Jump to content

Drachepwr

Beta Tester
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4826
 • Clan

  [SOK]

About Drachepwr

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. World of Warships na Facebook'u!

  A może łopata potrzebna mu była, to wykminił, że tu dostanie i to w dodatku złotą ? :-)
 2. Ej wara, Tajemnicze złote miasta był świetne :P
 3. Co to screena, jak na moją słabą głowę to wygląda po prostu na improwizowany okręt dozoru radarowego, większego obszaru? Amerykanie stosowali do tego niszczyciele normalnie ale może na tym testowali samą ideę? Niszczyciele w sumie też nie do końca się sprawdziły to później próbowali OP w to wpakować i ciekawy okręt im wyszedł swoją drogą.
 4. czerwone (crimson) kontenery - statystyka

  -Droga nabycia: misja -Ilość otwartych kontenerów: 4 -Ilość kontenerów z wolnym expem: 1 -Ilość kontenerów z dniami premium: 1 -Ilość kontenerów z dublonami: 2 x 250
 5. HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Hmm... Może to element "czarnego balansu"? I wybaczcie fajnie by tak było w przypadku Nelsona by miał gorsze losowania niż inne 7. Z osobistych ocen to moja Błyskawica i Szary dalej w 70 % lądują na topie.
 6. HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Okręt kompletnie bez sensu, w sensie balansu(o ile jakowyś jeszcze w tej grze istnieje). Kompletny kretyn ustawi HE i strzela ot tak, skutek 2 pożary, zgaszenie się, 30 s później salwa 3 pożary i zwiedzone dno. A o tym co robią ogarnięci gracze jak wyżej to już nawet nie wspominam. Cóż WG ewidentnie uznało, że ma w dupie inne klasy poza BB i wstawiło linię która nie wymaga praktycznie od typowego targetu WG(czytaj "ja sobie postrzelam w statki!") żadnego skilla, ot stanąć i klikać. Wg. mnie okręt do natychmiastowego nerfa, bo jak nie ma ogarniętej lotni w grze to jest nietykalny. Dlaczegóż to? Wyjaśniam, ogarnięty gracz wie gdzie ma stać i co robić. A typowy "helmutek" nauczony kampy i tak stoi za swoimi, więc podejście do niego jest co najmniej trudne. A on klik.... klik....klik i nieważne że nic innego nie umie ale pożary zrobią za niego dmg, zarobi, zarobi, wiec myśli że jest genialny i jeszcze bardziej utwierdza się w swoim kretyńskim stylu gry. Popłakałem, popłakałem; ale irytuje mnie, że człowiek staje na rzęsach by pociągnąć często team *edit* do ruszenia do przodu a w zamian WG serwuje mu u przeciwnika okręt który nie wymaga praktycznie umiejętności a rozwali cię ot tak. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: treści
 7. Klanówki

  Uuu to kolega na bogato jechał, Burago to było coś ;-)
 8. Yamato

  Ok, poddaje się, ktoś mi powie jak tym grać? Wszyscy mówią jakie to Yamato jest świetne, miażdży wszystko itp. TAK?? Ni ch** w moim przypadku, strzela to jak haubica, pociski robią oszałamiajaće 1300 dmg, celność na granicy dna i mułu. Wszyscy narzekają na Izumo, ale wybaczcie, jak dla mnie jest 200% lepszy od tego wynalazku. Moje WR po 40 bitwach to 30% noż k***, jestem taki sobie, ale na żadnym okręcie nie mam czegoś takiego. DMG powiecie słaby, ale jak mam niby zrobić lepszy gdy moje teamy padają jak muchy po 5 min nie ma połowy, albo radośnie lemingują jedna stronę mapy i zajęcie im tam kapa i tak przekracza ich możliwości intelektualne? Potęga tak?? Gówno a nie potęga, albo ja jestem komplety oszołom, choć dziwne, że tylko na tym jednym pancku. Dlatego na prawdę, proszę o dobre rady co i jak. Pozdrawiam
 9. Kontenery - Dyskusja

  2 dzienny kontener losowy = 100 x Sierra Mike.
 10. Superkontenery z kampanii na Yamamoto

  2 tydzień: 1. 50 camo (wybaczcie ale nie mam takich znaczków) La Fhelie Padraig ?? (coś o sraniu tęczą i garnku złota...) 2. 100 flag Sierra Mike( populacja DD cieszy się :) )
 11. Co do krążownika dla II RP obiło mi się coś o projekcie inż Potyrały. Radeckij wiesz coś o tym? Ogólnie miał być to waszyngtoński krążownik, 10 tyś ton, 203mm na uzbrojeniu. ale o ile pamiętam przewinęło mi się to w jakiś pokomunistycznych książkach to nie wiem czy nie kompletny fake ;) .
 12. Niewiele to pewnie wniesie do tematu, ale wg mnie to jak już chcą pociągnąć tą linię do końca to i IX a na pewno X tier musi być szybszy, obecnie Akizuki ma 33 w. Szczerze to krążowniki od VIII w górę są szybsze lub o tej samej prędkości. A i jak wiadomo jest on spory, co przekłada się i na rozpędzenie się, czyli mówiąc wprost to wielkie i nieruchawe (jak na DD) bydle. Zupełnie nie wyobrażam sobie na X tierze niszczyciela który pogina 33 w w pełnym pędzie. 35 w to minimum jakie powinien osiągać a i tak dość słabo, no ale co zrobi WG to zupełnie inna bajka :)
 13. Kontenery - Dyskusja

  Dzień konia czy jak? ;-) 1. Superkontener - 50 Dusza oceanu 2. Kontener na flagi(to i flagi były) 3. Superkontener - 25 Uroboros
 14. Nasze osiągnięcia

  Pierwszy raz przebite 6 fragów w bitwie. I ciekawe spostrzeżenie, i wczoraj i dziś zaczęły wchodzić seryjnie cytadele z scharnhorsta, w sensie skupienie idealne pociski lecą tam gdzie się celuje. To dziwne bo z reguły ta niemiecka puszka tak nie strzela, sieje po perymetrze tymi pociskami.
×