Jump to content

genek012

Players
 • Content count

  509
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6729

About genek012

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
 1. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Może zabrzmi to idiotycznie, ale ja nie zagłębiałem się zbytnio w te wszystkie reguły, kalkulacje i rozważania. A co za tym idzie, nie powinno być tak, że najlepiej powinni być premiowani gracze wierni swoim drużynom?
 2. Akizuki

  Co z tym IFHE? Zostawić czy brać radiolokację czy kamo? kapitan 13 pkt, nie można mieć wszystkiego... Był robiony pod p-lotke, ale teraz, przy braku samolotów...
 3. Demencjusz spotkany. Wymieniliśmy uprzejmości oraz plusy. Ja na aikizuki a kolega na czapajewie. Udało się wygrać.
 4. Harugumo Niszczyciel X tieru

  Japoński niszczyciel którym trzeba się kitrać za wyspami...(Kitrakaze?)
 5. Konto premium 3+12 dni

  Ja za samo wejście do gry dostałem 3 dni premki. Zagrałem jedną bitwę (przegrana) i nic. Jutro znowu zobaczę.
 6. No, nie przesadzaj...
 7. ograniczenia w sygnałach

  Ne mówcie mi, że mnie dopadła demencja starcza!
 8. ograniczenia w sygnałach

  Po kilku dniach nieobecności odpalam sobie grę, wygrywam bitwę o dostaję 24 godz. premium. Myślę sobie: dobra nasza, założe sobie jakieś dodatkowe flagi na wolny exp i szybsze szkolenie kapitana. I co się okazuje? Ano, pojawiły sie ograniczenia do 8 flag. Co to za nowa cholera i wymysł WG??? Teraz trzeba wybierać, albo szkolenie, exp albo usprawnianie okrętu . Szlag by to trafił? To jakaś tymczasowa akca czy ten pomysł to na stałe?
 9. z takiego Zao to salwy z HE wchodzą po 6-7 tys.
 10. USZKODZENIA PO TWOIM WYKRYCIU - mechanika gry

  Witam. Wczoraj miałem założyć taki temat po jednej z bitew na Yugumo, ale machnąłem na to ręką. Co do samej bitwy: dmg niezbyt oszałamiający, bowiem weszły mi dwie torpedy w dwa różne okręty i trochę strzałów- łącznie około 32 tys. Capów nie zajmowałem ani nie broniłem. Z podświetlenia celów wyszło ponad 159 tys. (na pewno mój rekord), więc wpływ na wygraną miałem z całą pewnością. Wynik w tabeli to trzecie miejsce. Od końca.
 11. GALERIA

 12. Smutny temat o smutnym mundialu

  No, i proszę: obstawiałem Francję albo Chorwację a w finale mamy obie reprezentacje
 13. Pociski PP od pancerników w niszczyciele

  DD-kami w zasadzie nie strzelam do pancerników, (zazwyczaj gram tylko amerykańskimi i japońskimi) bo po pierwsze lepiej pozostać niewidzialnym a po drugie jak pozostanę niewidzialnym to puszczę z bliskiego dystansu torpy. A kiedy strzelam? Jak delikwent wyłapał torpy i zostało mu niewiele HP (po zużytej naprawce) aby go wykończyć lub/i jest zajęty strzelaniem się z kimś innym a w pobliżu nie ma nikogo kto mógłby mi zrobić kuku. Typowo artyleryjskimi niszczarkami w zasadzie nie gram, czasem popłynę Błystką, a to już inna historia. Co do zasady papier, nożyce, kamień i roli krążowników jako osłony BB-ków: jak wylosuje po 2 dd-ki na stronę i akurat są one po przeciwnej stronie mapy lub poszły na dno to jednak mam strzelać do pancerników czy lepiej wyjść z bitwy?
 14. sorki, wkurzyłem się i wyszedłem szybko z bitwy bo mnie rozstrzelano... i guzik w sumie zrobiłem... W sumie przyzwyczajam się do okrecików bo przez ostatni miesiąc prawie nie grałem. A z drugiej strony, weź tu człowieku wszystkie nicki spamiętaj (bez urazy), żeby miłą konwersację poprowadzić. mea culpa!
 15. GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  To chyba te rekiny taką jatkę zrobiły
×