Jump to content

maciek001

Beta Tester
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11028
 • Clan

  [GROM-]

About maciek001

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [GROM-]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ogólnie rzecz biorąc montana strącająca 6 samolocików na tyle ataków porażka. Według mnie rework w tej postaci wygląda pięknie z boku, dużo się dzieje w powietrzu, ładnie to wygląda, jak w kinie. Nie podoba mi się to i tyle jakby to weszło pewnie zmieniłbym grę.
 2. Dobrze ujęte, sam pisze ze nie robił wszystkich misji bo brak VII-VIII dd RN, wiec kontener premium wypada z nagród. Czego tu nie rozumieć?
 3. To zabiorą edytowanoburzy robił nie będę, a Ty czytasz ze zrozumieniem czy tylko nagłówki ? Radaru nikt workowi nie zabiera tylko go skraca ale skoro jesteś mądry inaczej ;p
 4. Pytam się ktoś im nakazywał wydać kasę, czy free exp. Czy nieznajomość prawa czy regulaminu ustrzeże cie od poniesienia kary np? Dla mnie możecie całym klanem pisać tickety, jak te złe fugie was wydmuchało. Skoro jednak wydałeś realna kasę na camo, golda razem ze swoim przyjacielem z klanu zaakceptowałeś regulamin, jeżeli nie pojmujesz tego, to znaczy jesteś hmmm mądrym inaczej. Teraz rozumiesz czy mam capslockiem pisać?
 5. Ty normalnie dzieciak jesteś beczkę lez wylałeś, widzisz moje znajomości z FUGIE (tak w sekrecie ci powiem, ze znam ich wszystkich, ba nawet ich zony, kochanki mężów i kochanków etc etc ) Mało tego jestem ukrytym szpiegiem putina badającym psychikę graczy. Lecz się koleś lecz! , a najlepiej przestań grac w jakiekolwiek gry bo wszędzie kiedyś cos zmienia.
 6. Przestań jęczeć, nie pasuje ci łajba sprzedaj, lub nią nie graj. Czepiasz się jakbyś realne pieniądze za nią zapłacił, a tu zonk zabierają to co i było przegięte. Nie jestem zwolennikiem polityki fugie, są różne losowania drużyn w jednej będzie worek a w drugiej nie. Wiec czemu ta druga ma już na starcie gry, być na gorszej pozycji. Prośba do Drwala dajce mu ten exp, zabierzcie okręt bez prawa odkupienia, a najlepiej zablokujcie możliwość expienia X bo w pewnym momencie poda was do sadu. Za to ze gra nie spełniła jego oczekiwań bla bla bla...
 7. maciek001

  wywala mnie z gry do ekranu logowania

  Masz ewidentnie problemy u siebie, a rano to im serwery klękały, tylko czy przyznają się do tego.
 8. maciek001

  wywala mnie z gry do ekranu logowania

  Dziś 3 razy pomiędzy 8.30 a 9.30 kolegę z klanu w tych samych momentach, inny miał lagi z zatrzymaniem gry. Wszystko podczas bitwy, pach i ekran logowania szkoda tylko camo mozaika które miałem założone. Cos mi się zdaje ze znowu rekompensaty będą.
 9. maciek001

  CW Sezon 3 Polskie klany pełna tabela

  Za robotę szacun, a że trochę przekręcone to mały pikuś. Swoja drogą GROM- zaprasza chętnych, gramy na 2 składy zęby jak najwięcej osób dostało nagrody. Jeszcze raz dobra robota Clemson84 trzymaj tak dalej.
 10. maciek001

  Konto premium 3+12 dni

  Nie daje nic, wcześniej zrobiłem 3+1 premki, może miałeś jakąś misje albo zrobiłeś kilka osób w ...
 11. maciek001

  Maraton Indianapolis

  Nie rozumiem płaczu niektórych? Fugie daje okręt za darmo, trzeba tylko wypełnić misje jedne trudniejsze, inne banalne. Cebulak jednak marudzi: powinno być ta albo tak, bo team taki a taki itp., powinien być pewnie bez misji , za same posiadanie konta. Płaczkom na forum i tak by nie dogodził.
 12. maciek001

  Polska - Kolumbia - zakończono

  Polska 1:0 Kolumbia, jeżeli wygramy innym wynikiem tez będzie dla mnie to satysfakcjonujące.
 13. maciek001

  Przerwa w działaniu serwera

  Czyli dzień premki trzeba oddać i borykajcie się dalej, aha no i misje trzeba o dzień przesunąć. Swoja droga zajmijcie się lustrzanym MM a nie jakimiś zwierzątkami w odznakach, które są aż tak niezbędne.
×