Drachepwr

Beta Tester
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3341

About Drachepwr

 • Rank
  Seaman
 • Birthday
 • Portal profile Drachepwr
 1. Ale historią jest też dany układ warunków zewnętrznych. Amerykanie zaskoczeni, nie mogą wykorzystać przewagi radarów w ciasnych usianych wieloma "echami radarowymi" cieśninach. Tu będzie ciężko to odwzorować. Wg mnie powinno być też odwzorowane uzyskanie przewagi taktycznej przez Japończyków, w końcu to ona (a przynajmniej mi się tak wydaje) doprowadziła do takiego wyniku bitwy. Można by spróbować "wprowadzać" do walki gry okręty w jakiś ramach czasowych, choć przy mechanice gry skończyło by się to pewnie jeszcze szybciej niż w rzeczywistości dla zjednoczonych.
 2. Tak , tylko, że Yubari miał wtedy 6 x 140 a w jego przypadku to jest o 50 % większa siła ognia niż ma teraz. Może jednak lepszym pomysłem gdy historyczny uczestnik nie pasuje nam w grze siłą ognia wstawienie zamiast niego jakiegoś zamiennika? W omawianej bitwie na prawdę ogromną różnicę zrobiło zaskoczenie i brak koordynacji aliantów, co innego strzelać do 1 zaskoczonego CA klasy New Orlean jeden po drugim a co innego walczyć z 27 gotowymi na spotkanie lufami z 3 okrętów w "pełnej gotowości bojowej". Wydaje mi się, że historyczne odwzorowanie tej akurat bitwy będzie trudne. By odwzorować przewagę zaskoczenia może siły japońskie powinny być większe? Ale to już do założyciela tematu pytanie. No i ciężko wtedy o historyczności mówić. Jakby co to Yubari i New Orlean gotowe do nocnej bitwy :-)
 3. Mała ochota na WoWS to i mało gier ostatnio. Pierwsza bitwa dziś na Leanderze o dziwo zwycięstwo. Ubierało się na pierwszy kontener i tu niespodzianka... Nawet nie z "Spróbuj szczęścia" a z kontenera na flagi. Powiedzmy że WG małego plusa złapał
 4. Takie małe pytanie, czy ktoś kojarzy by kiedykolwiek była zniżka na permanentne kamuflaże dla naszych okrętów?
 5. Witam Jak każdy w tym dziale szukam klanu a dokładniej jakiegoś towarzystwa do gry, ponieważ pływanie w pojedynkę coraz częściej nie daje frajdy a wręcz przeciwnie patrząc na to co wyprawia reszta teamu, w plutonie to zawsze 1 lub nawet 2 małpy za klawiaturą mniej :-) Hmm, mogło to zabrzmieć nieco buńczucznie, więc sprostowanie żaden ze mnie dobry gracz, ale powiedzmy, że w miarę wiem gdzie płynąc, popatrzę na minimapę, powalczę o capa gdy gram DD, lub czymś innym jeśli trzeba. Szukam normalnych ludzi, żadnego "wyczynowego" grania ale też "gram dla funu" bo to drugie z reguły oznacza odpalić grę and 3 x W i heja. Czas jaki mogę poświęcić na grę to czasem kilka godzin a czasem kilkanaście minut na jedną bitwę dziennie. Pracuję, nie mam już nastu lat, wiec raczej dobrze by było pograć z kimś dla kogo to jednak forma odstresowania i rozrywki a nie "sens życia". Staram się być kulturalny, ale nie raz nie dwa poklnę sobie, odreagowując daną sytuację. Statystyki dla kogoś komu się to chciało czytać http://wows-numbers.com/pl/player/502519556,Drachepwr/ https://eu.warships.today/player/502519556/Drachepwr Pozdrawiam Drache
 6. Ja ze swojej strony powiem tak, jestem cienki nie ma co gadać, ale jak nonstop jestem pierwszy w teamie i zawsze porażka to chyba coś świadczy o MM?? Dzięki za taki dobór "towarzyszy". Ehh zabrakło 3 gwiazdek z 1sezonu i człowiek by zaczynał z 10 lvl a tak jak sam jest ogórkiem to mu jeszcze kompletnych pomidorów doda do składu....
 7. Nadszedł patch i powiedzcie mi teraz jak tym CV grać?? Bo ja nie mam bladego pojęcia, przy każdym ale to każdym losowaniu na VIII tiery i to nie same Tirpitze tylko po 4-5 CA, które roznoszą moje samoloty w sekundę, pancerniki też w sumie to samo. Równowaga jest to zazwyczaj bitwy są po 2 na CV na stronę, gdzie większość pajaców zaczęła grać na myśliwce, jest sytuacja; mam skład 1-2-2 a u przeciwnika 5 do 6 FT, to co robić? Nigdy nie byłem dobrym graczem na CV, ale teraz nie jestem wstanie nic zrobić... Jakieś rady, sensowne, co do taktyki? Proszę bez tych w stylu: "Naucz się grać."
 8. Taa właśnie zagrałem bitwę na Yubari wzmocnienie razy 1... powiem tak, rzeczywiście "dar niebios" dzięki Ci WG!!! O tak, tak właśnie wyobrażałem sobie słynną "packę na muchy" jak to reklamowany był Yubari. Tak tylko przy okazji "sowiecki" Murmańsk ma hydroakustykę bez limitu... Zbieg okoliczności?
 9. Mam pytanie ile slotów na ulepszenia ma Murmańsk? Bo WG daje jak popadnie Yubari - 2, Arkansas - 6 oba na IV tierze; a to akurat przydatna informacja.