Jump to content

genek012

Players
 • Content count

  455
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6077

About genek012

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia
 1. Richelieu, tier VIII

  Nie mam go, ale od strony kapitana krążownika powiem, że jest dość odporny na ostrzał.
 2. New Orlean

  Ostatnio, z powodu zapowiedzi nowej linii US krążków przysiadłem nieco na NO i pograłem więcej. Wcześniej nie mogłem z nim dojść do porozumienia, wypłynięcie nim to był dla mnie dopust Boży. Ale jak pograłem, przyzwyczaiłem się do jego charakterystyk, to muszę powiedzieć, że jest to kawał solidnego okrętu. Średnie obrażenia wzrosły mi z żenujących 20 k do 35k dmg. Ale progres czuć wyraźnie, pojawiają się często bitwy po 50-60 tys., czasem więcej. Okręt manewrowy, ja w ulepszeniach postawiłem na plot-kę a z modułów dałem ulepszenie steru, do tego radar na DD-ki. Samoloty ładnie kosi i od torped potrafi się wykręcać. Artyleria bije mocno, zarówno HE ładnie podpalają jak i dają duże obrażenia, jak i AP potrafią mocno ukąsić. W ustawione burtą krążki, zwłaszcza brytyjskie wszystkich tierów ładnie wchodzą cytadele. W nadbudówki pancerników, zwłaszcza amerykańskich typu NC, Iowa trafiają się salwy za 5-6k. Jak wcześniej napisał Odo, naprawka byłaby super sprawą. człowiek przyzwyczajony do Atago odczuwa jej braki. I o ile na Japończyku można zaryzykować jakaś niebezpieczną akcje, to tutaj trzeba się wcześniej dwa razy zastanowić.
 3. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  Naprawdę tak Ci zależy na tym podarku za 10-20zł???
 4. GALERIA

  koniec Yamato
 5. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  Zwycięzcy gratuluję, a wszystkim uczestnikom dziękuję za wspólną zabawę. Prace super!
 6. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  W takim razie, uprzejmie proszę o przeniesienie tematu z Off topica-galeria. A gdyby były problemy to usunąć, a zaczniemy od nowa. Dziękuję.
 7. GALERIA

  Smutny koniec:
 8. GALERIA

  Hermes od rufy... i jako ofiara japońskich bombowców: teraz trochę Royal Navy:
 9. GALERIA

  Shoho na Morzu Koralowym. Fantastyczny dziób okrętu, jak kissaki przy katanie ;)
 10. GALERIA

  Strzelimy sobie po jednym? Magazyn amunicyjny na USS New Jersey. Grubasek. USS Nevada w suchym doku. Fantastyczne ujęcie japońskich niszczycieli. + 20 % kredytów zdobytych w bitwie.
 11. GALERIA

  Poniważ na forum jest cała masa rożnych tematów, głownie poświęconych grze (co zrozumiałe) postanowiłem założyć temat nie poświęcony grze, ale temu, na podstawie czego gra powstała. I uwaga! Będzie to chyba jedyny, w pełni historyczny wątek tego forum. I to jaki! A mianowicie będzie to wątek poświęcony okrętom (o, dziwo!) takim, jakimi je ręka człowieka stworzyła i je zniszczyła. Zapraszam wszystkich do zamieszczania różnych zdjęć, grafik, rysunków, obrazów zarówno znajdujących się w Waszych zbiorach, tych które spod Waszej reki wyszły, jak też tych znalezionych w sieci. Kryterium tylko jedno: okręty. Wasze ulubione, według Was najpiekniejsze, te nieco zapomniane, te bohaterskie i te fatalne. Zarówno te, którym zdjęcie zrobiono na paradach, jak i te, które uwieczniono w ważnych dla nich i dla historii chwilach, czy też w trakcie ich monotonnej morskiej służby. Aby zachować porządek, starajmy się nie zaśmiecać wątku, nie mającymi z nim nic wspólnego dyskusjami. Wszelkie ,,ochy" i ,,achy" są jak najbardziej dozwolone. Wam nadzieję, że pomysł ten Wam się spodoba i że w szybkim tempie zapełnimy kilkadziesiąt (co najmniej!) stron galerii. WG_Lumberjacka proszę o obsługę techniczną tegio wątku. Ponieważ założyłem, to zaczynam. Trochę nietypowo, tym razem krótkie słowo wstępu. Starsi z Was może pamiętają (a może nie?), kiedyś, dawno, dawno temu, ukazywała się taka gazeta jak ,,MORZE". W niej to, a były to lata 80-90-te, co jakiś czas zamieszczane były piękne marynistyczne obrazy ukazujące okręty Cesarskiej Marynarki Wojennej. To co mnie w nich urzekło, to ekspresja i dynamika silnie odziaływujące na wyobraźnię. Co jakiś czas będe zamieszczał te obrazy, wszystkich jednak nie mam. Mam nadzieję, że się Wam spodobają. Prince of Wales pod Kuantanem. Musashi i Yamato
 12. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  W takim razie z wieczora coś zapodam
 13. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  Jak będę miał chwilkę, to około jutra może się pokusze o zmianę ekspozycji. P.S. Ponieważ na forum były już różne tematy, i o hobby, historyczne, itp. ale nie było galerii, więc może założyć taki, w którym forumowicze zamieszczaliby różne zdjęcia, plakaty, obrazy ze swoimi ulubionymi lub po prostu pięknymi w swoim zlowrogim ksztalcie okretami? Fajnie byloby wejść na taki wątek i pooglądać sobie taką galerię.
 14. Blobsiqowy Artyzm Okrętowy

  żaglowiec najładnieszy :) A co to, tam za pancernika wymalowałeś?
×