Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×

grajkoo

Beta Tester
 • Content Сount

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17780
 • Clan

  [TF16]

About grajkoo

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [TF16]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

296 profile views
 1. grajkoo

  WG ulepszyło port i w końcu działa bez lagów.

  Lagowanie się portu to jawny policzek i splunięcie WG graczom w twarz. Problem znany od bety i od tamtej pory nic z tym nie zrobiono. Otwieranie listy kontaktów trwa 40 sekund.
 2. To miałoby sens jakby gdzieś był opublikowany i aktualizowany ranking...
 3. grajkoo

  [TF16] .Task Force 16.

  Pany , ile macie już elitarnych modułów nazbieranych?
 4. grajkoo

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  @talerus21 Jak dla mnie WG powinno ostro cisnąc cheaterów. Pytanie tylko, czy mechanizm gry potrafi to wykryć. Nie mówię o skrajnych przypadkach głupoty, że ktoś sam się do tego przyznaje jak to miało tutaj miejsce. Tak czy siak za używanie takich modów definitywnie powinien być perm ban.
 5. grajkoo

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Racja, przestrzeliłem. Wskaźnik jest liczony na stronie. Myślałem na głos ;)
 6. grajkoo

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  @Pshemozz czyli poziom graczy leci w dół :P Ciekawe, myślałem, że takie korekty są robione bardziej online niż skokowo.. Czy to tylko w najlepszym serwisie statystyk dla wows https://wows-numbers.com/pl by @Wiochi jest taki skok czy w innych też? Jak wszędzie , to sprawka WG prawdopodobnie.. Moderatorów przepraszam za offtop. :P
 7. grajkoo

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  @Pshemozz Tak z ciekawości, wiesz może skąd taki wyrzut statów w tym okresie? Też mam górkę ale miałem placebo, że lepiej gram hahahah
 8. grajkoo

  [TF16] .Task Force 16.

  Witajcie! Jeśli jesteś teraz online to właśnie w !tej chwili, w tym momencie! zaczynamy konkurs na żywo! Nagrody: 1 miejsce: okręt premium ORP Błyskawica z miejscem w porcie + 7 dni konta premium 2 miejsce: 7 dni konta premium + 5 sygnałów Czerwony Smok + 5 sygnałów Smok + 5 sygnałów Wiwerna + 5 sygnałów Uruboros + 5 sygnałów Hydra 3 miejsce: 7 dni konta premium Sponsorem nagród jest Firma Wargaming (dzięki @WG_Lumberjack !! ) Miejsce: MageT Klan TF16 oraz WG zaprasza na Konkurs Historyczny I Część Cały konkurs przeprowadzony zostanie na kanale YT MageT. Tematyką konkursu jest: II Wojna Światowa na Pacyfiku oraz mechanika gry WoWs. (Źródła wiedzy są różne, jednym z nich jest nasz wątek rekrutacyjny kanał YT MageT - znajdziecie tam mnóstwo podpowiedzi…) Organizatorami konkursu jest: Klan TF16 i firma Wargeming Gracze sojuszu klanów TF16, TF17 oraz -DWS- nie biorą udziału konkursie. Pytania w pierwszej części pojawiać się będą na czacie, osoba która pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi zdobywa 1 punkt. Całość potrwa ok 90 minut i będzie się składać z 15 pytań. Trzy osoby przechodzą do kolejnego etapu. Po 2 pytania dla każdego. Odpowiedzi udzielane są ustnie na Discordzie: https://discord.gg/C85mcfq Pytania będą ponumerowane od 1 do 6. Każda osoba będzie losować swoje pytanie. II Część: Odpowiedzi w części drugiej oceniane będą przez organizatorów. W następującej skali: 1 pkt - odpowiedź niepełna, 2 pkt - pełna odpowiedź. W przypadku remisu zwycięzca zostanie wyłoniony w rundzie nagłej śmierci. Gracz który udzieli błędnej odpowiedzi przegrywa. W przypadku dwóch błędnych/poprawnych odpowiedzi runda śmierci trwa dalej. Zapraszamy!
 9. grajkoo

  [TF16] .Task Force 16.

  Dzisiejsza sesja TF16 wyjątkowo udana :) AAO, UFR, MS--B, MCR pokonani i niestety przegrana z TWA. Bardzo fajna bitewka wyrównana do samego końca. Najzabawniejsza bitwa była z FR4C. 4 ich okręty zablokowały się na wyspach! wysypy były po naszej stronie.... w końcu wyspy są OP i atakują znienacka ;) Dziękujemy klanowiczom i przeciwnikom za emocjonujące bitwy i dobrą zabawę!
 10. grajkoo

  [TF16] .Task Force 16.

 11. grajkoo

  [TF16] .Task Force 16.

  Ciekawostka na dziś Myślisz, że wiesz już wszystko o II Wojnie na Pacyfiku? Jesteś pewien, że wojna pomiędzy USA a Japonią zaczęła się od nalotu na Pear Harbor 7 grudnia 1941r przed godziną 8 rano? Słyszałeś kiedyś, że o godzinie 3:00 w nocy amerykański niszczyciel USS Ward, wykrył a następnie zatopił miniaturową łódź podwodną należącą do Cesarskiej Marynarki Wojennej? Zapraszamy do obejrzenia filmu poświęconego mało znanym faktom związanym z atakiem japońskiego lotnictwa na amerykańską bazę morską na Hawajach.
 12. grajkoo

  .Task Force 17. [TF17] rekrutacja otwarta !

  @Sila_i_Honor pisząc "zwracam honor", nie myślałem o Tobie ;) hahahah
 13. grajkoo

  .Task Force 17. [TF17] rekrutacja otwarta !

  A to zwracam honor:) Nie patrzyłem na 4tiery! :P
 14. grajkoo

  .Task Force 17. [TF17] rekrutacja otwarta !

  Dokładnie :) Na przykład @TheKostek na chabarowskim wbił 320k DMG ! @DemoniKF na Z-52 też 300k ! Aaaaa! Szacuneczek :)
 15. grajkoo

  [TF16] .Task Force 16.

  Dobrze było :) Jak zawsze!
×