Jump to content

PaK_Wagen

Alpha Tester
 • Content Сount

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13990
 • Clan

  [DRAG0]

About PaK_Wagen

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 06/21/1989
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PaK_Wagen

  Bitwy rankingowe: dwunasty sezon

  Ten tryb to rak jesli sie nie zrobi 1. rangi w tydzien. Po tygodniu zaczyna wysrywac serie 5 wygranych na przemian z 5 przegranymi. I tak walisz lbem w mur lub kopiesz sie z koniem. Jeszcze te samoloty latajace na glowa zanim wyjdziesz dobrze z respa...
 2. PaK_Wagen

  Bitwy rankingowe: dwunasty sezon

  Dlaczego te bitwy sa tak bardzo do jednej bramki, do urwy i nedzy?! Jak wygrywasz, to do 0 lub 1. I to samo w druga strone. Co to urwa ma byc!?
 3. PaK_Wagen

  Morskie legendy: North Carolina

  Wasz konsultant, Kriuczkow, jest krewnym W. Kriuczkowa - bylego szefa KGB ZSRR?
 4. Ale po co ruszacie trafienia z AP BB w DD? Jakoś nie zauważyłem by co bitwę BB ściągał jakiegoś niszczyciela na salwę. DD i tak mają wciąż nadal duże szanse na ucieczkę spod ostrzału pancernika. I tak wszystko zależy od RNG, to na kiedo wała te zmiany?
 5. PaK_Wagen

  Bretagne, V tier

  Bardzo gówniany okręt, we wszystkim.
 6. PaK_Wagen

  Tier 8 Z-23

  Wymaksowałem, zrobiłem ostatni bastion na kapitanie i voila! Okazuje się dobrym niszczycielem na rankedach. Camo nie jest szałowe, ale za to jest szybki, o dziwo wytrzymały na kopniaki i ma dużo hp. Działa potrafią walić w pancerniki za 3k+. W krążowniki też idzie całkiem nieźle (rekordowa salwa weszła z AP w Edynburg za 10k z dwoma cycami; musiał się zmarszczyć po tym doświadczeniu). Dziwnie to wygląda przy strzelaniu do DD, bo dmg nie wchodzi taki, jaki mógłby. Echosonda też robi robotę. Torpedy są takie sobie, ale zawsze można je puścić z niewidki. Zasięg ognia na 10,8km to w zasadzie jedyna poważna wada, za to szybko można odskoczyć od przeciwnika na 11km i już się jest z powrotem niewidzialnym.
 7. PaK_Wagen

  Tier 8 Z-23

  A już myślałem, że tylko mój egzemplarz jest wybrakowany. Niszczyciel z padaczką. 128mm są beznadziejne. Ja już wolę bić z Kagero, bo tam chociaż dmg jest pewny, a tutaj to i za 0 potrafi OB w niszczyciel szczyloć. W zasadzie to Kagero łoi mu zad. Torpedy jakieś też specjalnej troski są. Plot nie robi szału. No i ta zwinność. Jakby kto cegłą rzucił. Zrobię armaty i FCS, ale skoku się nie spodziewam, bo to mi obetnie zasięg dział.
 8. PaK_Wagen

  Essex

  Po rebalansie to szajs jest. Taiho nie dość, że ma więcej eskadr, to jeszcze lepsze samoloty. Te myśliwce... Reppu z Taiho robią je jak chcą bez wysiłku. Tylko bombowce nurkujące są dobre, bo samoloty torpedowe też mamy słabsze. Żeby on zachował F4U-4, to nie byłoby tak źle, bo można by próbować wymiatać niebo. Ale gdzie tam, IX tier, a mysliwce ma gorsze niż pewna deska na VII tierze.
 9. PaK_Wagen

  Friedrich Der Große (Tier IX)

  @up Mam zrobionego na full. W dywizjonie nie gram. Owszem, pewien skok jakościowy da się zauważyć w porównaniu do stockowej krypy, ale żeby od razu staniki latały, to nie. Najgorsze w tym wszystkim są te nadbudówki i działa głównego kalibru. No Iowa to to nie jest. Ba, nawet Amagi to to nie jest
 10. PaK_Wagen

  Friedrich Der Große (Tier IX)

  Ma ten chłam jakieś zalety poza dodatkowymi bateriami? Jakoś nie widzę pozytywów, nawet grając przeciwko VII.
 11. PaK_Wagen

  Dowcipy RNG

  Pisał już ktoś, że w stojące lub cofające okręty się nie trafia?
 12. PaK_Wagen

  Test SEZON - Rankedy

  Ekhm. Miałem 11. poziom z jedną gwiazdką, rozegrałem i wygrałem dwie bitwy, po czym dostałem flagę I ligi, lecz nie wskoczyłem na 10. poziom. Żeby jeszcze było dobrzej, to w porcie pokazuje mi, że nie zbiłem jeszcze gwiazdki na Warspite. Soł najs http://imgur.com/7Oxv5s1 http://imgur.com/UyVXbFA http://imgur.com/Y0XLld0 http://imgur.com/rCBQkxx
 13. PaK_Wagen

  Shokaku

  Nie widzę żadnych zalet w stosunku do Lexingtona, no, może poza camo, bo samoloty to porażka na całej linii.
×