Jump to content

maciek001

Beta Tester
 • Content Сount

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11744
 • Clan

  [GROM-]

About maciek001

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [GROM-]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. maciek001

  BB vs. DDki po zmianach

  Po co gownoburze robisz? Nie gram dd a nie jest to aż dla mnie tak irytujące, doceń koleś te dd bo dzięki nim dmg robisz, no chyba ze nie robisz, bo staty masz ukryte. Wiec dlatego tak to cie irytuje.
 2. Szkoda kredek na moduły, 1 bitwa IX na copach potem zebrać nagrody, sprzedać i zapomnieć. Mam ponad 300kk nareszcie moneta sie nie zmarnuje :)
 3. maciek001

  U-T-D United Zjednoczeni - nowe zasady ;)

  Nie jesteście zadnym odłamem klanu GROM- ani niczym co ma w sobie słowo GROM , nie będę tu się rozpisywał czemu. Nigdy już nie powołujcie się na jakiekolwiek powiązania z nami !
 4. maciek001

  Szukam Klanu !!!

  GROM- zaprasza ts 151.80.12.6:6340
 5. maciek001

  Poszukuje Klanu

  teraz tez?
 6. maciek001

  Poszukuje Klanu

  Wpadnij na ts GROM- to pogadamy adres- 151.80.12.6:6340
 7. maciek001

  Listopadowe misje bojowe - wątek na forum

  Hmmm twórczość białoruskich grafików jest niebywała. Robią cos czego nie bylo w rzeczywistości , dajcie nam namiary na ich dilera. Powiem tylko wstyd, wstyd, i jeszcze raz wstyd FUGIE. Ta bandera dla polaka to jak strzał w mordę z plunięciem w oczy. Nic tylko pogratulować ...
 8. maciek001

  szukam klanu

  Zgłoś się do GROM- to pogadamy, TS 151.80.12.6:6340
 9. maciek001

  Korona Bałtyku - Polski Turniej WoWs

  Można się dogadać z przeciwnikiem kto zakłada pokój, jeżeli ktoś nie potrafi. Nie kumam tej gównoburzy, a skoro był restart to okręty powinny być takie same. Pamiętajcie ze ten turniej powstał z inicjatywy kilku osób, które poświeciły swój czas, nerwy itd. Więcej hejtu róbcie, a na pewno nikt już nie będzie chciał podjąć zrobienia się czegoś takiego.
 10. Ogólnie rzecz biorąc montana strącająca 6 samolocików na tyle ataków porażka. Według mnie rework w tej postaci wygląda pięknie z boku, dużo się dzieje w powietrzu, ładnie to wygląda, jak w kinie. Nie podoba mi się to i tyle jakby to weszło pewnie zmieniłbym grę.
 11. Dobrze ujęte, sam pisze ze nie robił wszystkich misji bo brak VII-VIII dd RN, wiec kontener premium wypada z nagród. Czego tu nie rozumieć?
 12. To zabiorą edytowanoburzy robił nie będę, a Ty czytasz ze zrozumieniem czy tylko nagłówki ? Radaru nikt workowi nie zabiera tylko go skraca ale skoro jesteś mądry inaczej ;p
 13. Pytam się ktoś im nakazywał wydać kasę, czy free exp. Czy nieznajomość prawa czy regulaminu ustrzeże cie od poniesienia kary np? Dla mnie możecie całym klanem pisać tickety, jak te złe fugie was wydmuchało. Skoro jednak wydałeś realna kasę na camo, golda razem ze swoim przyjacielem z klanu zaakceptowałeś regulamin, jeżeli nie pojmujesz tego, to znaczy jesteś hmmm mądrym inaczej. Teraz rozumiesz czy mam capslockiem pisać?
×