Jump to content

maciek001

Beta Tester
 • Content Сount

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12703
 • Clan

  [GROM-]

About maciek001

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [GROM-]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. maciek001

  Zgarnij dodatkowe nagrody za bitwy morskie!

  W czym widzisz problem? Strefy czasowe? Wez mapę świata i popatrz jak zmieniają się godziny. Można ustawić kto i czym gra to nic skomplikowanego, kwestia porozumiewania się miedzy osobami w klanie. Druga sprawa to, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem zasad tego starcia, po 3 bardzo mi przykro ze fugie Cie oszukało. W następnym starciu proponuje patrzeć na tabelkę wyników, żeby nie tracić niepotrzebnie szans bo jest ich tylko po 10.
 2. Nie krytykuj FUGIE bo dołączysz do grona zbanowanych, moderatorzy sumiennie wykonują swoje obowiązki. ORMO czuwa hahahaha.
 3. maciek001

  Cześć i czołem

  Spoko adres tsa 151.80.12.6:6340 tylko nie wiem czy teraz będzie ktoś z zarządu żeby dać Ci uprawnienia.
 4. maciek001

  Cześć i czołem

  Zapraszam do GROM- u nas nie będziesz sam i będziesz miał z kim pograć. Wysyłam zaproszenie.
 5. Przestań pisać jakiekolwiek teksty o balansie czy grze, bo normalnie pośmiewisko z siebie robisz 2670 bitew kooperacyjnych i aż cale 92 randomowe. Co ty możesz powiedzieć o grze? nic kompletnie nic, normalnie expert w każdej sprawie.
 6. maciek001

  [WYNIKI] Wielka Biała Flota

  Powinieneś list dziękczynny do FUGIE wystosować za możliwość zrobienia misji na copach, bo byś nawet kontenera nie dostał. Nie rozumiem cię gościu, sam grasz tylko kooperacyjne, a przytyki robisz do ludzi którzy graja randomy czy rankingi. Śmieszny jesteś podrostu z tymi swoimi komentami znawcy, tylko czego, kooperacyjnych?
 7. maciek001

  Czy warto teraz zaczynać?

  To może jakaś lista tych odpoczywających lub zbanowanych, oczywiście poza tymi co bana na forum dostają za warpaki.
 8. maciek001

  walka w bitwach z okrętami róznych poziomów

  http://aslain.com/index.php?/topic/2019-0801-aslains-world-of-warships-modpack-instalator/ Konradku drogi nasz kochany, masz link ,a w nim mody są za free możesz się nimi obwiesić jak choinkę w święta. Tylko pamiętaj mody nie graja za ciebie, jak zainstalujesz i będzie to samo to znaczy, że ta gra nie jest dla ciebie. Myślę że nie jesteś zwolennikiem teorii płaskiej ziemi i zrozumiesz co napisałem.
 9. maciek001

  walka w bitwach z okrętami róznych poziomów

  Co ty bierzesz, że takie bzdury piszesz.
 10. maciek001

  Diver 1313

  Nie obraz się ale 11 sezon grasz BB, i średni dmg 68k jest ze tak powiem drastycznie slaby. Sadze ze te bitwy które wygrałeś były po prostu fartem team wygrał za ciebie. Może czas zagrać na krótszym dystansie a nie z max zasięgu. Taka moja rada.
 11. maciek001

  Poszukuje klanu

  Zapraszamy do GROM- Ludzie 18+ wiec na Ts jest wesoło. :)
 12. maciek001

  walka w bitwach z okrętami róznych poziomów

  To po co dalej brniesz w wows zamiast zrobić uninstall, w sobotę miałeś 122 bitwy dziś masz 173, może te twoje granie nie na serio, psuje innym fun z tej gry. Dla mnie jesteś typowym szkodnikiem, w realnym życiu tez tak postępujesz? Firkines wyjaśnił ci wszystko jak dziecku, a ty dalej swoje klapki na oczy jak fanatyk, mi to nie pasuje i trzeba to zmienić. Co do pokazywania dziecku jak wyglądają okręty, to zabierz je nad morze np. do Gdyni. Moim zdaniem jesteś niereformowalny jak nasz rzad, widzisz tylko swój pogląd mając gdzieś inne.
 13. maciek001

  walka w bitwach z okrętami róznych poziomów

  Napisał gracz o 122 bitwach, jak mniemam expert w tej dziedzinie.
 14. maciek001

  Przegięty Stalingrad

  Idąc twoim tokiem myślenia, to jak jeździsz starym golfem, a ktoś ma lambo to co? Tylko na tor gościa, żeby nie drażnił oczu i januszowej duszy. Moim skromnym zdaniem to zazdrość cie zżera i tyle. Po 2 to mam trochę więcej bitew od ciebie na wysokich tierach i tych stalinów nie jest tak dużo w bitwach, a jak już się trafia to lekko nie ma bo focus fire na te piekielne monstrum jest. Co do destabilizacji gry, jeżeli to stalin jest jej powodem według ciebie to sory koleś, ale z jakiej ty choinki się urwałeś i w co ty grasz? Bo mam wrażenie ,że gramy w inne gry a nie w WOWS.
 15. Oczy byście wydrapali za rekompensatę, znowu maja z nas polewkę w fugie, ze Polak to dziad. Jak znam życie to najwięcej krzyczą ci, którzy grają bez konta premium. Mówią ze najbardziej roszczeniowi są kolorowi hahahaha, a nam się to porostu należy jak powiedziała jedna pani w parlamencie.
×