat chaba jest najmniej wrażliwa na największe zmory obecnej mety DD czyli radary i CV. Czyli jak nie chcesz zaczynać gry od nerwowego liczrenia ile przeciwnik ma radarowców i cv to Chaba jest najlepsza. Z drugiej strony Chaba nie capuje na początku i torpeduje raz na ruski rok. A obawiasz się może z 4 okrętów z których 3 nie wystawia dupy za wysp..
 5. Leonarnik

  Charleston (prem. III T)

  Ciekawe co można ekspić na 2 tierze?
 6. Akurat chaba to jedyny niszczyciel którym można bez strachu pograć. Po pierwsze 2cv to już coraz rzadziej. Po drugie kiedyś Midway i tak zatapiał na hita. A teraz to musi pół bitwy sypać rakietami z czego i tak większość się naprawi. Krótko mówiąc jak już chaba nie dajesz rady to przerzuć się na nikolasa. Ten to i 60 latadełek zwali nieprzeszkolonym kapitanem.
 7. Leonarnik

  USS Wichita [VIII] [PREMIUM]

  W życiu nie kupię. Po co komu t8 za kasę jak jest tyle t9-10 za free, stal węgiel. Do tego stałe losowania na 10 i bycie onehitem dla prawie każdego.
 8. Oj tam . Chaba jak jest fajna tak będzie fajna. Może jeszcze harugumo. A reszta ma się pałować ile jeszcze patchy trzeba, żeby to zrozumieć.
 9. Leonarnik

  Nicholas

  Gdyby ktoś nie zauważył to teraz kosi samoloty jak głupi. Na 10 punktowym kapitanie zrąbał 68 samolotów
 10. Leonarnik

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  No nie wiem TT Knock Nevis wygląda na całkiem spory statek. Jak jakieś 8 Midwayów
 11. Leonarnik

  Zmiany w systemie radarowania, UI i zalaniach.

  Jedyny fajny DD na 10 czyli chaba ma gdzieś radary.
 12. Leonarnik

  zaplac z orange

  A w sumie czego od nas oczekujesz? Gadaj z suportem.
 13. Leonarnik

  Prinz Eitel Friedrich

  Niestety okręt jest tak zły, że zrobię tylko dwa etapy na stal. A drugi tylko dlatego że brakuje mi tylko 2k bazowego. Jedynie gdzie dawał rade to te rankiongówki, ale niestety za szybko się skończyły
 14. Leonarnik

  Biuletyn deweloperów 0.8.0 - wątek na forum

  Normalnie jak dzieci. Wystarczy zajarzyć, że za premki ma być rekompensata, żeby wiedzieć dlaczego ma być najpierw rewok a potem wzmocnienie AA. Bo gdyby było równocześnie to ludzie by kapcie pogubili sprzedając na wyścigi niegrywalne premki A w przypadku T7 nawet z zyskiem
 15. Leonarnik

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Znaczy co to ma być? Indonezja czy Monako?
×