Jump to content

TuszU

Players
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17884
 • Clan

  [DOREE]

About TuszU

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [DOREE]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TuszU

  Biuletyn deweloperów: 0.9.5

  Rozumiem, że jeśli sprzedam Moskwę, dostanę kredyty i potem Moskwę ?
 2. Zobaczymy, co tam się odbędzie :)
 3. Podpisuję się dwiema rękami ! ps a największy *edit mam rzeczywiście za tego Saipana - " I co mi po duplonach za nie, co ja sobie kupie, Mutsu? "
 4. mam 2 lotniska premium i pełen obaw czekałem na tą aktualizację nie chciałem się wypowiadać - wolałem poczekać i sprawdzić w rzeczywistości powiem tylko - przedtem lubiłem sobie zacząć "sesyjkę" WOWSa od zagrania Saipanem i Enterprise na dzisiaj - nie mam nawet ochoty dotykać tych okrętów ! to jest jakiś dramat - wygląda, jak jakaś prostacka zręcznościówka odpalona w przeglądarce ! ps wczoraj czytałem to, co napisał Socyn - pomyślałem, że chyba przesadza, dzisiaj podpisuję się pod tym obiema rękami - mam DOKŁADNIE te same wrażenia dodatkowo podpisuję się pod tym, co napisał dar_k, skupi20 i mariomro9
 5. Bardzo podoba mi się sposób w jaki opisałeś zmiany w sposobie gry lotniskowcami. Zgodzę się z tobą w 100%. Mam 2 cv premium (Saipan, Enterprise) i zaczynam sobie grani, od uruchomienia któregoś z nich - tak dla rozgrzewki. Po zmianach, najprawdopodobniej przestanę ich dotykać (z OGROMNYM żalem). OK - WG ma "to gdzieś", bo zakup zrobiony i kasa się zgadza.
 6. w którymś z ostatnich artykułów było napisane, że będą w kontenerach premium, ale także, ze można je znaleźć w "zwykłych kontenerach" nie mogę teraz tego znaleźć - zastanawiałem się, w którym rodzaju "zwykłych kontenerów" mogą być suwereny
 7. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jak można zdobyć suwereny ? zdaje się, że pisali coś o kontenerach premium - nie mam zamiaru ich kupować (rozumiem, że są dostępne w sklepie?) czy jest jakakolwiek możliwość zdobycia suwerenów bez używania gotówki ?
 8. TuszU

  Cossack VIII premium

  rzeczywiście - jest, jak mówisz DZIĘKI !
 9. TuszU

  Cossack VIII premium

  Jakim cudem można kupić 10 gwinei za 3 złote ??
 10. ok nieaktualne - zmyliło mnie to po prostu setne dzięki za pomoc
 11. nie wiem, czy byłem jedyny, czy nie to samo miał Kolega z Holandii zwyczajnie pokazywało procent zniżki, a po wejściu w ofertę można było aktywować kupon na 25% - całkowita cena około 92 850 (nie pamiętam "co do grosza")
 12. nie do tej pory była zniżka na okręty za węgiel - razem z kuponem dawało to ok. 92 850 węgla za salema
 13. czy ktokolwiek wie, dlaczego zniknęła zniżka na okręty dostępne w arsenale za węgiel ? czy była jakakolwiek informacja, do kiedy ma trwać ? czy spodziewana jest kiedykolwiek następna zniżka ? brakowało mi ok 2 k węgla do Salema (można zrobić w jeden dzień) i liczyłem na rychły zakup, natomiast po usunięciu zniżki to jest kilka miechów zbierania. Kluczowe jest pytanie, czy po uzbieraniu tych kilkudziesięciu k węgla więcej, warto kupić, czy może czekać na jakiś następny event z dużą zniżka ?
×