Jump to content

genek012

Players
 • Content Сount

  554
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7147

About genek012

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. genek012

  Na randomach nie da się grać....

  Da się grać na randomach . Gram tylko na randomach (czasem rankedy, ale nie za bardzo). Ba! Gram tylko solo.
 2. genek012

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Odzobaczyć chyba się nie da. Można sobie na oczy założyć permanentne camo np. wydłubując je sobie łyżką stołową Za to pewnie można sobie odpamietać odzobaczone poprzez hipnozę
 3. genek012

  HMS Emerald Tier V

  dodałbym jeszcze Murmańska.
 4. genek012

  "Superkontener"

  jak sama nazwa wskazuje w SK powinno być coś super. I jest. Superbadziewie przeważnie.
 5. genek012

  HMS Icarus [VI]

  Racja. Mały margines niewidzialności, ale już można grać torpedami. W tych angielskich torpedach fajne jest to strzelanie pojedynczo: można je wciskać pomiędzy wąskie przesmyki jedna po drugiej, gdzie w standardowym wąskim strzale weszłaby 1-2 bo inne zakończyłyby żywot na skałach. W ten sposób można precyzyjnie przymierzyć i trafić jegomościa który myślał że jest bezpieczny. W ten sposób wykończyłem już kilka okrętów, w tym Colorado. Biedak myślał, że jak zacznie skręcać w przesmyku to się wybroni. Może trochę mu pomogło, z 7 wystrzelonych dostał 4. Z normalnej wąskiej salwy weszłaby pewnie 1-2. Drugi plus, te niszczarki (mam tylko do VI) są zwrotne i ładnie się rozpędzają i wytracają szybkość. Potrafi to zmylić. Do tego puszczony bączek i można szybko zniknąć. Z wad wymieniłbym trajektorię lotu pocisków. Na dalszy zasięg ciężko coś trafić. Szansa na podpalenie dla HE to jakiś żart. Założone dwie flagi, ponad 250 trafień i w 3 bitwach jedno podpalenie.
 6. genek012

  Co robię źle ?

  Ło, tak. Nawet taki koks jak Des, czy Mino złapany burtą na 8km potrafi wyłapać te 5-6 cytadel z jednej salwy AP.
 7. genek012

  Penetracje w DD

  A ile chciałbyś tych salw: 20, 30?
 8. genek012

  Penetracje w DD

  Ktoś tu nie pojął sarkazmu.
 9. genek012

  Kontenery Royal Navy

  Pożyjemy, zobaczymy...
 10. genek012

  Penetracje w DD

  Ujmę to tak: ponieważ mam już serdecznie dość tych dewastujących w niszczyciele od BB-czków, to sam sobie kupię X t BB-czka i będę dewastował inne niszczyciele.
 11. genek012

  Kontenery Royal Navy

  Chyba jestem jakiś dziwny. Nie mam konta na fejsie, insta i innych takich, i gram w tę grę dla czystej przyjemności (lub nieprzyjemności) lub po prostu z nudów w wolnych chwilach. I jak coś wpadnie, to jest. Teraz nawet zbytnio się nie zagłębiałem w szczegóły tego eventu, dostałem dwa niszczyciele V i VI t. na których rozegrałem łącznie chyba 3 bitwy (nie jestem pewien). Za jakieś żetony kupiłem z 5 kontenerów i wpadło kilka flag plus kilka następnych żetonów. Flagi akurat mi się przydadzą bo zbieram expik na okręty i kapitana. Czy jest dla mnie jeszcze jakiś ratunek? czy dostanę okręt VIII tiera? (albo nawet X-tego?) czy doczekam chwili, kiedy ta gra będzie dla mnie całym życiem i kiedy nie będą mógł zasnąć bo mi nie polosuje rng, kontener lub za bardzo polosuje dewastujące od BB-czka z drugiego końca mapy?
 12. genek012

  Loyang OP

  cyt. USS Decatur należący do amerykańskiej marynarki wojennej był zmuszony do "gwałtownych manewrów". Czyżby hamerykańskie niszczarki majo zablokowane stery i mogom pływać ino po prostej? To w sumie jak z ichnimi samochodami. Ino na proste hajłeje się nadajom
 13. genek012

  Wysokotierowe BB-czki

  Poprawcie mnie, jeżeli się mylę, ale chyba niemiec jest jedynym w tej stawce którym się gra pływając a nie stojąc na końcu mapy?
 14. genek012

  Wysokotierowe BB-czki

  Dziękuję za pierwsze odpowiedzi. Francuskie i brytole odpadają. Franc nie robię i z 250 k expa nie poszaleję, a z angoli jestem ,,aż" na QE.
 15. genek012

  Wysokotierowe BB-czki

  Witam. Jako niedzielny kierowca bb-czków, nie chcąc powielać wpisów pod dedykowane tematy, piszę tutaj mając taką oto zagwozdkę: z uwagi na uzbierany free exp planuję zakup wysokoterowego bb-czka. W grę wchodzą: - Izumo. W koszarach wypoczywa 16 punktowy kapitan z Nagato. Przeskoczyłbym Amagi. Za tą opcją przemawiają przyszłe plany, mianowicie ciułam wungiel na Musashi i niewiele mi już do celu pozostało. A Musashi wiadomo, japońskie sentymenty historyczno- samurajsko- wojenne. - Iowa. NC pływam od czasu do czasu, raczej bez większych sukcesów. Najbardziej wk...a mnie ta parabola lotu pocisków. a może ... nie IX tylko X, tj. Kurwurst? Niemiecki kapitan najbardziej naumiany bowiem już mu leci 19 punkcik. Ponadto, chyba jest to jedyny z w/w BB-czek, którym można pograć manewrowo z uwagi na ,,niecytadelowatość" a nie tylko przód- wstecz, z marszowym wynikiem na całą bitwę w ilości 3 km? Jakie macie sugestie?
×