Jump to content

genek012

Players
 • Content Сount

  721
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9644
 • Clan

  [PLO]

About genek012

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. genek012

  Książki marynistyczne

  Clay Blair- Hitlera Wojna U-bootów, 2 tomy. Praca niezwykle bogata, obszerna począwszy od traktatów o rozbudowie floty podwodnej, o międzynarodowych porozumieniach dotyczących zasad prowadzenia wojny podwodnej, prac nad złamaniem enigmy, rozwoju środków przeciwdziałania i zwalczania OP aż po kronikarskie zestawienie niemalże ,,dzień po dniu" przebiegu działań u-bootów. Sporo zdjęć, dużo danych zestawionych w tabelach itp. Objętość początkowo przeraża, ale od lektury ciężko się oderwać. Pozycja obowiązkowa.
 2. genek012

  Witamy!

  Mieliśmy okazję się wczoraj trochę postrzelać. Wpłynąłeś nieopatrznie na wyspę swoją Rigą Sam też potem zbyt długo nie pograłem... ale 13 k z jednej salwy w Kii weszło Pozdro
 3. genek012

  Greyhound

  Aż tak źle??? Gimby się cieszo... Chyba kolejny raz das Boot sobie obejrzę...
 4. genek012

  Greyhound

  Gdzie widziałeś?
 5. genek012

  Potwierdzenie Starych Graczy pisze żółtodziób

  Można sobie wyłączyć czat
 6. genek012

  Potwierdzenie Starych Graczy pisze żółtodziób

  Zasady BHP są takie, że jak się wchodzi to się puka ;) To byłoby miłe, ale zasady tej gry są takie, że nie jest to wymagane.
 7. genek012

  Potwierdzenie Starych Graczy pisze żółtodziób

  Masz rację. To wszystko można. To jest gra dla wszystkich. I zasady są takie, że można sobie w nią pograć na różnych tierach niezależnie od umiejętności. Prawda, jest tak skonstruowana, że na wyższych tierach może to być frustrujące chociażby z uwagi na ekonomię, ale grać można do woli. Dlaczego to inni gracze mają decydować, czy ktoś się na dany tier nadaje lub nie? A może też gracze powinni zdecydować, żeby na X grali tylko ci z WR 90% na IX? Albo 95?
 8. genek012

  Potwierdzenie Starych Graczy pisze żółtodziób

  Prawda. Random to nie klanówki. Nie ma się co spodziewać cudów w umiejętnościach graczy. I tak, dobremu graczowi wyjdzie bardzo dobra bitwa zaprzepaszczona przez zespół, a słabeusza ten zespół wyciągnie. A abstrahując od umiejętności, można grać czym się chce, gdzie się chce, i w jaki sposób się chce.
 9. genek012

  Potwierdzenie Starych Graczy pisze żółtodziób

  Jak się chcesz uczyć, to się ucz i graj. Jak nie chcesz się uczyć, to się nie ucz i graj. Nie ma to żadnego znaczenia. To jest gra dla wszystkich, bez żadnych progów zajebistości. Możesz sobie kupować stateczki każdego poziomu i grać jak chcesz. Możesz sobie nawet na I tierze uciułać 2 000 000 elit expa i kupić stateczek X tiera i grać. Nie daj się nabrać na żadne porady typu: dopiero po osiągnięciu XXXX poziomu zajebistości możesz grać na wyższym tierze. P.S. Kurcze, nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz tu byłem ?
 10. genek012

  Greyhound

  Tom nie występuje w kiepskich filmach, więc powinno być ok.
 11. genek012

  Greyhound

  Szykuje się niezłe kino 🤩 https://youtu.be/wi9cp-qiJSM
 12. genek012

  Dzień zakupu premki i koszmarne losowania

  To po co grać z zielonymi? Nie lepiej wejść do bitwy w drużynie czerwonej?
 13. Daj spokój! Siadaj i graj. Oczy ci wyciekną na klawiaturę, ale dasz radę!
 14. genek012

  Na randomach nie da się grać....

  A może po 12k bitew jest już o, tyci, tyci od nauczenia się?
 15. genek012

  Na randomach nie da się grać....

  Dobrzy/średni gracze narzekają że ci słabi nie dają im grać, osłabiają drużynę itp. A może ci słabi są słabi właśnie przez dobrych/średnich graczy? Gdyby ich nie było to ci słabi nie byliby rozstrzeliwani w pierwszych 3 minutach bitwy i z czasem też staliby się dobrzy/średni? Czyli nieobecność w grze dobrych/średnich graczy słabym tylko by wyszła na dobre P.S. ciekawe, jak tam się statystyki mają, kto bardziej finansuje WG dobrzy czy słabi gracze?
×