Jump to content
Forum Shutdown 28/7/2023 Read more... ×

krzyzyk31

Weekend Tester
 • Content Сount

  826
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1811
 • Clan

  [DOREE]

1 Follower

About krzyzyk31

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 12/23/1974
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. krzyzyk31

  Zamknięcie forum.

  Ja już nie gram z tydzień, ogólnie to i tak niewiele gram. Zaczął się się sezon piłkarski to statki nara .
 2. krzyzyk31

  Zamknięcie forum.

  Jestem na tym discordzie i bieda straszna. Chciałem się douczyć, doczytać o moim ulubionym NM, a tu......
 3. krzyzyk31

  Zamknięcie forum.

  Naprawdę podziwiam takich ludzi, co gadają głupoty jaki produkt jest fajny, a tak naprawdę jest mocno do dupy. Zaiste mają preferencje do zostania politykami. Co do discorda to szambo na którym gadasz ze wszystkimi, a tak naprawdę z nikim. Opinie, pomoc, komentarze zapomnij, tylko bezładna paplanina na kilkanaście tematów, a nie konkretny wątek czy temat.
 4. krzyzyk31

  Tymczasowy typ bitwy Ukryte manewry

  Jak tam manewry idą. W mojej ocenie to lekko nie udany pomysł. Bez dobrego AA to nawet nie ma co do takich bitew wchodzić, a i to niewiele pomaga jak kapitan CV jest ogarnięty. Jedyny plus to odpływ CV z randomów.
 5. krzyzyk31

  Twitch Drops w aktualizacji 12.6

  Ja chyba nic nie dostałem.
 6. Oglądałem na strumyku jak gracz wydał 80 Zeta, bo miał w losowych 10 dużych mikołajów. Chyba się kapnął, że jest na wizji i nie rzucił wiązanek, bo polecił mu chłam niesamowity.
 7. Nie ma Atago. Pomyliłem się.
 8. krzyzyk31

  Jaki Pancernik Premium wybrać?

  Zdecydowanie jest dwóch faworytów. Kii japoński BB taka kopia Amagi tylko na sterydach. Celne działa ( 10x410 mm ), dobra dodatkowa, dobra pelota, torpedy i całkiem szybki ( 29,5 węzła). Minusy to camo i w pewnych sytuacjach dosyć miękki ( burta zbiera, może nie cytadele, ale sporo może łyknąć ). No i drugi to stary ale jary Tirpitz. Raczej do grania na trochę bliższe dystanse i nie każdy może tak lubić grać.
 9. krzyzyk31

  Bitwy asymetryczne

  Taka bitewka na CA bez torped. Na początku na Brescie męka była straszna, ale końcówka to bitwy 150k dmg w górę.
 10. krzyzyk31

  Bitwy asymetryczne

  Poprawka, mój błąd. Człowiek nie gra CV to nawet może przeoczyć. Faktycznie jest w grze Enterprise, ale jakoś go w grze nie widzę i nikt o nim nie wspomina.
 11. krzyzyk31

  Bitwy asymetryczne

  Big E
 12. krzyzyk31

  Bitwy asymetryczne

  Ciekawe, bo wydaje Mi się, że w grze nie ma najsłynniejszego i najbardziej efektywnego okrętu II WŚ.
 13. krzyzyk31

  Bitwy asymetryczne

  Francuskie BB X tieru mają zasięg sekondarki świetny, dpm bardzo dobry, ale celność okropną. https://shiptool.st/filter?g=TPtD&ty=B&n=ABFGHIJRSUVWZ&tn=10&tx=10&c=top&p=sec&rs=6&os=sec&op=Secondary_DPM&o=desc Raczej dlatego polecana jest bardziej rozbudowa pod przeżywalność niż sekondarkę.
 14. Nie będzie trzy za jeden, tylko jeden za jeden plus dopłata w dublonach. Chodzi o to by kupić duble. Poza tym nie będzie jakiś super chruper okrętów, tylko szrot i antyki. Jedyne pocieszenie to kto nie ma to na pewno będzie Tirpitz i Atago. Poza tym chyba najbardziej będzie się opłacać zamienić BB na DD, bo będzie najmniejsza dopłata.
 15. Delikatny przeciek coś tam mówi, że mają wprowadzić nową zakładkę w zbrojowni. Wymiana okrętów premium i specjalnych na inne premium. Oczywiście wszystko za potężną dopłatą w dublonach. W praktyce będzie to wyglądało, że swój okręt szrot premium powiedzmy VIII zamienimy na inny mniej szrot premium z dopłatą powiedzmy 8k dubli. O ile pamiętam to takie coś było ( jest ? ) w Wocie.
×