Jump to content

genek012

Players
 • Content Сount

  700
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8855
 • Clan

  [PLO]

About genek012

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. genek012

  WOWS - staczanie sie na dno ... ale nie morza.

  Po co się męczyć pływając kilkaset bitew z zamkniętymi oczami przyklejonymi do lornetki, nie lepiej odinstalować? P.S. Czy tylko ja mam takie wrażenie, ze kolega się pożalił, i tyle go widzieli?
 2. genek012

  Czy warto wracać do gry

  Twoja dwójka i twoje spodnie.
 3. genek012

  Czy warto wracać do gry

  Ja prdl... Czekam teraz na pytanie, czy warto iść do kibla z dwójką albo oddychać. Co za czasy, jak już ludzie pytają się o takie bzdury. Teraz powinno się ponieść po internecie: - wróóóóóć..! - wróóóóóć..! - naprawdę warto! Nie daj się dłużej prosić!
 4. genek012

  Co z tymi bitwami jest nie tak ?

  Wiemy. Wszystkie bitwy WOWS toczone są za dnia, chociaż gracz może grać o 2-giej po północy
 5. genek012

  Co z tymi bitwami jest nie tak ?

  Hmmm... że bitwy były toczone za dnia?
 6. Gdyby była jeszcze z półkuli Zachodniej to by miała tył na przód.
 7. genek012

  [X] Smoleńsk

  Ja tam mógłbym się pooszukiwać.
 8. Widzę, że wiele osób chciałoby mieć nowości statkowe JUŻ. Grając przeciętnie zarówno w kwestii wyników jak i natężenie samej gry, to taki okręt za węgiel można nabyć za około pół roku. Grasz kilka bitew dziennie, czasem codziennie, czasem co kilka dni, otwierasz tylko kontenery z większą ilością węgla, do tego jakieś misje same się robią i sobie na ten okręcik uzbierasz (a co pół roku jest jeszcze kupon na 25% obniżki, wpadnie do tego kilka tysięcy stali co też przy zakupie jest przeliczane na węgiel 1=10). Więc o to ten ból?
 9. Bzdury Waćpan piszesz. To co dostajesz nie jest Twoja własnością a WG może to sobie zmieniać do woli.
 10. genek012

  Na randomach nie da się grać....

  Stety lub niestety, ta gra jest dostępna dla wszystkich. Nie ma tu cenzusu wieku, majątku czy wykształcenia.
 11. genek012

  Na randomach nie da się grać....

  To jest gra zespołowa, bo grają w niej dwa zespoły. Koniec, kropka.
 12. genek012

  Wkurzające osłabianie okretów przez programistów

  Nie wiem jakie wy książki czytacie, ale jest powszechnie wiadomo, że ruskie pancerniki odniosły szereg zwycięstw podczas II wś i wiele lat po niej. Szczególnie w rejonie równika. P.S. Na potrzeby gry, no może jeden (Kreml), jest leciutko zbuffowany.
 13. genek012

  Yoshino czy Salem

  każdy kierowca zwykłego samochodu marzy o czymś lepszym, fajniejszym, zajebistrzym, np. o Ferrari, pomimo, że pewnie nie umiałby nim ruszyć. Dlaczego tutaj miałby być inaczej, tym bardziej, że stać człowieka. Dlatego też, ponieważ to tylko gra, i ani tym nikogo nie rozjedzie, ani sam na drzewo nie wpadnie, powiem: kup sobie co chcesz, co ci się podoba. A inni? Tak jak zawsze: dobrzy gracze/posiadacze zacnych fur/ powiedzą: kolejny leszcz kupił se nowa zabawkę. Ale cienias. A ci którzy nie mają, będą zazdrościć.
 14. genek012

  Na randomach nie da się grać....

  Tak z drugiej strony medalu: - gdyby w grze nie byłoby tych co psuja wam rozgrywkę tj. małp, pomidorów, warzyw itp. to jak wg was wyglądałaby gra? Zakładam, że zawsze bylibyście wszyscy razem na pierwszym miejscu tabeli z wynikami? A drużyna przeciwna? W niej tez miałyby być same pro-koksy czy raczej pomidory? Bo jak koksy, to robienie wyników byłoby podwójnie utrudnione: raz przez nich, a z drugiej strony przez koksów z własnej drużyny, bo przecież każdy z nich chciałby robić wynik. - skoro w grze z przypadkowymi ludźmi nie można liczyć na grę zespołową, to może nie ma się co wściekać tylko grać pod siebie i pod swój wynik?
×